Vetura

VW Volkswagen | Golf | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 7 foto
  VW Golf 1.9 TDI VOLKSWAGEN-VW
  Vetura

  VW Golf 1.9 TDI VOLKSWAGEN-VW

  Eshte ne gjendje te rregullt. I ardhur nga Zvicrra, regjistrimi i 3 ne Kosov. Per me shum info. 0453

  Prizren 2 mars 19:04
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Golf 1.9 TDI VOLKSWAGEN-VW
  Vetura

  Golf 1.9 TDI VOLKSWAGEN-VW

  Eshte ne gjendje te rregullt. I ardhur nga Zvicrra, regjistrimi i 3 ne Kosov. Per me shum info. 0453

  Gjakovë 2 mars 19:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Ora Albert Einstein viteve 70a
  Vetura

  Shitet Ora Albert Einstein viteve 70a

  Shitet ora Albert Einstein e viteve 70a është në gjendje shumë të mir punon shum mir është më kurdis

  Pejë 1 mars 20:55
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Golf 5 2.0 TDI 4MOTION 10.2008
  Vetura

  Golf 5 2.0 TDI 4MOTION 10.2008

  Shitet Golf 5, viti i prodhimit 10.2008, motorin gjerman me nji bregore 2.0 TDI me 140ps. 4MOTION Ve

  Ferizaj 1 mars 16:17
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  VW GOLF 5 PLUS 1.9TDI KLIMATRONIK RKS - 2007
  Vetura

  VW GOLF 5 PLUS 1.9TDI KLIMATRONIK RKS - 2007

  VW GOLF V PLUS 1.9 TDI VITI I PRODHIMIT : 2007 I REGJISTRUAR RKS NE GJENDJE SHUM TE MIRE TE

  Prishtinë 1 mars 13:13
  5.800 €
 • 8 foto
  Golf 5 Goal 2.0 2007
  Vetura

  Golf 5 Goal 2.0 2007

  Shes Golf 5 Goal 2.0 viti 2007 full extra ne gjendje te rregullt

  Skënderaj 1 mars 12:06
  6.000 €
 • 7 foto
  VW Golf 6 2.0 TDI 6 Shpejtsi Lleda i Doganuar 2009
  Vetura

  VW Golf 6 2.0 TDI 6 Shpejtsi Lleda i Doganuar 2009

  VW Golf 6 2.0 TDI i Regjistruar RKS (6 Muaj) ngjyr hiri metalike posedon : klimatronik airbaga centr

  Ferizaj 28 shkurt 17:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Golf IV 2.8 benzin 4×4 2001
  Vetura

  Golf IV 2.8 benzin 4×4 2001

  Golfi ne gjendje te mire si motorike edhe xhenerike,arsyja mos perdorimi.Letrat te bera para 2 muaj

  Fier 28 shkurt 14:48
  3.500 €
 • 4 foto
  Golf IV 2.8 benzin 4×4
  Vetura

  Golf IV 2.8 benzin 4×4

  Golfi ne gjendje te mire si motorike edhe xhenerike,arsyja mos perdorimi.Letrat te bera para 2 muaj

  Fier 28 shkurt 14:48
  3.500 €
 • 3 foto
  Golf 2 Benzin 1.6
  Vetura

  Golf 2 Benzin 1.6

  Shitet golf 2 ne gjendje te regullt regjistrimi i skaduar

  Pejë 27 shkurt 15:53
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ne Shiti.....Nga 50.E.Deri.120.E.
  Vetura

  Ne Shiti.....Nga 50.E.Deri.120.E.

  Golf.1.6.Dizel.viti.92.Regj.23.01.2019.Ka Servo Muzik 4.Goma te mire.M+S.Ne Llapushnik 25 km per pri

  Prishtinë 27 shkurt 07:56
  49 €
 • 0 foto
  BLEJ GOLF 4 DHE 5 , PA DOGAN - PER PJES
  Vetura

  BLEJ GOLF 4 DHE 5 , PA DOGAN - PER PJES

  PER MA SHUM KONTAKT 044 286 208 OSE VIBER

  Ferizaj 26 shkurt 19:23
  999 €
 • 0 foto
  BLEJ GOLFA 4 DHE 5 PA DOGAN--- PER PJES UM VYN
  Vetura

  BLEJ GOLFA 4 DHE 5 PA DOGAN--- PER PJES UM VYN

  PER QMIM VARET QFAR GOLFI DHE GJENDJA E TIJ FOTOT VIBER 383 44 286 208

  Ferizaj 26 shkurt 19:22
  1.999 €
 • 0 foto
  Shitet golf 5 DSG automatik 2.0
  Vetura

  Shitet golf 5 DSG automatik 2.0

  Vetura ka motorr shum te mire, ka nevoje per ndrrimin e llamelles. Du me ble nje vetyr te re 00, pra

  Prishtinë 26 shkurt 10:14
  4.500 €
 • 15 foto
  VW Golf GTi 220 hp
  Vetura

  VW Golf GTi 220 hp

  VW Golf GTi 220 hp Viti 2015 Motorr 2.0L Benzine Turbocharge 220 hp 135,000 KM Gjendja perfekte

  Tiranë 25 shkurt 23:32
  11.800 €
 • 10 foto
  Golf 5
  Vetura

  Golf 5

  Volkswagen Golf 5 05/2006 Manual, 6marshe Naftë Me doganë te paguar

  Tiranë 25 shkurt 22:57
  3.600 €
 • 6 foto
  SHITET GOLF 6 ME LOOK GTI, 1.6 nafte
  Vetura

  SHITET GOLF 6 ME LOOK GTI, 1.6 nafte

  Volkswagen golf VI 1.6 tdi, 2009 manual ,me 160 mij km origjinale ,e sapo ardhur me dogane te paguar

  Tiranë 25 shkurt 17:24
  6.800 €
 • 11 foto
  Golf 6 Bluemotion 2013
  Vetura

  Golf 6 Bluemotion 2013

  Shitet Golf 6 viti 2013 me motorr 1.2 turbo bluemotion 129 mij km origjinale te verifikueshme. Kambi

  Tiranë 25 shkurt 14:50
  9.000 €
 • 4 foto
  Auto-Pjesë \"Bendi\" Bellopojë/Istog
  Vetura

  Auto-Pjesë \"Bendi\" Bellopojë/Istog

  Shesim Pjesë të Veturave të Ndryshme.. Blejm Vetura të aksidentuara dhe ato që nuk i përdorni ,në RK

  Istog 25 shkurt 10:08
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  VW GOLF 1.9. TDI MODEL 2006 KLIMA TRRONIK KARRIKAT
  Vetura

  VW GOLF 1.9. TDI MODEL 2006 KLIMA TRRONIK KARRIKAT

  Golf 1.9 tdi me klima trronik karrikat me nxemje senzor shiu Me te gjitha serviset e kryne ndrim mu

  Gjakovë 24 shkurt 23:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Golf 4 benzin gaz 1.6 sr

  Lushnjë 24 shkurt 20:53
  1.700 €
 • 4 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Golf 4 benzin gaz 1.6 sr

  Lushnjë 24 shkurt 20:08
  1.700 €
 • 5 foto
  Golf 6 tdi 2.0 style 2011
  Vetura

  Golf 6 tdi 2.0 style 2011

  Shes golf 6 tdi 2.0 tdi sapo i ardhur nga gjermonia ne gjendje prefekte pa dogan Telefoni 044297776/

  Prishtinë 22 shkurt 15:48
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Golf 7 2.0 188ps 2013 R Line
  Vetura

  Golf 7 2.0 188ps 2013 R Line

  Shitet GOLF 7 2.0 TDI 188PS R LINE VITI 2013 REGJISTRIM 10 MUJ AUTOMATIK F1 FELLNE 18 COLL GOMA T

  Skënderaj 22 shkurt 13:40
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Golf 6 1.6 tdi viti 10.09.2012
  Vetura

  Golf 6 1.6 tdi viti 10.09.2012

  Shes golf VI 1.6 TDI-i te kuqe viti 10-09-2012 me kilometra 187000 posedon liber servisi me klim tem

  Mitrovicë 22 shkurt 13:10
  9.900 €
 • 4 foto
  Volkswagen Golf 1.9 tdi
  Vetura

  Volkswagen Golf 1.9 tdi

  Shitet Volkswagen Golf 1.9 tdi, km 175000, me tvsh te paguar, ardhur me dt.06.06.2019 nga Siena Ital

  Fier 21 shkurt 19:50
  4.800 €
 • 6 foto
  Golf 2 syncro Country
  Vetura

  Golf 2 syncro Country

  golf 2 4x4 tdi abs srs full extra

  Podujevë 19 shkurt 22:52
  3.300 €
 • 9 foto
  Golf 5 GTI tsi turbo nga Zvicrra
  Vetura

  Golf 5 GTI tsi turbo nga Zvicrra

  Golf 5 gti i posa ardhur nga zvicrra Automatic dsg Viti 2009 Km 213000 Full opsione I garantuar per

  Gjilan 19 shkurt 16:47
  9.700 €
 • 1 foto
  BLEJ PIKABA T VJETER PA REGJISTRIM- PER PJES
  Vetura

  BLEJ PIKABA T VJETER PA REGJISTRIM- PER PJES

  Blej pikaba t vjeter qe jon pa regjistrime edhe dizel edhe benzin si Ford, Reno , Opel, Volkswagen C

  Ferizaj 18 shkurt 19:02
  300 €
 • 11 foto
  Golf plus 1.6 benzine&gaz i thjesht. Manual 2008
  Vetura

  Golf plus 1.6 benzine&gaz i thjesht. Manual 2008

  Shitet Golf Plus viti 2008 motorr 1.6 i thjesht teper ekonomik benzine&gaz me impiant Landi Ren

  Elbasan 17 shkurt 10:41
  4.900 €
 • 1 foto
  WV Golf 4 -04 4 Motion 2.0 Benzine??????
  Vetura

  WV Golf 4 -04 4 Motion 2.0 Benzine??????

  WV Golf 4 importuar nga Zvicrra ne gjendje perfekte. 4x4 me 4 goma reja disqe alumini me 120 mije km

  Kukës 16 shkurt 22:05
  2.500 €
 • 4 foto
  Golf 2 gjendje te regullt
  Vetura

  Golf 2 gjendje te regullt

  Golf 2 gjendje te regullt 1.3 benzin viti 1988 regjistrim deri ne pril nr kontakt +38349634725

  Pejë 16 shkurt 15:22
  520 €
 • 10 foto
  GOLF 7 GTD 2.0 TDI 184 PS NGA ZVICRA
  Vetura

  GOLF 7 GTD 2.0 TDI 184 PS NGA ZVICRA

  shitet golf 7 gtd 2.0 tdi 184ps viti 2014 nga zvicra vetura eshte me servise gjithmone me rregulle

  Prishtinë 15 shkurt 14:04
  Me Marrveshje
 • 15 foto
  Golf 7 1.6 TDI BlueMotion 2014 (ME DOGANE ME HOMOLOGIM)
  Vetura

  Golf 7 1.6 TDI BlueMotion 2014 (ME DOGANE ME HOMOLOGIM)

  Golf 7 1.6 TDI BlueMotion 2014 Veture me 5 dyer dhe 5 ulese, Board Kompjuter, Vetura posedon dy qe

  Prishtinë 15 shkurt 13:28
  11.900 €
 • 11 foto
  VW GOLF 6
  Vetura

  VW GOLF 6

  VW GOLf 6 Variant Viti prodhimit 2.11.2010 1.6 Nafte - 77kw Ndrruesi i shpejtsive Manual me 5 shpe

  Gjakovë 15 shkurt 11:01
  9.200 €
 • 4 foto
  Golf 5+ Automat 2006  (mundesi ndrrimi)
  Vetura

  Golf 5+ Automat 2006 (mundesi ndrrimi)

  Shitet - 2.0 nafte ne gjendje shume te mire , Navigator & usb clima - kambio automatike. Shitet

  Durrës 14 shkurt 17:29
  5.000 €
 • 7 foto
  Okazion!Volkswagen Golf V 1.9TDI SAPOARDHUR 06
  Vetura

  Okazion!Volkswagen Golf V 1.9TDI SAPOARDHUR 06

  Shitet Volkswagen Golf V 1.9 TDI i sapo ardhur me dogane te paguar!184Mije KM!Makina disponon Clima

  Kavajë 13 shkurt 13:17
  4.100 €
 • 10 foto
  SHITET GOLF 7 1.6 TDI ME DOGAN DHE HOMOLOGIM
  Vetura

  SHITET GOLF 7 1.6 TDI ME DOGAN DHE HOMOLOGIM

  Shes golf 7 1.6 tdi me dogan dhe homologim .vetura eshte me liber te servisit dhe te gjitha serviset

  Prishtinë 13 shkurt 12:32
  12.000 €
 • 0 foto
  SHITET Golf 6 GTD 2010
  Vetura

  SHITET Golf 6 GTD 2010

  GOLF 6 TDI GTD NE GJENDJE PERFEKTE

  Prishtinë 13 shkurt 12:30
  9.300 €
 • 11 foto
  Vw Golf 1.6 FSI Automatik Importuar nga Zvicra
  Vetura

  Vw Golf 1.6 FSI Automatik Importuar nga Zvicra

  Vw Golf 1.6 FSI DSG Automatik Viti 2005 Klima Tempomat Importuar nga Zvicra Me Dogan Ne Gjendje s

  Prishtinë 13 shkurt 10:04
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Golf 2 1.6 Benxin / gas
  Vetura

  Golf 2 1.6 Benxin / gas

  Shitet Golf 2 1.6 benxin / plin , vetura eshte ruajtur Posedon: Karrikat e golf 3 Fellne alumini m

  Ferizaj 12 shkurt 20:30
  600 €
 • 9 foto
  Golf Golf
  Vetura

  Golf Golf

  Shitet Golf 2 dizel 1.9 ne gjendje te shkelqyshme Rigjistrim dej me 25.05.2019 Nuk ka nevoj per as

  Gllogoc 12 shkurt 16:20
  2.500 €
 • 3 foto
  Shes GOLF V Plus
  Vetura

  Shes GOLF V Plus

  Veture e blere ne Gjermani, e shfrytezuar pak vite dhe me asnje defekt pergjate shfrytezimit. E ruaj

  Prishtinë 12 shkurt 08:36
  5.500 €
 • 3 foto
  Shitet Golf 5 viti 2006
  Vetura

  Shitet Golf 5 viti 2006

  Shitet Golf 5 naft, viti 2006, arbek, abijes, kondicjoner, mbyllje me pult, pasyra xhama eletrik, ma

  Durrës 11 shkurt 19:46
  4.200 €
 • 6 foto
  Okazion Shitet Golf 7
  Vetura

  Okazion Shitet Golf 7

  Shitet Golf 7. Full ospion. Kambio manuale me 5 marsha. Xhama te zi origjinal. Me 5 porta. Me 90 000

  Tiranë 10 shkurt 18:05
  13.000 €
 • 5 foto
  VW Golf 7 ,,,2016 !!!!
  Vetura

  VW Golf 7 ,,,2016 !!!!

  VW Golf vi , 1.8 tsi , 147.000 km . Automat , tapiceri lekure , sedilje elektrike dhe me ngrohje ,cl

  Tiranë 10 shkurt 17:06
  13.500 €
 • 9 foto
  Golf 5 Atomat 1,9 Naft
  Vetura

  Golf 5 Atomat 1,9 Naft

  Përshkrimi:  Golf 5 1.9 viti 2006 kamje automat,sallon shume i paster,sapoardhur nga italia me doga

  Elbasan 9 shkurt 19:57
  4.900 €
 • 4 foto
  Shitet golf 5 1.9 nafte viti 2008
  Vetura

  Shitet golf 5 1.9 nafte viti 2008

  Shitet golf 5 me pertobagazh viti 2008 1.9 nafte i sapo ardhur nga gjermania me dokumenta letra per

  Tiranë 8 shkurt 10:09
  4.000 €
 • 12 foto
  Makina Me Qera
  Vetura

  Makina Me Qera

  Japim makina me qira te gjitha kategorive ,Automatike,Manual.Nafte,Benzine.Gaz,Makina Ekonomike.Luks

  Tiranë 8 shkurt 09:14
  12 €
 • 5 foto
  OKAZION GOLF 5 GJENDJA PERFEKT
  Vetura

  OKAZION GOLF 5 GJENDJA PERFEKT

  Volkswagen_Golf 5 -Motorri:1.9 Tdi 105kw fuqi (Teper ekonomike) -Viti: 2005 -Euro 4 : Me Dpf -Ka

  Tiranë 5 shkurt 22:20
  Me Marrveshje