Vetura
Gjirokastër

Vetura në shitje në Gjirokastër | Benzinë |

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  Cadillac SRX -05
  Vetura

  Cadillac SRX -05

  OKAZION...Shitet ne gjendje te shkelqyer Cadillac SRX . . viti 2005 ... 3,6 benzin.. makina eshte ne

  Gjirokastër 30 maj 08:44
  5.000 €
 • 4 foto
  Honda hr-v 1.6 benzin
  Vetura

  Honda hr-v 1.6 benzin

  Honda hr-v 1.6 benzin ,makina esht bler 0 ne greqi ,tani disponon 192mij km vetem nje pronar,me doku

  Gjirokastër 30 prill 10:20
  3.600 €
 • 0 foto
  shitet ose ndrohet golf 4 super yll
  Vetura

  shitet ose ndrohet golf 4 super yll

  Shes ose nderroj golf 4 1,6 16 v benzin .makina esht ne gjendje shuum te mir motorike dhe xhenerike

  Gjirokastër 28 prill 21:56
  2.400 €
 • 4 foto
  Okazion Shitet Volkswagen Lupo viti 2002
  Vetura

  Okazion Shitet Volkswagen Lupo viti 2002

  Shitet Volkswagen Lupo viti 2002 automatike 1.4 benzin. Makina ka 94000 km te sajat. Makina eshte ne

  Gjirokastër 24 prill 09:22
  2.000 €
 • 7 foto
  Shitet ose ndrim
  Vetura

  Shitet ose ndrim

  Shitet ose ndrohet

  Gjirokastër 22 janar 22:10
  1.800 Lek
 • 2 foto
  karkalec honda
  Vetura

  karkalec honda

  motorr honda me grup lifan 200 cc n gjendje t re grupi 7 muaj i bler me liber na dyqani shitet per a

  Gjirokastër 20 dhjetor 19:42
  12.000 Lek
 • 1 foto
  Citroen xsara
  Vetura

  Citroen xsara

  1.3 benzin super ekonomike shum e mir si motor dhe shum e paster si makin

  Gjirokastër 25 shtator 01:58
  1.300 €
 • 5 foto
  Mitsubishi Lancer benzin
  Vetura

  Mitsubishi Lancer benzin

  Mitsubishi lancer viti 01 motor 1.3 benzin kamio manual dokumenta te regullta gjendje shum E mir cm

  Gjirokastër 14 shtator 17:03
  1.200 €
 • 0 foto
  Reno
  Vetura

  Reno

  Shitet reno Clio me letra

  Gjirokastër 10 shtator 17:09
  800 €
 • 0 foto
  Reno klio
  Vetura

  Reno klio

  Makin me letra

  Gjirokastër 8 shtator 15:50
  800 €
 • 4 foto
  Shitet Polo 650€
  Vetura

  Shitet Polo 650€

  Shitet Polo ne gjendje shume te mir motorike dhe generike.vaj filtra te ndruar.me dokumenta deri n 2

  Gjirokastër 7 shtator 19:47
  85.000 Lek
 • 3 foto
  Daihatsu sirion 4x4
  Vetura

  Daihatsu sirion 4x4

  Shitet Daihatsu Sirion 2003 4WD ne gjendje te shkelqyer motorike . Motor me zinxhir .1.3 benzine shu

  Gjirokastër 6 shtator 00:16
  2.100 €
 • 6 foto
  Peugeot 206 2003 1.6 benzin
  Vetura

  Peugeot 206 2003 1.6 benzin

  Peugeot 206 1.6 130 bhp 2003 me te gjitha sherbimet e bera makina eshte gati per dogan goma te reja

  Gjirokastër 1 shtator 12:55
  1.200 €
 • 4 foto
  Aldi
  Vetura

  Aldi

  Makina esht ne gjendje shum te mir

  Gjirokastër 26 gusht 09:12
  4.500 €
 • 6 foto
  citroen c 1
  Vetura

  citroen c 1

  🚘Citroën C1 🚘Viti prodhimit 2006 🚘Kambio automatike 🚘Motorr 1.0 benzine 🚘Gomat te reja te katerta 🚘C

  Gjirokastër 7 gusht 17:00
  3.400 €
 • 4 foto
  Shitet Daewoo 0.8 benzin
  Vetura

  Shitet Daewoo 0.8 benzin

  Shitet Daewoo 0.8 benzin ne gjendje perfekte . Shum ekonomike . Super kondicioner . Goma te reja . S

  Gjirokastër 4 gusht 12:25
  1.700 Lek
 • 3 foto
  Okazzion
  Vetura

  Okazzion

  Makina esht ne gjendje shum te mir. Arsyeja qe shitet esht sepse nuk perdoret. Ri e parkuar.

  Gjirokastër 1 gusht 23:23
  3.000 €
 • 5 foto
  Shitet Daewoo 0.8 benzin
  Vetura

  Shitet Daewoo 0.8 benzin

  Shitet/Ndrrohet Daewoo Matiz ne gjendje perfekte dhe shum ekonomike . Goma te rea. Dokumentat deri v

  Gjirokastër 25 korrik 18:39
  1.800 Lek
 • 0 foto
  E sapo ardhur nga zvicra
  Vetura

  E sapo ardhur nga zvicra

  Gjendje super e mir

  Gjirokastër 18 korrik 20:27
  2.000 €
 • 2 foto
  Fiat Punto 1.1
  Vetura

  Fiat Punto 1.1

  shitet fiat punto..me dokumenda deri ne korik te vitit 2020.me sherbime te kryera..goma te reja..cmi

  Gjirokastër 15 korrik 10:44
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Mini Cooper
  Vetura

  Shitet Mini Cooper

  Me letra te paguara per nje vit. Ne gjendje te mire

  Gjirokastër 14 korrik 11:22
  1.900 €
 • 6 foto
  Polo 1000 benzine
  Vetura

  Polo 1000 benzine

  Makina eshte ne gjendje perfekte motorike xhenerike shitet per arsye mos perdorimi

  Gjirokastër 4 korrik 17:44
  1.000 €
 • 8 foto
  Toyota yaris 2006 1.3 benzine manuale
  Vetura

  Toyota yaris 2006 1.3 benzine manuale

  Shes toyota yaris 1.3 benzine me letra te paguara dhe siguracion per 1 vit. Makina e pa punuar ne sh

  Gjirokastër 28 qershor 10:52
  3.400 €
 • 9 foto
  Toyota yaris 1.3 benzine 2006 manuale
  Vetura

  Toyota yaris 1.3 benzine 2006 manuale

  Shes toyota yaris 1.3 benzine me letra te paguara dhe siguracion per 1 vit. Makina e pa punuar ne sh

  Gjirokastër 24 qershor 14:02
  3.400 €
 • 8 foto
  Toyota yaris 1.3 benzine 2006
  Vetura

  Toyota yaris 1.3 benzine 2006

  Shes toyota yaris 1.3 benzine me letra te paguara dhe siguracion per 1 vit. Makina e pa punuar ne sh

  Gjirokastër 23 qershor 14:29
  3.400 €
 • 8 foto
  Toyota yaris 1.3 benzine manuale
  Vetura

  Toyota yaris 1.3 benzine manuale

  Shes toyota yaris 1.3 benzine me letra te paguara dhe siguracion per 1 vit. Makina e pa punuar ne sh

  Gjirokastër 23 qershor 09:39
  3.400 €
 • 8 foto
  Toyota yaris
  Vetura

  Toyota yaris

  Shes toyota yaris 1.3 benzine me letra te paguara dhe siguracion per 1 vit. Makina e pa punuar ne sh

  Gjirokastër 23 qershor 00:00
  3.400 €
 • 5 foto
  Polo 1000. Benzine.
  Vetura

  Polo 1000. Benzine.

  Makina eshte ne gjendje shume te mire ... e pastert nga brenda dhe nga jashte ne gjendje shume te

  Gjirokastër 22 qershor 15:51
  1.400 €
 • 3 foto
  Okazion. Shitet TOYOTA YARIS 2003
  Vetura

  Okazion. Shitet TOYOTA YARIS 2003

  Toyota Yaris me 4 porta. VITI i prodhimit 2003 Gjendja perfekte 9/10 (pak e perdorur) Dogana e p

  Gjirokastër 27 prill 00:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Shitet fiat punto 1.2 benzin ne gjendhe motorrike dhe xhenerike perfecte me kondicjoner . Te gjitha

  Gjirokastër 22 janar 14:22
  1.800 €
 • 5 foto
  VENDIN ROVER RANGE ROVER RANGE ROVER EVOQUE TD4 150 E-AFTËSINË ËSHTË DINAMIKE 5P
  Vetura

  VENDIN ROVER RANGE ROVER RANGE ROVER EVOQUE TD4 150 E-AFTËSINË ËSHTË DINAMIKE 5P

  Email [email protected] Tel. 00 39 2 31 48 06 08 VENDIN ROVER RANGE ROVER RANGE ROVE

  Gjirokastër 29 dhjetor 12:14
  39.900 €
 • 2 foto
  Shitet ose ndërrohet
  Vetura

  Shitet ose ndërrohet

  Motori në gjendje super të mirë 1200€

  Gjirokastër 26 dhjetor 22:18
  1.200 €
 • 1 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Shitet Fiat Punto1.2 benzin ne gjendje motorike dhe xhenerike perfekte me kondicjoner.Te gjitha sher

  Gjirokastër 10 dhjetor 14:54
  1.800 €