Vetura

Audi | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Sot, 13:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Sot, 13:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Sot, 13:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Sot, 13:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Sot, 13:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Sot, 13:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Sot, 13:09
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Rent a Car Dardania +37744269000 Cmimi nga 19.99
  Vetura

  Rent a Car Dardania +37744269000 Cmimi nga 19.99

  Rent a Car Dardania +37744269000 Leshoj vetura me qira te llojeve te ndryshme per me shum mund te n

  Prishtinë Sot, 13:08
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  OKAZION VETEM DISA DITE...!!
  Vetura

  OKAZION VETEM DISA DITE...!!

  Shitet AUDI A3 me cmim okazion vetem per disa dite, Makina eshte ne gjendje te perkryer me sherbime

  Tiranë Sot, 13:00
  3.800 €
 • 5 foto
  Audi A4 2.0 TDI Facelift LED ????
  Vetura

  Audi A4 2.0 TDI Facelift LED ????

  Audi A4 2.0 TDI Facelift LED 🇨🇭🇨🇭 Audi A4 2.0 TDI 140 PS Viti 2013 Drita Para LED Drita para Xeno

  Prishtinë Sot, 12:57
  17.000 €
 • 9 foto
  Audi A6 3.2 Benzin? Automatike 2007 6900 Euro
  Vetura

  Audi A6 3.2 Benzin? Automatike 2007 6900 Euro

  💥🚘 AUDI A6 QUATTRO ✅ MOTORR 3.2 BENZIN👌MODEL 2007 KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC ✅ 171.000 KM OR

  Tiranë Sot, 12:52
  6.900 €
 • 8 foto
  Audi A1 1.4 TFSI S-Line 2013
  Vetura

  Audi A1 1.4 TFSI S-Line 2013

  - Audi A1. 1,4 TFSI - - viti 2013 - km 189000 - inardhur nga zvicrra - garantojm per kilometra - gar

  Gjilan Sot, 12:43
  9.500 €
 • 3 foto
   SHITET AUDI A4 2.0 TDI I 2009
  Vetura

  SHITET AUDI A4 2.0 TDI I 2009

  SHITET AUDI A4 2.0 TDI I 2009 ne gjendje shum te mire 145mij kilometra te gjitha sherbimet e kryera

  Fier Sot, 12:36
  9.500 €
 • 8 foto
  Audi A4 1.8 benzine Automat ??????
  Vetura

  Audi A4 1.8 benzine Automat ??????

  Audi A4 1.8 benzine (motorr i thjesht behet 100% me gaz) kamio automatike 240.000km origjinale me li

  Elbasan Sot, 12:33
  4.700 €
 • 5 foto
  Audi A5
  Vetura

  Audi A5

  Audi A5,ngjyre gri,cilindrate 3.0 nafte ne gjendje shume te mire teknike

  Tiranë Sot, 12:29
  10.500 €
 • 9 foto
  Audi A6 2.0 TFSI viti 2013 OKAZION
  Vetura

  Audi A6 2.0 TFSI viti 2013 OKAZION

  Audi A6 2.0 TFSI viti 2013 Automat ne super gjendje. Makina eshte me letra per nje vit dhe nuk ka ne

  Tiranë Sot, 12:18
  16.900 €
 • 8 foto
  Audi A4 2008 automat nafte 1.9(MUNDESI NDËRRIMI)
  Vetura

  Audi A4 2008 automat nafte 1.9(MUNDESI NDËRRIMI)

  Shitet Audi A4 2008 final edition (prodhim i fundit i ketij modeli) ne leje qarkullimi -Motor 1.9 na

  Tiranë Sot, 12:18
  5.800 €
 • 8 foto
  Audi A5 Cabrio 2.0 BENZINE QUATTRO !!!!!!!!!!!
  Vetura

  Audi A5 Cabrio 2.0 BENZINE QUATTRO !!!!!!!!!!!

  Shitet Audi A5 Cabrio Viti 2018 Motor 2.0 benzine. Km 1600 origjinale Ne gjendje te pesosur. Makina

  Durrës Sot, 12:12
  49.500 €
 • 11 foto
  AUDI A4 S Line
  Vetura

  AUDI A4 S Line

  Motorr 2.0 Benzine S Line Clima, abs, esp, navi Sendilje me ngrohje Marrshat ne timon Biksenon Vaj -

  Tiranë Sot, 12:10
  10.700 €
 • 0 foto
  Vetura me Qera
  Vetura

  Vetura me Qera

  AutoCenter, nje nder kompanite e para ne vend dhe rajon, ju ofron vetura te llojeve te ndryshnme me

  Gjilan Sot, 12:09
  15 €
 • 3 foto
  AUDI A3 SPORTBACK,NAFTE,AUTOMAT PER QERA
  Vetura

  AUDI A3 SPORTBACK,NAFTE,AUTOMAT PER QERA

  AUDI A3,SPORTBACK,NAFTE,AUTOMAT,PANORAME,LEKURE PER QERA DUKE FILLUAR NGA 25 EURO DITA. REZERVONI MA

  Tiranë Sot, 12:05
  35 €
 • 11 foto
  Audi a4 2.0 Tfsi 4x4
  Vetura

  Audi a4 2.0 Tfsi 4x4

  Shes audi a4 ne gjendje shu te mir teknike Tfsi 2.0 benzin 4x4 Posedon :karrika likur me nxemje me

  Ferizaj Sot, 11:56
  6.600 €
 • 8 foto
  Shitet Ndrrohet Audi a4 2.0 Tfsi 4x4
  Vetura

  Shitet Ndrrohet Audi a4 2.0 Tfsi 4x4

  Shes audi a4 ne gjendje shum te mir teknike Tfsi 2.0 benzin 4x4 Posedon : karrika likur me nxemje me

  Prizren Sot, 11:56
  6.600 €
 • 11 foto
  Audi a4 Tfsi 2.0 4x4
  Vetura

  Audi a4 Tfsi 2.0 4x4

  Shes audi a4 ne gjendje shum te mir teknike Tfsi 4x4 2.0 benzin Posedon : karrika lekur me nxemje k

  Prishtinë Sot, 11:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LEARI METAL bejm kompenzime me vetura
  Vetura

  LEARI METAL bejm kompenzime me vetura

  LEARI METAL Punojm dyer gilindera rrethoja tavolina karrika etj po ashty bojm edhe konpenzime me vet

  Podujevë Sot, 11:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  METAL PUNUES
  Vetura

  METAL PUNUES

  METAL PUNUES LEARI NR 045637204/049637204

  Podujevë Sot, 11:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Super Audi A4 S-Line , VP 2007 , Manual , perfekt
  Vetura

  Super Audi A4 S-Line , VP 2007 , Manual , perfekt

  Te gjitha sherbimet e bera ne kohe , letra te gjitha te paguara per 1 vit , goma te reja sapo vena ,

  Lushnjë Sot, 11:18
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  AUDI A4 2013 2xS-line ??
  Vetura

  AUDI A4 2013 2xS-line ??

  Shes Audi A4 .2XS-line black edition.?? SAPO DOGANUAR REGJISTRUAR (DHJETORE) ●Viti 2013. ●Led pa

  Prishtinë Sot, 11:00
  17.500 €
 • 9 foto
  Audi A6 2.0 naftë Automatik
  Vetura

  Audi A6 2.0 naftë Automatik

  Audi A6 2.0 nafte Automatik ne gjendje perfekte klimatronik lleda para pas navi park assist goma te

  Kukës Sot, 10:56
  13.500 €
 • 8 foto
  Audi A7 3.0 Benzine -13 Full
  Vetura

  Audi A7 3.0 Benzine -13 Full

  Audi A7—3.0 Benzin Quatro S-Line , me 127.000 km , Viti Prodhimit 2013 , sendilje elektrrike+ngrof

  Tiranë Sot, 10:48
  24.500 €
 • 3 foto
  AUDI A7 TIP-TOP
  Vetura

  AUDI A7 TIP-TOP

  SHITET AUDI NE GJENDJE PERFEKTE MEKANIKE DHE VIZUALE. TE TELEFONOJNE TE INTERESUAR SERIOZ. CMIMI I

  Fier Sot, 10:43
  22.000 €
 • 11 foto
  AUDI Q 5 AUTOMAT 3.0 TDI\"FULL\"
  Vetura

  AUDI Q 5 AUTOMAT 3.0 TDI\"FULL\"

  ▶️AUDI Q5- 3.0 TDI ▶️MOTORRI...............2967CC.pa takse luksi. ▶️KAMIO..............

  Tiranë Sot, 10:35
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Audi A6 okazion
  Vetura

  Audi A6 okazion

  Shitet Audi A6 me te gjitha sherbimet e bera 4 goma te reja Mishelin, sherbime xhenerike te sapo ber

  Tiranë Sot, 10:34
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  shes audi a4 2.0 dizel dogan te paguar viti 06
  Vetura

  shes audi a4 2.0 dizel dogan te paguar viti 06

  shes audi a4 2.0 dizel ne fund te 2006 posedon 2 qelsa dogan te paguar senzor parkingi klimatronik g

  Ferizaj Sot, 10:32
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  AUDI A5 3.0 TDI FACELIFT AUTOMATIK
  Vetura

  AUDI A5 3.0 TDI FACELIFT AUTOMATIK

  Vetura sa po ka ardhur nga zvicrra,dogan+homoligim i ka te paguara,eshte ne gjendje shum te mir dhe

  Prishtinë Sot, 10:29
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  AUDI A4 2.0 TDI S-line
  Vetura

  AUDI A4 2.0 TDI S-line

  Vetura sa po ka ardhur nga gjermanija,doganen e ka te paguar,eshte ne gjendje shum te mir,tash sa po

  Prishtinë Sot, 10:26
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Audi A4 2.0 T Benzine/ Gaz(Prins) Viti 2010
  Vetura

  Shitet Audi A4 2.0 T Benzine/ Gaz(Prins) Viti 2010

  Shitet Audi A4 ne gjendje te perkryer motorike dhe xhenerike. Makina eshte model Kanadez e zhdoganua

  Vlorë Sot, 10:25
  9.800 €
 • 5 foto
  Audi A4 Avant
  Vetura

  Audi A4 Avant

  Shitet audi a4 avant 2.0 nafte ne gjendje te shkelqyer si motorike dhe xhenerike sherbimet te sapo b

  Tiranë Sot, 10:24
  5.300 €
 • 6 foto
  Audi A4 1.9 diesel
  Vetura

  Audi A4 1.9 diesel

  Audi A4 1.9 diesel, 2005 Vetura ne gjendje perfekte. Servisin e madh e ka te kryer me garancion.

  Skënderaj Sot, 10:16
  6.300 €
 • 6 foto
  Audi A8 2004 3.0TDI QUATTRO
  Vetura

  Audi A8 2004 3.0TDI QUATTRO

  Shes veturen Audi A8,3.0 TDI QUATTRO. viti i prodhimit 2004, fellne 20, rks 1 vit i plot. navigacion

  Prishtinë Sot, 10:10
  8.000 €
 • 10 foto
  Audi Q5 2L Sline quattro
  Vetura

  Audi Q5 2L Sline quattro

  Shesh veturen me targa Zvicrane! E po ashtu mund ta sjellim në Kosov(sipas marrveshjes)! Vetura ësht

  Prishtinë Sot, 10:05
  30.400 €
 • 10 foto
  Audi A4 3.0 TDI-Diesel Allroad Automatik -09
  Vetura

  Audi A4 3.0 TDI-Diesel Allroad Automatik -09

  Shitet Vetura Audi A4 3.0 TDI-Diesel Allroad, Viti i prodhimit 07/2009, Nderruesi I shpejtesive Auto

  Prishtinë Sot, 10:02
  15.900 €
 • 5 foto
  Shitet vetura audi a4 1.9 tdi-i te kuqe viti 2002
  Vetura

  Shitet vetura audi a4 1.9 tdi-i te kuqe viti 2002

  Vetura osht ne gjendje te rrregullt edhe e rujt si mbrenda ashtu edhe jasht vetura i ka gjitha serv

  Prishtinë Sot, 09:57
  4.850 €
 • 6 foto
  AUDI A4 2.7TDI S-line full extra, fellne-19
  Vetura

  AUDI A4 2.7TDI S-line full extra, fellne-19

  Shitet Audi A4 i mirembajtur shume mire. Te interesuarit serioz ta kontrollojne te cilido mjeshter.

  Prishtinë Sot, 09:46
  10.800 €
 • 8 foto
  Audi A7 3.0
  Vetura

  Audi A7 3.0

  Makina eshte ne gjendje super te gjitha sherbimet e bera goma te reja cmimi i diskutueshem mundesi n

  Korçë Sot, 09:32
  26.000 €
 • 4 foto
  BLEJM VETURA PA DOGAN DHE RKS ?
  Vetura

  BLEJM VETURA PA DOGAN DHE RKS ?

  NE BEJM BLERJEN E TE GJITHA LLOJEVE TE VETURAVE RKS DHE PA DOGAN....VLERSIMI BEHET SIPAS GJENDJES SE

  Gjilan Sot, 09:32
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Audi A6 Allroad 3.0 tdi quatro 4x4 bej Ndrrim
  Vetura

  Audi A6 Allroad 3.0 tdi quatro 4x4 bej Ndrrim

  Shitet audi a6 alroad kuatro 4x4 3.0 tdi 2007 full opsione posedon xenon big xenon dyrt me senzora

  Ferizaj Sot, 09:19
  10.500 €
 • 10 foto
  Audi A4 3.0 TDI Allroad Automatik 2010
  Vetura

  Audi A4 3.0 TDI Allroad Automatik 2010

  Shes Veturen Audi A4 3.0 TDI Allroad Automatik viti prodhimit 2010 ne gjendje te mire teknike po ash

  Prishtinë Sot, 09:17
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Audi A4 1,8 Benzin Automatik rks Klim funksionale
  Vetura

  Audi A4 1,8 Benzin Automatik rks Klim funksionale

  Shes Audi A4 vetura posedon Regjistrim deri 05/05/2020 Menjaq Automatik Klima tronik funksional 4

  Gjakovë Sot, 09:15
  3.200 €
 • 3 foto
  Pjes per Audi A4 2.5 tdi me qmime te volitshme
  Vetura

  Pjes per Audi A4 2.5 tdi me qmime te volitshme

  Pjes per audi a 4 2.5 tdi me qmime te volitshme 044 268 550 049 222 011

  Gjakovë Sot, 09:12
  5 €