Vetura
Viti

Audi | Vetura në shitje në Viti

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  audi
  Vetura

  audi

  vetura me 4 rrot

  Viti 27 shkurt 01:51
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  AUDI Q7 3.0 TDI 2010 DIZEL AUTOMATIK, ME LLEDA
  Vetura

  AUDI Q7 3.0 TDI 2010 DIZEL AUTOMATIK, ME LLEDA

  Audi Q7 viti 2010 dizell 3.0 me rks automatik, klimatronik, abs, esp, senzor parkimi para dhe mbrap

  Viti 3 dhjetor 09:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  sa dad ad
  Vetura

  sa dad ad

  da s asd asd ad as d s d

  Viti 25 nëntor 22:21
  3.000 €
 • 0 foto
  Shitet Audi A6 2.7 TDI Viti 2005 Automatik Quatroo
  Vetura

  Shitet Audi A6 2.7 TDI Viti 2005 Automatik Quatroo

  Shitet Audi A6 2.7 TDI viti 2005 Automatik Tiptronik Quatroo i Regjistruar ne RKS perafersisht 4 Mua

  Viti 7 nëntor 12:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Audi A6 2.7 TDI Quatro Automatik viti 2005
  Vetura

  Shitet Audi A6 2.7 TDI Quatro Automatik viti 2005

  Shitet Audi A6 2.7 TDI Quatro Automatik viti 2005 i regjistruar deri me 27.11.2019 kontakt i 044 343

  Viti 21 tetor 15:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shes audi a4 2.0 tdi Automatik me dogan 2010
  Vetura

  shes audi a4 2.0 tdi Automatik me dogan 2010

  shes audi a4 2.0 dizel ne fund te 2010 posedon dogan homologim te paguar e importuar pi (CH) autom

  Viti 15 tetor 18:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  shes audi a3 2.0 tdi Automatik me dogan vito 2010
  Vetura

  shes audi a3 2.0 tdi Automatik me dogan vito 2010

  shes audi a3 2.0 tdi ne fund te 2009 posedon Automatik tiptronik shpejsit ne timon klim atronik nav

  Viti 15 tetor 18:17
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  shes audi A4 2.0 TDI Automatik rks viti 06
  Vetura

  shes audi A4 2.0 TDI Automatik rks viti 06

  audi a4 2.0 dti ne fund te 2005 posedon Automatik tiptronik klim atronik karrigat me nxemje gjamat m

  Viti 15 tetor 18:17
  6.700 €
 • 5 foto
  Audi A4 Automatik
  Vetura

  Audi A4 Automatik

  shitet audi a4 2.5 Tdi automatik viti i prodhimit ne fund te 2002 vetura esht ne gjendje te mrekullu

  Viti 10 tetor 22:44
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Audi A8 4.2 TDI Quattro 2011 me Dogan Long
  Vetura

  Shitet Audi A8 4.2 TDI Quattro 2011 me Dogan Long

  Shitet Audi A8 4.2 TDI Quattro e vitit 2011 me dogan e homologim te paguar e importuar nga Zvicrra n

  Viti 10 tetor 14:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Audi A4 2.0 TDI viti 2010 Automatik MeDogan
  Vetura

  Shitet Audi A4 2.0 TDI viti 2010 Automatik MeDogan

  Shitet Audi A4 2.0 TDI viti 2010 Automatik Me Dogan Homologim i ardhun nga zvicrra 044 343 451 dhe

  Viti 10 tetor 14:22
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet Audi Q5 3.0 TDI S-Line Quattro 2012 DoganCH
  Vetura

  Shitet Audi Q5 3.0 TDI S-Line Quattro 2012 DoganCH

  Shitet Audi Q5 3.0 TDI S-Line i vitit 2012 Quattro Automatik me Dogan e Homologim i importuar nga Zv

  Viti 10 tetor 14:17
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet Q7 3.0 TDI viti 2010 Automatik S Line
  Vetura

  Shitet Q7 3.0 TDI viti 2010 Automatik S Line

  Shitet Q7 3.0 TDI Viti 2010 S Line Automatik tiptronik 8 shpejsi i regjistruar 1 vit . Vetura permba

  Viti 4 tetor 21:01
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  shitet audi a 4 2.0 tdi automatik
  Vetura

  shitet audi a 4 2.0 tdi automatik

  shes audi a4 2.0 tdi automatik nfund 2007 audia esht ne gjendje perfekte motori esht 2.0 me ni brega

  Viti 30 shtator 10:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Audi a 4 2011 dizel
  Vetura

  Audi a 4 2011 dizel

  Audia asht ne gjendje te mir shum sa ka ardhur ne ks pa dogan servisat e kryar te gjitha sline asht

  Viti 25 shtator 22:32
  7.400 €
 • 9 foto
  audi 1.8 benzin plin me atest viti 1990 rks10 muaj
  Vetura

  audi 1.8 benzin plin me atest viti 1990 rks10 muaj

  vetura eshte ne gjendje prefekte me te gjitha serviset e kryera qe 18 vite nje pronar regjistrim 10

  Viti 13 shtator 12:22
  1 €
 • 8 foto
  Audi GT Kupe 2.3
  Vetura

  Audi GT Kupe 2.3

  Audi 80 GT 2.3 5 Klipa Nuk eshte kuatro Vetura eshte ne gjendje te mir pjest e reja si Psh. Diskat

  Viti 10 shtator 22:07
  2.500 €
 • 7 foto
  Shitet Audi A6 karavan
  Vetura

  Shitet Audi A6 karavan

  Shitet vetura ne gjendje te rregullt ,

  Viti 9 shtator 21:31
  2.800 €
 • 4 foto
  Audi ne shitje
  Vetura

  Audi ne shitje

  E ardhur nga jashti, shume pak e perdorur

  Viti 8 shtator 16:47
  550 €
 • 3 foto
  Shitet Audi a4 automatik
  Vetura

  Shitet Audi a4 automatik

  shitet audi a4 2.5 tdi automatik viti i prodhimit 2002 te gjitha serviset e kryera te ules dhe menja

  Viti 7 shtator 21:20
  5.800 €
 • 5 foto
  Shitet Audi A6 3.0 TDI Automatik Quatro Sport 2004
  Vetura

  Shitet Audi A6 3.0 TDI Automatik Quatro Sport 2004

  Shitet Audi A6 3.0 TDI Viti 2004 Automatik Multitronic Spoort shum ne gjendje te rregullt me te gjit

  Viti 6 shtator 07:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Audi a4 1.9 tdi diesel
  Vetura

  Audi a4 1.9 tdi diesel

  Vetura ne gjendje te rregullt pa asnje defekt Regjistrimi i dyt esht ber ne kosov 178.000km cmimi

  Viti 4 shtator 22:19
  5.800 €
 • 11 foto
  Audi A4 3.0 TDI Quatro Automatik Dogan Homologim
  Vetura

  Audi A4 3.0 TDI Quatro Automatik Dogan Homologim

  Shitet Audi A4 3.0 TDI Quatro Automatik Tiptronik me Dogan Homologim e Ardhun Prej Zcicrres me libra

  Viti 4 shtator 12:33
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Audi GT
  Vetura

  Audi GT

  Audi 80 GT 2.3 5 Klipa Nuk eshte quatro Ne gjendje te mir te gjitha pjest e reja Tabelat KS i qlajmr

  Viti 31 gusht 17:41
  3.500 €
 • 10 foto
  Audi 80 GT
  Vetura

  Audi 80 GT

  Audi 80 GT 2.3 5 Klipa Nuk eshte quatro Ne gjendje te mir te gjitha pjest e reja Tabelat KS i ql

  Viti 29 gusht 21:33
  3.000 €
 • 0 foto
  Audi Q7 3.0 TDI Viti 2010 S line 7 Ulse I zvicrres
  Vetura

  Audi Q7 3.0 TDI Viti 2010 S line 7 Ulse I zvicrres

  Shitet Audi Q7 3.0 TDI viti 2010 s line me 7 ulse I ardhun nga zvicerra me Dogan Homologim me liber

  Viti 29 gusht 09:16
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Audi 80 B.
  Vetura

  Shitet Audi 80 B.

  shes Audi 80 B benzin dhe gaz me A test pronar i par dhe i vetem ne RKS, centrall, xhamat elektronik

  Viti 26 gusht 14:23
  1.050 €
 • 8 foto
  Audi Q5 Quatro s\'line
  Vetura

  Audi Q5 Quatro s\'line

  Shitet Vetura Audi Q5 3.0Tdi Quatro Sline ▶️Vetura eshtë ne gjendje teper te mire e

  Viti 19 gusht 21:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Audi 80, 1.8 benzin + gaz (TNG)
  Vetura

  Audi 80, 1.8 benzin + gaz (TNG)

  Shes audi 80 1.8 + benzin + gaz TNG. Vetura është në gjendje te rregull. 10 muj regjistrim.

  Viti 18 gusht 21:02
  850 €
 • 11 foto
  Audi
  Vetura

  Audi

  AUDI A6 3.0 TDI VITI 2011 265000km Vetem me viber me kontaktoni +38344874177

  Viti 17 gusht 19:59
  17.400 €
 • 2 foto
  pjes Audi A4 2.5 diesel
  Vetura

  pjes Audi A4 2.5 diesel

  shes pjes per audi a4 diesel 6 shpejci Manuel fellnat R17

  Viti 17 gusht 09:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes audi 80
  Vetura

  Shes audi 80

  Urgjent shes audi ne gjendje shum te mir pune teper i fort tip top esht 1.9 gjitha serviset e kryer

  Viti 12 gusht 23:23
  880 €
 • 0 foto
  Shitet urgjent
  Vetura

  Shitet urgjent

  Shitet audi 80, 1.8 benzin + gaz (TNG). Vetura është në gjendje të rregullt tip top. Refjistrim edh

  Viti 9 gusht 08:25
  880 €
 • 4 foto
  BLEJM VETURA⚠️ PA DOGAN 2009 2015 VW BMW
  Vetura

  BLEJM VETURA⚠️ PA DOGAN 2009 2015 VW BMW

  Auto-Trade24 •••I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE PA DOGAN PO ASHTU I BLEJM DHE VETURAT ME

  Viti 6 gusht 15:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITEN GOMAT:225/45/18. te veres bmw 3
  Vetura

  SHITEN GOMAT:225/45/18. te veres bmw 3

  shiten goma te veres...- 225/45/18..qmimi 90 ero..kto jan kan ne bmw 3.. jan te perdorura por ja

  Viti 5 gusht 11:19
  90 €
 • 4 foto
  Shes Matorrin 1.9 TDI
  Vetura

  Shes Matorrin 1.9 TDI

  Shes Matorrin 1.9 TDI Elektronik i po sa ardhur nga Austria. Motorri esht i kompletuar me menjaq me

  Viti 21 korrik 18:28
  400 €
 • 6 foto
  Audi 80 dizel
  Vetura

  Audi 80 dizel

  Shes audin 80 1.6 dizel RKS DERI ME 20.12.2019 kerri osht ne gjendje te rregullt me serviset e kryer

  Viti 20 korrik 15:28
  750 €
 • 11 foto
  AUDI A4 2.0 DIZEL AUTOMATIK 2012
  Vetura

  AUDI A4 2.0 DIZEL AUTOMATIK 2012

  AUDI A4 2.0 DIZEL AUTOMATIK 2012 ME LLEDA E DOGANUAR RKS 1 VIT, 183 MIJ KM, DY QELESA. NE GJENDJE

  Viti 17 korrik 15:41
  15.500 €
 • 0 foto
  BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET
  Vetura

  BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET

  Blejm vetura , Pa Dogan RKS AKSIDENT Dergo Oferten +38343888688

  Viti 16 korrik 12:52
  2.222 €
 • 11 foto
  Audi A3 2.0 S/tronic
  Vetura

  Audi A3 2.0 S/tronic

  AUDI A3 2.0 TDI S/tronic , S-line Viti prodhimit 05.2012 125kw/170 ps I doganuar ne RKS Ne gje

  Viti 12 korrik 13:53
  11.700 €
 • 0 foto
  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H
  Vetura

  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Viti 12 korrik 10:49
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Audi A4 1.9TDI
  Vetura

  Audi A4 1.9TDI

  Audi A4 1.9TDI 2002 Me regjistrim

  Viti 10 korrik 20:10
  4.100 €
 • 3 foto
  Audi A4 2.0 TDI Automat
  Vetura

  Audi A4 2.0 TDI Automat

  Audi a4 2011 vetura eshte me tabela CH dizell automatic te gjitha servisat e kryn. per ma shum inf

  Viti 6 korrik 17:38
  6.300 €
 • 0 foto
  (*Auto s.Arianiti)Blejm Vetura Dergo oferten Tende
  Vetura

  (*Auto s.Arianiti)Blejm Vetura Dergo oferten Tende

  = NE BEJM BLERJEN E VETURAVE GJINDEMI N PRISHTIN QMIMI I BLERJES SE VETURAVE FILLON PREJ 120 ERO der

  Viti 5 korrik 10:10
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Audi Q5 S-Line 2.0 Panoram komplet.
  Vetura

  Audi Q5 S-Line 2.0 Panoram komplet.

  Audi Q5 s-line kmKomplet Panoram, tempomat, kamer origjinale jashte dhe mbrenda inqizon gjith kohen

  Viti 29 qershor 18:45
  17.000 €
 • 8 foto
  Shitet Audi A4 2.7 TDI 2009 E Doganuar Automatik
  Vetura

  Shitet Audi A4 2.7 TDI 2009 E Doganuar Automatik

  Shitet Audi A4 2.7 TDI viti 2009 e sapo Ardhur nga zvicrra e doganuar regjistruar RKS 1 vit . Audi p

  Viti 24 qershor 13:55
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Audi q5 2.0 benzin
  Vetura

  Audi q5 2.0 benzin

  Audi q5 s line 2.0 benzin me gjitha opcionet

  Viti 13 qershor 13:01
  14.500 €
 • 2 foto
  Audi A4 1.8T QUATTRO
  Vetura

  Audi A4 1.8T QUATTRO

  Shes Audi A4 1.8T Viti 1999 S-line Quattro 250.000km Ne gjendje shum te mir per me shum kontakt Vi

  Viti 10 qershor 15:11
  2.500 €
 • 11 foto
  SHITET AUDI A3 1.9 TDI 2010 ME DOGAN+HOMOLOGIM??
  Vetura

  SHITET AUDI A3 1.9 TDI 2010 ME DOGAN+HOMOLOGIM??

  shitet audi a3 1.9 tdi e sapo ardhur nga zvicrra me dogan homologim te paguar ne gjendje shum tmir t

  Viti 10 qershor 11:21
  8.400 €
 • 8 foto
  AUDI A6 3.0 AUTOMATIK 2013
  Vetura

  AUDI A6 3.0 AUTOMATIK 2013

  Audi A6 2013 3.0 TDI sa po doganuar automatik tiptronik 8 shpejtsi +R dypar fellne me libra full opc

  Viti 10 qershor 11:06
  16.900 €