Vetura
Obiliq

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Audi 80 benzin 1.6 Regjistrim 4 muaj
  Vetura

  Audi 80 benzin 1.6 Regjistrim 4 muaj

  Shes audi 80 benzin 1.6 Rks 4 muaj viti 89 audi osht e runtun shum si na karasori ashtu e shtrengum

  Obiliq 8 mars 11:24
  680 €
 • 0 foto
  shes audi 80 1.9 turbo dizell shum e mir
  Vetura

  shes audi 80 1.9 turbo dizell shum e mir

  shes audi 80 1.9 tdi (turbo dizell) shum e rujtne dhez deri ne minus 20 (-20) eshte shum e fort ne m

  Obiliq 1 mars 13:25
  1.350 €
 • 4 foto
  shes veturen Audi A6
  Vetura

  shes veturen Audi A6

  Shes veturen audi A6 2.5 TDI viti i prodhimit 2000 e regjistruar RKS ne gjendje shum te mir per me

  Obiliq 17 shkurt 07:18
  2.900 €
 • 11 foto
  Audi 80 Benzin Plin 1.6 Regjistrim 20.06.2018
  Vetura

  Audi 80 Benzin Plin 1.6 Regjistrim 20.06.2018

  Shes audin 80 plin benzin motirrin 1.6 ne gjendje te shkelqyshme punon ne dy sistemet regjistrimi 20

  Obiliq 15 shkurt 18:24
  780 €
 • 1 foto
  Audi Q7
  Vetura

  Audi Q7

  Shes veturen ne gjenjde te rregullt teknike si dhe optike me te gjitha serviset e kryra rigjistrim 1

  Obiliq 19 janar 22:24
  11.000 €
 • 0 foto
  Audi shitet
  Vetura

  Audi shitet

  Audi A3 viti 2004 dizell 2.0 shum e rujtne me tabela anglez e qmimi si pas marveshjes te

  Obiliq 23 dhjetor 16:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Goma 16 nga gjermonia
  Vetura

  Goma 16 nga gjermonia

  Gomat jon me bandasha nuk jon te reja po edhe tperdorura Jo shum 2 vjet ne gjermoni

  Obiliq 21 tetor 19:24
  90 €
 • 1 foto
  shitet audi a3 2.0 2003
  Vetura

  shitet audi a3 2.0 2003

  prej anglis rks ka rigjistrim deri muajin e 5 2018

  Obiliq 22 gusht 21:04
  4.500 €