Vetura

Audi | S7 | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

S7

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 6 foto
  Audi S7 2014
  Vetura

  Audi S7 2014

  ✅Shitet Audi S7 2014 ✅4.0 Bi Turbo 700hp ✅E Doganuar RKS ✅Navi + DVD ✅S-tronic + Launch

  Prishtinë 9 qershor 19:07
  Me Marrveshje