Vetura
Mitrovicë

Audi | Vetura në shitje në Mitrovicë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  Audi A7 3.0 tdi quattro per marakli
  Vetura

  Audi A7 3.0 tdi quattro per marakli

  Shes ose bej ndërrim Audi a7 prej Suedie Kerri asht ne gjendie perfekte Mrenda full asht Dritat

  Mitrovicë Dje, 21:11
  18.500 €
 • 3 foto
  Urgjent blejme vetura tere kosoven
  Vetura

  Urgjent blejme vetura tere kosoven

  Urgjentisht blejme te gjitha llojet e veturave me qmime te ndryshme si Bmw audi opel mercedes peugeo

  Mitrovicë 2 korrik 21:44
  1.999 €
 • 7 foto
  Audi A6 Diesel V6 2.7 140kw + Navigator
  Vetura

  Audi A6 Diesel V6 2.7 140kw + Navigator

  Audi A6 dizell 190 kalfuqi, shume ne gjendje te mire, te kalume 200 mi km, me servis te krym, ka shu

  Mitrovicë 2 korrik 12:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Audi a5 3.0 Naftë Automatik
  Vetura

  Audi a5 3.0 Naftë Automatik

  vetura esht ne gjendje Super te rregullt

  Mitrovicë 2 korrik 11:27
  17.000 €
 • 0 foto
  Blejm vetura 24 ore online 300-3000 euro
  Vetura

  Blejm vetura 24 ore online 300-3000 euro

  Urgjent Blejme te gjitha llojet e veturave me qmime te ndryshme urgjent me rks, te aksidentuara me d

  Mitrovicë 30 qershor 21:31
  2.000 €
 • 8 foto
  shes telin ose droj me biciklet
  Vetura

  shes telin ose droj me biciklet

  shes telin ose boj drim me biciklet +38649495957 mitrovic

  Mitrovicë 21 qershor 21:50
  40 €
 • 0 foto
  BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE
  Vetura

  BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE

  blej te gjitha llojet e veturave pa regjistrim te qlajmrune pa dogan te aksidentune etj nr +38349555

  Mitrovicë 17 qershor 08:10
  1.000 €
 • 9 foto
  Audi Q7 Sline
  Vetura

  Audi Q7 Sline

  Audi Q7 3.0 Premium Plus me te gjitha opsionet super luksoz me shpejtsi ne timon , Panoram , pasqyre

  Mitrovicë 15 qershor 19:38
  16.800 €
 • 9 foto
  Audi Q7 3.0
  Vetura

  Audi Q7 3.0

  Audi Q7 3.0 Premium Plus me te gjitha opsionet super luksoz me shpejtsi ne timon , Panoram , pasqyre

  Mitrovicë 13 qershor 19:09
  16.800 €
 • 2 foto
  Shes Pjes per Audi A3 2.0
  Vetura

  Shes Pjes per Audi A3 2.0

  Shes Pjes per Audi A3 2.0 6shpejtsi 044 149 797 +38349354408 viber Mitrovice

  Mitrovicë 8 qershor 11:52
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Audi Q7 Sline
  Vetura

  Audi Q7 Sline

  Audi Q7 3.0 Premium Plus me te gjitha opsionet super luksoz me shpejtsi ne timon , Panoram , pasqyre

  Mitrovicë 6 qershor 19:50
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Audi Q7 4L S-Line
  Vetura

  Audi Q7 4L S-Line

  Audi Q7 3.0 Premium Plus me te gjitha opsionet super luksoz me shpejtsi ne timon , Panoram , pasqyre

  Mitrovicë 5 qershor 22:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Audi a8 2.5 Tdi 6 shpejci Pa dogan
  Vetura

  Audi a8 2.5 Tdi 6 shpejci Pa dogan

  +38649358144

  Mitrovicë 28 maj 13:51
  2.000 €
 • 0 foto
  Shes Pjes Per Audi A6 2.5 Tdi
  Vetura

  Shes Pjes Per Audi A6 2.5 Tdi

  viber kontakt +38649358144

  Mitrovicë 26 maj 21:51
  1 €
 • 5 foto
  Shes Pjes per Audi A8 3.3 Tdi v8 2.5 Tdi automatic
  Vetura

  Shes Pjes per Audi A8 3.3 Tdi v8 2.5 Tdi automatic

  Viber Kontakt +38649358144

  Mitrovicë 7 maj 11:50
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  AUDI A3 2.0 DIZEL DSG RKS FULL EXKTRA
  Vetura

  AUDI A3 2.0 DIZEL DSG RKS FULL EXKTRA

  Shes AUDI A3 2.0 DIZEL DSG FULL EXKTRA Viber +38649717869 049717869

  Mitrovicë 30 prill 18:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Veturë me baterija dhe dirigjues për fëmijë/bebe
  Vetura

  Veturë me baterija dhe dirigjues për fëmijë/bebe

  Veture Audi me baterija dhe dirigjues per femije dhe bebe. Shume pak e perdorne, jasht nuk eshte qit

  Mitrovicë 30 mars 23:28
  170 €
 • 0 foto
  shitet makina per pjekje
  Vetura

  shitet makina per pjekje

  shitet makina per pjekjen e kikirikave fara miser etj makina osht ne gjendje te rregullt siq shihet

  Mitrovicë 19 janar 11:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Senzora Parking Audi Golf Passat
  Vetura

  Senzora Parking Audi Golf Passat

  Shiten Senzora Parkingu per Vetura te reja AUDI GOLF PASSAT 10 € copa

  Mitrovicë 11 janar 15:09
  10 €
 • 1 foto
  BLEJM VETURA te gjitha llojet viber+38343822292
  Vetura

  BLEJM VETURA te gjitha llojet viber+38343822292

  blej vetura me tabela tkosoves , pa dogan, te aksidentuara qmimi nvarsisht prej llojit dhe gjendjes

  Mitrovicë 9 janar 20:36
  500 €
 • 9 foto
  AUDI A6 3.0 QUATTRO 2011 S-TRONIC
  Vetura

  AUDI A6 3.0 QUATTRO 2011 S-TRONIC

  Shes audi a6 3.0 TDI 2011 ne gjendje shum te mir vetura posedon LLEDA PARA LLEDA MBRAPA VOLLON 3 ST

  Mitrovicë 2 janar 09:27
  18.000 €
 • 0 foto
  Rent a Car vetura me qira
  Vetura

  Rent a Car vetura me qira

  Rent a Car jepim vetura me qira golf audi touran etj nr teli 049-888-408 ose vala 045-208-097

  Mitrovicë 25 dhjetor 20:25
  35 €
 • 5 foto
  Audi A3 Sportback 2.0 S LINE DSG
  Vetura

  Audi A3 Sportback 2.0 S LINE DSG

  Shitet Audi A3 2.0TDI automatik DSG, viti i prodhimit 11/2008. Makina eshte full opsion Timon multif

  Mitrovicë 6 dhjetor 00:04
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Audi a4
  Vetura

  Audi a4

  Audi a4 2010 s line fellnet 20 coll full ekstra targa finlandes

  Mitrovicë 23 nëntor 21:45
  9.900 €
 • 7 foto
  Shitet Audi A4-Automatik 2007
  Vetura

  Shitet Audi A4-Automatik 2007

  Shitet Audi A4-automatik Tdi 2.0Vp 2007 8 muj regjishtrim, senzora parkimi,shiu klimatronik,xhama me

  Mitrovicë 26 shtator 14:02
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  AUDI A3 2.0TDIE SAPODOGANUAR DHE REGJ. -10
  Vetura

  AUDI A3 2.0TDIE SAPODOGANUAR DHE REGJ. -10

  Audi A3 2.0 TDI ne fund te 2009 Airbag Abs Esp Bordkompjuter Timoni Servo Pulla Ne Timon Radio CD

  Mitrovicë 25 shtator 11:41
  7.999 €
 • 6 foto
  Audi a6 3.0tdi automatik Matriks pa dogane.
  Vetura

  Audi a6 3.0tdi automatik Matriks pa dogane.

  Vetura siq shihet ne foto posedon te gjitha ekstrat qe nevojitrn per nje veture te tille , ka gjendj

  Mitrovicë 23 shtator 13:20
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Audi a3 2.0 Tdi 3x sline Sport Back
  Vetura

  Audi a3 2.0 Tdi 3x sline Sport Back

  Shes veturen audi a3 2.0 tdi Vetura posedon lleda para dhe mrapa Xenon bi xenon Vetua esht me te gj

  Mitrovicë 23 shtator 13:15
  7.399 €
 • 8 foto
  Audi A3 S Tronic
  Vetura

  Audi A3 S Tronic

  Shitet Audi A3 1.6 S Tronic ne gjendje perfekte. E posadoganuar

  Mitrovicë 23 shtator 09:33
  13.300 €
 • 4 foto
  audi 80 b3
  Vetura

  audi 80 b3

  vetura osht ngjendje trregullt 1.8 benzin plin osht i rujtum si mrena edhe jasht hargjime tvogla rks

  Mitrovicë 22 shtator 23:18
  1.100 €
 • 9 foto
  Audi a3 Stronic
  Vetura

  Audi a3 Stronic

  Shitet Audi a3 1.6 TDI S-tronic . E posadoganuar

  Mitrovicë 22 shtator 10:56
  13.200 €
 • 7 foto
  AUDI A6 MATRIX 3.0 TDI
  Vetura

  AUDI A6 MATRIX 3.0 TDI

  Pa dogan full opcion me gjdo sen me garancion ndrrim nuk boj

  Mitrovicë 21 shtator 18:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ☎️049444450☎️ BEJM BLERJEN E TE GJITHA VETURAVE
  Vetura

  ☎️049444450☎️ BEJM BLERJEN E TE GJITHA VETURAVE

  BEJM BLERJEN E TE GJITHA VETURAVE ME DHE PA DOGAN TE AKSIDENTUARA ME VOLLAN ANGLEZ ETJ ETJ INFO

  Mitrovicë 19 shtator 09:30
  6.800 €
 • 0 foto
  ? SHITE VETUREN TUAJ ME CASH ☎️??
  Vetura

  ? SHITE VETUREN TUAJ ME CASH ☎️??

  BEJM BLERJEN E TE GJITHA VETURAVE QE SI PERSORNI ME DOGAN PA DOGAN TE AKAODENTUARA KONTAKTO +383

  Mitrovicë 18 shtator 14:38
  2.222 €
 • 4 foto
  Audi b4 TDI 1.9
  Vetura

  Audi b4 TDI 1.9

  Audi b4 Motorri 1.9 TDI Viti 1994 Me targa te huaja pa dogan Vetura posedon: AC Klima, Hidraulik,

  Mitrovicë 17 shtator 18:55
  750 €
 • 5 foto
  Audi 80 1.9 TDI
  Vetura

  Audi 80 1.9 TDI

  shes audi 1.9 Tdi disel fabrikisht ne gjendje te rregullt rigjistrimi i skaduar i shtrengum tip top

  Mitrovicë 7 shtator 19:02
  580 €
 • 7 foto
  AUDI A6
  Vetura

  AUDI A6

  SHES AUDI A6 1.9 TDI MANUAL 6 SHPEJSI 97 RIGJISTRIM 1 MUJ PERKTHIMI MENJEHER E RUJTEN MOTORR PERFE

  Mitrovicë 7 shtator 07:46
  2.550 €
 • 8 foto
  Audi a3 1.6 2011/10
  Vetura

  Audi a3 1.6 2011/10

  Full ekstra Panorama Climatronic Karrikat me nxemje Pulla vollon Xenin bixenon Led Start stop 2ti pr

  Mitrovicë 4 shtator 10:42
  9.500 €
 • 2 foto
  Shes aidin a4
  Vetura

  Shes aidin a4

  Shes audin a4 klima tronik abes ace audija osht tip top eshum sene tira muzik rexhistrim iskandum d

  Mitrovicë 3 shtator 15:12
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  AUDI A3 2011
  Vetura

  AUDI A3 2011

  Audi A3 1.6 TDI Ne Fund Te 2010 Model 2011 Airbag Abs Esp Bordkompjuter Timoni Servo Pulla Ne Timon

  Mitrovicë 2 shtator 12:51
  7.500 €
 • 0 foto
  AUDI A6 3.0 DIZEL S-LINE AUTOMATIK 2006 FULLOPSION
  Vetura

  AUDI A6 3.0 DIZEL S-LINE AUTOMATIK 2006 FULLOPSION

  AUDI A6 3.0 DIZELL S-LINE AUTOMATIK TIPTRONIK 1 PRONAR 2 QELSA LIBRA SERVISI FULL EXTRA VITI 2006

  Mitrovicë 31 gusht 17:13
  7.300 €
 • 0 foto
  Audi a4
  Vetura

  Audi a4

  Shitet audi a4 me tabela filandes s line krejt serviset e kryme me liber full ekstra fellnet 20 coll

  Mitrovicë 29 gusht 22:13
  10.200 €
 • 9 foto
  Audi a6, 30 tdi , automatik ,matrix, 2015 pa dogan
  Vetura

  Audi a6, 30 tdi , automatik ,matrix, 2015 pa dogan

  Vetura siq shihet ne foto posedon te gjitha ekstrat qe nevojitrn per nje veture te tille , ka gjendj

  Mitrovicë 29 gusht 20:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes Audi 80
  Vetura

  Shes Audi 80

  Shes Audi 80 1.9 Turbo Diesel ne gjendje te mir Me Rks 25.10.2019. Posedon Kuk terheqse Hidraulik. C

  Mitrovicë 28 gusht 22:02
  1.150 €
 • 4 foto
  Audi A4 2.0 TDI
  Vetura

  Audi A4 2.0 TDI

  Audi A4 2.0 TDI Automatik Ne gjendje te shkelqyer teknike dhe optike I Servisum dhe i rexhistruar d

  Mitrovicë 25 gusht 12:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  shes audi q3 s line e punune extra full full
  Vetura

  shes audi q3 s line e punune extra full full

  shes audi q3 s line full full ekstra e punune me sene ekstra navi maskat sport fellnet originall s l

  Mitrovicë 22 gusht 17:19
  23.000 €
 • 11 foto
  Audi a4 2.0 dizell manual 6 shpejtsi
  Vetura

  Audi a4 2.0 dizell manual 6 shpejtsi

  Audi a4 2.0 dizell manual 6 shpejtsi

  Mitrovicë 21 gusht 11:28
  8.500 €
 • 6 foto
  Audi A4 2001 2.5 TDI V6
  Vetura

  Audi A4 2001 2.5 TDI V6

  Shitet Audi A4 2.5 TDI V6, sic shihet ne foto vetura ka disa gervishje (grritha). I regjistruar edh

  Mitrovicë 21 gusht 09:07
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Audi R8 v10 tfsi
  Vetura

  Audi R8 v10 tfsi

  Shes audi R8 v10 ne gjendje tshkelqyeshme 1 pronar ne emer timin full opsion

  Mitrovicë 10 gusht 08:39
  50.000 €
 • 6 foto
  Shes audi Q7 3.0 TDI 7 ULSE
  Vetura

  Shes audi Q7 3.0 TDI 7 ULSE

  Audi Q7 3.0 Tdi me 243000 km te garantuara 1 pronar ne emer timin full opsion

  Mitrovicë 10 gusht 08:32
  18.900 €