Vetura
Gjilan

Audi | Vetura në shitje në Gjilan

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 8 foto
  Audi A1 1.4 TFSI S-Line 2013
  Vetura

  Audi A1 1.4 TFSI S-Line 2013

  - Audi A1. 1,4 TFSI - - viti 2013 - km 189000 - inardhur nga zvicrra - garantojm per kilometra - gar

  Gjilan Sot, 13:49
  9.500 €
 • 4 foto
  Pjesë të ardhuna nga ??
  Vetura

  Pjesë të ardhuna nga ??

  Dizalica 15€ Qelsa per shtrafa 10€ Qelsa per terheqje 5 € Posedojm; 6 Dizalica 11 Qelsa për shtrafa

  Gjilan Sot, 09:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  BLEJM VETURA PA DOGAN DHE RKS ?
  Vetura

  BLEJM VETURA PA DOGAN DHE RKS ?

  NE BEJM BLERJEN E TE GJITHA LLOJEVE TE VETURAVE RKS DHE PA DOGAN....VLERSIMI BEHET SIPAS GJENDJES SE

  Gjilan Sot, 09:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Vetura me Qera
  Vetura

  Vetura me Qera

  AutoCenter, nje nder kompanite e para ne vend dhe rajon, ju ofron vetura te llojeve te ndryshnme me

  Gjilan Dje, 08:34
  15 €
 • 8 foto
  A4 3.0TDI
  Vetura

  A4 3.0TDI

  Audi A4 3.0 Tdi 12 muj 2014 Model 2015 204ps. Dritat led xenon. Navi te ri. Timon multifunksional.

  Gjilan 1 korrik 23:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Audi A6
  Vetura

  Audi A6

  Audi A6

  Gjilan 30 qershor 09:22
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Kemi pjes per Audi A4 / 2.5
  Vetura

  Kemi pjes per Audi A4 / 2.5

  Kemi pjes per Audi A4/ 2.5 Dizell per më shum info kontaktoni ne nr e telefonit. 044837310

  Gjilan 28 qershor 21:51
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Kemi pjes per Audi A4
  Vetura

  Kemi pjes per Audi A4

  Kemi pjes per Audi A4 5V TURBO 1.8 benzins Për më shum info kontaktoni në nr e telefonit. +377459031

  Gjilan 28 qershor 21:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  BLEJM VETURA RKS CH DE AKSIDENT DEFEKT AUTO24h??
  Vetura

  BLEJM VETURA RKS CH DE AKSIDENT DEFEKT AUTO24h??

  Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje. __

  Gjilan 24 qershor 12:54
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Audi a4
  Vetura

  Audi a4

  Audi a4 Viti 2014 2,0 TDI 130KW 177PS Diesel KM 179.500 Automatik I doganuar +Homologimin I ga

  Gjilan 18 qershor 13:27
  16.400 €
 • 10 foto
  Audi A3, 1.6 TDI, v. 11.2010, nga Zvicra
  Vetura

  Audi A3, 1.6 TDI, v. 11.2010, nga Zvicra

  Shitet vetura Audi A3, 1.6 TDI, viti i prodhimit 2010. Vetura eshte ne gjendje te shkelqyer si brend

  Gjilan 13 qershor 23:12
  7.300 €
 • 3 foto
  Audi A6
  Vetura

  Audi A6

  Audi A6 per pjes 2.5 V6 Diesel Automatik Viber : +383 44 991 353

  Gjilan 7 qershor 13:17
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Audi A6 2.7 tdi 150 mi KM nga ????????
  Vetura

  Audi A6 2.7 tdi 150 mi KM nga ????????

  - Audi A6 2.7 tdi 150 mi KM 🇨🇭🇨🇭 - viti 2008 - km 156000 - i ardhur nga Zvicrra dogan - rexhistrim

  Gjilan 19 prill 21:28
  12.500 €
 • 6 foto
  AUDI A4 2.0 DIESEL 2009 i sapo ardhur nga Gjermani
  Vetura

  AUDI A4 2.0 DIESEL 2009 i sapo ardhur nga Gjermani

  Audi a4 2.0 diesel 2009 pa dogane dhe homologim i sapo ardhur nga gjermania ne gjendje perfekte tekn

  Gjilan 16 prill 18:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Audi A 8 benzin 4.2
  Vetura

  Shitet Audi A 8 benzin 4.2

  Shitet Audi A8 benzin 4.2 gjendje shum te mir teknike dhe i rruajtem ne shasi pa asnje defekt viti i

  Gjilan 20 dhjetor 17:47
  5.655 €
 • 3 foto
  Audi Q7 Turbo Diesel .viti .2012
  Vetura

  Audi Q7 Turbo Diesel .viti .2012

  Shitet vetura Audi Q7 viti.2012.121000 km. Ne gjendje te rregullt.felget 22zoll. Le te lajmrohen vet

  Gjilan 13 dhjetor 23:02
  28.500 €
 • 5 foto
  AUDI A3 2.0 SPORTBACK 6 SHPEJTSI
  Vetura

  AUDI A3 2.0 SPORTBACK 6 SHPEJTSI

  SHITET AUDI A3 2.0 DIESEL SPORTBACK VITI I PRODHIMIT 2007 NE GJENDJE TE MIR SI MBRENDA EDHE JASHT TE

  Gjilan 2 dhjetor 13:04
  7.700 €
 • 6 foto
  Auda edhe kombi me ulese baj edhe ndrrim
  Vetura

  Auda edhe kombi me ulese baj edhe ndrrim

  Shitet audia ne gjendje te mir me regjistrim me plin audia shitet 800euro ,shitet edhe 1000 kombi pe

  Gjilan 25 nëntor 23:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Audi A6 Quattro 3.0
  Vetura

  Shitet Audi A6 Quattro 3.0

  Regjistrim 1 vit

  Gjilan 5 nëntor 20:53
  6.500 €
 • 7 foto
  Audi a3 2.0 tdi dsg S-tronik
  Vetura

  Audi a3 2.0 tdi dsg S-tronik

  Audi a3 2.0 tdi S- tronik Nga zvicrra Viti 2012 Km 197000 Ne super gjendje Lleda xenona navi etj

  Gjilan 21 tetor 17:50
  11.900 €
 • 9 foto
  Audi 2xS-line 2007
  Vetura

  Audi 2xS-line 2007

  Audi 2xs-line 2.7 Automatik model i ri 7shpejtsi vetura osht e ruajtur si mbrenda dhe jasht Vetur

  Gjilan 11 tetor 18:49
  6.900 €
 • 11 foto
  Audi A4 2.0d, Ndrrim me vetur me te lir
  Vetura

  Audi A4 2.0d, Ndrrim me vetur me te lir

  Audi A4 2.0 tdi Regjistrim muajinn maj 2020 Teper gjendje te mir per me shum foto viber +38344816139

  Gjilan 9 tetor 23:25
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  AUDI A5 3.0TDi S-Tronic , S LINE Quattro Vp 2010
  Vetura

  AUDI A5 3.0TDi S-Tronic , S LINE Quattro Vp 2010

  Audi A5 3.0 Tdi Quattro ,S-Line, S - tronic(automatik/tiptronik) Me Full Full Opsione Pa Asni Vrejtj

  Gjilan 29 shtator 10:24
  16.500 €
 • 10 foto
  Audi a6 AUTOMATIK
  Vetura

  Audi a6 AUTOMATIK

  Shes audi a6 2.5 automaik ne gjendje shum te mir dora e dyt... per ma shum kontakto numrin...

  Gjilan 24 shtator 19:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Audi a3 sline
  Vetura

  Audi a3 sline

  142 ps 6 shpejtesi

  Gjilan 24 shtator 00:11
  6.700 €
 • 0 foto
  Shiten distancerat
  Vetura

  Shiten distancerat

  Shiten distancerat

  Gjilan 23 shtator 11:48
  60 €
 • 6 foto
  Audi A6 3.0 automatik viti 2005 regjistrim
  Vetura

  Audi A6 3.0 automatik viti 2005 regjistrim

  Audi a 6 3.0 automatik full opc gjendje shum te mir optike dhe teknike me dokumenta ne rregul ma shu

  Gjilan 16 shtator 12:21
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Audi Q7 3.0 TDI QUATRO 177.000KM
  Vetura

  Audi Q7 3.0 TDI QUATRO 177.000KM

  Audi Q7 3.0 TDI QUATRO . Viti 2007 177.000km origjinale Ulse lekur, automatik klimatronik ,navigacio

  Gjilan 13 shtator 10:12
  12.000 €
 • 4 foto
  shitet audi a4 1.9 tdi i tkuqe
  Vetura

  shitet audi a4 1.9 tdi i tkuqe

  shitet audi

  Gjilan 12 shtator 12:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet motorri audi a3 1.8
  Vetura

  shitet motorri audi a3 1.8

  motorri esht 1.8 turbo benzin /s-line 5V ne gjendje perfekte i ardhur nga CH

  Gjilan 12 shtator 10:53
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Audi a 6 3.0 TDI Quattro nga zvicra
  Vetura

  Audi a 6 3.0 TDI Quattro nga zvicra

  Vetura osht ne gjendje te rregullt e ardhur nga zvicra me full opsione Enterier lekur klimatronic ul

  Gjilan 11 shtator 17:37
  4.000 €
 • 11 foto
  Audi Q5 3.0 Dizell Quatro
  Vetura

  Audi Q5 3.0 Dizell Quatro

  Shes Audi 3.0 Dizell quatro full ekstra Kilometra te sakta me liber servisit Lled para mbrapa Start-

  Gjilan 10 shtator 18:16
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Audi a6
  Vetura

  Audi a6

  Shitet Audi a6 rexhistrimi i dyt ne Kosove Kilometrazhen e Garantuar rexhistrim 1vit Ne gjendje pe

  Gjilan 10 shtator 17:28
  10.400 €
 • 6 foto
  Audi Q7 3.0 TDI 2007 177.000KM
  Vetura

  Audi Q7 3.0 TDI 2007 177.000KM

  Audi Q7 3.0 TDI AUTOMATIK VITI 2007... 177.000KM ORIGJINALE, NAVIGACION SENZORA PARKINGU 4X GOMA TE

  Gjilan 10 shtator 11:46
  13.500 €
 • 4 foto
  Audi a8 4.2 fsi 370 kual fuqi viti 2010
  Vetura

  Audi a8 4.2 fsi 370 kual fuqi viti 2010

  Shes audin a8 4.2 fsi 370 kual fuqi 85 000 km garantume me liber servisi Full full opsion ose nrrim

  Gjilan 9 shtator 11:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Blejm VETURA VW BMW • MERCEDES AUDI• DeffekT
  Vetura

  Blejm VETURA VW BMW • MERCEDES AUDI• DeffekT

  Njoftojm te gjithe te interesuarit qe kan nevoj ti shesin veturat e tyre qe nuk i perdorin i kan me

  Gjilan 6 shtator 00:02
  7.600 €
 • 3 foto
  Shes Audi A4 TDI (me I t\'kuqe) 1.9
  Vetura

  Shes Audi A4 TDI (me I t\'kuqe) 1.9

  Shes Audi A4 1.9 naft nga Zvicrra ne gjendje shum te mir. Motorrin e ka shum t rujt. Me klim. Hargji

  Gjilan 4 shtator 18:41
  850 €
 • 3 foto
  Shes kerr audi a4
  Vetura

  Shes kerr audi a4

  Shes kerrin audi a4 nga zvicra

  Gjilan 4 shtator 17:20
  800 €
 • 9 foto
  V.p Audi A4 2.0 TDI 2013 Targa CH
  Vetura

  V.p Audi A4 2.0 TDI 2013 Targa CH

  Shitet Audi a4 viti prodhimit 2013 E Sapo Ardhur Nga CH gjendje perfekte si Jashta edhe Brenda max e

  Gjilan 2 shtator 09:11
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  V.p Audi A4 2.0 TDI 2013 E Sapo Ardhur Nga CH
  Vetura

  V.p Audi A4 2.0 TDI 2013 E Sapo Ardhur Nga CH

  Shitet Audi A4 2.0 TDI 2013 E Ardhur Nga CH Liber Servisit vetura Eshte Pa Dogan Eshte Depo Doganore

  Gjilan 2 shtator 09:10
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes audi a6 2.5 v6 180ps viti2002
  Vetura

  Shes audi a6 2.5 v6 180ps viti2002

  Shes audi a6 4x4 ne gjendje te mir senzora para mbrapa me regjistrim per ma shum ne viber +386442128

  Gjilan 1 shtator 15:20
  1 €
 • 4 foto
  Audi a4
  Vetura

  Audi a4

  Shes audi a4 1.9 TD(I) viti prodhimit 2000 RKS, S-line klimatronik abs esp asr, karrika me nxemje dr

  Gjilan 31 gusht 16:53
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Audi q5 2.0 quattro
  Vetura

  Audi q5 2.0 quattro

  Audi q5 2.0 quattro per me shum info +38349153139 viber

  Gjilan 31 gusht 10:10
  14.900 €
 • 4 foto
  Shes Audi a3 2015 1.6
  Vetura

  Shes Audi a3 2015 1.6

  Shitet Audi A3 1.6 diesel viti 2015 . Vetura eshte pa dogan , gjindet ne Gjermani . Eshte ne gjendj

  Gjilan 29 gusht 11:04
  9.600 €
 • 11 foto
  Audi a6 3.0 s line 305 ps
  Vetura

  Audi a6 3.0 s line 305 ps

  3.0 s line mrenda dhe jasht kontaktoni ne email

  Gjilan 28 gusht 22:14
  11.500 €
 • 2 foto
  audi a6 2.5 dizell
  Vetura

  audi a6 2.5 dizell

  Audi a6 2.5 dizell viti 2002 automatik ngjendje perfekte mundsi ndrrimi me bmw 5 e60 benz.

  Gjilan 28 gusht 18:10
  4.500 €
 • 0 foto
  Audi A4 diesel automatik 1.9
  Vetura

  Audi A4 diesel automatik 1.9

  eshte nga zvicra automat klim nevigacon 1.9 diesel xenon shum ne gjendje te mir karavan me goma te r

  Gjilan 27 gusht 20:26
  4.800 €
 • 4 foto
  U SHIT FLM MerrJep e Gzoft pronari i Rii
  Vetura

  U SHIT FLM MerrJep e Gzoft pronari i Rii

  Shitet Audi B4 turboDizell 1.9 viti 92 rexhestrim me 31.11.2019

  Gjilan 25 gusht 16:10
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Audi A6 2.0 Fsi Extraaaa Regjistrim i par ne RKS
  Vetura

  Audi A6 2.0 Fsi Extraaaa Regjistrim i par ne RKS

  Shitet Audia full extra Viti 2009 Regjistrim i par ne KS Ne gjendje perfekte 2.0 Fsi Benzin Kompl

  Gjilan 24 gusht 20:41
  11.900 €
 • 11 foto
  A6 2.7 Diesel Quattro Viti 2010
  Vetura

  A6 2.7 Diesel Quattro Viti 2010

  Posedon 3 Qelsa Navigacion Climatronic Dual Side Asist , Tregon tejkalimin e Vetures , Senzora Par

  Gjilan 24 gusht 08:45
  10.900 €