Vetura
Tiranë

Audi | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 8 foto
  SHITET AUDI A 8 3.0 NAFT VITI 2009
  Vetura

  SHITET AUDI A 8 3.0 NAFT VITI 2009

  PRIVAT SHET AUDIN-FULL FULL DH NUK KA NEVOJ PER AS NJE SHERBIM FOTOT FLASIN VETE. PER ME SHUM KONT

  Tiranë Sot, 14:53
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Audi A7 3.0 Benzine -13 Full
  Vetura

  Audi A7 3.0 Benzine -13 Full

  Audi A7—3.0 Benzin Quatro S-Line , me 127.000 km , Viti Prodhimit 2013 , sendilje elektrrike+ngrof

  Tiranë Sot, 14:52
  24.500 €
 • 7 foto
  OKAZION!!!! Shitet Urgjente Audi A6
  Vetura

  OKAZION!!!! Shitet Urgjente Audi A6

  Shitet i Diskutueshem Urgjente Audi A6 2.7 Diesel 1-Audi A6 S-Line viti 09.2010 Automatike 2-Timon S

  Tiranë Sot, 14:51
  11.000 €
 • 11 foto
  Audi A8 L Benzine 4.2 V8 Quattro
  Vetura

  Audi A8 L Benzine 4.2 V8 Quattro

  AUDI A8 L BENZINE 4.2 V8 QUATTRO FULL EXTRA OPTION VERSIONI LUNGO POSEDON TE GJITHA OPSIONET INTERI

  Tiranë Sot, 14:45
  12.300 €
 • 9 foto
  Shitet Audi Q7 viti 2009
  Vetura

  Shitet Audi Q7 viti 2009

  Shitet Audi Q7 motorr 3.0nafte,dale ne qarkullim 04/2009 ,makina ka 213000km, S line,full opsion ,s

  Tiranë Sot, 14:40
  13.000 €
 • 8 foto
  Audi A8 motor3.0 full, ne super gjendje
  Vetura

  Audi A8 motor3.0 full, ne super gjendje

  Audi A8, motor3.0 Quattro me 168.000 km te certifikuara dhe e blere personalisht nga une ne Gjerman

  Tiranë Sot, 14:39
  26.900 €
 • 8 foto
  Audi Q7 S-line Viti 2012 3.0 TDI V6
  Vetura

  Audi Q7 S-line Viti 2012 3.0 TDI V6

  Shitet Audi Q7 S-line Viti 2012 3.0 TDI V6 Makina eshte blere ne Kanada 🇨🇦. Eshte targuar me targe t

  Tiranë Sot, 14:38
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Okazion Audi a4 dhe Ndrohet
  Vetura

  Okazion Audi a4 dhe Ndrohet

  Audi a4 benzine 1.8 tfsi i 2011 atomat.makina me letra te sapo prera sherbimet e bome ne gjendje te

  Tiranë Sot, 14:32
  10.500 €
 • 5 foto
  Shes Audi A6 S-Line All Road viti 2008 Quatro 2.7
  Vetura

  Shes Audi A6 S-Line All Road viti 2008 Quatro 2.7

  Shes Makinen Audi A6 S-Line All Road viti 2008 Diezel 2.7 Automatic Tronic marshe ne Timon, makina s

  Tiranë Sot, 14:29
  7.000 €
 • 5 foto
  Audi A6 2.5 Nafte Quattro (4x4) Gjendje Super
  Vetura

  Audi A6 2.5 Nafte Quattro (4x4) Gjendje Super

  Audi A6 2.5 Nafte (V6) Quattro (4x4).Ne gjendje shume te mire.Sherbimet te gjitha te bera .Rrip Faze

  Tiranë Sot, 14:29
  2.900 €
 • 11 foto
  Audi A5 2.7 TDI S-Line-Sportpaket NAVI+ KEYLESS GO
  Vetura

  Audi A5 2.7 TDI S-Line-Sportpaket NAVI+ KEYLESS GO

  Audi A5 2.7 TDI S-Line-Sportpaket NAVI+ BiCOL+ KEYLESS-GO - FULL OPSIONAL DESIGNO - VITI 11/2008 MOD

  Tiranë Sot, 14:20
  9.990 €
 • 8 foto
  AUDI A6 3.0 NAFTE AUTOMAT START STOP F1 - +
  Vetura

  AUDI A6 3.0 NAFTE AUTOMAT START STOP F1 - +

  AUDI A6 3.0 NAFTE ALLROAD 4X4 KAMIO AUTOMAT START STOP F1 - + DISQE 18 ......FULL NR TEL 0676433920

  Tiranë Sot, 14:16
  5.000 €
 • 11 foto
  AUDI Q7 QUATTRO 3.0 NAFTE AUTOMAT 4X4?
  Vetura

  AUDI Q7 QUATTRO 3.0 NAFTE AUTOMAT 4X4?

  AUDI Q7 🚘 VITI 2007 ✅ MOTORR 3.0 TDI QUATTRO ( NAFTE ) 4X4 ✅ 218.000 KM ORIGJINALE ME TE GJITHA

  Tiranë Sot, 14:12
  11.990 €
 • 10 foto
  AUDI A6 QUATTRO? 3.0 NAFTE, AUTOMATIKE, ME DOGANE
  Vetura

  AUDI A6 QUATTRO? 3.0 NAFTE, AUTOMATIKE, ME DOGANE

  AUDI A6 QUATTRO 🚘 MOTORR 3.0 TDI ( NAFTE ) NUK E KAP TAKSA E LLUKSIT✅ KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONI

  Tiranë Sot, 14:11
  5.990 €
 • 9 foto
  Audi A6 3.2 Benzin? Automatike 2007 6900 Euro
  Vetura

  Audi A6 3.2 Benzin? Automatike 2007 6900 Euro

  💥🚘 AUDI A6 QUATTRO ✅ MOTORR 3.2 BENZIN👌MODEL 2007 KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC ✅ 171.000 KM OR

  Tiranë Sot, 14:11
  6.900 €
 • 8 foto
  Audi A3 SportBack Automat 2.0 Nafte 5990 Euro?
  Vetura

  Audi A3 SportBack Automat 2.0 Nafte 5990 Euro?

  5990 EURO ‼️‼️ AUDI A3 SPORTBACK 🚘 MODEL 2005 MOTORR 2.0 TDI✅ ME KAMBIO AUTOMATIKE - TIPTR

  Tiranë Sot, 14:11
  5.990 €
 • 8 foto
  Audi A3 2006 Sportback
  Vetura

  Audi A3 2006 Sportback

  Audi A3 1.9 Sportback.I sapoardhur,me dogan te paguar.Full options,sendilje lekure,me novigator per

  Tiranë Sot, 14:05
  4.800 €
 • 9 foto
  AUDI A3 1.9 DIZEL -05 MANUAL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  AUDI A3 1.9 DIZEL -05 MANUAL MUNDESI NDERRIMI

  AUDI A3 . ME MOTOR 1.9 TURBO MAKINA ESHTE 20.12.2004.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VETEM 2010

  Tiranë Sot, 13:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  AUDI A5 -11 LOOK RS FULL FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  AUDI A5 -11 LOOK RS FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

  Tiranë AUDI A5 ME LOOK RS5 FABRIKE ME MOTOR 1.8 BENZINE KAMJO MANUALE ME 6 MARSHE.MAKINA ESHTE 20.12

  Tiranë Sot, 13:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  AUDI S8 ORIGJINAL V10 -08 FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  AUDI S8 ORIGJINAL V10 -08 FULL MUNDESI NDERRIMI

  AUDI S8 5.2L ORIGJINAL ME MOTOR V10 ME LOOK TE S-8 TE 2010.MAKINA ESHTE 20.12.2007.MAKINA ESHTE FUL

  Tiranë Sot, 13:50
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Audi
  Vetura

  Audi

  Okazio. Audi A6. 2012 me motorr 3 quatro diezel.full full. 19000 euro

  Tiranë Sot, 13:47
  19.000 €
 • 4 foto
  AUDI S4 (ORIGJINAL) 3.0T,VITI 2010
  Vetura

  AUDI S4 (ORIGJINAL) 3.0T,VITI 2010

  SHITET AUDI S4,3.0 TFSI,VITI 2010,LETRA TE PAGUARA DERI NE QERSHOR 2020,TAVAN XHAMI,SENSOR,XHAMA TE

  Tiranë Sot, 13:43
  18.000 €
 • 8 foto
  Audi Q7
  Vetura

  Audi Q7

  Audi Q7 e vitit 11/2006 , euro 4 , me dogane shqiptare te paguar , ardhur nga italia , ecur ne st Mo

  Tiranë Sot, 13:41
  9.200 €
 • 11 foto
  Audi q7 3.0 nafte automatike
  Vetura

  Audi q7 3.0 nafte automatike

  Audi Q7 e vitit 11/2006 , euro 4 , me dogane shqiptare te paguar pa targa , ardhur nga italia , ecur

  Tiranë Sot, 13:41
  9.200 €
 • 11 foto
  Audi Q7 q7
  Vetura

  Audi Q7 q7

  Audi Q7 e vitit 11/2006 , euro 4 , me dogane shqiptare te paguar , ardhur nga italia , ecur ne st Mo

  Tiranë Sot, 13:40
  9.200 €
 • 11 foto
  Audi q7 nafte
  Vetura

  Audi q7 nafte

  Audi Q7 e vitit 11/2006 , euro 4 , me dogane shqiptare te paguar , ardhur nga italia , ecur ne st Mo

  Tiranë Sot, 13:40
  9.200 €
 • 6 foto
  Shitet&Nderrohet Audi A6 2014
  Vetura

  Shitet&Nderrohet Audi A6 2014

  Shitet Ose Nderrohet Audi A6 2014 Kamio Automatike 2.0 Benzine TFSI 140.000 Km Cmimi Teper I Arsyesh

  Tiranë Sot, 13:33
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Audi A4 1.9TDI Viti 2003
  Vetura

  Audi A4 1.9TDI Viti 2003

  Shitet Audi A4 1.9TDI Viti 2003. Kambio Manuale, 280 mije Km. Ne gjendje shume te mire, letra te pa

  Tiranë Sot, 13:31
  3.000 €
 • 0 foto
  E domosfodhme
  Vetura

  E domosfodhme

  Ne gjendje te perkryer.

  Tiranë Sot, 13:24
  10.000 €
 • 6 foto
  Okazion per pak dite
  Vetura

  Okazion per pak dite

  Ne gjendte te mire motorrike dhe xhenerike.Shitet per arsye emigrimi.Letrat jan 2 vjet pa paguar kus

  Tiranë Sot, 13:24
  2.000.000 Lek
 • 0 foto
  Audi rs6 viti 2008 motorr 5.2benzine 580hp
  Vetura

  Audi rs6 viti 2008 motorr 5.2benzine 580hp

  Audi rs6 viti 2008 motorr 5.2 benzine 580 hp ne gjendje perfekte, makina eshte me dokumente shqiptar

  Tiranë Sot, 13:19
  30.000 €
 • 4 foto
  Audi Q7 viti 2006 look 2013 nafte 3.0.nderrohet
  Vetura

  Audi Q7 viti 2006 look 2013 nafte 3.0.nderrohet

  Audi Q7 viti 2006 look 2013 nafte 3.0 me dokumenta shqiptare qe i mbarojne ne janar 2020,makina esht

  Tiranë Sot, 13:18
  13.000 €
 • 8 foto
   AUDI A4 AUTOMAT NAFTE I SAPO TARGUAR FULL OPTION
  Vetura

  AUDI A4 AUTOMAT NAFTE I SAPO TARGUAR FULL OPTION

  SHITET / NDERROHET AUDI A4 VITI I PRODHIMIT 09/2006- MOTOR 2.7 TDI -KILOMETRA 224386-KAMBIO AUTOMATI

  Tiranë Sot, 13:10
  5.850 €
 • 3 foto
  AUDI A3 SPORTBACK,NAFTE,AUTOMAT PER QERA
  Vetura

  AUDI A3 SPORTBACK,NAFTE,AUTOMAT PER QERA

  AUDI A3,SPORTBACK,NAFTE,AUTOMAT,PANORAME,LEKURE PER QERA DUKE FILLUAR NGA 25 EURO DITA. REZERVONI MA

  Tiranë Sot, 13:04
  35 €
 • 11 foto
  AUDI S4,3.0 TFSI,QUATTRO,2010,AUTOMAT,19.999 EURO
  Vetura

  AUDI S4,3.0 TFSI,QUATTRO,2010,AUTOMAT,19.999 EURO

  AUDI S4,3.0 TFSI (410PS),QUATTRO,VITI 2010,2x S-LINE,KAMBIO AUTOMATIKE,MAKINA ESHTE E MODIFIKUAR DHE

  Tiranë Sot, 13:04
  19.999 €
 • 11 foto
  AUDI A3 SPORTBACK NAFTE AUTOMAT GERMANY
  Vetura

  AUDI A3 SPORTBACK NAFTE AUTOMAT GERMANY

  Shes Audi A3 sportback,i sapoardhur nga gjermania,me dogane te paguar,ma klima tronic,radio cd,mp3,n

  Tiranë Sot, 13:03
  6.299 €
 • 11 foto
  AUDI A3 SPORTBACK AUTOMATIKE NAFTE GERMANY
  Vetura

  AUDI A3 SPORTBACK AUTOMATIKE NAFTE GERMANY

  shes audi a3 sportback,i sapoardhur nga gjermania,me dogane te paguar,klimatronic,ngrohje sediljesh,

  Tiranë Sot, 13:01
  6.200 €
 • 11 foto
  Audi A8L
  Vetura

  Audi A8L

  Shitet Audi A8L (versioni large/long) 2005 i ardhur nga Amerika. Makina eshte me targa shqiptare, e

  Tiranë Sot, 12:48
  11.000 €
 • 5 foto
  Audi a3 2008 full
  Vetura

  Audi a3 2008 full

  Makina sapo ka ardhur nga italija makina 210.000 km t vetat makina ka marrsha ne timon tavan panoram

  Tiranë Sot, 12:38
  8.000 €
 • 5 foto
  OKAZION AUDI A3 SPORTBACK
  Vetura

  OKAZION AUDI A3 SPORTBACK

  Shitet ✏Audi A3 SPORTBACK ✏ 2.0 NAFTE , KAMBIO MANUALE 6+R ✏ VITI I PRODHIMIT 2006 ✏250.000

  Tiranë Sot, 12:36
  5.200 €
 • 11 foto
  Audi a8 super full 2010
  Vetura

  Audi a8 super full 2010

  Audi a8 . Facelift versioni fundit i ketij tipi te audit . Komplet led. Version lungo i gjate .Motor

  Tiranë Sot, 12:34
  14.000 €
 • 7 foto
  AUDI A8 MOTOR 3.0L DIESEL QUATTRO S-LINE
  Vetura

  AUDI A8 MOTOR 3.0L DIESEL QUATTRO S-LINE

  SHITET SUPER AUDI A8 MOTOR 3.0L DIESEL QUATTRO S-LINE NGJYRE E ZEZE VITI PRODHIMIT 2015 MAKINA ESH

  Tiranë Sot, 12:34
  34.000 €
 • 4 foto
  Audi AUDI A6 2.5 TDI NAFT
  Vetura

  Audi AUDI A6 2.5 TDI NAFT

  Karburanti: Diezel Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: automatik Ftohja......: Klima SHES AUDI

  Tiranë Sot, 12:29
  2.999 €
 • 11 foto
  Audi A3 Sportback I sapo ardhur
  Vetura

  Audi A3 Sportback I sapo ardhur

  Shitet audi A3 Sportback i vitit 2004 me motor 2.0 TDI me 170hp i sapo ardhur me dogane taksa kolaud

  Tiranë Sot, 12:27
  4.200 €
 • 8 foto
  Audi A4 2.0 benzine
  Vetura

  Audi A4 2.0 benzine

  Audi A4 2.0 tfsi benzine full

  Tiranë Sot, 12:27
  14.200 €
 • 4 foto
  AUDI A6 2.7 TDI QUARTTO
  Vetura

  AUDI A6 2.7 TDI QUARTTO

  Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e zeze Kamjo......: automatik Ftohja......: Klima SHES AUDI A6 2.7

  Tiranë Sot, 12:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Audi A4 Avant
  Vetura

  Audi A4 Avant

  Shitet audi a4 avant 2.0 nafte ne gjendje te shkelqyer si motorike dhe xhenerike sherbimet te sapo b

  Tiranë Sot, 12:22
  5.300 €
 • 0 foto
  Audi A4 2.5 nafte v6 cmimi 1500€
  Vetura

  Audi A4 2.5 nafte v6 cmimi 1500€

  Audi A4 2.5 nafte v6 ngjyre portokalli e erret,cmimi 1500€ pa diskutueshem okazion.......tel 069542

  Tiranë Sot, 12:19
  1.500 €
 • 0 foto
  OKAZION!!! Disqe te reja ABT 22inch... ORIGJINAL
  Vetura

  OKAZION!!! Disqe te reja ABT 22inch... ORIGJINAL

  Shiten me nje cmim super okazion 1 pale disqe ABT DR 22 INCH te paperdorur, bashke me super goma te

  Tiranë Sot, 12:16
  2.500 €
 • 4 foto
  AUDI A4 AUTOMAT 1.8 T BENZIN-GAZ
  Vetura

  AUDI A4 AUTOMAT 1.8 T BENZIN-GAZ

  Shitet Audi A4 2007 kambio automatike ne super gjendje nga gjitha anet,shume e paster pa asnje gervi

  Tiranë Sot, 12:12
  6.300 €