Vetura

Mercedes-Benz | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 8 foto
  Shes Sprinter 314CDI
  Vetura

  Shes Sprinter 314CDI

  Sprinte 314CDI klim kamera sensor tejkalimi viti 06-01-2017 regjistrimi i par rks kilometrat e gar

  Prishtinë Sot, 09:40
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Kompania\"AUTO/ZONA\" Blejm Vetura Gjith Kosoven?
  Vetura

  Kompania\"AUTO/ZONA\" Blejm Vetura Gjith Kosoven?

  Blejm vetura

  Malisheve Sot, 09:40
  17.000 €
 • 8 foto
  ⛔️\"AUTO/ZONA\"⛔️ Blejm Vetura Gjith Kosoven 24/7
  Vetura

  ⛔️\"AUTO/ZONA\"⛔️ Blejm Vetura Gjith Kosoven 24/7

  Blejm Vetura Gjith kosoven rks ose Pa dogan . Blejm Vetura Pa Dogan. Blejm Vetura RKS Blejm Vetura t

  Deqan Sot, 09:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  **Blejm AUDI BMW MERCEDES OPEL GOLF WV etj**
  Vetura

  **Blejm AUDI BMW MERCEDES OPEL GOLF WV etj**

  Blejm vetura

  Gjilan Sot, 09:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  **Blejm Gjitha Modelet e Veturave Gjith Kosoven**
  Vetura

  **Blejm Gjitha Modelet e Veturave Gjith Kosoven**

  Blejm Vetura Gjith kosoven rks ose Pa dogan . Blejm Vetura Pa Dogan. Blejm Vetura RKS Blejm Vetura

  Podujevë Sot, 09:35
  12.500 €
 • 0 foto
  ❌❌-Blejm Vetura Gjith Kosoven Pa Dogan ose Rks❌❌
  Vetura

  ❌❌-Blejm Vetura Gjith Kosoven Pa Dogan ose Rks❌❌

  Blejm Vetura Gjith kosoven rks ose Pa dogan . Blejm Vetura Pa Dogan. Blejm Vetura RKS Blejm Vetura t

  Malisheve Sot, 09:31
  18.000 €
 • 9 foto
  Mercedes GL 350
  Vetura

  Mercedes GL 350

  Mercedes GL 350 viti 2010 BLUETEC i posa doganuar vetura posedon butona ne timon senzor para dhe mas

  Prishtinë Sot, 09:31
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes CLS 320 CDI Viti 2005
  Vetura

  Mercedes CLS 320 CDI Viti 2005

  Shes Mercedes CLS 320 CDI Viti 2005 (RKS) deri mujin e 05 2020 posedon shiber clima tronik para mas

  Prizren Sot, 09:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Blejm Vetura - AUDI BMW MERCEDES rks ose pa dogan
  Vetura

  Blejm Vetura - AUDI BMW MERCEDES rks ose pa dogan

  Blejm Vetura Gjith kosoven rks ose Pa dogan . Blejm Vetura Pa Dogan. Blejm Vetura RKS Blejm Vetura t

  Gllogoc Sot, 09:28
  18.500 €
 • 0 foto
  Mercedes GLA 200 CDI Automatik veq me Dogan 2015
  Vetura

  Mercedes GLA 200 CDI Automatik veq me Dogan 2015

  Mercedes Gla 200 Cdi 2015 i aedhum nga gjermania veq me dogan pagume . Kontakt/Nr 049 595560

  Prishtinë Sot, 09:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Blejm Vetura Gjith Kosoven Pa Dogan ose RKS 24/h
  Vetura

  Blejm Vetura Gjith Kosoven Pa Dogan ose RKS 24/h

  Blejm Vetura Gjith kosoven rks ose Pa dogan . Blejm Vetura Pa Dogan. Blejm Vetura RKS Blejm Vetura

  Kamenicë Sot, 09:28
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  MERCEDES A CLASS
  Vetura

  MERCEDES A CLASS

  Mercedes A Class Manual 1.6 Benzin 147.000 Km QMIMI :2600 EURO Tel 044-988-848 044-906-200

  Prishtinë Sot, 09:27
  2.600 €
 • 11 foto
  SHES GLK 320 CDI 4 MATIC AUTOMATIK
  Vetura

  SHES GLK 320 CDI 4 MATIC AUTOMATIK

  SHES GLK 320 CDI AUTOMATI VITI 2010 NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT RGJISTRIM

  Ferizaj Sot, 09:24
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  SHES MERCEDES E 220 CDI AUTOMATIK
  Vetura

  SHES MERCEDES E 220 CDI AUTOMATIK

  SHES MERCEDES E220 CDI AUTOMATIK VITI NE FUND TE 2009 NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE I RUJSHEM SI MRE

  Ferizaj Sot, 09:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes C klas 200 benzin Viti 2001 (RKS)
  Vetura

  Mercedes C klas 200 benzin Viti 2001 (RKS)

  Shes Mercedes C klas 200 Benzin kompresor Elegance Viti 2001 posedom clim tronik xhamat me rrym cent

  Prizren Sot, 09:24
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shes Mercedes Ml Benxin 2.3 rks 1 vjet
  Vetura

  Shes Mercedes Ml Benxin 2.3 rks 1 vjet

  shes Mercedes ML 2.3 Benxin 1 vjet rks viti 99 posedon klim funksionale navigacion te madh 4 gjama

  Ferizaj Sot, 09:24
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  shes mercedes b200 dizel viti 05
  Vetura

  shes mercedes b200 dizel viti 05

  shes mercedes b200 dizel ne fund te 2005 posedon klimatronik gjmat me rrym pasyret me rrym tempomat

  Ferizaj Sot, 09:23
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes Benz C220 Cdi 2012
  Vetura

  Mercedes Benz C220 Cdi 2012

  Shitet Vetura Mercedes Benz C220 Cdi Automatik viti 2012 me dogan te paguar ne gjendje shum te mir p

  Prishtinë Sot, 09:22
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes Benz B200 Cdi 2014
  Vetura

  Mercedes Benz B200 Cdi 2014

  Shitet Vetura Mercedes B200 cdi viti 2014 Automatik me dogan te paguar i sapo ardhur nga gjermania v

  Prishtinë Sot, 09:22
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  MERCEDES E 220 CDI FACELIFT LLED /XENON  2015
  Vetura

  MERCEDES E 220 CDI FACELIFT LLED /XENON 2015

  SHITET VETURA MERCEDES E 220 NE GJENDJE EXTREM TE RREGULLT E SAPO ARDHUR NGA FRANCA VETURA POSED

  Fushë Kosovë Sot, 09:21
  16.600 €
 • 11 foto
  MERCEDES E KLASS 350 AMG
  Vetura

  MERCEDES E KLASS 350 AMG

  WWW.AUTOSALLONIYLBERI.COM MERCEDES E 350 AMG LINE I Doganuar. I Importuar nga Gjermania. MERCEDES

  Prishtinë Sot, 09:21
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mercedes-Benz E200 2.2 CDI Avantgarde
  Vetura

  Mercedes-Benz E200 2.2 CDI Avantgarde

  Mercedes-Benz E200 2.2 CDI Avantgarde, 100 KW viti 08.2011 I Importuar nga Zvicrra me doga dhe Homol

  Ferizaj Sot, 09:15
  12.900 €
 • 1 foto
  MERCEDES B 200 AUTOMATIK
  Vetura

  MERCEDES B 200 AUTOMATIK

  MERCEDES B200 BLUEFICIENTY AUTOMATIK PREJARDHJA ZVICERR DOGANUAR ME FULL OPCIONE VETEM 100 MI KM ME

  Prishtinë Sot, 09:13
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  MERCEDES GLK 250 CDI 4 MATIK
  Vetura

  MERCEDES GLK 250 CDI 4 MATIK

  GLK 250 CDI 4 MATIK ME FULL OPCIONE PREJARDHJA ZVICERR ME DOGAN PER ME SHUM INFO 045 26 27 26 Per ti

  Prishtinë Sot, 09:12
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  MERCEDES E 220 CDI 2015
  Vetura

  MERCEDES E 220 CDI 2015

  MERCEDES E 220 CDI 2015 I DOGANUAR AUTOMATIK Tel 044 100 188 & 044 843 258

  Prishtinë Sot, 09:12
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mercedes benz
  Vetura

  Mercedes benz

  Mercedes benz

  Tiranë Sot, 09:12
  10.600 €
 • 11 foto
  Mercedez benz 250 e clas ,Amg packet
  Vetura

  Mercedez benz 250 e clas ,Amg packet

  Mercedez benz e 250 avangard , Packet amg , blue efficiency , full ,viti 2009-2010 , kamio automatik

  Tiranë Sot, 09:11
  14.900 €
 • 6 foto
  mecedes benz c220 cdi avantgarde AUTO DEDA
  Vetura

  mecedes benz c220 cdi avantgarde AUTO DEDA

  mercedes benz c 220 cdi -avantgarde -vit prodhimi 2009 -kambio automat -motorr 220 cdi 170 ps -bixen

  Durrës Sot, 09:11
  9.000 €
 • 11 foto
  Mercedes S350 L BlueTec panorama ??AUTO DEDa??
  Vetura

  Mercedes S350 L BlueTec panorama ??AUTO DEDa??

  🇨🇭🇨🇭Mercedes Benz S350 L BlueTec🇨🇭🇨🇭 🏷vit prodhimi :15.05.2012(final edition) 🏷motorr 350 (2987cm)Bl

  Durrës Sot, 09:11
  28.000 €
 • 11 foto
  Mercedes benz cls 320
  Vetura

  Mercedes benz cls 320

  Mercedes benz 320

  Tiranë Sot, 09:11
  9.300 €
 • 10 foto
  Mercedes benz E350 cdi 4Matic ??AUTO DEDA??
  Vetura

  Mercedes benz E350 cdi 4Matic ??AUTO DEDA??

  🇨🇭Mercedes Benz E 350 cdi Bluefficency 4Matic🇨🇭 🏷vit prodhimi 11.2009 (2010) 🏷motorr 350 cdi blueeff

  Durrës Sot, 09:11
  14.900 €
 • 4 foto
  OKAZION Mercedes Benz C203 220CDI 2007
  Vetura

  OKAZION Mercedes Benz C203 220CDI 2007

  Mercedes Benz C203, 220CDI, viti 2007, nafte, Ardhur nga gjermania ne shqiperi 2013 me 150,000 km,

  Tiranë Sot, 09:11
  5.700 €
 • 8 foto
  MERCEDES C 250 CDI 4 MATIC AMG LINE 2015
  Vetura

  MERCEDES C 250 CDI 4 MATIC AMG LINE 2015

  MERCEDES C 250 CDI 4 MATIC AMG LINE 2015 I DOGANUAR FULL OPSION Tel 044 843 258 & 044 100 188

  Prishtinë Sot, 09:10
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Mercedez Benz 350
  Vetura

  Mercedez Benz 350

  Shkodër Mercedez Ml 350 BLUTEC Mercedes-Benz ML350 BLUETEC me 167.000 km.Viti 2013 Ngjyre zeze shum

  Shkodër Sot, 09:10
  250.000 €
 • 11 foto
  Mercedez benz 4Matik Auto Olti
  Vetura

  Mercedez benz 4Matik Auto Olti

  Shitet mercedez benz 4*4 matik i ardhur nga gjermani me dogane te pagume sedilje me nxemje sensor pa

  Shkodër Sot, 09:10
  7.500 €
 • 11 foto
  Mercedez benz 280 Avangard
  Vetura

  Mercedez benz 280 Avangard

  Shitet mercedez benz avangard viti 2007 kamio automatike dogane te pagume sensor pargingu navigator

  Shkodër Sot, 09:10
  6.500 €
 • 7 foto
  mercedes benz b 170 benzin ??AUTO DEDA??
  Vetura

  mercedes benz b 170 benzin ??AUTO DEDA??

  🇨🇭Mercedes Benz B 170 🇨🇭 🏷vit prodhimi 10/2008 (facelift)model 2009 🏷motorr 170 benzin (i pershtatsh

  Durrës Sot, 09:10
  7.000 €
 • 5 foto
  Auto-Loreni -Makina te Ndryshme
  Vetura

  Auto-Loreni -Makina te Ndryshme

  Makina te ndryshme. Cel:0698884004

  Fier Sot, 09:07
  1 €
 • 7 foto
  MERCEDES E 220 CDI 2012 AUTOMATIK AVANTGARDE
  Vetura

  MERCEDES E 220 CDI 2012 AUTOMATIK AVANTGARDE

  MERCEDES E 220 CDI 2012 I DOGANUAR AUTOMATIK AVANTGARDE Tel 044 843 258 & 044 100 188

  Prishtinë Sot, 09:07
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes C200 CDI Automatik 2010
  Vetura

  Mercedes C200 CDI Automatik 2010

  Shes Veturen Mercedes C200 CDI Automatik viti i prodhimit 2010 me dogane te paguar ne gjendje shum t

  Prishtinë Sot, 09:07
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mercedes Benz R320CDI Lungo 4Matic
  Vetura

  Mercedes Benz R320CDI Lungo 4Matic

  Sedilje Lekure me komanda dhe me ngrohje, Model 6 vendesh. TV, DVD, Sensor Parkimi, Disqe Alumini, F

  Durrës Sot, 09:04
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Ml 270 viti 2004 disell
  Vetura

  Ml 270 viti 2004 disell

  Shes ML 270 viti 2004 automatik disell rks 1 vit dokumentacion te rregullt posedon gjama me rrym tem

  Prishtinë Sot, 09:04
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mercedes Benz ML320CDI Restyling
  Vetura

  Mercedes Benz ML320CDI Restyling

  Mercedes Benz ML320CDI 4x4; Sport Line; Kambio Automatike me komanda ne timon; Bi-Xenon; Navigator;

  Durrës Sot, 09:03
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  SHITET ML 320 Bluetec, Viti 2009
  Vetura

  SHITET ML 320 Bluetec, Viti 2009

  Shitet Ml 320 Bluetec, fundi Vitit 2009! Ne gjendje shume te mire teknike dhe vizive! Tapiceri lekur

  Tiranë Sot, 09:03
  14.500 €
 • 9 foto
  Benz A-200 cdi viti 2007
  Vetura

  Benz A-200 cdi viti 2007

  ➖Mercedes Benz ➖A Klas ➖Naft 200 cdi ➖Viti 2007 ➖Manual 6 marshe shume ekonomik ➖Disq

  Tiranë Sot, 09:03
  3.900 €
 • 9 foto
  Furgon Sprinter 311
  Vetura

  Furgon Sprinter 311

  ➖FURGON ➖SPRINTER 311 ➖VITI 2003 ➖Kondicioner ➖Fuqia motorrike 2.2 Naft ➖Letrat e sapo

  Tiranë Sot, 09:03
  5.900 €
 • 8 foto
  Mercedes-Benz E270 CDI
  Vetura

  Mercedes-Benz E270 CDI

  Shitet Mercedes-Benz E270 CDI Avantgard, Viti 2003, 205024 KM Origjinale, Kambio Automat Tip-Tronic

  Tiranë Sot, 09:02
  4.500 €
 • 6 foto
  Mercedes Benz B200 Designo (benzine gaz)
  Vetura

  Mercedes Benz B200 Designo (benzine gaz)

  2005-Full Option: Kambio Automatike me komanda ne timon; Disqe alumini 17`; Goma të reja; Fener B-Xe

  Durrës Sot, 09:01
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  MERCEDES-BENC C 220 AVANGARD CDI EVO AUTOMAT
  Vetura

  MERCEDES-BENC C 220 AVANGARD CDI EVO AUTOMAT

  MERCEDES-BENC C 220 AVANGARD CDI EVO AUTOMAT VITI 2005,KAMBIO AUTOMATIKE TIP TRONIK ,SENSOR SHIU,P

  Elbasan Sot, 09:01
  5.000 €
 • 10 foto
  Mercedes Benz 250 - W115
  Vetura

  Mercedes Benz 250 - W115

  Mercedes Benz W115 1976 i restauruar ne gjendje perfekte. Kambio Automatike. Motorr 2.8 Benzine me 8

  Durrës Sot, 09:00
  Me Marrveshje