Vetura
Krujë

Mercedes-Benz | Vetura në shitje në Krujë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 10 foto
  Cls 500 . Full
  Vetura

  Cls 500 . Full

  Cls 2006 500 benzinë me dogan e sa po ardhur full ....

  Krujë 31 maj 16:53
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes benz gl320
  Vetura

  Mercedes benz gl320

  Mercedes benz gl 320 nafte me dokumenta te rregullta shqipetare e sapoardhur nga amerika ne gjendje

  Krujë 27 maj 14:16
  16.000 €
 • 0 foto
  Mercedes ML270 dizel -04
  Vetura

  Mercedes ML270 dizel -04

  Shitet : ML 270 naft viti prodhimit 2004 full optional 6+1 gjendje shum te mir xhenerike e motorrik

  Krujë 30 prill 07:50
  7.000 €
 • 7 foto
  Mercedes-Benz C220 AMG Look
  Vetura

  Mercedes-Benz C220 AMG Look

  Mercedes-Benz C220 AMG Look

  Krujë 29 prill 16:10
  18.000 €
 • 7 foto
  Mercedes E class 200
  Vetura

  Mercedes E class 200

  E Klas 200 manuale super ne gjendje i gatshem per cdo lloj prove .letrat e prera deri qershor 2020.

  Krujë 24 janar 19:16
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  MAKINA GJERMANE ME POROSI
  Vetura

  MAKINA GJERMANE ME POROSI

  SJELLIM MAKINA ME POROSI TE TE GJITHA LLOJEVE NGA GJERMANIA. JU SHIKONI VET CMIMIN E MAKINES KILOMET

  Krujë 19 janar 18:29
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Mercedes Benz C Class 220, 2001, Automatik.
  Vetura

  Shitet Mercedes Benz C Class 220, 2001, Automatik.

  Automjeti eshte ne gjendje shume te mire mekanike, xhenerike dhe si llamarine. Sherbimet te gjitha t

  Krujë 25 dhjetor 16:25
  3.000 €
 • 8 foto
  Shitet ose nderrohet
  Vetura

  Shitet ose nderrohet

  Shitet ose ndeŕrohet me makin foristrad 4x4 ose kamioncin makina ska nevoj per asnj gje te gjitha sh

  Krujë 10 nëntor 11:36
  3.000 €
 • 9 foto
  Mercedes C Class 200 CDI EVO
  Vetura

  Mercedes C Class 200 CDI EVO

  Mercedes-Benz 200 Elegance(Motorr Evo). Viti fundi 2004. Makina ka keto opsione: Kambio automatike-T

  Krujë 3 nëntor 18:24
  5.400 €
 • 3 foto
  OKAZION SHITET C KLAS BENZ 220 CDI AUTOMAT
  Vetura

  OKAZION SHITET C KLAS BENZ 220 CDI AUTOMAT

  SHITE C KLAS BENZ 220 CDI AUTOMAT NAFT.SENSOR PARA DHE MBRAPA.4GOMA TE REJA.ME DOGANE TE RREGULLTE L

  Krujë 4 tetor 14:38
  3.200 €
 • 2 foto
  Shitet 240
  Vetura

  Shitet 240

  Shitet benz 240 me motorr 300 Cmimi 1 miljon i diskutueshem. Gjendje te mire . Ose ndrohet me maki

  Krujë 24 shtator 17:17
  1.000 Lek
 • 12 foto
  Mercedes Benz 190 Diesel
  Vetura

  Mercedes Benz 190 Diesel

  Mercedes Benz 190 Diesel . Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike . Sherbime

  Krujë 24 shtator 14:36
  2.200 €
 • 4 foto
  Mercedes benz c220 w203
  Vetura

  Mercedes benz c220 w203

  Makina esht me letra me te gjitha sherbimet e bera vaj e filtra te nderruara 8 muaj ka qe ka ardhur

  Krujë 20 shtator 16:52
  3.700 €
 • 5 foto
  Ne gjendje shum te mire
  Vetura

  Ne gjendje shum te mire

  Me letra te paguara deri ne shtator 2020

  Krujë 20 shtator 16:32
  5.500 €
 • 5 foto
  Ne gjendje shume te mire ..
  Vetura

  Ne gjendje shume te mire ..

  Okazion Shitet se kam ble makine tjeter

  Krujë 17 shtator 14:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mercedes Benz E220 shitet ose nderrohet
  Vetura

  Mercedes Benz E220 shitet ose nderrohet

  Mercedes Benz E220 shitet ose nderrohet me makin me te vogel

  Krujë 16 shtator 19:13
  4.200 €
 • 7 foto
  Ml270
  Vetura

  Ml270

  Shite per arsyje emigrimi Te ineresuarit te na kontojn ne numiri 0686377091 Ose ne watsapp.viber

  Krujë 14 shtator 13:14
  3.000 €
 • 4 foto
  Mercedes benz c220 w203
  Vetura

  Mercedes benz c220 w203

  Makina ka 8muaj qe ka ardhur nga italia dhe nuk esht perdorur shum ne shiperi Me te gjitha sherbimet

  Krujë 10 shtator 15:27
  4.700 €
 • 0 foto
  Shitet per arsyje mos perdorimi,
  Vetura

  Shitet per arsyje mos perdorimi,

  Ne gjendje tmire

  Krujë 10 shtator 15:22
  800 Lek
 • 0 foto
  Shitet per arsyje mos perdorimi
  Vetura

  Shitet per arsyje mos perdorimi

  Letrat te mbaruara ka nje vit, ne gjendje te mire, munges vaj kamjes.

  Krujë 10 shtator 15:19
  800 Lek
 • 7 foto
  Shes Mercedez benz c clas 220 automat
  Vetura

  Shes Mercedez benz c clas 220 automat

  Shes Mercedez benz c clas 220 naft kamje automat viti 2001

  Krujë 6 shtator 20:32
  3.300 €
 • 7 foto
  Shes c clas kamje automat 220 naft
  Vetura

  Shes c clas kamje automat 220 naft

  Shes Mercedez benz c clas 220 naft kamje automat viti 2001 me klima funksjonale komanda ne timon pas

  Krujë 5 shtator 23:04
  3.300 €
 • 2 foto
  Mercedes-Benz Sprinter Max 313 CDI
  Vetura

  Mercedes-Benz Sprinter Max 313 CDI

  Kategoria i Gjate xxl + i larte nga brenda Kilometera 370.000 km kubik 2.148 cm³ motor

  Krujë 5 shtator 08:57
  5.000 €
 • 9 foto
  Shes Mercedez benz C clas kamje automat
  Vetura

  Shes Mercedez benz C clas kamje automat

  Shes Mercedez benz C clas viti 2003 kamje automat motorr 270 cdi naft sedile lekure elktrike me klim

  Krujë 4 shtator 01:14
  2.900 €
 • 8 foto
  Mercedes-Benz Vito
  Vetura

  Mercedes-Benz Vito

  Mercedes-Benz Vito, viti 2008, automat, 150hp,long version, 4×4, I ardh nga norvegjia ne prill 2019,

  Krujë 28 gusht 13:29
  7.600 €
 • 3 foto
  Mercedes benz w124
  Vetura

  Mercedes benz w124

  Mercedes benz 200

  Krujë 26 gusht 17:22
  1.200 €
 • 8 foto
  Mercedes R320 dizel
  Vetura

  Mercedes R320 dizel

  220.000 km full optional...pa dogane

  Krujë 21 gusht 15:51
  9.500 €
 • 7 foto
  Mercedez benz ml 270
  Vetura

  Mercedez benz ml 270

  Makina eshte me te gjitha sherbimet e bera. Full ne llojin e saj, per me shume me kontaktoni.

  Krujë 13 gusht 02:14
  3.500 €
 • 6 foto
  Mercedes benz
  Vetura

  Mercedes benz

  Makina esht ne gjendje perfekte motorrike dhe gjenerike letrat te sapo prera cmimi1200.euro

  Krujë 6 gusht 15:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mercedes Benz w204 200 cdi
  Vetura

  Mercedes Benz w204 200 cdi

  Shitet Mercedez Benz w204 me dogane i sapoardhur nga Belgjika 200 cdi .Automat Viti 2009

  Krujë 3 gusht 21:12
  8.800 €
 • 6 foto
  Shitet! Mercedes sprinter 208 3.2 miljon
  Vetura

  Shitet! Mercedes sprinter 208 3.2 miljon

  Shitet! furgoni mercedes sprinter 208 d.Makina eshte ne gjendje te mire pune dhe me dokumentacion te

  Krujë 31 korrik 18:00
  3.200 Lek
 • 0 foto
  Shitet cklas 202 1.8 benzin
  Vetura

  Shitet cklas 202 1.8 benzin

  Shitet c klas 202 1.8 benzin me letra te prera makina i ka te gjitha sherbimet shum e paster tel pe

  Krujë 30 korrik 21:39
  1.800 €
 • 5 foto
  Shes makinen time benz mercedez c klas 203
  Vetura

  Shes makinen time benz mercedez c klas 203

  Shes mercedez-benz 203,viti 2002 manuale me 6 marshe,blu e erret shume e paster si brenda ashtu edhe

  Krujë 21 korrik 09:44
  4.300 €
 • 4 foto
  Mercedes e 220 avangarde
  Vetura

  Mercedes e 220 avangarde

  Makina me motorr 220 kambie automat . Mund ta kontrolloni ku te deshironi ..nr 0696521939

  Krujë 16 korrik 17:38
  5.300 €
 • 3 foto
  mercedes E280CDI
  Vetura

  mercedes E280CDI

  mercedes E280CDI

  Krujë 16 korrik 16:46
  9.000 €
 • 5 foto
  mercedes cdi
  Vetura

  mercedes cdi

  shum gjendje te mir

  Krujë 16 korrik 16:05
  9.000 €
 • 3 foto
  Okazion per pak dite B200 Automatike!
  Vetura

  Okazion per pak dite B200 Automatike!

  B class full option me km originale, shum pak e perdorur ne gjendje perfekte.

  Krujë 11 korrik 15:45
  4.990 €
 • 7 foto
  Shes C klas viti 2003
  Vetura

  Shes C klas viti 2003

  Shes c klas motorr 270 cdi naft kamje automat viti 2003 xhama te zi sedile lekure komanda ne timon m

  Krujë 1 korrik 22:02
  3.200 €
 • 11 foto
  A class 180 CDI OKAZION 2700 euro
  Vetura

  A class 180 CDI OKAZION 2700 euro

  A class 180 CDI. Viti 2005. Kambio manuale. Dogana e paguar. Makina ne gjendje shume te mire, me te

  Krujë 28 qershor 16:17
  2.700 €
 • 3 foto
  Mercedes Benz 200
  Vetura

  Mercedes Benz 200

  Mercedes Benz 200 1992 ne gjendje shume te mire pune te gjitha sherbimet e bera letrat e prera deri

  Krujë 26 qershor 15:12
  1.400 €
 • 7 foto
  C220 ELEGANCE AUTOMAT I SAPOARDHUR 2007
  Vetura

  C220 ELEGANCE AUTOMAT I SAPOARDHUR 2007

  C-klase 200 2007 186 mij Eleganc Automat Me sensor

  Krujë 19 qershor 09:35
  5.590 €
 • 9 foto
  Mecedes S class 2008 avangard mundesi ndrrimi
  Vetura

  Mecedes S class 2008 avangard mundesi ndrrimi

  Mercedes s 320 2008 avangard super gjendje letrat per nje vite te prera vaj e filtra Cdo gje e bere

  Krujë 18 qershor 22:24
  12.500 €
 • 5 foto
  Mercedez Benz 220 Automat
  Vetura

  Mercedez Benz 220 Automat

  220 Automat ... Në gjëndje shumë të mirë pune , i gatshëm për ç\'do lloj prove.

  Krujë 13 qershor 19:10
  3.600 €
 • 4 foto
  shitet benz 200 naft pa letra
  Vetura

  shitet benz 200 naft pa letra

  shes benz motor 200 ne gjendje te mire motorrike nuk harxhon pik vaji. makina esht pa letra cmimi 50

  Krujë 6 qershor 09:46
  500 Lek
 • 1 foto
  3500
  Vetura

  3500

  Shitet vito cdi te kuqe Me letra te paguara i vit 3500€ i diskutushem Cel : 0686434681

  Krujë 4 qershor 09:02
  3.500 €
 • 5 foto
  Evo sport paket 280
  Vetura

  Evo sport paket 280

  Makina esht ne gjendje perfekt e sa po ardhur nga gjermania

  Krujë 2 qershor 21:35
  8.000 €
 • 3 foto
  Shitet clk 270 cdi
  Vetura

  Shitet clk 270 cdi

  Shitet clk 270 cdi . Ndezje me buton start stop te koka marrshit . Navigator te madh .

  Krujë 7 nëntor 18:05
  3.200 €
 • 5 foto
  Shitet A class 1.7 Nafte viti prodhimit 2002
  Vetura

  Shitet A class 1.7 Nafte viti prodhimit 2002

  Shitet A class 1.7 nafte viti prodhimit 2002.Kamje manuale,xhama elektrik para mrapa. Makina eshte n

  Krujë 12 korrik 16:40
  2.500 €