Vetura

Mercedes-Benz | 350 | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

350

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  ***SHITET*** ML350D Bluetech, 2013 160.000 km
  Vetura

  ***SHITET*** ML350D Bluetech, 2013 160.000 km

  I ardhur nga USA, FLORIDA 160.000 km të garantuara nga koncesionari i Mercedes Benz Automjeti ka pat

  Tiranë Sot, 16:42
  22.000 €
 • 10 foto
   Mercedes 350 benzin
  Vetura

  Mercedes 350 benzin

  Shitet Merceds Benz 350, viti 2006, import USA, shume i paster jashte e brenda, full ekstra, ekran t

  Korçë Sot, 15:54
  7.900 €
 • 5 foto
  Mercedes GLE 350 viti 2015
  Vetura

  Mercedes GLE 350 viti 2015

  Mercedes GLE AMG 350 diezell viti 2015 km 160 mi mundesi ndrimi me vetur

  Pejë Sot, 14:42
  55.000 €
 • 11 foto
  Cls 3.5 benzin--gaz viti 2006
  Vetura

  Cls 3.5 benzin--gaz viti 2006

  Makina eshte ne gjendje perfekte Me taksa dhe siguracion te paguara Motorr 3500 benzin--gaz Cmimi 85

  Kavajë Sot, 10:38
  8.500 €
 • 0 foto
  Ml 350 blutec
  Vetura

  Ml 350 blutec

  Makina eshte ne super gjendje shitet per arsye mosperdorimi eshte blere ne gjermani dortumnd..i disp

  Durrës Dje, 18:49
  25.000 €
 • 11 foto
  Ml 350 blutec .2010 super full.
  Vetura

  Ml 350 blutec .2010 super full.

  Ml 2010.blutec ..sapo ardhur .ndezje me gisht hapje me gisht . pedana. Sedile meshin origjinale, de

  Tiranë Dje, 16:02
  13.000 €
 • 11 foto
  Shitet Mercedes ML Designo 350 - 2014
  Vetura

  Shitet Mercedes ML Designo 350 - 2014

  Mercedes ML 350 Designo e vitit 2014. Makina eshte ne gjendje perfekte. Sedilje me memorie, me ftohj

  Tiranë Dje, 14:49
  29.900 €
 • 11 foto
  Mercedes E350 Cdi BlueEfficiency Viti 2009
  Vetura

  Mercedes E350 Cdi BlueEfficiency Viti 2009

  Mercedes E350 acdi BlueEfficiency Viti 2009 I doganuar Full Opsione Gjendje Perfkete Etjj ☎️📞

  Lipjan Dje, 13:18
  15.400 €
 • 0 foto
  Mercedes benz ml
  Vetura

  Mercedes benz ml

  OKAAAZZZIIIOONNN.SHITET MERCEDES BENZ.ML.350.BLUTEC.VITI 2013 FULL.NDEZJE.START.STOP.HAPJE MBYLLJE M

  Tiranë 17 shtator 22:46
  25.000 €
 • 11 foto
  ML350 BLUETEC PANORAMA
  Vetura

  ML350 BLUETEC PANORAMA

  📁Shitet 📁 📁Mercedes-Benz 📁ML 350 Nafte (2987cc nuk e kap taksa lluksit) 📁Viti:12/2012 📁Km:150.000 or

  Elbasan 17 shtator 19:08
  23.000 €
 • 7 foto
  E klass 2011
  Vetura

  E klass 2011

  Shitet Mercedes Benz E350 4 matic viti prodhimit 2011 Kamio automat. Sensor parkimi,sensor shiu. Sh

  Tiranë 17 shtator 10:07
  6.500 €
 • 11 foto
  Shitet Mercedes-Benz ML 350,2012 BlueTec
  Vetura

  Shitet Mercedes-Benz ML 350,2012 BlueTec

  Mercedes-Benz ML350 BLUETEC me 152.000 km. Viti 2012, nuk e kap Taksa e Luksit. Ngjyrë e zezë,makina

  Korçë 16 shtator 15:18
  22.000 €
 • 6 foto
  Mercedes-Benz S Class 2011
  Vetura

  Mercedes-Benz S Class 2011

  Mercedes Benz 350 nafte blue•fficiency , 11/2011 . Marshe ne timon , baxha ,dyer me thithje , perd

  Kavajë 15 shtator 12:39
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  E 350
  Vetura

  E 350

  E KLAS 350 AVANGARD AUTOMAT MOTORR 2.96 NAFT SE KAP TAKSE LUKSIT MARSHA NE TIMON DIS TRONIK.TREGON

  Tiranë 14 shtator 18:15
  1 €
 • 0 foto
  shitet ML 350 ekstra rujtun
  Vetura

  shitet ML 350 ekstra rujtun

  shitet ML 350 po sa ardhun full opcion vetura serviz kryn fellne AMG goma te reja panaram kuk 2 qell

  Skënderaj 14 shtator 13:35
  11.500 €
 • 10 foto
  Shes Mercedes Benz CLS350 4matic BlueTech 2013 RKS
  Vetura

  Shes Mercedes Benz CLS350 4matic BlueTech 2013 RKS

  Shes Mercedes Benz CLS350 4matic BlueTech 2013 RKS me 1 vit regjistrim me gjitha serviset e kryera t

  Prishtinë 13 shtator 19:15
  22.900 €
 • 10 foto
  E 350 ///AMG PAKET 4MATIC FULLLL ME DOGAN OKAZION
  Vetura

  E 350 ///AMG PAKET 4MATIC FULLLL ME DOGAN OKAZION

  ▶️Mercedes Benz E Class ▫️Viti: 2011 ▫️Km:193Mije Originale ▫️Kambio: Automat ▫️

  Durrës 4 shtator 19:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Iveco Daily , viti i prodhimit 2011,automatik Posedon 17 ulese

  Vushtrri 3 shtator 12:31
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Vlora
  Vetura

  Vlora

  Shitete makin

  Vlorë 3 shtator 09:02
  12 €
 • 3 foto
  Mercedes Benz ML 350 (Shitet & Nderrohet)
  Vetura

  Mercedes Benz ML 350 (Shitet & Nderrohet)

  Mercedes-Benz ML350 BLUETEC Diesel me ad Blue qe nuk ndot ambjentin ,model Amerikan full optionn, Vi

  Tiranë 2 shtator 13:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes E350 modeli funit
  Vetura

  Mercedes E350 modeli funit

  shitet makina shum irujten 350

  Prishtinë 31 gusht 13:45
  43 €
 • 3 foto
  Mercedes Benz ML 350 (Shitet & Nderrohet)
  Vetura

  Mercedes Benz ML 350 (Shitet & Nderrohet)

  Mercedes-Benz ML350 BLUETEC Diesel me ad Blue qe nuk ndot ambjentin ,model Amerikan full optionn, Vi

  Tiranë 30 gusht 18:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  CLS 350 Bluetec 4Matic 2011 265ps
  Vetura

  CLS 350 Bluetec 4Matic 2011 265ps

  CLS 350 Bluetec 4Matic 2011 265ps Per me shum info tel 049 725 025 viber &whats app

  Prishtinë 29 gusht 14:11
  20.000 €
 • 5 foto
  SHITET Mercedes-Benz 350
  Vetura

  SHITET Mercedes-Benz 350

  SHITET Mercedes-Benz 350 VITI 2014 BLUETEC KM 152000 TE CERTIFIKUAR TE MECEDES SERDILE ELEKTICE ME

  Fier 27 gusht 20:41
  27.700 €
 • 3 foto
  ML
  Vetura

  ML

  I SAPO REGJISTRUAR - I SAPO SERVISUAR - GOMAT E REJA - FULL OPSIONE SHITET DHE MUND TË NDRROHET

  Prishtinë 24 gusht 07:02
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SLLON. SUPER OKAZJON
  Vetura

  SLLON. SUPER OKAZJON

  SLLON SUPER OKAZJON VITI 1994 ME DOKUMENTA DER JANAR 2020 AUTOMAT ME NAFTE 3500 .E KAP TAKSA E LLUKS

  Tiranë 19 gusht 17:59
  2.000 €
 • 3 foto
  MERCEDES ML
  Vetura

  MERCEDES ML

  I SAPO REGJISTRUAR - I SAPO SERVISUAR - GOMAT E REJA - FULL OPSIONE SHITET DHE MUND TË NDRROHET

  Prishtinë 17 gusht 09:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes Benz GL 350 CDI I Porositur+Folie
  Vetura

  Mercedes Benz GL 350 CDI I Porositur+Folie

  Shitet! (I POROSITUR) Mercedes Benz GL 350 CDI 4Matic Padogan Viti 10/2014.Te kaluara 140mi me liber

  Ferizaj 16 gusht 17:14
  39.900 €
 • 3 foto
  Shitet Mercedes-Benz Sprinter CDI 2.7
  Vetura

  Shitet Mercedes-Benz Sprinter CDI 2.7

  Te ardhur nga zvicrra te doganuar.

  Lipjan 15 gusht 16:26
  1 €
 • 4 foto
  Mercedes Benz E350 CDI BLUEEFFICIENCY
  Vetura

  Mercedes Benz E350 CDI BLUEEFFICIENCY

  Shitet Mercedes Benz E350 CDI Blue efficiency viti 2010, Karburanti naftë, gjendja punuese shumë e r

  Malisheve 15 gusht 12:26
  20.000 €
 • 12 foto
  Shitet Mercedes-Benz ML 350 BlueTec
  Vetura

  Shitet Mercedes-Benz ML 350 BlueTec

  Mercedes-Benz ML350 BLUETEC me 152.000 km. Viti 2012, Ngjyrë e zezë,makina hapet dhe mbyllet me celë

  Korçë 14 gusht 21:57
  22.000 €
 • 5 foto
  350 benzin
  Vetura

  350 benzin

  Amg 350 benzin automatik i 2009 amg te gjitha pjesetsuper gjendje per pjes kembimi 4500 i pa disk

  Korçë 14 gusht 09:57
  4.500 €
 • 6 foto
  Mercedes Benz S350
  Vetura

  Mercedes Benz S350

  Mercedesi me homologim me dogan .

  Ferizaj 13 gusht 16:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet!
  Vetura

  Shitet!

  Shitet Mercedes-Benz 350 Bluetec Viti 2014 Km 152000 te certifikuar te Mercedes Serdile me memor

  Fier 11 gusht 21:20
  27.700 €
 • 3 foto
  Mercedes Ml 350 Bluetec
  Vetura

  Mercedes Ml 350 Bluetec

  Shes Mercedesin Ml 350 BLUETEC VITI 2010 targa te huaja (canada) per me shum info 📞

  Gjilan 10 gusht 01:19
  15.000 €
 • 11 foto
  Mercedes-Benz ML 350 Cdi
  Vetura

  Mercedes-Benz ML 350 Cdi

  Shitet;Mercedes-Benz ML 350 Cdi,i sa po ardhen nga zvicra ne gjendje te mir,me liber servisi,km te g

  Gjilan 8 gusht 09:23
  22.900 €
 • 11 foto
  Mercedes benz E class avangard
  Vetura

  Mercedes benz E class avangard

  Motori : 300 cdi Gjendje perfekte Nuk e kap takse luksit

  Berat 6 gusht 17:59
  15.500 €
 • 7 foto
  Mercedes
  Vetura

  Mercedes

  Shitet mercedesi e clas 350 full opsin Me motor 300 evo V6 Nuk e kap taksa e lluksit Nr kontakti 06

  Kukës 5 gusht 12:15
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shes veturen Mercedes Benz 350 me targa te Amerike
  Vetura

  Shes veturen Mercedes Benz 350 me targa te Amerike

  Shes veturen Mercedes Benz 350 me targa te New york - USA e cila gjendet ne Kosove, Prishtine. Vetur

  Kukës 5 gusht 08:11
  5.500 €
 • 6 foto
  Mercedes C350i
  Vetura

  Mercedes C350i

  Shitet Mercedesi pas ni Aksidenti me tablla té gjermanis me 224 PS. Motorri nuk éshté I démtuar Ju

  Lipjan 2 gusht 15:03
  3.700 €
 • 4 foto
  Mercedes Benz Ml 350 Bluetec (Shitet & Nderrohet)
  Vetura

  Mercedes Benz Ml 350 Bluetec (Shitet & Nderrohet)

  Mercedes-Benz ML350 BLUETEC Diesel me ad Blue qe nuk ndot ambjentin ,model Amerikan full optionn, Vi

  Tiranë 2 gusht 10:21
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Merecedes Benz
  Vetura

  Merecedes Benz

  E clas panorama shum i paster si brenda dhe jashte, navigacion,sendilje lekur me ngrohje,sensor par

  Tiranë 1 gusht 23:24
  17 €
 • 7 foto
  ML 350 Bluetec Viti 2011
  Vetura

  ML 350 Bluetec Viti 2011

  ML 350 Bluetec Viti 2011 2987Cc Ngjyre e bardhe Perle Gjendje shum te mire e sapo ardhur. Pasqyra me

  Tiranë 31 korrik 19:29
  15.500 €
 • 10 foto
  Shes Mercedes E350 benzine Amerikad
  Vetura

  Shes Mercedes E350 benzine Amerikad

  Shes Mercedes E350 viti 2006 benzine me targa amerikane esht ne gjendje te shkrlqyer gjendet ne Pris

  Kukës 29 korrik 23:57
  5.000 €
 • 9 foto
  Mercedes-Benz ML 350 BlueTec Model-BlueEfficiency
  Vetura

  Mercedes-Benz ML 350 BlueTec Model-BlueEfficiency

  Mercedes-Benz ML 350 BlueTec Model-BlueEfficiency. Cel:0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00. “JO N

  Fier 28 korrik 19:04
  23.700 €
 • 0 foto
  ?AUTO-TREGU?BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAV 24/7
  Vetura

  ?AUTO-TREGU?BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAV 24/7

  AUTO-TREGU =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI PERJ

  Gjilan 27 korrik 10:02
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Mercedes-Benz ML 350 BlueTec Model-BlueEfficiency
  Vetura

  Mercedes-Benz ML 350 BlueTec Model-BlueEfficiency

  Mercedes-Benz ML 350 BlueTec Model-BlueEfficiency. Cel:0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00. “JO N

  Fier 26 korrik 15:57
  23.700 €
 • 8 foto
  ML 350 BLUETEC 2010
  Vetura

  ML 350 BLUETEC 2010

  Mercedes-Benz ML 350 BLUETEC. Cel çdo ditë ora 10:00-20:00. VITI 2010. Kambjo Automatik. Cilindr

  Fier 22 korrik 20:09
  16.500 €
 • 11 foto
  Mercedes glk 350 cdi 2009 full full
  Vetura

  Mercedes glk 350 cdi 2009 full full

  Mercedes glk 350 cdi viti 2009 pana ram kamera senzora 360 shkall karrikat me nxemje shpeci timon kl

  Prishtinë 22 korrik 14:50
  11.900 €
 • 10 foto
  Shitet Mercedes Benz 350D
  Vetura

  Shitet Mercedes Benz 350D

  -Snow Grid -Senzora te mjegulles -Adaptive cruise control PLUS(distronic plus) -Actve Parking Assist

  Prishtinë 20 korrik 16:13
  27.000 €