Vetura
Pejë

Mercedes-Benz | Vetura në shitje në Pejë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  Mercedes E 350 AMG
  Vetura

  Mercedes E 350 AMG

  Shess Mercedes E 350 AMG Pacet Model Avangarde Viti 11/ 2009– Modeli 2010 Motorri 3.0 Diesel / Au

  Pejë Sot, 15:00
  17.950 €
 • 3 foto
  Mercedes c250
  Vetura

  Mercedes c250

  Shes mercedesin c250 dizel 1997 I regj.

  Pejë Sot, 14:56
  3.100 €
 • 5 foto
  mercedes benz A 200cdi automatic
  Vetura

  mercedes benz A 200cdi automatic

  shitet mercedes benz A 200 dizell ne gjendje te regullt i sa po doganuar e regjistruar .per ma shum

  Pejë Sot, 14:27
  7.000 €
 • 5 foto
  mercedes benz B 200 cdi
  Vetura

  mercedes benz B 200 cdi

  shitet mercedes benz b200 cdi.ne gjendje te regullt.e ardhun nga zvicrra.pa dogan pa homologim.manua

  Pejë Sot, 14:26
  10.500 €
 • 0 foto
  MERCEDES E 270 CDI ELEGANCE RKS FULL EKSTRA - 04
  Vetura

  MERCEDES E 270 CDI ELEGANCE RKS FULL EKSTRA - 04

  - Mercedes Benz E Klas 270 CDI. - Modeli W 211 Elegance. - Motorrin e Modelit Te Ri Pllastikat e Zez

  Pejë Sot, 14:12
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MERCEDES C 220 CDI AMG PAKET RKS FULL OPSION - 09
  Vetura

  MERCEDES C 220 CDI AMG PAKET RKS FULL OPSION - 09

  - Mercedes C Klas 220 CDI AMG PAKET. - Modeli ( Avantgarde AMG PAKET ) - Viti i Prodhimit 20.11.2008

  Pejë Sot, 14:12
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MERCEDES BENZ E 320 CDI AVANTGARDE RKS - 05
  Vetura

  MERCEDES BENZ E 320 CDI AVANTGARDE RKS - 05

  - Mercedes Benz E Klas 320 CDI. - Modeli ( W211 Avantgarde ) Viti i Prodhitmit Muajn 8 /2004 - I Do

  Pejë Sot, 14:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHES MERCEDES BENZ 190 SHUM I RUJTUN
  Vetura

  SHES MERCEDES BENZ 190 SHUM I RUJTUN

  SHES MERCEDES BENZ 190 SHUM I RUJTUN SI MBRENDA DHE JASHTE SIBER, 5 SHPEJTESI, FABRIKISHT DIESEL,

  Pejë Sot, 14:04
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes Benz 320 benxin 7 Ulse
  Vetura

  Mercedes Benz 320 benxin 7 Ulse

  ☎️045-616-787☎️ ▶️Mercedes Benz 320 Benxin Minjaqi Automatik ▶️Full Extra ▶️KLI

  Pejë Sot, 13:53
  3.700 €
 • 10 foto
  LESHOJM VETURA ME QERA
  Vetura

  LESHOJM VETURA ME QERA

  Rent A Car “ genti Peje Japim Vetura te ndryshme me qira me qmime shume te volitshme..asistence

  Pejë Sot, 13:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mercedes Benz 190 Viti 91
  Vetura

  Mercedes Benz 190 Viti 91

  Shitet Mercedes Benz 190 Diesel Fabrikisht me 5 shpejtsi ne gjendje te rregullt teknike me shpenzime

  Pejë Sot, 12:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
   Mrcdesc E 280
  Vetura

  Mrcdesc E 280

  shes mrcdesin E klas 280 n gjendje shum t mir ska nevoj per as ni invistim pres blers serjoz

  Pejë Sot, 11:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes benz c200
  Vetura

  Mercedes benz c200

  Shes mercedesin vitin 2001 posedon klim airbag abs gjamat ne pull automatik 2.0dizel vetura nuk ka d

  Pejë Sot, 10:35
  1.900 €
 • 7 foto
  Mercedes e320 2004 ne gjendje perfekte full opcion
  Vetura

  Mercedes e320 2004 ne gjendje perfekte full opcion

  Shes mercedes e320 2004 full opcion ne gjendje perfekte

  Pejë Sot, 09:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MERCEDES EVO 280 AVANTGARD PANORAM VITI 2008
  Vetura

  MERCEDES EVO 280 AVANTGARD PANORAM VITI 2008

  Vetura posedon navi bordkompjuter tempomat panoram klimatronik senzora parkingu para mbrapa etjjj.

  Pejë Sot, 08:42
  10.900 €
 • 8 foto
  ML 320 AUTOMATIC 4 MATIC NE GJENDJE SHUM TE MIR
  Vetura

  ML 320 AUTOMATIC 4 MATIC NE GJENDJE SHUM TE MIR

  Viti prodhimit ne fund 2005 vetura eshte shum e rujtne si brenda ashtu dhe jasht . Per ma shum kont

  Pejë Sot, 08:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet mercedes vito
  Vetura

  Shitet mercedes vito

  She’s mercedes vito gjrndje shum tmir 5 ulse ne Librez regjistrim 29.12.2019 2500€ Me ndrim tjetr

  Pejë Sot, 07:58
  2.500 €
 • 8 foto
  MERCEDES E320 CDI EVO 4MATIC FACELIFT AVANGARD 08
  Vetura

  MERCEDES E320 CDI EVO 4MATIC FACELIFT AVANGARD 08

  SHITET VETURA MERCDES BENZ AVANGARD E320 CDI EVO V6 165KW 224PS AUTOMATIK TIPRONIK SPORT 4MATIC (4x4

  Pejë Sot, 07:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kompania ?AUTO/ZONA? Blejm Vetura Pa dogan ☎️
  Vetura

  Kompania ?AUTO/ZONA? Blejm Vetura Pa dogan ☎️

  <<AUTO/ZONA>>. Blejm vetura 24h 🚘 Blejë vetura Gjith regjionin e kosoves blejm vetura .A

  Pejë Sot, 06:36
  25.000 €
 • 10 foto
  Mercedes 312 Me Dogan Frigo dhe Hebebin
  Vetura

  Mercedes 312 Me Dogan Frigo dhe Hebebin

  Mercedes sprinter 312 cdi i ardhur nga Ch🇨🇭 Ne gjendje shum te mirr tip top Me Frigo dhe Hebebin i

  Pejë Sot, 00:03
  5.555 €
 • 3 foto
  Mercedes vito pa dogan
  Vetura

  Mercedes vito pa dogan

  Per ma shum kontaktoni +38344165995

  Pejë Dje, 20:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Vetura në shitje Mercedes-Benz E 220 AMG Line
  Vetura

  Vetura në shitje Mercedes-Benz E 220 AMG Line

  Mercedes E220-AMG Line 7g tronic *Viti 03/2013 *Te gjitha serviset ne Mercedes +38349237430 Viber

  Pejë Dje, 20:22
  11.700 €
 • 10 foto
  MERCEDES E 320 CDI AVANTGARDE RKS FULL OPSIONE -
  Vetura

  MERCEDES E 320 CDI AVANTGARDE RKS FULL OPSIONE -

  - Mercedes Benz E Klas 320 CDI. - Modeli ( W211 Avantgarde ). - I Doganuar Dhe i Regjistruar RKS. -

  Pejë Dje, 19:33
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Shitet kombi i po sa ardhun Pa dogane 313Cdi

  Pejë Dje, 19:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Shitet kombi i po sa ardhun 316 CDI me Rimorkio MAXI ne Gjendje Perfekt

  Pejë Dje, 19:13
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Mercedes Sprinter 213 CDI 2003
  Vetura

  Mercedes Sprinter 213 CDI 2003

  139444 km te garantuara me libra te servisit

  Pejë Dje, 17:18
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet+ mundesi ndrrimi
  Vetura

  Shitet+ mundesi ndrrimi

  Shes benzin e vitit 93 SPORTline shum i rujtun motorri 2.0 karrikat lekur +nxemje qmimi i diskutuesh

  Pejë Dje, 14:10
  2.700 €
 • 8 foto
  Shitet ML 350
  Vetura

  Shitet ML 350

  Shitet ne gjendje shume te mire, full extra

  Pejë Dje, 10:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  traktor
  Vetura

  traktor

  shitet traktori IMT 539 ne gjendje te rregullt , bej ndrrime me vetura

  Pejë 18 maj 22:01
  3.000 €
 • 4 foto
  Mercedes c220 Evo
  Vetura

  Mercedes c220 Evo

  shes mercedes c220 evo motorr ne gjendje perfekt me servise me goma (2 par nipar dimer plus fellne

  Pejë 18 maj 18:00
  6.850 €
 • 0 foto
  Arian
  Vetura

  Arian

  She\'s veturen te tipit Mercedes-Benz e 220 eco cdi Viti I prodhimit 2012 me targa te huaja makina e

  Pejë 18 maj 17:47
  14.000 €
 • 11 foto
  Mercedes 312 Cdi Me Frigo dhe Hebebin I Doganuar
  Vetura

  Mercedes 312 Cdi Me Frigo dhe Hebebin I Doganuar

  Mercedes sprinter 312 cdi i ardhur nga Ch Ne gjendje shum te mirr tip top Me Frigo dhe Hebebin i do

  Pejë 18 maj 17:40
  5.600 €
 • 5 foto
  Mercedes Benz 814 Minibus
  Vetura

  Mercedes Benz 814 Minibus

  Shitet Mercedes benz 814,katër cilidra viti prodhimit 1992 klimë 20 + 1 ulëse në gjedje shumë të mir

  Pejë 18 maj 09:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mercedes a 170
  Vetura

  Mercedes a 170

  Shitet mercedes a class 170 cdi me 216.000 km te garantuara me liber servisit

  Pejë 17 maj 23:32
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mercedes S320 look AMG ne rks dizel
  Vetura

  Mercedes S320 look AMG ne rks dizel

  Vetura eshte ne gjendje shum te mire perkthimi behet menjeher e doganuar para 14 muajve ne emer tem

  Pejë 17 maj 22:44
  12.500 €
 • 3 foto
  Motorr dhe Minjaqi i Mercedes C250- dhe Opel Astra
  Vetura

  Motorr dhe Minjaqi i Mercedes C250- dhe Opel Astra

  Motorri dhe Minjaqi per Mercedes C250 Motorrri dhe Minjaq per Opel Astra

  Pejë 17 maj 22:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer Pë Garazha \"GERMAN TORE\" 044163337
  Vetura

  Dyer Pë Garazha \"GERMAN TORE\" 044163337

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panell

  Pejë 17 maj 11:14
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  SHes Mercedes 190 1.9 Fabrikisht Dizell
  Vetura

  SHes Mercedes 190 1.9 Fabrikisht Dizell

  Shes Mercedes 190 1.9 Fabrikisht Dizell i rujten si mbrenda poashtu edhe jasht. Viti i prodhimit 198

  Pejë 16 maj 21:47
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mercedes A180
  Vetura

  Mercedes A180

  shes veturen mercedes A180 Avangarde n gjendje perfekte 1 vit rks automatik 7 shpejtsi+R full opsion

  Pejë 16 maj 16:41
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mercedes Benz B180
  Vetura

  Mercedes Benz B180

  Shitet Mercedes Benz B180CDI- VITI I PRODHIMIT 2012- NGJYRE HIRI- KARRIKAT LEKURE- NXEMJE NE KARRIKA

  Pejë 16 maj 14:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes a 170
  Vetura

  Mercedes a 170

  Shitet mercedes a 170 me 216000km te garantuara me liber servisit

  Pejë 15 maj 21:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mercedes 200
  Vetura

  Mercedes 200

  Shes mercedesin 200 i rujtun si mrena ashtu edhe jasht ndrrim i mundshem

  Pejë 15 maj 20:37
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Mercedes Benz e klas
  Vetura

  Shitet Mercedes Benz e klas

  Shes Mercedes Benz 220 e klas dizel i ardhur nga jasht me tabla te huja

  Pejë 15 maj 18:38
  950 €
 • 4 foto
  Mercedes E270 Avangarde -02
  Vetura

  Mercedes E270 Avangarde -02

  Automobili osht ne gjendje shum te mir, i sapo doganuar, i regjistruar ne KS , full ekstra, me te gj

  Pejë 15 maj 15:59
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes Bens 190 W201
  Vetura

  Mercedes Bens 190 W201

  Mercedes Bens 190 oltimer

  Pejë 15 maj 10:05
  4.000 €
 • 7 foto
  Mercedes Benz E350 CDI 4MATIC 265PS FULL OPCION
  Vetura

  Mercedes Benz E350 CDI 4MATIC 265PS FULL OPCION

  Shes mercedes e350 4matic i doganuar per ma shum kontakto 043 555 556 Swissauto

  Pejë 15 maj 09:19
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes Benz C200 CDI AUTOMATIK I DOGANUAR
  Vetura

  Mercedes Benz C200 CDI AUTOMATIK I DOGANUAR

  Shes mercedes benz c200 cdi viti 2011 automatik i ardhur nga ch me dogan per ma shum kontakto 043 5

  Pejë 15 maj 09:18
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MERCEDES BENZ S350 CDI 7G-TRONIC I DOGANUAR
  Vetura

  MERCEDES BENZ S350 CDI 7G-TRONIC I DOGANUAR

  Shes Mercedes benz s350 cdi full ekstra i doganuar per ma shum kontakto 043 555 556 Swiss auto

  Pejë 15 maj 09:17
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes Benz A200 CDI AMG PAKET I DOGANUAR
  Vetura

  Mercedes Benz A200 CDI AMG PAKET I DOGANUAR

  Shitet mercedes benz a200 cdi amg i ardhur nga ch me dogan per ma shum kontakto 043 555 556 Swissa

  Pejë 15 maj 09:17
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes kabriolet
  Vetura

  Mercedes kabriolet

  shitet mercedesi kabriolet don pak ivestim ne karaseri motorr 300 ne gjendje shum te mir rigjistrim

  Pejë 15 maj 08:33
  1.050 €