Vetura

Mercedes-Benz | GLK-Class | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  NDERROHET & SHITET ~ MERCEDEZ GLK 200 NAFTE - 2010
  Vetura

  NDERROHET & SHITET ~ MERCEDEZ GLK 200 NAFTE - 2010

  ☎️☎️☎️ : 069 888 28 27 -MERCEDEZ GLK 200 ( NAFTE ) -VITI 2010 -MOTORRI BLUEFFICENCY

  Tiranë Sot, 23:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shitet
  Vetura

  shitet

  SHITET GLK 200 AUTOMAT 2012 ECO SISTEM LETRAT SA JAN PAGUAR TAPICERI RROBE E PASTER SENDILE ELEKRIKE

  Tiranë Sot, 22:23
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes Benz GLK 320
  Vetura

  Mercedes Benz GLK 320

  Makina ne gjentje te rregullt i sapo ardhur ne zvicrra modeli Edition

  Pejë Sot, 22:18
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet GLK 250 4Matic Nafte
  Vetura

  Shitet GLK 250 4Matic Nafte

  Shitet GLK 250 4Matic me 152.000 km origjinale. Makina ka 4 goma te reja. Sapo jane nderruar 2 senso

  Tiranë Sot, 21:44
  23.500 €
 • 7 foto
  MERCEDES GLK 220 VIT 2010 PANORAM
  Vetura

  MERCEDES GLK 220 VIT 2010 PANORAM

  Shitet GLK benz viti 2010 . Naft 220 cdi , blu EFICENCE 4 Matik,sportpacket automat,panoramik me ko

  Elbasan Sot, 19:27
  14.900 €
 • 11 foto
  OKAZION GLK 350 4MATIC 2010 BENZIN/GAZ FULL??
  Vetura

  OKAZION GLK 350 4MATIC 2010 BENZIN/GAZ FULL??

  MERCEDES BENZ GLK 350 4MATIK BENZIN GAZ.MODEL AMERIKAN.SHUM E SHPEJT. KAMBIO AUTOMATIKE TRONIKE. VIT

  Tiranë Sot, 18:48
  15.000 €
 • 5 foto
  Mercedes Benz GLK 250 bluetec
  Vetura

  Mercedes Benz GLK 250 bluetec

  Mercedes Benz GLK 250 bluetec,nafte,makina eshte e zhdoganuar gati per targim,ka shume aksesore,kame

  Tiranë Sot, 18:37
  19.900 €
 • 11 foto
  •Mercedes GLK 320 CDI-4 Matic-Me dogane nga Zvicra
  Vetura

  •Mercedes GLK 320 CDI-4 Matic-Me dogane nga Zvicra

  Mercedes GLK 320 CDI 4 Matic 165 Kw 224 PS Viti i prodhimit:2009 I sapoardhur nga Zvicra me dogane t

  Prishtinë Sot, 18:29
  12.900 €
 • 8 foto
  GLK 220 CDI BLUE EFFICENCY
  Vetura

  GLK 220 CDI BLUE EFFICENCY

  SHITET MERCEDES BENZ GLK 220 CDI BLUE EFFICENCY VITI 2009 214 000 KM 4MATIC KAMBIO AUTOMAT XHAMA

  Elbasan Sot, 18:14
  13.500 €
 • 8 foto
  Mercedes Glk 200
  Vetura

  Mercedes Glk 200

  Mercedes GLK 200 2.2cdi vit 2012 vetura posedon butona ne timon navi panoram senzor parkingu para dh

  Prishtinë Sot, 17:25
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Glk 220 cdi 2009
  Vetura

  Glk 220 cdi 2009

  Shitet GLk 220 cdi Viti 2009 Kambio automatike 220000km Me dogan te paguar Makina ndodhet perball

  Tiranë Sot, 14:33
  13.500 €
 • 11 foto
  Mercedes glk 320cdi 4matic
  Vetura

  Mercedes glk 320cdi 4matic

  Mercedes glk 320cdi 4matic

  Lipjan Sot, 12:34
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Glk 220 Cdi AMG 4Matic
  Vetura

  Glk 220 Cdi AMG 4Matic

  Makina ne gjendje perfekte. Makina i ka te gjitha opsionet eshte full , look amg disqe 20”, xhama

  Tiranë Sot, 12:15
  23.500 €
 • 8 foto
  Mercedes benz Glk
  Vetura

  Mercedes benz Glk

  Mercedes benz Glk 350 benzin Viti 2013 Sistem eco (ndezje fikje ne trafik) Xhama te erret orgjinal

  Elbasan Sot, 10:53
  17.000 €
 • 8 foto
  Mercedes Benz GLK 220 CDI 4 MATIC
  Vetura

  Mercedes Benz GLK 220 CDI 4 MATIC

  Mercedes Benz GLK 220 CDI 4 MATIC Viti prodhimit 2011 Km 167.000 Kambio automatike Cmimi 13.900€ C

  Lezhë Sot, 10:45
  13.900 €
 • 11 foto
  GLK 220 BlueEfficiency -Sport- *4-Matic*
  Vetura

  GLK 220 BlueEfficiency -Sport- *4-Matic*

  • GLK 220 BlueEfficiency -Sport- *4-Matic* • Mundesi Leasing • Viti: 2009 • Km. 200.000

  Durrës Sot, 10:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MERCEDES BENZ GLK 250 CDI AMG PANORAM
  Vetura

  MERCEDES BENZ GLK 250 CDI AMG PANORAM

  SHITET MERCEDES BENZ GLK 250 CDI AUTOMATIK I PO SA ARDHUR ME KM TE GARANTUARA DHE LIBER TE SERVISIT

  Vushtrri Sot, 09:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet glk 220 ????
  Vetura

  Shitet glk 220 ????

  Shitet benz glk 220 nafte prodhuar ne 11.2009.Motorr blue efficency i 2011 me konsum mesatar 6l/100

  Elbasan Sot, 08:40
  14.900 €
 • 11 foto
  Mercedes-Benz Glk 220 Gjermani
  Vetura

  Mercedes-Benz Glk 220 Gjermani

  Mercedes glk 220 bluetec viti 2012 sensor parkimi Navi bluetuth start stop speaker bord disje 20 a

  Durrës Sot, 08:25
  21.000 €
 • 5 foto
  OKAZION Mercedes Benz GLK 220 4-MATIC
  Vetura

  OKAZION Mercedes Benz GLK 220 4-MATIC

  Mercedes Benz • GLK 220 • 4 Matic 4 ✖️4 • BLUEEFICENCY • Viti 2010 • Modeli Avantgarde

  Elbasan Sot, 02:45
  11.600 €
 • 7 foto
  MERCEDEZ BENZ GLK 220 NAFT 4 MATIC
  Vetura

  MERCEDEZ BENZ GLK 220 NAFT 4 MATIC

  makina sapo ka ardhur nga gjermania esht gati per cdo prov nga ana juaj opsionet xenon sensor par

  Elbasan Dje, 17:01
  15.000 €
 • 11 foto
  Mercedes-Benz GLK
  Vetura

  Mercedes-Benz GLK

  Shitet Mercedes Glk viti dhjetor 2012 me lukun e ri, 220 bluetec super gjendje e ardhur nga gjerman

  Durrës Dje, 07:47
  22.000 €
 • 5 foto
  Mercedes GLK
  Vetura

  Mercedes GLK

  Mercedes Benz GLK 250 disqe AMG tavan xhami marshe ne timon xhama te zinj sensor parkimi para dhe mb

  Tiranë 14 shtator 21:18
  1 €
 • 4 foto
  Mercedes benz GLK 350
  Vetura

  Mercedes benz GLK 350

  Mercedes benz GLK 350 CDI 4 MATIC Km 254000 Servisat te kryera te gjitha

  Pejë 14 shtator 12:35
  15.500 €
 • 11 foto
  Mercedes GLK 220 4 MATIC nga Zvicra
  Vetura

  Mercedes GLK 220 4 MATIC nga Zvicra

  Mercedes GLK 220 CDI 4 Matic Viti Prodhimit:2009 Km:229.000 te garantuara me liber servisit Nga Z

  Ferizaj 14 shtator 10:58
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  GLK 220 BlueeEfficiency 12000 €
  Vetura

  GLK 220 BlueeEfficiency 12000 €

  Shitet GLK 220 ne gjendje shume te mire ,per me shume info kontaktoni ne wts 0696303814. Çmimi i dis

  Elbasan 14 shtator 10:34
  12.000 €
 • 5 foto
  Mercedes GLK250 BLUETEC 4MATIC
  Vetura

  Mercedes GLK250 BLUETEC 4MATIC

  Shitet: Mercedes GLK250BLUETEC 4MATIC,e sapoardhur me dogane te paguar. Makina disponon: 4xhama elek

  Tiranë 13 shtator 15:35
  18.500 €
 • 2 foto
  Shes Mercedez Benz GLK 220
  Vetura

  Shes Mercedez Benz GLK 220

  Shes Mercedez Benz GLK 220 4 Matic Viti 2012. Makina ka 18mije KM me targa dhe taksa te prera deri n

  Tiranë 13 shtator 15:09
  16.000 €
 • 11 foto
  Glk 250 bluetec
  Vetura

  Glk 250 bluetec

  Motorr 2.5 naft automat navi klima sedilje elektrike me ngrohje para mbrapa panoram timon elektrik l

  Tiranë 13 shtator 12:52
  23.000 €
 • 5 foto
  Mercedes Benz GKL 2.5 NAFT
  Vetura

  Mercedes Benz GKL 2.5 NAFT

  MERCEDES BENZ .. GLK..2.5 NAFT BLUTEC VITI 2014 KM 170 MIJ VJEN SE SHPEJTI GJENDJE PERFEKTE SI NGA A

  Durrës 13 shtator 12:15
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MERCEDES GLK 350 4 MATIK
  Vetura

  MERCEDES GLK 350 4 MATIK

  Vetura asht e ardhur nga 🇨🇭Me dog gjendje perfekte posedon kamer panoram modeli AMG full lleda para

  Prishtinë 12 shtator 22:59
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Glk 250 e vitit 2013
  Vetura

  Glk 250 e vitit 2013

  GLK 250 Gjendje super me te gjita ekstrat e mundshme qe mund te kete ky model - me dogane te paguar

  Tiranë 12 shtator 17:43
  23.000 €
 • 10 foto
  Shes GLK 250
  Vetura

  Shes GLK 250

  Shes mercedes GLK 250. Vetura eshte pothuajse e re me vetem 48,000 km te kaluara. Japim garancion pe

  Prishtinë 12 shtator 12:16
  23.000 €
 • 6 foto
  GLK 220 FULL OPTION
  Vetura

  GLK 220 FULL OPTION

  GLK 220 CDI FULL OPTION ▶️Kamio automatike ▶️Viti 2011 ▶️Motor blueficency ▶️Sport

  Tiranë 12 shtator 09:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  GLK 2015
  Vetura

  GLK 2015

  Motorr 2.2 nafte Viti 2015 84000 km Kamio automatike

  Tiranë 11 shtator 17:00
  21.000 €
 • 11 foto
  MERCEDES-GLK 220 4 MATIC BLUEFICENCY 2011
  Vetura

  MERCEDES-GLK 220 4 MATIC BLUEFICENCY 2011

  GLK 220 4 - MATIC BLUEFICENCY 2011 Kambio automatike,komandat e marsheve ne timon,navigator,pasqyra

  Tiranë 11 shtator 10:03
  16.300 €
 • 11 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Shitet GLK benz viti 07-2009 . Naft 220 cdi ,4 Matik, automat, vavi te madhe, dvd, mp3 ,aux , p

  Tiranë 9 shtator 19:57
  14.200 €
 • 2 foto
  Mercedes GLK 200 CDI BLUE EFFICENCY
  Vetura

  Mercedes GLK 200 CDI BLUE EFFICENCY

  Mercedes GLK 200 CDI BLUE EFFICENCY Ngjyre e zhama te zi mbrapa orodhinal, te gjitha detyrimete pa

  Tiranë 8 shtator 21:48
  18.000 €
 • 5 foto
  Mercedes benz -GLK , 220 CDI, 4 Matic !!!!!
  Vetura

  Mercedes benz -GLK , 220 CDI, 4 Matic !!!!!

  Glk 2013 , 220 cdi , 4x4 , ngjyre blu e erret . Automat , marshe ne timon , tapiceri lekure bezhe ,

  Tiranë 8 shtator 10:30
  15.800 €
 • 11 foto
   GLK 2.5 CDI VITI 2015 AUTOMAT KAMERA 360GRAD
  Vetura

  GLK 2.5 CDI VITI 2015 AUTOMAT KAMERA 360GRAD

  Glk viti 2015 2.5 cdi 170km me liber sherbimesh kamjo automat tip troni tapiceri bezhe memorje sed

  Tiranë 7 shtator 20:03
  22.000 €
 • 3 foto
  **GLK 2009 9.800€ I disk Me Dogan ***
  Vetura

  **GLK 2009 9.800€ I disk Me Dogan ***

  Marka 👉 benz glk Forca mottorrike👉 3.2 Lloji i kambjos👉 automat Karburanti 👉 naft Viti i prodhimit 👉

  Durrës 6 shtator 19:35
  9.800 €
 • 10 foto
  MERCEDES BENC GLK 220
  Vetura

  MERCEDES BENC GLK 220

  Mercedes Benz GLK 220 Diezel Viti 2014 ✔Makina me Dogane ✔✔Cmimi 20.000€

  Tiranë 5 shtator 22:28
  20.000 €
 • 5 foto
  Mercedes Benz GLK 350 Full Option
  Vetura

  Mercedes Benz GLK 350 Full Option

  Shitet Mercedes Benz GLK 350 Automat me Benzine. Makina eshte ne supergjendje dhe full option. Makin

  Tiranë 5 shtator 22:24
  20.500 €
 • 1 foto
  Glk 2010 automat 4matik
  Vetura

  Glk 2010 automat 4matik

  Glk 220 4 matik 2010 jo nderrime 0699344044

  Tiranë 5 shtator 17:10
  10.700 €
 • 11 foto
  MERCEDES GLK 4 MATIC,2009,AUTOMATIKE,2.99CDI NAFTE
  Vetura

  MERCEDES GLK 4 MATIC,2009,AUTOMATIKE,2.99CDI NAFTE

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, motorr 2.99 cdi nafte, 4 matic 4x4, k

  Tiranë 5 shtator 08:39
  9.900 €
 • 7 foto
  Mercedes Glk 220 cdi Viti-2009 Full Option
  Vetura

  Mercedes Glk 220 cdi Viti-2009 Full Option

  📁Shitet📁 📁Mercedes-Benz 📁GLK 220 Cdi Blueefficience 📁Viti:11/2009 Km:199.000 📁Sport Edition,Sallon g

  Elbasan 4 shtator 00:25
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Mercedes Benz GLK 220 diezel Viti 2014
  Vetura

  Mercedes Benz GLK 220 diezel Viti 2014

  Mercedes Benz GLK 220 Diezel Viti 2014 ✔Makina me Dogane🇧🇪🇧🇪🇧🇪🇧🇪🇧🇪🇧🇪 ✔✔Cmimi 22.500€

  Tiranë 3 shtator 19:57
  22.500 €
 • 4 foto
  Sapo Ardhur GLK 220 CDI 4-MATIC-Bluefficency!!!
  Vetura

  Sapo Ardhur GLK 220 CDI 4-MATIC-Bluefficency!!!

  Sapo Ardhur GLK 220 CDI 4-MATIC- Me dogane te paguar- 2-Pronar/ Gomat e reja- 2-Celesa- Kilometra o

  Fier 3 shtator 11:23
  13.300 €
 • 11 foto
  GLK 220 CDI BlueEfficiency -Sport- 4-Matic
  Vetura

  GLK 220 CDI BlueEfficiency -Sport- 4-Matic

  • GLK 220 CDI BlueEfficiency -Sport- 4-Matic • Viti: 12.2011 • Km. 180.000 • Me dogan te pag

  Durrës 3 shtator 10:17
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet GLK-220 4matic (Motive Emigracioni)
  Vetura

  Shitet GLK-220 4matic (Motive Emigracioni)

  Shitet GLK-220 4 matic. Makina eshte ne gjendje shume te mire.Ka disa opsione ne te si psh marsha te

  Tiranë 31 gusht 20:41
  12.500 €