Vetura
Mitrovicë

Mercedes-Benz | Vetura në shitje në Mitrovicë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  Mercedes c220 AVANTGARDE U SHIT FLM MERRJEP
  Vetura

  Mercedes c220 AVANTGARDE U SHIT FLM MERRJEP

  Mercedes c220 170ps automatik viti fund 2008 seria 2009 Vetura esht e sapo doganuar dhe regjistruar

  Mitrovicë Dje, 16:21
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes C220 CDI Automatik U SHIT FLM MERRJEP
  Vetura

  Mercedes C220 CDI Automatik U SHIT FLM MERRJEP

  ☎️☎️☎️☎️049604426 Mercedes c220 170ps automatik viti fund 2008 seria 2009 Vetura esh

  Mitrovicë Dje, 13:08
  11.800 €
 • 10 foto
  Mercedes c220 80.000km U SHIT FLM MERRJEP
  Vetura

  Mercedes c220 80.000km U SHIT FLM MERRJEP

  ☎️☎️☎️049604426 Mercedes c220 170ps automatik viti 2009 Vetura esht e sapo doganuar qe

  Mitrovicë Dje, 13:06
  11.800 €
 • 5 foto
  Mercedes CDI280 3.2
  Vetura

  Mercedes CDI280 3.2

  Shitet vetura Mercedes Benz CDI 280 me motor 3.2 , Automatik , viti 2005 , 254000km , ulset e lekur

  Mitrovicë 5 qershor 18:56
  7.950 €
 • 3 foto
  Mercedes - Benz (Actros 2543) Tandem
  Vetura

  Mercedes - Benz (Actros 2543) Tandem

  Shes kamionin së bashku me rimorkio në gjendje të mirë teknike, i kontrolluar rregullisht, serviset

  Mitrovicë 5 qershor 15:09
  15.000 €
 • 11 foto
  Mercedes E350 CDI AMG Sapo doganuar U SHIT
  Vetura

  Mercedes E350 CDI AMG Sapo doganuar U SHIT

  Mercedes E350 Amg Line 265ps automatik i sapo doganuar Posedom:Drita led para mrapa ,Drita bi xenon

  Mitrovicë 4 qershor 18:23
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Mercedes C220 AVANTGARDE U SHIT FLM merrjep
  Vetura

  Mercedes C220 AVANTGARDE U SHIT FLM merrjep

  Shes veturen Mercedes C220 Cdi 170ps Full Avantgarde Vetura posedon: Fara Xenon Bi Xenon Dhe Robot

  Mitrovicë 4 qershor 16:46
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes A170 CDI 2003
  Vetura

  Mercedes A170 CDI 2003

  Shitet vetura Mercedes A170 CDI ne gjendje te rregullt rexhistrimi i dyt ne Kosov esht me Klim, ulse

  Mitrovicë 4 qershor 12:48
  4.200 €
 • 9 foto
  SHES MERCEDES VITO 2.2 CDI VITI 2007 ME KLIM
  Vetura

  SHES MERCEDES VITO 2.2 CDI VITI 2007 ME KLIM

  SHES MERCEDES VITO 2.2 CDI VITI PRODHIMIT 2007 NE GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE VETURA POSE

  Mitrovicë 3 qershor 13:13
  4.000 €
 • 5 foto
  shitet
  Vetura

  shitet

  shitet mercedes c 220 per mashum info nr 049421966

  Mitrovicë 26 maj 23:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes mercedes 208d
  Vetura

  Shes mercedes 208d

  Shes mercedes 208d viti 1994 ne gjendje te rregullt

  Mitrovicë 13 prill 19:21
  2.300 €
 • 8 foto
  mercedes benz Glk 350
  Vetura

  mercedes benz Glk 350

  Shes mercedes benz Glk350 ne gjendje te rregullt teknike dhe optike model special i porositun prej f

  Mitrovicë 28 mars 17:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bandasha 14 coll oer mercedesa te vjeter.viber
  Vetura

  Bandasha 14 coll oer mercedesa te vjeter.viber

  Shiten bandashat 14 coll per nercedesa 240 te vjtert bajne dhe per me te vjeter. Nuk jane te dredh

  Mitrovicë 26 mars 19:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes e320
  Vetura

  Mercedes e320

  Shes mercedes-benz e320 ne gjendje shum shum te rregullt i ruajtun si jasht ashtu edhe brenda eshte

  Mitrovicë 21 mars 16:32
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes benz E 2.5d
  Vetura

  Mercedes benz E 2.5d

  Shes veturen ne gjendje te rregullt Mercedes benz e classe 2.5 diesel Motori 2.5 diesel i Thjesht Kl

  Mitrovicë 8 janar 20:41
  3.200 €
 • 1 foto
  MERCEDES A CLASS 170 DIZEL RKS 1 VIT
  Vetura

  MERCEDES A CLASS 170 DIZEL RKS 1 VIT

  SHITET MERCEDESI A CLASS 1.7 DIZEL GJENDJE SHUME TE MIRE TEKNIKE, I MIRMBAJTUR ME KOHË. VETURA ESHTE

  Mitrovicë 8 janar 17:09
  2.700 €
 • 5 foto
  Shitet Mercedes Avantgarde E 250 CDI Bluefficency.
  Vetura

  Shitet Mercedes Avantgarde E 250 CDI Bluefficency.

  Shes Mercedes Avantgarde me targa te Gjermanisë. Viti i prodhimit 2010 ne fund te vitit 2011. Vetura

  Mitrovicë 8 janar 06:59
  15.000 €
 • 1 foto
  Fellge 16 me goma per mercedes A Klas.viber
  Vetura

  Fellge 16 me goma per mercedes A Klas.viber

  Shiten fellget me goma pothujse te reja te dy palet si gomat dhe fellget jane te rujtne 195 45 16

  Mitrovicë 21 dhjetor 14:52
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet E350 mercedes 4 matik
  Vetura

  Shitet E350 mercedes 4 matik

  Shitet ose me mundis ndrrimi viti 2010 e350 4 matik gjendje prefeket i po sa ardhur me panaram senzo

  Mitrovicë 18 dhjetor 20:40
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  MERCEDES ML 320 AMG LINE
  Vetura

  MERCEDES ML 320 AMG LINE

  Shitet ML 320 CDI ne fund te 11/2006 (model 2007), ndrrues te shpejstise ne dore automatik, shum i

  Mitrovicë 25 nëntor 20:28
  10.600 €
 • 11 foto
  Mercedes c220 AMG LINE 2011 i doganuar
  Vetura

  Mercedes c220 AMG LINE 2011 i doganuar

  Mercedes c220 cdi i doganuar gjendja perfekte viti i prodhimit 12-2010 , shpejtesi ne timon , amg li

  Mitrovicë 24 nëntor 22:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  4 goma 255/50/19 michelin vetem 130 euro.
  Vetura

  4 goma 255/50/19 michelin vetem 130 euro.

  Shiten 4 goma 255 50 19 te firmes michelin jan te tujtne. Te katertat 130 euro.

  Mitrovicë 17 nëntor 17:31
  130 €
 • 7 foto
  Mercedes ML 3230
  Vetura

  Mercedes ML 3230

  Shes ML 320 4Matik V6 viti 2008 Ne gjendje shum tmir teknile shum i rijtun si mrena ashtu edhe ja

  Mitrovicë 17 nëntor 10:52
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes Mercedes Vito me Frigo
  Vetura

  Shes Mercedes Vito me Frigo

  Shes Mercedes Vito 2003 me Friigo Regjistrim edhe 1 vit Ne gjendje shum te Mir Mbyllje Qendrore Xha

  Mitrovicë 19 tetor 22:50
  4.500 €
 • 10 foto
  MERCEDES E220 CDI AUTOMATIK 2003
  Vetura

  MERCEDES E220 CDI AUTOMATIK 2003

  Mercedes-Benz E220 CDI AUTOMATIK viti i prodhimit 2002 model 2003 i regjistruar RKS ne gjendje shi

  Mitrovicë 25 shtator 11:41
  5.900 €
 • 2 foto
  mersedes
  Vetura

  mersedes

  shes mersedes 250

  Mitrovicë 24 shtator 19:22
  1.500 €
 • 0 foto
  Mercedes e200 automat me nafte
  Vetura

  Mercedes e200 automat me nafte

  Shes Mercedesin me targa te suedis E200cdi automat sedan shum i rrujtur si jasht si mrena, klima i p

  Mitrovicë 23 shtator 20:08
  7.800 €
 • 4 foto
  shitet mercedesi e 220 cdi viti 1998 rks
  Vetura

  shitet mercedesi e 220 cdi viti 1998 rks

  shitet mercedesi e 220 cdi viti 1998 rks edhe 5 muj vetura esht ne gjendje te mir posedon klim abs g

  Mitrovicë 22 shtator 17:48
  2.600 €
 • 5 foto
  shitet a clasa
  Vetura

  shitet a clasa

  shes a clas 170 cdi ne gjendje te rregullt gjysemautomatik serviset e sapokryera korp lkamell te ndr

  Mitrovicë 21 shtator 21:44
  3.150 €
 • 8 foto
  Shes mercedesin dizell regj 14.03.2020
  Vetura

  Shes mercedesin dizell regj 14.03.2020

  Mercedesi është shumë i rujtun si brenda ashtu edhe jashtë regjistrim ka 14.03.2020 motorrin shumë t

  Mitrovicë 21 shtator 21:19
  1.150 €
 • 4 foto
  Mercedes E200 cdi automatik sedan
  Vetura

  Mercedes E200 cdi automatik sedan

  Shes Mercedesin me targa te suedis E200cdi automat sedan shum i rrujtur si jasht si mrena, klima i p

  Mitrovicë 21 shtator 02:25
  8.500 €
 • 1 foto
  11
  Vetura

  11

  Posedon regjitrim deri ne janar 2020 ne gjendje shum te mir

  Mitrovicë 17 shtator 18:55
  2.500 €
 • 3 foto
  MercedesA170
  Vetura

  MercedesA170

  Vetura ne gjendje shum te mir ,1 vit Rks

  Mitrovicë 17 shtator 07:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet mercedesi190 Regjistrim 11 muj +38349495299
  Vetura

  Shitet mercedesi190 Regjistrim 11 muj +38349495299

  Shitet mercedesi ne gjendje te rregullt me klim funksonale regjistrim edhe 11 muj me 4 goma te reja

  Mitrovicë 17 shtator 07:38
  1.100 €
 • 5 foto
  Shitet mercedesi 190 .Regjistrim 11 muj +383495299
  Vetura

  Shitet mercedesi 190 .Regjistrim 11 muj +383495299

  Shitet mercedesi ne gjendje te rregullt me klim funksonale regjistrim edhe 11 muj me 4 goma te reja

  Mitrovicë 16 shtator 23:18
  1.100 €
 • 9 foto
  Mercedes B clas
  Vetura

  Mercedes B clas

  Shitet vetura shum gjendje tmir ekonomike dhe praktike posedon klim dy zonale karrikat me nxemje sen

  Mitrovicë 16 shtator 21:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mercedes C 270 Automatik pa dogan
  Vetura

  Mercedes C 270 Automatik pa dogan

  mercedesi c 270 automatik ne gjendje te mir nr teli 049888408

  Mitrovicë 15 shtator 12:11
  1.750 €
 • 6 foto
  mercedes E300
  Vetura

  mercedes E300

  shes mercedes E300 avangart gjendje shum te mir servise e sapo kryra me goma te reja viti 2011 kilo

  Mitrovicë 14 shtator 13:25
  16.400 €
 • 7 foto
  MERCEDES 190 FABRIKISHT DIZEL VITI 89 RKS 7 MUJ
  Vetura

  MERCEDES 190 FABRIKISHT DIZEL VITI 89 RKS 7 MUJ

  Mercedes 190 Dizell Fabrikisht Viti Prodhimit 89 I Regjistruar deri me 10-04-2020 Vetura ka matorr

  Mitrovicë 11 shtator 21:02
  1.600 €
 • 5 foto
  Mercedes 240 D Oltaimer
  Vetura

  Mercedes 240 D Oltaimer

  Mercedes ne gjendje shum te mir teli 049888408

  Mitrovicë 10 shtator 15:16
  1.900 €
 • 5 foto
  E 270 CDI AVANTGARDE 2005
  Vetura

  E 270 CDI AVANTGARDE 2005

  Shitet Mercedes Benz E 270 CDI AVANTGARDE full Extra, 1 pronarë prej regjistrimit t parë n kosovë,

  Mitrovicë 8 shtator 14:22
  7.500 €
 • 4 foto
  Mercedess benzz
  Vetura

  Mercedess benzz

  Vetura ka 1 vit regjistrim shiber goma te reja abes centralll ne gjendje te shkelyshmee

  Mitrovicë 7 shtator 19:31
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shess mercedes benzz
  Vetura

  Shess mercedes benzz

  Vetura ka 1 vjet regjistrim shiber abes goma te reja centrall per me shum iformata kontaktoni ne tel

  Mitrovicë 7 shtator 12:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shess mercedes 190
  Vetura

  Shess mercedes 190

  Vetura ka 1 vjet regjistrim abes centrall goma tereja shiber per me shumm iformata kotaktoni tel

  Mitrovicë 7 shtator 12:40
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  mersedes
  Vetura

  mersedes

  Shes mersedes 250 2.5 disel ne gjendje te rregullt motorrin teper tmir i shtrengum me kuk rigjistrim

  Mitrovicë 7 shtator 09:44
  820 €
 • 4 foto
  Shitet sprinteri 313 cdi
  Vetura

  Shitet sprinteri 313 cdi

  Shes sprinteri 313cdi i po sa ardhur nga gjermania ne gjendje te rregullt per me shum na kontaktoni

  Mitrovicë 2 shtator 20:49
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  MERCEDES 190 DIZEL FABRIKISHT VITI 91 RKS 6 MUJ
  Vetura

  MERCEDES 190 DIZEL FABRIKISHT VITI 91 RKS 6 MUJ

  SHITET MERCEDESI 190 DIZEL 1.9 FABRIKISHT GJENDJE SHUME TE MIRE TEKNIKE VITI I PRODHIMIT 1991, REGJI

  Mitrovicë 2 shtator 18:08
  1.700 €
 • 6 foto
  Mercedes E Class 220
  Vetura

  Mercedes E Class 220

  Shes Mercedes E Class 220, motori 2.2 diesel i thjeshte, vetura eshte ne gjendje shum te mire teknik

  Mitrovicë 1 shtator 10:39
  3.300 €
 • 0 foto
  merca
  Vetura

  merca

  vetura esht ne gjendje t rregullt perveq regjistrimi i skadum

  Mitrovicë 31 gusht 12:13
  1.990 €
 • 4 foto
  mercedes
  Vetura

  mercedes

  vetura esht n gjendje t rregullt pa pas nevoj per investim qe dy vite ne emer timin vetura ka cent

  Mitrovicë 31 gusht 10:11
  1.990 €