Vetura
Lezhë

Mercedes-Benz | Vetura në shitje në Lezhë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  2013 MERCEDES ML 350 BLUETEC.
  Vetura

  2013 MERCEDES ML 350 BLUETEC.

  Mercedes-Benz ML 350 BLUETEC 125000 km. -Sedile lekure me ngrohje ngjyre zeze -Tavan panoramik -4 Ma

  Lezhë Sot, 14:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ?OKAZION MERCEDES A160 CDI EURO4 I SAPO ARDHUR..
  Vetura

  ?OKAZION MERCEDES A160 CDI EURO4 I SAPO ARDHUR..

  📁MERCEDES A160 CDI EURO4 I SAPO ARDHUR NGA 🇮🇹ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGIM VITI 2005 NE SUPER G

  Lezhë Sot, 14:08
  3.700 €
 • 5 foto
  Shitet E320 4matic i 2009
  Vetura

  Shitet E320 4matic i 2009

  Shitet E class 320 i 2009.Nuk perfshihet nga taksa e lluksit sepse eshte 2895cc.Makina ka navigator

  Lezhë Sot, 13:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet makin pa letra
  Vetura

  shitet makin pa letra

  pa letra

  Lezhë Sot, 12:29
  600 €
 • 9 foto
  Benz E320 AUTOMAT super FULL
  Vetura

  Benz E320 AUTOMAT super FULL

  Me te gjitha dokumentat. Gjendje perfekte. Super full. Fotot flasin vet

  Lezhë Sot, 10:35
  6.500 €
 • 4 foto
  Sprinter 313
  Vetura

  Sprinter 313

  Me te gjitha sherbimet e bera letrat per nje vit i gatshem per çdo lloj prove per ta provuar ,vende

  Lezhë Sot, 09:46
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedez benz benzin-gaz
  Vetura

  Mercedez benz benzin-gaz

  Mercedez benz benzin gaz ne gjendje shume te mire gjitha sherbimet e bera gomat e reja vaj filtra

  Lezhë Sot, 09:43
  1.700 €
 • 6 foto
  ML 270cdi
  Vetura

  ML 270cdi

  ML 270cdi Kambio automat Viti 2002 Km 245.000

  Lezhë Sot, 09:41
  4.500 €
 • 8 foto
  Shitet sprinter super gjendje 9800 euro 16 vende
  Vetura

  Shitet sprinter super gjendje 9800 euro 16 vende

  Shitet sprinter ne super gjendje me te gjitha dokumentat . Me kondicjoner, ME 16 VENDE . Me te gjit

  Lezhë Sot, 09:03
  9.800 €
 • 8 foto
  Shitet furgon sprinter 13.500 euro
  Vetura

  Shitet furgon sprinter 13.500 euro

  Shitet sprinter me te gjitha dokumentat,me kondicjoner,me baxho , me dere me ajer,me tahograf origji

  Lezhë Sot, 09:01
  13.500 €
 • 3 foto
  Mercedes E 270 dizel
  Vetura

  Mercedes E 270 dizel

  Mercedes-Benz eleganc 270 cdi makina posedon pasqyra me palosje timon me levizje + me nxerje ndezje

  Lezhë Sot, 08:57
  4.800 €
 • 4 foto
  Mercedes E 270 CDI
  Vetura

  Mercedes E 270 CDI

  Mercedes-Benz 270 CDI panoramik me letra te pagume per nje vit shitet per arsyje mos perdorimi qmimi

  Lezhë Sot, 08:57
  4.600 €
 • 5 foto
  Sprinter 14+1
  Vetura

  Sprinter 14+1

  SHITET Sprinteri 14+1 me te gjitha Letrat me te gjitha sherbimet e bera shitet ose nderrohet.Per me

  Lezhë Sot, 06:53
  Me Marrveshje
 • 10 foto
   2015 Mercedes-Benz ML 350 BlueTEC 4Matic
  Vetura

  2015 Mercedes-Benz ML 350 BlueTEC 4Matic

  hitet 2015 Mercedes-Benz ML 350 BlueTEC 4Matic 360° Camera ,Nafte, mjet i sapo ardhur nga Canada 2 M

  Lezhë Sot, 00:41
  35.000 €
 • 10 foto
  ML350 Blutec 2011 dhe Land Rover DISCOVERY 3 2007
  Vetura

  ML350 Blutec 2011 dhe Land Rover DISCOVERY 3 2007

  ML 350 Blutec 2011 ne gjendje perfekte, navigator , sensor parkimi para mbrapa origjinal , kamer par

  Lezhë Dje, 22:23
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet C Class w202
  Vetura

  Shitet C Class w202

  Shitet c clas,1.8 benzine-gaz,makina ka timon 3,ka navi me touch mp5 blotuth me kamera parkimi etj.m

  Lezhë Dje, 19:03
  4.000 €
 • 10 foto
  OKAZION CLS 320
  Vetura

  OKAZION CLS 320

  Shes cls 320 nafte . Gjendja perfekte , mund ta kontrolloni tek mekaniku juaj i besuar. 180 mije km

  Lezhë Dje, 16:51
  7.999 €
 • 4 foto
  Mercedes Benz E 320 CDI
  Vetura

  Mercedes Benz E 320 CDI

  -Mercedes Benz E 320 CDI -Motorr 3222 diesel -Kambio Automatike -Km 205.000 -Viti 2003 -Çmimi ? 💥MUN

  Lezhë Dje, 16:39
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mercedes Benz GLK 220 CDI 4 MATIC
  Vetura

  Mercedes Benz GLK 220 CDI 4 MATIC

  Mercedes Benz GLK 220 CDI 4 MATIC Viti prodhimit 2011 Km 167.000 Kambio automatike Cmimi 14.500€ C

  Lezhë Dje, 16:39
  14.500 €
 • 11 foto
  Mercedes Benz ML 63 AMG
  Vetura

  Mercedes Benz ML 63 AMG

  -Mercedes Benz ML 63 AMG -Motorr 6208 benzine -Kambio automatike -Km 120800 -Viti 2007 -Cmimi 18.500

  Lezhë Dje, 16:38
  18.500 €
 • 7 foto
  Mercedes Benz B 180 CDI
  Vetura

  Mercedes Benz B 180 CDI

  Mercedes Benz B 180 CDI Viti 2009 Km 104.000 Kambio manuale Cmimi Cel Viber Watsapp +355696313745

  Lezhë Dje, 16:38
  7.500 €
 • 5 foto
  E 220 automant cdi
  Vetura

  E 220 automant cdi

  Shitet ose Nderrohet Mercedes E220 ,viti 2001,kambjo automatike Letra deri ne mars 2020 ,hapje sipe

  Lezhë Dje, 14:10
  3.500 €
 • 10 foto
  OKAZION E 250 BLUEFINESY VITI 2010
  Vetura

  OKAZION E 250 BLUEFINESY VITI 2010

  Mercedes-Benz w212 Avantgarde, E250 Nafte , blueficent EURO 5 .186.000 km , viti i prodhimit fundi 2

  Lezhë Dje, 07:14
  13.500 €
 • 0 foto
  Mercedes-benz 211 EVO
  Vetura

  Mercedes-benz 211 EVO

  Benz EVO full option 4x4 ngrohje ftohje para brapa ngrohje navi sensor parkimi sensor shiu jastik a

  Lezhë Dje, 06:14
  9.500 €
 • 8 foto
  Cls okazjon
  Vetura

  Cls okazjon

  Shitet per arsye mospërdorimi esht ne gjendje shum te mir goma te reja marsha ne timon navi madh te

  Lezhë 18 maj 21:38
  9.500 €
 • 3 foto
  Shitet Makina
  Vetura

  Shitet Makina

  Makina eshte ne gjenjde shume te mire xhenerike , tapiceri shum te paster , sensor shiu , drita auto

  Lezhë 18 maj 18:49
  4.700 €
 • 9 foto
  Mercedes C220 SPORT EDITION Shitet/Nderrohet
  Vetura

  Mercedes C220 SPORT EDITION Shitet/Nderrohet

  Mercedes C220 SPORT EDITION 🔶Motorr EVO 🔶Viti i Prodhimit 2006, Viti i matrikullimit 2007 🔶KAMBIO MA

  Lezhë 18 maj 10:17
  6.390 €
 • 9 foto
  Mercedes E 270 cdi full
  Vetura

  Mercedes E 270 cdi full

  E 270 cdi viti 2001 makina esht full extra abs esp 10 airbeg kondicjoner kamje automat tip tronik +

  Lezhë 17 maj 21:39
  Me Marrveshje
 • 5 foto
   Mercedes-B GL 500 2013 WHITE DIAMOND!!! LOOK Amg
  Vetura

  Mercedes-B GL 500 2013 WHITE DIAMOND!!! LOOK Amg

  Mercedes benz GL 500 4 matic 435hp makina eshte ne gjendje perfekte me 61.000 kilometra me 7 sendilj

  Lezhë 17 maj 20:25
  49.000 €
 • 8 foto
  Mercedes GL 500 2013 WHITE DIAMOND!!!!! LOOK AMG
  Vetura

  Mercedes GL 500 2013 WHITE DIAMOND!!!!! LOOK AMG

  Mercedes benz GL 500 4 matic 435hp makina eshte ne gjendje perfekte me 61.000 kilometra me 7 sendilj

  Lezhë 17 maj 20:23
  49.000 €
 • 10 foto
  OKAZION!! Mercedes E320 EVO v6- pa takse luksi
  Vetura

  OKAZION!! Mercedes E320 EVO v6- pa takse luksi

  Mercedes-Benz E320 CDI EVO nuk e kap taksa e luksit. Makina eshte super full. Business edition avang

  Lezhë 17 maj 16:29
  7.300 €
 • 6 foto
  MB S 300 Automat
  Vetura

  MB S 300 Automat

  Mercedes benz S 300 Motorri 2987 nuk ka taks luksi Kamjo automat Viti 97 Ne gjendje shum te mire M

  Lezhë 16 maj 09:40
  2.600 €
 • 6 foto
  C klas 200 EVO
  Vetura

  C klas 200 EVO

  C klas 200 Evo Viti 2005 Kambio automat Km 182.000 Sapo ardhur nga Gjermania me dogan te paguar Ne

  Lezhë 16 maj 09:40
  5.000 Lek
 • 2 foto
  Mercedes BENZ E 270 AUTOMAT
  Vetura

  Mercedes BENZ E 270 AUTOMAT

  E 270 NAFT , KAMBIO AUTOMATIKE NE GJENDJE TE MIRE ,ME LETRA DERI NE DHJETOR 2019

  Lezhë 15 maj 16:58
  2.000 €
 • 8 foto
  E 350 Amg Coupe Nderrohet
  Vetura

  E 350 Amg Coupe Nderrohet

  Mercedes-Benz E350cdi Shitet & Nderrohet Cel : 068 51 31 803

  Lezhë 15 maj 15:53
  15.000 €
 • 1 foto
  Mercedes Benz c220
  Vetura

  Mercedes Benz c220

  Shitet Mercedes Benz 220 Viti 2000 Me letra per 1 vit Sherbimet e sapo bera Dhe goma te reja Shit

  Lezhë 15 maj 09:06
  2.900 €
 • 5 foto
  E-class 220 Mercedes Benz
  Vetura

  E-class 220 Mercedes Benz

  Mercedes Benz E class 220. Makina eshte ne gjendje shume te mire mottorrike dhe xhenerike.5000€ i di

  Lezhë 14 maj 20:25
  5.000 €
 • 3 foto
  Mercedes Benz A klas
  Vetura

  Mercedes Benz A klas

  Makina ne gjendje te mire me letrea te prera per nje vit per me shume detaja flasim ne tel whatsApp

  Lezhë 14 maj 18:01
  1.700 €
 • 3 foto
  Mercedes Benz c 220 ?
  Vetura

  Mercedes Benz c 220 ?

  Shitet c clas 220 nafte automat ne gjendje perfekte me vetem 200mij km me shume opsione si komanda s

  Lezhë 13 maj 13:40
  3.500 €
 • 8 foto
  Shitet Mercedes Benz EVO E200 nafte viti 2008
  Vetura

  Shitet Mercedes Benz EVO E200 nafte viti 2008

  Shitet Mercedes Benz EVO E200 nafte viti 2008, full option. Makina eshte ne gjendje perfekte me letr

  Lezhë 12 maj 12:22
  10.500 €
 • 4 foto
  Mercedes Benz E220
  Vetura

  Mercedes Benz E220

  Shitet ose nderrohet mercedes benz e 220 i 2001 Kambjo automatike hapje siper letra per 1 vit Disq

  Lezhë 12 maj 10:51
  3.500 €
 • 4 foto
  Spriner 313
  Vetura

  Spriner 313

  Me te gjitha sherbimet e bera letrat per nje vit . E gatshme per çdo lloj prove . Vendet 11+1 , der

  Lezhë 12 maj 10:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet c klass
  Vetura

  Shitet c klass

  Ne gjendje shum te mir pune, mundesi prove nga ana juaj,

  Lezhë 12 maj 10:25
  1.800 €
 • 7 foto
  Mercedes Ml 350 cdi 4Matic
  Vetura

  Mercedes Ml 350 cdi 4Matic

  Me 165698 km Ka nje jave qe jan vendosur targat shqiptare siguracion nje vjecar,pa takse luksi Maki

  Lezhë 12 maj 06:52
  14.500 €
 • 7 foto
  Shitet Okazion C220 Automat
  Vetura

  Shitet Okazion C220 Automat

  makina ka vetem 260000 km te vetat origjinale makina eshte ne gjendje teper te mir kamjo automat m

  Lezhë 11 maj 20:23
  1 €
 • 3 foto
  Mercedes E Class Automat Shitet ose Ndrrim
  Vetura

  Mercedes E Class Automat Shitet ose Ndrrim

  E270 Viti 2005 Nafte Automatik Makine eshte ne supergjendje,shitet per arsye mosperdorimi..4700€ cas

  Lezhë 11 maj 12:18
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes-bens
  Vetura

  Mercedes-bens

  Goma pak te perdorura makina ne gjendje te mir full opsion 6 mrasha . Me letra e te gjitha cmimi i d

  Lezhë 11 maj 07:02
  2.700 €
 • 3 foto
  Makina multifunksionale
  Vetura

  Makina multifunksionale

  Fugon multifunksional per gatimin e hamurgeve skuqjen e patateve i pajisur me frigorifera all in qmi

  Lezhë 10 maj 18:00
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Ml 350 cdi 4matic
  Vetura

  Ml 350 cdi 4matic

  Ml 350 cdi 4 matic Vaj e filtra dhe te gjitha sherbimet e bera Targa sapo jan vendosur siguracio

  Lezhë 7 maj 22:09
  15.500 €
 • 1 foto
  mercedes C 180 gaz benzine
  Vetura

  mercedes C 180 gaz benzine

  makina eshte ne gjendje te mire xhenerike dhe motorrike. motorr 1.8 i thjesht taksa dhe siguracion t

  Lezhë 6 maj 17:01
  3.700 €