Lezhë

Shtepi & Familje në shitje në Lezhë

 • 2 foto
  Pompe uji
  Makina dhe vegla

  Pompe uji

  Pompe uje 3 fazoreshe Italine..ne gjendje shume te mire Pune.

  Lezhë 2 prill 09:14
  20.000 Lek
 • 5 foto
  Ene Kuzhine
  Teknik dhe paisje

  Ene Kuzhine

  Aldeos

  Lezhë 1 prill 15:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Lavatrice
  Teknik dhe paisje

  Lavatrice

  Aldeos

  Lezhë 1 prill 13:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Furra dhe mikrovala
  Teknik dhe paisje

  Furra dhe mikrovala

  Aldeos

  Lezhë 1 prill 13:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kondicionere
  Teknik dhe paisje

  Kondicionere

  Aldeos

  Lezhë 1 prill 13:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Forma Kollonash Armatur Rrethore JEPEN ME QERA
  Materiale ndertimi

  Forma Kollonash Armatur Rrethore JEPEN ME QERA

  Kollonat Rrethore jane Ø 30 dhe Ø 40

  Lezhë 1 prill 13:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Prerese bari me benzine
  Makina dhe vegla

  Prerese bari me benzine

  Prerëse bari 52 CC - motor me 2 kohë benzine. E shpejtë dhe efikase për të përmbushur të gjitha nevo

  Lezhë 1 prill 13:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makin Rrushi Manuale
  Makina dhe vegla

  Makin Rrushi Manuale

  Makin Rrushi Manuale

  Lezhë 1 prill 12:59
  8.000 Lek
 • 1 foto
  Makineri Për Nxjerrje Mjalti 4 Korniza
  Makina dhe vegla

  Makineri Për Nxjerrje Mjalti 4 Korniza

  Makineri Për Nxjerrje Mjalti

  Lezhë 1 prill 12:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mulli Bluarje kapaciteti 100kg/ora
  Makina dhe vegla

  Mulli Bluarje kapaciteti 100kg/ora

  Mulli bluarje kapaciteti 100kg/ora

  Lezhë 1 prill 12:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mulli Bluarje 2.2 kW kapaciteti 68kg/ora
  Makina dhe vegla

  Mulli Bluarje 2.2 kW kapaciteti 68kg/ora

  Mulli bluarje 2.2 kW kapaciteti 68kg/ora

  Lezhë 1 prill 12:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Grup Pompe uji me Polexho 550liter/minuti
  Makina dhe vegla

  Grup Pompe uji me Polexho 550liter/minuti

  Grup Pompe uji me Polexho 550liter/minuti

  Lezhë 1 prill 12:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tub per pompa sperkatje
  Makina dhe vegla

  Tub per pompa sperkatje

  Tub per pompa sperkatje

  Lezhë 1 prill 12:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makineri shtrydhese rrushi manuale e maluar ??
  Makina dhe vegla

  Makineri shtrydhese rrushi manuale e maluar ??

  Makineri shtrydhese rrushi manuale e maluar 🇮🇹

  Lezhë 1 prill 12:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Morset Banaku ø 200
  Makina dhe vegla

  Morset Banaku ø 200

  Morset Banaku ø200

  Lezhë 1 prill 12:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Betoniere me Motor dhe Elektromotor
  Materiale ndertimi

  Betoniere me Motor dhe Elektromotor

  Betoniere me Motor benzine the fuqive te ndryshme. Betoniere me Elektromotor.

  Lezhë 1 prill 12:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITET Elektromotorr (i Ri)
  Makina dhe vegla

  SHITET Elektromotorr (i Ri)

  SHITET Elektromotorr (i Ri)

  Lezhë 1 prill 12:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Vibrator betoni . 5.5 zorre G.Stone
  Materiale ndertimi

  Vibrator betoni . 5.5 zorre G.Stone

  Vegel pune me perdorim te gjere ne ndertimtari , ndihmon ne ngjeshjen e betonit duke I dhene uniform

  Lezhë 1 prill 12:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kuti Plastike per Vegla Disa Llojesh
  Materiale ndertimi

  Kuti Plastike per Vegla Disa Llojesh

  Kuti plastike per vegla Disa llojesh

  Lezhë 1 prill 12:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Përzierës kolle Einhell
  Makina dhe vegla

  Përzierës kolle Einhell

  Përzierës kolle Einhell

  Lezhë 1 prill 12:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mjelese Lope 550W teke depozite 30 L alumini
  Makina dhe vegla

  Mjelese Lope 550W teke depozite 30 L alumini

  Mjelese Lope 550W teke depozite 30 L alumini pa depozit vakumi dhe gypa plastike.

  Lezhë 1 prill 12:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makin rrushi me korent që heq bishtat
  Makina dhe vegla

  Makin rrushi me korent që heq bishtat

  Makin rrushi me korent

  Lezhë 1 prill 12:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mulli bluarje 1800 W 2800RPM 0682081891
  Makina dhe vegla

  Mulli bluarje 1800 W 2800RPM 0682081891

  Mulli bluarje 1800 W 2800RPM, kapaciteti 100 kg/ore

  Lezhë 1 prill 12:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Prese me kriko D 30 cm kapaciteti 30 kg
  Makina dhe vegla

  Prese me kriko D 30 cm kapaciteti 30 kg

  Prese me kriko D 30 cm kapaciteti 30 kg

  Lezhë 1 prill 12:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makineri shtrydhese rrushi manuale e maluar
  Makina dhe vegla

  Makineri shtrydhese rrushi manuale e maluar

  Makineri shtrydhese rrushi manuale e maluar

  Lezhë 1 prill 12:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Plug nderrim krahu Hapse Thika freze
  Makina dhe vegla

  Plug nderrim krahu Hapse Thika freze

  Plug per hapje kanali me rrote dhe regjister. Plug per hapje kanali me regjister anesore. Plug me nd

  Lezhë 1 prill 12:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Korrese bari 1000W 2800RPM, gjeresia e prerjes 32c
  Makina dhe vegla

  Korrese bari 1000W 2800RPM, gjeresia e prerjes 32c

  Korrëse bari me motor 1000W, i cili gjeneron 2800 RPM, për shpejtësi dhe saktesi gjatë punes. E paji

  Lezhë 1 prill 12:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makineri Shtrydhese Rrushi, Të gjitha modelet
  Makina dhe vegla

  Makineri Shtrydhese Rrushi, Të gjitha modelet

  Makineria e shtrydhjes bën të mundur shtrudhjen e rrushit në mënyrë të shpejte dhe efikase. E emalua

  Lezhë 1 prill 12:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Motor Pompa me lende djegese
  Makina dhe vegla

  Motor Pompa me lende djegese

  Pompat me lende djegese Jane efikase me rendiment te larte ,lehtesisht te transportueshme,konstrukti

  Lezhë 1 prill 12:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tapatrice per shishe vere (e re)
  Makina dhe vegla

  Tapatrice per shishe vere (e re)

  Tapatricja e shisheve ndimon në vendosjen e tapës në shishe për një mbyllje dhe izolim total, duke p

  Lezhë 1 prill 12:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Freze toke 6 HP motor 4 kohesh benzine
  Makina dhe vegla

  Freze toke 6 HP motor 4 kohesh benzine

  Freze toke 6 hp (motor 4-kohesh benzine) 3600 RPM me thika përpara. Freza eshte e pajisur me mekaniz

  Lezhë 1 prill 12:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Damixhane qelqi me ruajtje plastike të rinj
  Makina dhe vegla

  Damixhane qelqi me ruajtje plastike të rinj

  Damixhan me thurrje plastike. Përdoret gjerësisht për ruajtjen e pijeve të ndryshme si raki, verë, v

  Lezhë 1 prill 12:27
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shiten 3 kompresorat
  Makina dhe vegla

  Shiten 3 kompresorat

  Pershnetje Per shkak mos perdorimi shes 3 kompresorat te sapoardhur nga italia 1) 100 litra 10bar

  Lezhë 31 mars 23:54
  30.000 Lek
 • 4 foto
  Sharre me disk (korent)
  Makina dhe vegla

  Sharre me disk (korent)

  Shes sharren ne gjendje perfekte

  Lezhë 31 mars 11:27
  30 €
 • 5 foto
  Tripse e re
  Makina dhe vegla

  Tripse e re

  Shitet tripse e re ne kuti

  Lezhë 31 mars 11:26
  50 €
 • 2 foto
  Sharr lulesh
  Makina dhe vegla

  Sharr lulesh

  Shes sharr lulesh me korent

  Lezhë 31 mars 11:25
  50 €
 • 2 foto
  Pomp ujit 40 mileke
  Makina dhe vegla

  Pomp ujit 40 mileke

  Shes pompen 40 mileke

  Lezhë 31 mars 11:24
  40 Lek
 • 5 foto
  Makin Qepse MERCEDEZ
  Makina dhe vegla

  Makin Qepse MERCEDEZ

  Shes makin qepse mersedez me 40 lloj qepje, gjendje perfekte.

  Lezhë 31 mars 11:22
  100 €
 • 7 foto
  Paisjet e rapartit te hekurik
  Makina dhe vegla

  Paisjet e rapartit te hekurik

  Shiten te gjitha paisjet e rrapartit. Prese 3fazore hidraulike 3m 250 T 1mm deri ne 10mm. Presa hidr

  Lezhë 31 mars 11:21
  1 €
 • 4 foto
  Tavolin druri 100%
  Mobilje

  Tavolin druri 100%

  Tavolina eshte dru sade, me surtar, eshte shum e bukur per sallone

  Lezhë 31 mars 10:04
  50 €
 • 8 foto
  Makineri durali
  Makina dhe vegla

  Makineri durali

  Shiten per arsyje emrigracioni makineri per duralumini Dhe kamionqina e vit prodhimi 2005 Citroen j

  Lezhë 31 mars 09:56
  8.000 €
 • 9 foto
  Vegla pune te perdora dhe te reja
  Materiale ndertimi

  Vegla pune te perdora dhe te reja

  Vegla pune per shitje dhe qera

  Lezhë 30 mars 23:26
  1 €
 • 2 foto
  pompe uji
  Makina dhe vegla

  pompe uji

  shitet pompe uji e presionit te lart italian 3 fazor sh e fuqishme pompa ka disa helike njera pas tj

  Lezhë 24 mars 15:18
  600 €
 • 4 foto
  Benc202
  Makina dhe vegla

  Benc202

  Shitet makina Me letra deri ne gusht motorr 250 shitet per arsijr mos pordorimi

  Lezhë 18 mars 18:04
  1.300 €
 • 1 foto
  Benc E211
  Makina dhe vegla

  Benc E211

  Shitet makina me kamje atomat 220cdi me sensor para dhe mbrapa me sensor shiu me sandile me ngroj

  Lezhë 18 mars 18:04
  5.000 €
 • 0 foto
  Maska FFP1
  Materiale ndertimi

  Maska FFP1

  Maska FFP1 me fiber karboni me valvul. Maskat jane shum cilesore dhe shum perdorimshme, jo per nje d

  Lezhë 14 mars 09:14
  800 Lek
 • 2 foto
  Maska FFP1
  Materiale ndertimi

  Maska FFP1

  Maska me valvul FFP1 me fiber karboni Jane shum cilesore dhe jan shum perdorimshme Sasia e limituar.

  Lezhë 13 mars 09:26
  650 Lek
 • 0 foto
  Trampon 15milek
  Makina dhe vegla

  Trampon 15milek

  Trampon me kabell ne gjendje te mir

  Lezhë 11 mars 19:50
  150 Lek
 • 3 foto
  Benc 211
  Makina dhe vegla

  Benc 211

  Shite makina me letra per 1 vit me goma te reja matorr 220 cdi

  Lezhë 28 shkurt 22:41
  5.000 €
 • 8 foto
  Tavoline me 2 stola per ambjent perjashta
  Mobilje

  Tavoline me 2 stola per ambjent perjashta

  Shes Tavoline ngrenie me 2 stola per ambjent perjashta. I kam ndertuar vete sepse punoj saldator, dh

  Lezhë 22 shkurt 19:58
  30.000 Lek