Automjete
Lezhë

Automjete në shitje në Lezhë

 • 9 foto
  Opel Corsa 1.2 benzin -96
  Vetura

  Opel Corsa 1.2 benzin -96

  Shitet opel corsa 1.2 benzine e 96'. Letrat te prera deri me 24 gusht 2017. Ne gjendje te mire motor

  Lezhë Sot, 00:21
  1.000 €
 • 9 foto
  Mercedes C220 SPORT EDITION Shitet/Nderrohet
  Vetura

  Mercedes C220 SPORT EDITION Shitet/Nderrohet

  Mercedes C220 SPORT EDITION 🔶Motorr EVO 🔶Viti i Prodhimit 2006, Viti i matrikullimit 2007 🔶KAMBIO MA

  Lezhë Dje, 23:38
  6.390 €
 • 9 foto
  AUDI A6 2.5 QUATRO 2003
  Vetura

  AUDI A6 2.5 QUATRO 2003

  Makina ne gjendje perfekte si ne foto me te gjitha letrat deri ne Maj 2020

  Lezhë Dje, 21:23
  3.800 €
 • 4 foto
  Shitet per pjese ose ne gjendje pune viti99
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Shitet per pjese ose ne gjendje pune viti99

  Shitet pjese pjes ose ne gjendje pune motor 2, 8 turbo interculer me xhama elektrik

  Lezhë Dje, 19:01
  2.000 Lek
 • 3 foto
  Ford transit viti 2002 motor 1,9 difrencial para
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Ford transit viti 2002 motor 1,9 difrencial para

  Shes furgonin ne super gjendje motor 1,9 i perplasur me difrencial para viti 2002 me goma te reja

  Lezhë Dje, 19:01
  1.500 Lek
 • 4 foto
  Shitet autobuzi 28 vendesh me kondicioner
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet autobuzi 28 vendesh me kondicioner

  Shes autobusin ne super gjendje me te gjitha letrat dhe sherbimet e bera mme kondicioner xhama te ha

  Lezhë Dje, 18:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Furgon ford 1,9 viti 2002 i aksidenduar pak
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Furgon ford 1,9 viti 2002 i aksidenduar pak

  Shes furgonin motor 1,9 viti 2002 difrencial para me goma te reja

  Lezhë Dje, 18:59
  1.500 Lek
 • 5 foto
  Shes minibusin 20+1 viti 98
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shes minibusin 20+1 viti 98

  Shitet minibusi ne gjendje te shkelqyer motor 2,5 me letra te prera me kondicioner 20 +1 vende shit

  Lezhë Dje, 18:58
  13.000 Lek
 • 4 foto
  Shes fordin viti 2004 pa dokumenta
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shes fordin viti 2004 pa dokumenta

  Shes furgonin 8+1 pa dokumenta eshte djeg paketa e injektorit ne super gjendje aktive para

  Lezhë Dje, 18:58
  1.700 Lek
 • 3 foto
  Shitet benzi ne super gjendje
  Vetura

  Shitet benzi ne super gjendje

  Shes makinen me te gjitha letrat me goma te reja super gjendje cmimi 2300

  Lezhë Dje, 18:57
  2.300 Lek
 • 5 foto
  Mercedes Benz E 350 CDI BLUE EFFICIENCY 2011
  Vetura

  Mercedes Benz E 350 CDI BLUE EFFICIENCY 2011

  -Mercedes Benz E 350 CDI -Motorr 2987 diesel -Kambio automatike -Viti 2011 -Km 224.000 -Cmimi ? 💥MUN

  Lezhë Dje, 18:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Toyota Yaris 1.0
  Vetura

  Toyota Yaris 1.0

  Toyota Yaris Motorr 1.0 benzine Kambio manuale Km 187.000 Viti 2001 Cmimi 2100€

  Lezhë Dje, 18:47
  2.100 €
 • 7 foto
  ALFA ROMEO 166 dokumenta per 1 vit
  Vetura

  ALFA ROMEO 166 dokumenta per 1 vit

  Shitet Alfa Romeo 166 2.4 JTD kambio manual,kondicioner clima,srs abs,makina esht shum e shpejt dhe

  Lezhë Dje, 18:26
  1.700 €
 • 11 foto
  2013 MERCEDES ML 350 BLUETEC.
  Vetura

  2013 MERCEDES ML 350 BLUETEC.

  Mercedes-Benz ML 350 BLUETEC 125000 km. -Sedile lekure me ngrohje ngjyre zeze -Tavan panoramik -4 Ma

  Lezhë Dje, 17:11
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Evo 300 4MATIC
  Vetura

  Evo 300 4MATIC

  SHITET ✅E KLAS 300 4MATIC EVO SERIA W211 ✅F 1 ✅SPORT EDITION LIMITET ✅VITI I PRODHIMIT 200

  Lezhë Dje, 17:05
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  2012 Mercedes-Benz ML 350 BLUETEC
  Vetura

  2012 Mercedes-Benz ML 350 BLUETEC

  Mercedes-Benz ML350 BLUETEC me 199.000 km.Viti 2012, Ngjyre e bardhe perle, makina hapet dhe mbyllet

  Lezhë Dje, 17:05
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Ml 63 AMG viti 2008. Super Full Opsion
  Vetura

  Ml 63 AMG viti 2008. Super Full Opsion

  Shitet Ml 63 AMG origjinale Viti 2008. . Me 206.000 km origjinale .Dogan e paguar i sa po arrdhur.

  Lezhë Dje, 17:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  BMW X5
  Vetura

  BMW X5

  Bmw x5 super gjendje full opsion xhama te zinj orixhinal sendilje me ngrohje para dhe mprapa tavan x

  Lezhë Dje, 16:15
  6.900 €
 • 5 foto
  Shitet iveco 2,8 turbo interculer pa dokumentafare
  Kamionë

  Shitet iveco 2,8 turbo interculer pa dokumentafare

  Shes ivekon ne super gjendje viti 98 pa dokumenta fare xhama elektrik dopjogome motori ne super gj

  Lezhë Dje, 15:19
  2.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet Ose Ndrrohet (Me Makin Te Vogel Benzin Gaz)
  Vetura

  Shitet Ose Ndrrohet (Me Makin Te Vogel Benzin Gaz)

  Shes opel atra makina eshte 1.6 benzin e vitit 95 me dokumenta per nje vit.makine pune ne super gjen

  Lezhë Dje, 13:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Ford exckursion
  Vetura

  Ford exckursion

  Shitet ford exckursion viti 2003 motorr 5.4 benzine makina asht ne gjendje shum te mire e pa zhdogan

  Lezhë Dje, 12:57
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet- nderrohet range rover sport 3.6
  Vetura

  Shitet- nderrohet range rover sport 3.6

  Range rover sport viti fund i 2009 motorr3.6 kamjo automatike makina ka 170 mij km origjinale mund t

  Lezhë Dje, 12:48
  1 €
 • 6 foto
  Kia carens
  Vetura

  Kia carens

  Kia Carens Viti 2004 Kamje automatike Ne gjendje shum te mir Me letra te paguara deri ne maj 2020

  Lezhë Dje, 10:39
  2.200 €
 • 6 foto
  Seat Altea
  Vetura

  Seat Altea

  Seat Altea 2.0 TDI Kamje manuale Viti 2005 Ne gjendje shum te mir Me letra te paguara deri ne maj

  Lezhë Dje, 10:38
  3.900 €
 • 4 foto
  Fiat Grande Punto 1.3 JTD
  Vetura

  Fiat Grande Punto 1.3 JTD

  Fiat Grande Punto 1.3 JTD Ne gjendje shum te mir Me dogan te paguar

  Lezhë Dje, 10:38
  2.700 €
 • 7 foto
  Mercedes Benz
  Vetura

  Mercedes Benz

  Mercedes-Benz ML 320 CDI Viti 2005 Kamje automatike Ngrohje sendilesh Ne gjendje shum te mir

  Lezhë Dje, 09:41
  7.900 €
 • 7 foto
  Volkswagen Turan
  Vetura

  Volkswagen Turan

  Volkswagen Turan 1.9 TDI Ne gjendje shum te mir Me letra deri ne korrik 2020

  Lezhë Dje, 09:41
  3.800 €
 • 6 foto
  Volkswagen Passat
  Vetura

  Volkswagen Passat

  Pasat 1.9 TDI 130 kuaj fuqi Ne gjendje shum te mir Me letra deri ne prill 2020

  Lezhë Dje, 09:41
  2.600 €
 • 5 foto
  Fiat stilo
  Vetura

  Fiat stilo

  Fiat Stilo 1.9 nafte viti 2004 Me letra te paguara deri ne korrik 2020

  Lezhë Dje, 09:40
  1.750 €
 • 8 foto
  Mercedes Benz C KLAS 2.2 NAFT 08
  Vetura

  Mercedes Benz C KLAS 2.2 NAFT 08

  Benz C klas me motorr 2.2 NAFT VITI 2008 ne super gjendje kilometra 200 mij me liber sherbimesh kam

  Lezhë Dje, 08:05
  7.300 €
 • 5 foto
  Benz C klas 200 NAFT 04
  Vetura

  Benz C klas 200 NAFT 04

  Benz 200 naft i ardhur nga Gjermania ne korrik ne gjendje sh te mire , me letra dhe siguracion deri

  Lezhë Dje, 08:04
  4.200 €
 • 8 foto
  VW TOURAN 2.0 NAFT AUTOMAT 09
  Vetura

  VW TOURAN 2.0 NAFT AUTOMAT 09

  Touran 2.0 naft 🚘AUTOMATIKE 🚘viti 2009 🚘dogan te paguar🚘ne gjendje Perfekte

  Lezhë Dje, 08:03
  6.500 €
 • 4 foto
  Karrotrec rimorkio 2.8 milion LETRA mars 2020
  Vetura

  Karrotrec rimorkio 2.8 milion LETRA mars 2020

  Shes karrotrecin me te gjitha dok deri ne mars 2020. Shitet 2.8 milion

  Lezhë Dje, 07:17
  2.800 Lek
 • 0 foto
  Mercedes-benz 211 EVO
  Vetura

  Mercedes-benz 211 EVO

  Benz EVO full option 4x4 ngrohje ftohje para brapa ngrohje navi sensor parkimi sensor shiu jastik a

  Lezhë Dje, 05:14
  9.500 €
 • 14 foto
  Benz w204 c350 272hp 4 matic panoramic.
  Vetura

  Benz w204 c350 272hp 4 matic panoramic.

  Vetem shitet. Jo nderrime. Makine e veqante e klasit vet W204 avantgarde full opsin 7g tronic . Fene

  Lezhë Dje, 04:02
  15.000 €
 • 5 foto
  Goma motorri
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Goma motorri

  Goma motorri te perdorura

  Lezhë 17 nëntor 21:35
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Makina
  Vetura

  Shitet Makina

  Makina eshte ne gjenjde shume te mire xhenerike , tapiceri shum te paster , sensor shiu , drita auto

  Lezhë 17 nëntor 17:49
  4.700 €
 • 5 foto
  Minibus Iveco Daily
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Minibus Iveco Daily

  Iveco Daily 3.0 nafte , kambio manuale 6 plus indietro Viti prodhimit Dhjetor 2007 Makina ka 15 ven

  Lezhë 17 nëntor 17:49
  16.000 €
 • 2 foto
  Ford Fusion + Manual TDCI 1.4 2006
  Vetura

  Ford Fusion + Manual TDCI 1.4 2006

  Shes Ford Fusion + , Manual, TDCI 1.4 Nafte, 2006, Xhama te zi, Te gjitha sherbimet e kryera , Cmimi

  Lezhë 17 nëntor 15:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fadrom Exavator "FAJ 90DTI"
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Fadrom Exavator "FAJ 90DTI"

  Shitet Fadrom Exavator "FAJ 90DTI" - Viti i prodhimi 1993, - Me 2 diferencial, - Me 2 Kova me per

  Lezhë 17 nëntor 12:39
  10.000 €
 • 7 foto
  BMW X5
  Vetura

  BMW X5

  Full option viti 2004 3000 diesel (nuk e kap taksa luksit ) ne gjendje shum te mire motorrike dhe xh

  Lezhë 17 nëntor 12:00
  8.000 €
 • 3 foto
  Okaziiiion shes kamioncine
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Okaziiiion shes kamioncine

  Kamioncin Mercedez Benz,vetshkarkuse,me vingj,si kazani si vingji funksional me friksion.ne vjetersi

  Lezhë 17 nëntor 10:20
  5.000 €
 • 6 foto
  Shes nderroj X5
  Vetura

  Shes nderroj X5

  Bmw x5 automat diesel,makina esht e mbaitur ne gjenje perfekte. Ka 298 mi klm qe mund ta kontrolloni

  Lezhë 17 nëntor 10:19
  3.200 €
 • 6 foto
  Mitsubishi Pajero 3.2 DID
  Vetura

  Mitsubishi Pajero 3.2 DID

  Mitsubishi Pajero DID 3.2 nafte Kambio Automat Viti 2001 Km 250.000 Sallon lekure Xhama te zinj Na

  Lezhë 17 nëntor 09:00
  5.500 €
 • 3 foto
  HONDAY TRAJET
  Vetura

  HONDAY TRAJET

  Honday esht ne gjendje shum te mir motorrike dhe gjenerike .ne gjdo moment me ba prov per gjendjen e

  Lezhë 17 nëntor 09:00
  2.500 €
 • 9 foto
  Nissan Qashqai+2
  Vetura

  Nissan Qashqai+2

  Nissan Qashqai+2 Viti 2011 1.5 nafte Km 215.000 Kambio manuale Xhama te zinj Tavan panoram 7 vendes

  Lezhë 17 nëntor 08:59
  7.800 €
 • 6 foto
  E klas 270cdi Automat
  Vetura

  E klas 270cdi Automat

  ✔ Marka : Mercedes ✔️ Modeli : E klas 270cdi ✔ Viti : 2002 ✔ Kambjo : Automatike ✔ Len

  Lezhë 17 nëntor 08:59
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Liebherr R916 Litronic ADVANCED
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Liebherr R916 Litronic ADVANCED

  Liebherr 916 Viti i prodhimit 2012 Litronic ADVANCED 8300 or Ne gjendje extra te mir teknike Full op

  Lezhë 17 nëntor 08:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Sendile tourani 2 vogla te palosshme
  Autopjese dhe paisje

  Sendile tourani 2 vogla te palosshme

  Shes dy sendilet e bagazhit per touran me vida dhe pjesen e fundit te bagazhit, jane shum te mira

  Lezhë 17 nëntor 05:53
  100 €
 • 8 foto
  Kasetofona per cdo makine
  Autopjese dhe paisje

  Kasetofona per cdo makine

  Kasetofoni me ekran eshte 100 euro tjeret nga 50 euro. Jane me disk usb.

  Lezhë 17 nëntor 05:44
  50 €