Kamionë
Lezhë

Kamionë në shitje në Lezhë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Shitet iveco 2,8 turbo interculer pa dokumentafare
  Kamionë

  Shitet iveco 2,8 turbo interculer pa dokumentafare

  Shes ivekon ne super gjendje viti 98 pa dokumenta fare xhama elektrik dopjogome motori ne super gj

  Lezhë Sot, 11:11
  2.000 Lek
 • 4 foto
  KAMION IVECO ME VINGJ ORMET
  Kamionë

  KAMION IVECO ME VINGJ ORMET

  Shitet kamion 3 aks IVECO me vingj ORMET, kamioni ka 100.000 km edhe Eshte I vitit 2002 ehte me rim

  Lezhë Sot, 01:14
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes Benz 608. Shitur
  Kamionë

  Mercedes Benz 608. Shitur

  Shes kamionqinen benz 608 ne gjendje te mire me kozhun dhe pedane hidraulike me letra por te pa pagu

  Lezhë 29 nëntor 11:08
  2.000 €
 • 7 foto
  Scania
  Kamionë

  Scania

  Shes kamion scania 4 akse vit prodhimi 1999.makina esht ne gjendje super te mir e gatshme per pun

  Lezhë 23 gusht 23:23
  31.000 €
 • 6 foto
  Shes kamionin ne super gjendje vetshkarkues
  Kamionë

  Shes kamionin ne super gjendje vetshkarkues

  Shes kamionin me te gjitha letrat me te gjitha sherbimet e bera vetshkarkuese ne tre anet viti 92 me

  Lezhë 29 korrik 07:25
  8.500 Lek
 • 5 foto
  Rimorkjo KARROTREC 2400 euro OOOOOOOKAZION
  Kamionë

  Rimorkjo KARROTREC 2400 euro OOOOOOOKAZION

  Shes karrotrecin ne gjendje perfekte, me te gjitha dokumentat deri ne mars 2020

  Lezhë 28 korrik 21:11
  2.400 €
 • 4 foto
  Shes kamion actros 41-46
  Kamionë

  Shes kamion actros 41-46

  OKAZIONNNN!!!! shes kamion actros 4 aks 41-46 . ne gjendje te mire pune .,

  Lezhë 11 korrik 08:10
  39.000 €
 • 1 foto
  Rimorkio makinash
  Kamionë

  Rimorkio makinash

  Rimorkio makinash pothuajse e re me 2 axe Cmimi 2500 euro Tel viber whatsapp 0693149953

  Lezhë 24 qershor 11:36
  2.500 €
 • 3 foto
  Benz 208
  Kamionë

  Benz 208

  Shitet fugoni mercedes benz 208 pa dokumenta.Eshte ne gjendje pune. Cmimi okazion.

  Lezhë 13 qershor 10:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Autotransporter Iveco 1996
  Kamionë

  Shitet Autotransporter Iveco 1996

  Shitet autotransporter Iveco Magirus 1996 me organelle hidraulike, kapaciteti:5 makina,ne gjendje pe

  Lezhë 5 qershor 10:09
  1 €
 • 3 foto
  Karrel pesha 3 ton
  Kamionë

  Karrel pesha 3 ton

  Shitet karrel pesha 3 ton Eshte e re e Me kater goma dhe organedhe elektrike. Tel viber whatsapp 0

  Lezhë 3 qershor 10:06
  3.000 €
 • 3 foto
  Mercedes benz 608
  Kamionë

  Mercedes benz 608

  Makina eshte pa letra eshte me kontinjer me 5m me peda hidrolike ne gjendje te mire nderrohet me ben

  Lezhë 26 maj 17:24
  1 €
 • 6 foto
  Karrel 3 motorrash
  Kamionë

  Karrel 3 motorrash

  Shitet karrel per 3 motorra Marka Paxton Trailers Cmimi 1100 euro i diskutueshem Tel viber whatsapp

  Lezhë 26 maj 09:15
  1.100 €
 • 2 foto
  Pompe nafte per kamion mercedez benz 24 35.
  Kamionë

  Pompe nafte per kamion mercedez benz 24 35.

  Pompe nafte per kamion mercedez benz 24 35.

  Lezhë 3 maj 19:49
  150 €
 • 4 foto
  Ifa L 60
  Kamionë

  Ifa L 60

  Shitet ifa L60 ne gjendje shum te mire me sponda 80cm pa letra

  Lezhë 28 prill 12:04
  6.500 €
 • 3 foto
  Rimorkjo 2700 kg
  Kamionë

  Rimorkjo 2700 kg

  Shitet rimorkjo 2700 kg eshte e re e prodhuar ne itali Cmimi eshte 3500 euro Tel Viber Whatsapp 06

  Lezhë 20 prill 21:58
  3.500 €
 • 6 foto
  Mercedes benz 16 22
  Kamionë

  Mercedes benz 16 22

  kamjoni esht 4X4 me reduktor para ne gjendje te mir pune me letra te paguara per nji vit gati per c

  Lezhë 4 prill 10:35
  15.000 €
 • 5 foto
  Shitet furgoni 12+1 viti 2002
  Kamionë

  Shitet furgoni 12+1 viti 2002

  Shitet furgoni super gjendje.Me letra per nje vit.Me goma te reja kondicioner dhe me taograf.Eshte e

  Lezhë 4 prill 09:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  U shit flm merrjep
  Kamionë

  U shit flm merrjep

  Shes kamionin ne gjendje te shkelqyer motor 4 pistonsh turbo frena me ajer viti 99 cmimi me marreves

  Lezhë 4 prill 08:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  mercedes
  Kamionë

  mercedes

  shitet mercedes 814 vetshkarkus ne te tre anet me bllokazh diferencjali me dokumeta te rregullta der

  Lezhë 4 prill 08:20
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fiat Dukat
  Kamionë

  Fiat Dukat

  Motor 1900,viti i prodhimit 1998,pesha maksimale 2ton,te gjitha sherbimet e kryera,letrat deri ne qe

  Lezhë 4 prill 06:00
  3.000 €
 • 0 foto
  Piru
  Kamionë

  Piru

  Piru

  Lezhë 4 prill 05:09
  2.000 €
 • 6 foto
  iveco kamion
  Kamionë

  iveco kamion

  shes kamion iveco ne gjendje te mir pune me mushama te ri me letra e shes sepse dua te marr nje me

  Lezhë 4 prill 04:56
  3.500 €
 • 8 foto
  Iveko Daily
  Kamionë

  Iveko Daily

  Iveko Daily 7 vendsh i diskutueshem Viti 2002 , 130,000 km (e bler me 0) 3.5 t me vetshkarkues 3 an

  Lezhë 4 prill 03:22
  7.700 €
 • 4 foto
  Mercedes Sprinter 208
  Kamionë

  Mercedes Sprinter 208

  Letrat e sapo bera gjendje shum e mire

  Lezhë 4 prill 01:26
  5.500 €
 • 0 foto
  Atego
  Kamionë

  Atego

  Mercedes-benz 18 23 Per me shum kontaktoni ne numrin e telefonit Pak i diskutueshm Mundesi ndrimi m

  Lezhë 3 prill 22:49
  14.000 €
 • 6 foto
  Iveco Daily
  Kamionë

  Iveco Daily

  Shitet Iveco Viti 2000. Gjendje te shkelqyer,te gjitha sherbimet e bera.

  Lezhë 3 prill 19:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  FADROM
  Kamionë

  FADROM

  Fadroma esht ne gjendje te mir pune

  Lezhë 3 prill 17:10
  7.000 Lek
 • 4 foto
  Fadrom (case 580 k)
  Kamionë

  Fadrom (case 580 k)

  Ne gjendje shum te mire!

  Lezhë 3 prill 15:40
  10.000 €
 • 2 foto
  Autobot nafte
  Kamionë

  Autobot nafte

  Shitet boti 20,000 litersh .Me bazament edhe per autobot .

  Lezhë 3 prill 14:04
  2.000 €
 • 1 foto
  Kamjon
  Kamionë

  Kamjon

  Kamjon benz me letra deri ne dhjetor ne gjendje shum te mir

  Lezhë 3 prill 13:38
  20.000 €
 • 4 foto
  Autobus iveco
  Kamionë

  Autobus iveco

  Shitet autobus iveco Viti.1994 Vende 20 Frena elektrike Dere elektrike Fugoni gati per cdo lloj pr

  Lezhë 3 prill 09:09
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Autobus iveco
  Kamionë

  Autobus iveco

  Shitet autobus iveco mango Viti 1993 Motorr 2500 turbo interkuler Vende 26+1 Dere elektrike + emergj

  Lezhë 3 prill 08:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes Vinc
  Kamionë

  Shes Vinc

  Shitet Vinc per te bajtur ngarkesa te medha. ‭069 731 0131‬

  Lezhë 3 prill 08:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Organell karrotreci me reduktor shpejtesie
  Kamionë

  Organell karrotreci me reduktor shpejtesie

  Organell per karrotrec dhe per kamjon , e shpejte me reduktor shpejtesie

  Lezhë 3 prill 03:40
  1.100 €
 • 4 foto
  Sprinter
  Kamionë

  Sprinter

  Piston pompe elektrike per kazan vetshkarkues sprinteri te ardhur nga gjermania 300€ i pa diskutuesh

  Lezhë 3 prill 03:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fugon
  Kamionë

  Fugon

  Shitet fugon 7+1 viti 2007 super gjendje ose ndrrohet me sprinter 20+1

  Lezhë 3 prill 03:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kamion 814
  Kamionë

  Kamion 814

  Kazani shkarkues ne te tria anet vinci me dy dalje hidraulike.

  Lezhë 2 prill 14:20
  7.500 €
 • 6 foto
  U shit flm merrjep
  Kamionë

  U shit flm merrjep

  Shes kamionin ne gjendje te shkelqyer motor 6 pistonsh me bllokazh difrenciali me bllokazh motori me

  Lezhë 2 prill 13:54
  8.000 Lek
 • 3 foto
  Shifeng 2007
  Kamionë

  Shifeng 2007

  Ka motorr 1.3 nafte Vete shkarkuse Pa letra

  Lezhë 2 prill 12:34
  700 €
 • 3 foto
  Shitet Eskavator
  Kamionë

  Shitet Eskavator

  Shitet eskavatori i markes O&K.Viti i prodhimit 1991.Ne gjendje shume te mire pune.4 piston,esht

  Lezhë 2 prill 11:31
  12.000 €
 • 4 foto
  Shitet eskavatori
  Kamionë

  Shitet eskavatori

  Shitet eskavatori i markes O&K.Ka nje peshe prej 18 tonesh.Viti i prodhimit 1991.Eshte ne gjendj

  Lezhë 2 prill 11:31
  12.000 €
 • 3 foto
  Balester Aktrosi
  Kamionë

  Balester Aktrosi

  Shes 2 blloqe balestra Aktrosi te reja te ardhura nga gjermania me permasa 180 cm gjatesi 9 cm gjers

  Lezhë 2 prill 10:33
  450 €
 • 4 foto
  Mercedez Benz Atego
  Kamionë

  Mercedez Benz Atego

  Mercedez Benz Atego. Viti 2003.E pa perdorur ne shqiperi.

  Lezhë 2 prill 10:11
  7.000 €
 • 4 foto
  Piru LINDE 2.5 t
  Kamionë

  Piru LINDE 2.5 t

  Shes piru Linde ne gjendje shume te mire pune. Mjeti i ka te gjitha dokumentat dhe eshte i sapo ardh

  Lezhë 2 prill 05:15
  8.000 €
 • 1 foto
  Autobus Iveco Mago
  Kamionë

  Autobus Iveco Mago

  Shitet iveco mago Viti 1993 2.8turbo interkuler motorr i vitit 2002 Nr i vendeve 26 +1 Goma e para

  Lezhë 2 prill 05:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Skavator HYNDAI
  Kamionë

  Skavator HYNDAI

  Viti 2008.me gjitha upsjonet

  Lezhë 1 prill 18:21
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Iveco daily
  Kamionë

  Iveco daily

  Shitet iveco daily e vitit 2000. Gomat 80%

  Lezhë 1 prill 14:26
  4.000 €
 • 0 foto
  Ekskavator
  Kamionë

  Ekskavator

  Shitet libhern 902 ose ndrrohet me ekskavator 5-8 ton

  Lezhë 1 prill 12:38
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  E shitur
  Kamionë

  E shitur

  Shitet kamjonqine benz 208 ne gjendje perfekte e 95 me te gjitha dokumentat,vetshkarkuese e gatshme

  Lezhë 1 prill 11:35
  Me Marrveshje