Vetura
Dibër

Mercedes-Benz | Vetura në shitje në Dibër

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Okazion shitet makin për arsye mos përdormi
  Vetura

  Okazion shitet makin për arsye mos përdormi

  Okazion shitet mercedes benz 220 vit prodhimi 2011 makina eshte në gjendje perfekte gjitha shërbimet

  Dibër 14 qershor 19:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHITET BENZ C200
  Vetura

  SHITET BENZ C200

  SHITET MAKINA SHERBIME SA PO BERA TE GJITHA OSE NDROHET ME MAKIN ME TE VOGEL JO PORTOBAGAZH CMIMI

  Dibër 13 qershor 15:32
  4.800 €
 • 11 foto
  Okazion shitet mercedes benz E220 viti prodhimit 2011
  Vetura

  Okazion shitet mercedes benz E220 viti prodhimit 2011

  Okazion shitet mercedes benz E220 full opsion makina është përdorur vetëm një javë në shqipëri shite

  Dibër 8 qershor 21:43
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Okazion shitet mercedes benz E 220
  Vetura

  Okazion shitet mercedes benz E 220

  Okazion shitet mercedes benz E 220 full opsion makina është në gjendje perfekte bëhet dhe ndrim me m

  Dibër 22 mars 06:02
  1 Lek
 • 2 foto
  Shitet sprinter
  Vetura

  Shitet sprinter

  Shitet sprinter 412d Kondicjoner para dhe mbrapa Sidile mershimi Letrat deri ne qershor 2020

  Dibër 26 shtator 14:12
  11.000 €
 • 10 foto
  Mercedes E 220
  Vetura

  Mercedes E 220

  Shitet makina per aresye mosperdorimi. makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike.

  Dibër 25 shtator 08:07
  9.500 €
 • 0 foto
  Mercedes E200 rks ni vit regjistrim
  Vetura

  Mercedes E200 rks ni vit regjistrim

  Shes mercedes E200 2012

  Dibër 18 shtator 20:16
  14.000 €
 • 1 foto
  Mercedes-Benz (Autobuz)
  Vetura

  Mercedes-Benz (Autobuz)

  Autobuzi shitet per arsye papunesie eshte ne gjendje shume te mir 20+1 vende Te interesuarit tel-

  Dibër 17 shtator 20:16
  11.500 €
 • 10 foto
  Mercedes-Benz E-Class 350
  Vetura

  Mercedes-Benz E-Class 350

  ➡️Mercedes-Benz E-Class I Sapo ardhur nga Gjermania ne gjendje shum te mire

  Dibër 16 shtator 23:13
  12.000 €
 • 5 foto
  250
  Vetura

  250

  shitet mercedes benz 250 sherbimet e bera me kondicioner disqe alumini motorr eleganc gjys turbo .ve

  Dibër 16 shtator 18:53
  1.300 Lek
 • 3 foto
  Cmimi pak i diskutushem
  Vetura

  Cmimi pak i diskutushem

  Shitet mercedes benz 240 viti 1982 me dokumenta te rregullta.

  Dibër 14 shtator 09:26
  3.000 €
 • 1 foto
  benz
  Vetura

  benz

  benz 208 me motor 410 ne gjendje te shkelqyer

  Dibër 12 shtator 22:31
  2.700 €
 • 3 foto
  250
  Vetura

  250

  shitet ne gjendje te mir i 95 motor 250 5 pistona motor 210 ne gjendje te shkelqyer

  Dibër 12 shtator 15:51
  2.700 €
 • 4 foto
  200
  Vetura

  200

  sprinter200 8+1

  Dibër 11 shtator 22:44
  3.700 €
 • 4 foto
  OKasion
  Vetura

  OKasion

  Mundesi ndrimi ...

  Dibër 8 shtator 18:10
  3.800 €
 • 4 foto
  E 280cdi evo
  Vetura

  E 280cdi evo

  Letrat deri ne 2020 te gjitha sherbimet e bera i fundit 2007 per me shume mundesi na kontaktoni ne n

  Dibër 6 shtator 19:12
  7.500 €
 • 3 foto
  Shitet evo viti 2007
  Vetura

  Shitet evo viti 2007

  Shitet evo viti 2007 ne gjendje prefekte shitet per arsye se do marr tjeter per me shum na kontakton

  Dibër 6 shtator 17:40
  8.000 €
 • 0 foto
  Shitet evo 280
  Vetura

  Shitet evo 280

  Shitet per arsye se do marr tjeter viti fundi i 2007 letrat deri ne 2020 te gjitha sherbimet e bera

  Dibër 6 shtator 17:00
  8.000 €
 • 4 foto
  Mercedes Benz 220 dizel
  Vetura

  Mercedes Benz 220 dizel

  Makina eshte ne super gjendje eshte i gatshem per cdo lloj prove

  Dibër 6 shtator 15:46
  5.500 €
 • 9 foto
  Mercedes Benz C220 Avantgarde
  Vetura

  Mercedes Benz C220 Avantgarde

  Shitet mercedes benz c220 avantgarde 2003 me te gjitha sherbimet e bera , shum e paster , makinen mu

  Dibër 5 shtator 17:36
  3.600 €
 • 1 foto
  210
  Vetura

  210

  Mercedes benz 210 super gjendje

  Dibër 2 shtator 08:26
  3.500 €
 • 6 foto
  Shitet Evo 280 avangard
  Vetura

  Shitet Evo 280 avangard

  makina esht ne super gjendje e sapo ardhur nga suedia full extra e gateshme per cdo lloj prove me do

  Dibër 30 gusht 22:42
  7.300 €
 • 8 foto
  Mercedes Benz c220 cdi
  Vetura

  Mercedes Benz c220 cdi

  Makina sapo ka ardhur nga italia dhe ka liber sherbimesh me gjitha serviset e bera ne itali .Eshte e

  Dibër 20 gusht 18:24
  8.500 €
 • 0 foto
  Mercedes c320 avangard
  Vetura

  Mercedes c320 avangard

  Shitet mercedes c320 naft per pjes me targa angleze

  Dibër 18 gusht 02:47
  3.000 €
 • 0 foto
  Mercedes benz vito mixto 115
  Vetura

  Mercedes benz vito mixto 115

  Shitet per arsye mosperdorimi Per cdo lloj info me kontatono Ne tel.

  Dibër 12 gusht 22:36
  5.500 €
 • 6 foto
  Mercedes Benz Sprinter \"212\"
  Vetura

  Mercedes Benz Sprinter \"212\"

  Makina është në gjendje shum te mir gjenerike dhe motorrike te gjitha shërbimet i ka të bëra ..letra

  Dibër 12 gusht 12:47
  4.300 Lek
 • 6 foto
  OKAZION!!!Shitet benzc180
  Vetura

  OKAZION!!!Shitet benzc180

  Shitet benz c180, viti1995. karburanti benzine kamio manuale 270000 km gjendja shume e mire xhenerik

  Dibër 7 gusht 19:21
  1.300 €
 • 0 foto
  Shirts makine
  Vetura

  Shirts makine

  Makina ne gjendje shume te mire

  Dibër 7 gusht 00:10
  500 €
 • 1 foto
  Shes mercedes benx e 220
  Vetura

  Shes mercedes benx e 220

  Makina eshte ne gjendej shum te mir me kondiciner xhama elektrik disqe amg sistem muzike harman dri

  Dibër 4 gusht 19:55
  1.700 Lek
 • 4 foto
   shitet benz 220
  Vetura

  shitet benz 220

  shitet benz c class 220,viti 94,me letra ,siguracion dhe kolaudim deri ne korrik 2020,ne gjendje shu

  Dibër 4 gusht 11:45
  200.000 Lek
 • 0 foto
  Shifet benz c class 220
  Vetura

  Shifet benz c class 220

  Shifet makina c class 220.viti 94.me letra siguracion dhe kolaudim deri ne korrik 2020.makina ne gje

  Dibër 4 gusht 11:25
  200.000 Lek
 • 2 foto
  shitet benz-200
  Vetura

  shitet benz-200

  shitet benz 200

  Dibër 17 korrik 17:45
  1.000 €
 • 0 foto
  Shitet Mercedes
  Vetura

  Shitet Mercedes

  Shitet makina per arise mos perdorimi makina posedon te gjitha dokumentat.makina eshte e mbajtur mir

  Dibër 17 korrik 08:16
  2.000 €
 • 8 foto
  okazion mercedes e270 cdi
  Vetura

  okazion mercedes e270 cdi

  shitet benc e class E270 cdi super gjendje me letra te paguara deri ne qershor 2020 me sherbime te p

  Dibër 7 korrik 20:17
  5.200 €
 • 6 foto
  Shitet E Class 200
  Vetura

  Shitet E Class 200

  E class 200, viti 2003, kambio manuale, me goma verore dhe dimerore, disqe alumini, te gjitha sherbi

  Dibër 7 korrik 19:29
  5.500 €
 • 1 foto
  Vito 110
  Vetura

  Vito 110

  Vito 110. Viti i prodhimit 1999. Harxhon 7 litra per 100 km. Motor i thjeshte. Kamio manuale. Ngjyra

  Dibër 23 qershor 21:58
  3.000 €
 • 6 foto
  Mercedes-Benz 220 CDI BLUETEC
  Vetura

  Mercedes-Benz 220 CDI BLUETEC

  Shitet Mercedes Benz 220 cdi bluetec viti 2015 full option. Me targa bullgare 80.000 km gjendje perf

  Dibër 23 qershor 18:30
  30.000 €
 • 5 foto
  Mercedes-Benz E 270 Avangard
  Vetura

  Mercedes-Benz E 270 Avangard

  Shes makinen per arsye mosperdorimi.Makina ka Letrat te sapo bera,gomina ferrota vaj e filtra te ber

  Dibër 18 qershor 16:43
  3.900 €
 • 2 foto
  Mercedes benx
  Vetura

  Mercedes benx

  Mercedes benz 2000 motor evo viti 2003 cmim i pa diskutushem

  Dibër 13 qershor 22:19
  4.000 €
 • 1 foto
  Mercedez-benz c200
  Vetura

  Mercedez-benz c200

  Mercedez-benz c200

  Dibër 12 qershor 17:21
  3.500 €
 • 4 foto
  Benz c250 Turbodiesel
  Vetura

  Benz c250 Turbodiesel

  Makina shitet per arsye mos perdorimi eshte ne gjendje te mire letra deri ne fund te korrikut

  Dibër 9 qershor 22:03
  1.500 €
 • 2 foto
  Makina ne shitje \"OKAZION\"
  Vetura

  Makina ne shitje \"OKAZION\"

  makina ne shitje gjtha llojet sjellim edhe me porosi cmime te mira

  Dibër 7 qershor 15:48
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet E 350 viti 2010 me dogane te paguar (full).
  Vetura

  Shitet E 350 viti 2010 me dogane te paguar (full).

  Shitet E 350 4 Matic e vitit 2010 me motorr V6 pa takse luksi. Makina sapo ka ardhur ne shqiperi ne

  Dibër 2 qershor 14:10
  14.000 €
 • 7 foto
  shitet
  Vetura

  shitet

  ne gjendje shum t mire

  Dibër 1 korrik 14:34
  1.400 €
 • 3 foto
  shes mercedes benz 250 D
  Vetura

  shes mercedes benz 250 D

  eshte ne gjendje shume te mire. me letra te paguara deri ne dhjetor 2018. eshte e zeze,manuale, na

  Dibër 18 shkurt 10:26
  2.200 €