Elektronikë
Dibër
Posto shpallje
 • Doogee x5

  Doogee x5

  1 muaj i perdorur,pa asnje gervishtje,kamera 8M pixles dhe 5M pixles, cmimi i pa diskutueshem.

  11.000 Lek
  Dibër
  21 janar 10:18
 • Visi123

  Visi123

  Shitet tel samsung galaxy s5 per arsye mos perdorimi 1 muaj i perdorur 210mi lek

  210 Lek
  Dibër
  19 janar 10:24
 • New Apple iPhone 7 plus

  New Apple iPhone 7 plus

  5.5-inch Retina HD display A10 Fusion chip with 64-bit architecture Dual 12MP cameras with optical image stabilization, and Live Photos 3D Touch iOS 10 and iCloud 7.3mm thin wATSAPP:+971 523022955

  500 €
  Dibër
  15 janar 16:18
 • New Apple iPhone 7 plus

  New Apple iPhone 7 plus

  5.5-inch Retina HD display A10 Fusion chip with 64-bit architecture Dual 12MP cameras with optical image stabilization, and Live Photos 3D Touch iOS 10 and iCloud 7.3mm thin wATSAPP:+971 523022955

  500 €
  Dibër
  15 janar 16:18
 • New Apple iPhone 7 plus

  New Apple iPhone 7 plus

  5.5-inch Retina HD display A10 Fusion chip with 64-bit architecture Dual 12MP cameras with optical image stabilization, and Live Photos 3D Touch iOS 10 and iCloud 7.3mm thin wATSAPP:+971 523022955

  500 €
  Dibër
  15 janar 16:18
 • New Apple iPhone 7 plus

  New Apple iPhone 7 plus

  5.5-inch Retina HD display A10 Fusion chip with 64-bit architecture Dual 12MP cameras with optical image stabilization, and Live Photos 3D Touch iOS 10 and iCloud 7.3mm thin wATSAPP:+971 523022955

  500 €
  Dibër
  15 janar 14:18
 • New Apple iPhone 7 plus

  New Apple iPhone 7 plus

  5.5-inch Retina HD display A10 Fusion chip with 64-bit architecture Dual 12MP cameras with optical image stabilization, and Live Photos 3D Touch iOS 10 and iCloud 7.3mm thin wATSAPP:+971 523022955

  500 €
  Dibër
  15 janar 14:16
 • Shitet ose ndrohet me s6 edge

  Shitet ose ndrohet me s6 edge

  Iphone 6 128 gb ne gjendje shum te mire gjendja 10/7 eshte me icloud por eshte ne gjendje pune

  250 €
  Dibër
  11 janar 19:17
 • APPLE IPHONE 7 + FREE WATCH WHATSAPP: +19179461297

  APPLE IPHONE 7 + FREE WATCH WHATSAPP: +19179461297

  WARRANTY 1 YEAR ! GUARANTY 6 MONTH ! Not satisfied !? Send all back within 30 days!!! Not satisfied !? Money back in 5 days, once receive the return item!!! Not satisfied? Quick solution in 3 days!!!

  350 €
  Dibër
  27 dhjetor 20:16
 • APPLE IPHONE 7 + FREE WATCH WHATSAPP: +19179461297

  APPLE IPHONE 7 + FREE WATCH WHATSAPP: +19179461297

  WARRANTY 1 YEAR ! GUARANTY 6 MONTH ! Not satisfied !? Send all back within 30 days!!! Not satisfied !? Money back in 5 days, once receive the return item!!! Not satisfied? Quick solution in 3 days!!!

  350 €
  Dibër
  27 dhjetor 18:18
 • Samsung S4 origjinal 16GB per pjes

  Samsung S4 origjinal 16GB per pjes

  shes samsung galaxy s4 per pjes , ne gjendje shum te mir funksionale , 1muaj i perdorur Ekrani JOFUNKSIONAL

  50 €
  Dibër
  27 dhjetor 14:17
 • Kompjtera Dell

  Kompjtera Dell

  Kam 7 kompjutera.Kompjuterat jane ne gjendje shum te mir.I shes per arsye se nuk kam vend .Ekranet jane hp dhe njesite qendrore dell.Per me shum kontaktoni.Cmimi 120 mij lek pak i diskutueshem

  700 Lek
  Dibër
  27 dhjetor 12:16
 • ASUS ROG GL502VS-DB71 15.6

  ASUS ROG GL502VS-DB71 15.6

  16GB:RAM laptopi esht i ri

  1.200 €
  Dibër
  23 dhjetor 12:30
 • Apple iPhone 7 Plus 128GB

  Apple iPhone 7 Plus 128GB

  END OF THE PROMO Whatsapp Chat :: +2349092289314

  400 €
  Dibër
  22 dhjetor 16:16
 • APPLE IPHONE 7 + FREE WATCH WHATSAPP: +19179461297

  APPLE IPHONE 7 + FREE WATCH WHATSAPP: +19179461297

  WARRANTY 1 YEAR ! GUARANTY 6 MONTH ! Not satisfied !? Send all back within 30 days!!! Not satisfied !? Money back in 5 days, once receive the return item!!! Not satisfied? Quick solution in 3 days!!!

  350 €
  Dibër
  15 dhjetor 20:18
 • Apple iPhone 7 256GB

  Apple iPhone 7 256GB

  DECEMBER PROMO OFFER!! Interested Buyer's should contact WHATSAPP: +234 9057178562 wATSAPP:+971 588212835 email::[email protected] skype: Best.mobile6 we sell brand new factory unloc

  500 €
  Dibër
  8 dhjetor 21:26
 • shiten

  shiten

  kompjutera ne gjendje shum te mire pune 11 kompjutera

  1.500 Lek
  Dibër
  8 dhjetor 16:16
 • Apple iPhone 7 256GB

  Apple iPhone 7 256GB

  DECEMBER PROMO OFFER!! Interested Buyer's should contact WHATSAPP: +234 9057178562 wATSAPP:+971 588212835 email::[email protected] skype: Best.mobile6 we sell brand new factory unloc

  500 €
  Dibër
  7 dhjetor 20:16
 • Apple iPhone 7 256GB

  Apple iPhone 7 256GB

  DECEMBER PROMO OFFER!! Interested Buyer's should contact WHATSAPP: +234 9057178562 wATSAPP:+971 588212835 email::[email protected] skype: Best.mobile6 we sell brand new factory unloc

  500 €
  Dibër
  7 dhjetor 20:16
 • Dell-Inspiron-17-5767-17-3-034-Full-HD-Laptop-Int

  Dell-Inspiron-17-5767-17-3-034-Full-HD-Laptop-Int

  blerës të interesuar, ju lutem na kontaktoni me e-mail dhe Skype poshtë për më shumë informacion se si për të porositur! Na kontaktoni në; Email: [email protected] 24 Hrs Skype chat: ramish.ca

  300 €
  Dibër
  7 dhjetor 18:17
 • Apple iPhone 7 256GB

  Apple iPhone 7 256GB

  DECEMBER PROMO OFFER!! Interested Buyer's should contact WHATSAPP: +234 9057178562 wATSAPP:+971 588212835 email::[email protected] skype: Best.mobile6 we sell brand new factory unloc

  500 €
  Dibër
  5 dhjetor 20:28
 • microsoft office 2016

  microsoft office 2016

  account ku ti mund te instalosh microsoft office 2016

  1.000 Lek
  Dibër
  4 dhjetor 19:26
 • Apple iPhone 7 256GB

  Apple iPhone 7 256GB

  DECEMBER PROMO OFFER!! Interested Buyer's should contact wATSAPP: +234 9057178562 email::[email protected] skype: Best.mobile6 we sell brand new factory unlocked smart phones includi

  500 €
  Dibër
  4 dhjetor 09:17
 • Apple iPhone 7 256GB

  Apple iPhone 7 256GB

  DECEMBER PROMO OFFER!! Interested Buyer's should contact wATSAPP: +234 9057178562 email::[email protected] skype: Best.mobile6 we sell brand new factory unlocked smart phones includi

  500 €
  Dibër
  4 dhjetor 09:17
 • Apple iMac (21.5 inç, Late 2013) 2.7GHz Intel i5,

  Apple iMac (21.5 inç, Late 2013) 2.7GHz Intel i5,

  Apple iMac (21.5 inç, Late 2013) 2.7GHz Intel i5, 8GB RAM, 1TB HDD mac OS Sierra Për blerësit SHBA: Fuqia Cable është evropiane, por punon për tensione SHBA. IMac "i5 Core" 2.7 21.5-inch Aluminum (La

  600 €
  Dibër
  3 dhjetor 15:16
 • APPLE IPHONE 7 + FREE WATCH WHATSAPP: +19179461297

  APPLE IPHONE 7 + FREE WATCH WHATSAPP: +19179461297

  WARRANTY 1 YEAR ! GUARANTY 6 MONTH ! Not satisfied !? Send all back within 30 days!!! Not satisfied !? Money back in 5 days, once receive the return item!!! Not satisfied? Quick solution in 3 days!!!

  350 €
  Dibër
  2 dhjetor 23:16
 • APPLE IPHONE 7 + FREE WATCH WHATSAPP: +19179461297

  APPLE IPHONE 7 + FREE WATCH WHATSAPP: +19179461297

  WARRANTY 1 YEAR ! GUARANTY 6 MONTH ! Not satisfied !? Send all back within 30 days!!! Not satisfied !? Money back in 5 days, once receive the return item!!! Not satisfied? Quick solution in 3 days!!!

  350 €
  Dibër
  2 dhjetor 23:16
 • Apple iPhone 7 256GB

  Apple iPhone 7 256GB

  DECEMBER PROMO OFFER!! Interested Buyer's should contact wATSAPP: +234 9057178562 email::[email protected] skype: Best.mobile6 we sell brand new factory unlocked smart phones includi

  500 €
  Dibër
  2 dhjetor 21:16
 • Ploter canon IPF5100

  Ploter canon IPF5100

  SHES 2 PLOTERA CANON IPF5100 TE PERDORUR NE GJENDJE TE MIRE POR DUHET TE PASTROHEN KOKAT E PRINTIMIT OSE MUNDTE NDERROHEN ME NJE PLOTER OSE FOTOKOPJE TJETER

  100 €
  Dibër
  2 dhjetor 10:16
 • Apple Iphone 5s 16gb

  Apple Iphone 5s 16gb

  Promo Offer Blej 2 merrni 1 Markë pa pagesë New Original   Ne jemi te specializuar në shpërndarjen e elektronikës: të tilla si të reja iPhone, iPad,   MacBook, Samsung, Digital Cameras, origjinale

  200 €
  Dibër
  1 dhjetor 07:55
 • (whatsapp: +447572845719) APPLE IPHONE 6,6+,6S,6S+

  (whatsapp: +447572845719) APPLE IPHONE 6,6+,6S,6S+

  WARRANTY 1 YEAR ! GUARANTY 6 MONTH ! Not satisfied !? Send all back within 30 days!!! Not satisfied !? Money back in 5 days, once receive the return item!!! Not satisfied? Quick solution in 3 days!!!

  200 €
  Dibër
  24 tetor 02:12
 • HTC One S

  HTC One S

  Htc one s 1g ram 16gb viber kontakt

  50 €
  Dibër
  23 tetor 19:29
 • (whatsapp: +447572845719) APPLE IPHONE 6,6+,6S,6S+

  (whatsapp: +447572845719) APPLE IPHONE 6,6+,6S,6S+

  WARRANTY 1 YEAR ! GUARANTY 6 MONTH ! Not satisfied !? Send all back within 30 days!!! Not satisfied !? Money back in 5 days, once receive the return item!!! Not satisfied? Quick solution in 3 days!!!

  200 €
  Dibër
  23 tetor 01:26
 • Samsung Galaxy S7 Edge

  Samsung Galaxy S7 Edge

  Të përfshira:              Kufje me mikrofon              USB kabllo ngarkues              përshtatës pushtet              Box (si në foto)              12 Muaj Official Manufacturers Garanci I gara

  400 €
  Dibër
  16 tetor 19:22
 • Nokia Biznes

  Nokia Biznes

  Shes Nokia Biznes,tel mban 2 deri 3 dite bateri...gjendja tel e shihni ne foto...ju lutem vetem te interesuarit te kontaktojne flm

  30 €
  Dibër
  14 tetor 18:26
 • Apple iphone 7 brand new

  Apple iphone 7 brand new

  na kontaktoni blej 2 merrni 1 falas Email: [email protected] skype :: clerk.mikaelson Mail.ru Agent: [email protected] Apple iphone 7 Brand new Specifikimet teknike Pi

  407 €
  Dibër
  14 tetor 12:53
 • Samsung Galaxy A5

  Samsung Galaxy A5

  Disponoj një samsung galaxy A5 ngjyr e zez 16 memorje e 2 rami , në gjendje përfekte estetike she teknike , eshtë celulari më elegant i prodhuar nga samsung , shoqërohet bashk me xham mbrojtës dhe co

  200 €
  Dibër
  13 tetor 14:16
 • Galaxy Alpha

  Galaxy Alpha

  Shes Galaxy Alpha,32 giga memoria 2 giga ram,camera 12 megapixel...gjendja celularit 8/10 cmimi 200 euro

  200 €
  Dibër
  9 tetor 17:26
 • Unlocked Apple iphone 7 128gb

  Unlocked Apple iphone 7 128gb

  Contact us on the whatsapp and email below for more information:: Whatsapp number:- +1 2675278846 Email: [email protected]

  500 €
  Dibër
  7 tetor 20:16
 • Unlocked Apple iphone 7 128gb

  Unlocked Apple iphone 7 128gb

  Contact us on the whatsapp and email below for more information:: Whatsapp number:- +1 2675278846 Email: [email protected]

  500 €
  Dibër
  7 tetor 02:16
 • Brand new Apple MacBook Pro Original

  Brand new Apple MacBook Pro Original

  eksportit tonë kompani pajisjet elektrike mbi 10 vjet, ne duam të zgjeruar tregun tonë globale këtë muaj, kështu që ju do të fitojë çmimin më të mirë! Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni me ndonjë

  600 €
  Dibër
  28 shtator 20:16
 • Iphone 5S me pamje si te Iphone 6

  Iphone 5S me pamje si te Iphone 6

  Iphone 5S Gold 16 G pa asnje dallim nga Iphone 6. Ne gjendje shum shum te mire, pa gervishtje si i ri 10/10.Çmimi 250 Euro

  250 €
  Dibër
  22 shtator 18:16
 • iphone apple i ri 7 tani në dispozicion

  iphone apple i ri 7 tani në dispozicion

  Ne duam që ju të dini se Apple Iphone 7 është tani në dispozicion   është Factory Original mbyllur dhe vjen me pajisje të plotë dhe garanci 1 vit ndërkombëtare dhe 90days politikat e kthimit ORIGINAL

  600 €
  Dibër
  16 shtator 21:16
 • brand new apple iphone 6 64gb

  brand new apple iphone 6 64gb

  ri samsung galaxy note 5 Dyshja hapur. punon me ndonjë kartë SIM në dhe jashtë bullgari .. Blej 2 merrni 1 Njësia lirë Kontaktoni nëse të interesuar poshtë SKYPE: david.nikolai2 EMAIL: saleselect8@

  300 €
  Dibër
  15 shtator 20:17
 • brand new apple iphone 6s 64gb

  brand new apple iphone 6s 64gb

  ri samsung galaxy note 5 Dyshja hapur. punon me ndonjë kartë SIM në dhe jashtë bullgari .. Blej 2 merrni 1 Njësia lirë Kontaktoni nëse të interesuar poshtë SKYPE: david.nikolai2 EMAIL: saleselect8@

  300 €
  Dibër
  15 shtator 20:16
 • factory unlocked apple iphone 6s plus

  factory unlocked apple iphone 6s plus

  ri samsung galaxy note 5 Dyshja hapur. punon me ndonjë kartë SIM në dhe jashtë bullgari .. Blej 2 merrni 1 Njësia lirë Kontaktoni nëse të interesuar poshtë SKYPE: david.nikolai2 EMAIL: saleselect8@

  350 €
  Dibër
  15 shtator 19:16
 • BRAND NEW APPLE IPHONE 6 PLUS

  BRAND NEW APPLE IPHONE 6 PLUS

  Ne duam që ju të dini se të gjithë telefonat tanë celularë janë Factory Original mbyllur dhe vjen me pajisje të plotë dhe garanci 1 vit ndërkombëtare dhe 90days politikat e kthimit ORIGINAL prodhuar

  300 €
  Dibër
  14 shtator 17:27
 • brand new playing station 4

  brand new playing station 4

  Ne duam që ju të dini se të gjithë telefonat tanë celularë janë Factory Original mbyllur dhe vjen me pajisje të plotë dhe garanci 1 vit ndërkombëtare dhe 90days politikat e kthimit ORIGINAL prodhuar

  120 €
  Dibër
  14 shtator 17:26
 • band new apple iphone 6s plus 64gb

  band new apple iphone 6s plus 64gb

  Ne duam që ju të dini se të gjithë telefonat tanë celularë janë Factory Original mbyllur dhe vjen me pajisje të plotë dhe garanci 1 vit ndërkombëtare dhe 90days politikat e kthimit ORIGINAL prodhuar

  350 €
  Dibër
  14 shtator 16:16
 • iPhone 5

  iPhone 5

  Shitet iPhone 5

  20.000 Lek
  Dibër
  13 shtator 18:16