Elektronikë
Dibër
 • 6 foto
  IPhone X,8 Plus,8.7 Plus,7,6S Plus,6S,6 Plus,6 All
  Telefona celulare

  IPhone X,8 Plus,8.7 Plus,7,6S Plus,6S,6 Plus,6 All

  Të gjithë telefonat tanë janë 100% origjinale, të reja, të mbyllura në kutinë origjinale me të gjith

  Dibër 10 maj 21:26
  560 €
 • 2 foto
  Samsung j7 2017
  Telefona celulare

  Samsung j7 2017

  Shitet samsung j7 (2017) . Ngjyra i zi . 2 jav i perdorur. Gjendja 10/10. As1 gervishtje . Camera 13

  Dibër 9 maj 20:26
  24.000 Lek
 • 0 foto
  IPHONE 5s
  Telefona celulare

  IPHONE 5s

  shitet iphone 5s gold model europian 16gb memorie gjendja 8\10

  Dibër 6 maj 20:27
  160 Lek
 • 0 foto
  MSI GTX 1080 GAMING X 8G
  Pjese per kompjuter

  MSI GTX 1080 GAMING X 8G

  Brand new MSI GTX 1080 GAMING X 8G Whatsapp Chat +1 (410) 817-7292

  Dibër 1 maj 14:16
  250 €
 • 0 foto
  Samsung Galaxy Note 8 /Samsung Galaxy S9+ /Samsung
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy Note 8 /Samsung Galaxy S9+ /Samsung

  Na kontaktoni në WHATSAPP Grafikoni: +19152293373 Për shitje Branded New Original Sealed Boxes Gen

  Dibër 30 prill 03:26
  700 €
 • 1 foto
  MSI GT73VR TITAN SLI 18.4-Inch Full HD i7
  Kompjutera

  MSI GT73VR TITAN SLI 18.4-Inch Full HD i7

  Na kontaktoni në WHATSAPP Grafikoni: +19152293373 Për shitje Branded New Original Sealed Boxes Gen

  Dibër 30 prill 03:26
  900 €
 • 0 foto
  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / Apple IPHONE 8
  Telefona celulare

  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / Apple IPHONE 8

  Na kontaktoni në WHATSAPP Grafikoni: +19152293373 Për shitje Branded New Original Sealed Boxes Gen

  Dibër 30 prill 03:16
  700 €
 • 1 foto
  Apple MacBook Pro 15" Retina MPTT2LL/A 16GB 512GB
  Kompjutera

  Apple MacBook Pro 15" Retina MPTT2LL/A 16GB 512GB

  Na kontaktoni në WHATSAPP Grafikoni: +19152293373 Për shitje Branded New Original Sealed Boxes Gen

  Dibër 30 prill 03:16
  900 €
 • 2 foto
  iPhone X
  Telefona celulare

  iPhone X

  Fabrika origjinale e re e zbuluar e mbyllur iPhone X 256GB me pajisje të plota dhe të plotë dhe pa p

  Dibër 29 prill 12:17
  600 €
 • 0 foto
  shes psp. te ri me cdo gje.
  Lojra per PC / Videolojra

  shes psp. te ri me cdo gje.

  Psp ka nje disk frd 2 karikus origjinal etj.

  Dibër 25 prill 08:16
  80 €
 • 0 foto
  Unlocked iPhone X 256GB
  Telefona celulare

  Unlocked iPhone X 256GB

  Fabrika e re e iPhone X Fabrika e Hapur E mbyllur me aksesorë të plotë të plotë që punon falas me çd

  Dibër 24 prill 14:16
  520 €
 • 3 foto
  Samsung S9 kase/gomin - ULTRA STORE ALBANI
  Shtesa per telefon celulare

  Samsung S9 kase/gomin - ULTRA STORE ALBANI

  Kasë për Samsung Galaxy S9. Material gome i hollë kompakt dhe estetik. Zbukuroni dhe mbroni telefoni

  Dibër 21 prill 21:16
  2.000 Lek
 • 0 foto
  nderrohet
  Telefona celulare

  nderrohet

  nderrohet s4 aktiv vetem me iphon 5s ose 6 shtoj sipas marveshjes.

  Dibër 21 prill 15:17
  1 €
 • 3 foto
  iPhone X
  Telefona celulare

  iPhone X

  Contáctame para más información a través de: Whatsapp: +17576946303

  Dibër 19 prill 22:16
  800 €
 • 3 foto
  Iphone X
  Telefona celulare

  Iphone X

  Më kontakto për më shumë informacion përmes: Whatsapp: +17576946303

  Dibër 19 prill 21:26
  500 €
 • 1 foto
  Apple iPhone 8 Plus - 256GB - Ari (i shkyçur)
  Telefona celulare

  Apple iPhone 8 Plus - 256GB - Ari (i shkyçur)

  Qëndroni në kontakt me familjen dhe miqtë me argjendin Apple iPhone X. Ky smartphone ka 256GB hapësi

  Dibër 19 prill 18:17
  500 €
 • 1 foto
  Apple iPhone 8 Plus - 256GB - Ari (i shkyçur)
  Telefona celulare

  Apple iPhone 8 Plus - 256GB - Ari (i shkyçur)

  Meld stilin dhe praktike me Apple iPhone 8 Plus smartphone. Ky telefon me format bar ka një ekran me

  Dibër 19 prill 18:17
  400 €
 • 2 foto
  Iphone 5s
  Telefona celulare

  Iphone 5s

  Iphone 5s gold 16 gb.. mundesi nderrimi diferenca nga ana ime

  Dibër 17 prill 13:18
  120 Lek
 • 0 foto
  Shitet iphone 6 . 16 GB
  Telefona celulare

  Shitet iphone 6 . 16 GB

  Gjendja 10/10 . Shitet per arsye mos perdorimi

  Dibër 13 prill 12:26
  265 Lek
 • 0 foto
  IPHONE 6s
  Telefona celulare

  IPHONE 6s

  shitet iphone 6s 16gb memorie i zi ne gjendje perfekte estetike dhe funksionale

  Dibër 12 prill 19:26
  280 Lek
 • 0 foto
  OKAZION
  Telefona celulare

  OKAZION

  shitet iphone 6s i zi 16 gb memorie gjendja perfekte si estetike dhe fusionale cmimi i padiskutueshe

  Dibër 12 prill 14:26
  280 Lek
 • 0 foto
  SHITET IPHONE 6S
  Telefona celulare

  SHITET IPHONE 6S

  Shitet iphone 6s i zi ne gjendje perfekte si fiksionale dhe estetike,me bateri te re te sapo nderrua

  Dibër 9 prill 22:16
  300 Lek
 • 3 foto
  Iphone
  Telefona celulare

  Iphone

  Shes iPhone 5s gold 16 GB gjendja 9/10 Nuk i punon vetem butoni mesit Pa asnje gervishtje Tel 06820

  Dibër 6 prill 11:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  iphone 8 space grey
  Telefona celulare

  iphone 8 space grey

  Brand i ri iphone 8 hapësirë gri me të gjitha të përfunduar në kutinë e mbyllur fillimisht me pajisj

  Dibër 4 prill 13:18
  450 €
 • 1 foto
  iphone X 256gb
  Telefona celulare

  iphone X 256gb

  Brand new product will all bills and accessories

  Dibër 31 mars 12:26
  487 €
 • 2 foto
  Samsung galaxy s5 Verizon 4G LTE
  Telefona celulare

  Samsung galaxy s5 Verizon 4G LTE

  ⚬Marka : Samsung ⚬ Modeli : Galaxy S5 Verizon 4G LTE ⚬Ngjyra : I bardhe ⚬Ram : 2 GB ⚬Rom

  Dibër 24 mars 16:17
  130 Lek
 • 1 foto
  iphone x 256gb original
  Telefona celulare

  iphone x 256gb original

  iphone x 256gb është origjinal krejt i ri vjen me garanci 1 vjeçare ndërkombëtare të përdorur asnjëh

  Dibër 22 mars 02:26
  500 €
 • 3 foto
  MSI GT73VR TITAN SLI 18.4-Inch Full HD i7
  Kompjutera

  MSI GT73VR TITAN SLI 18.4-Inch Full HD i7

  MSI GT73VR TITAN SLI 18,4-inç Full HD i7 Për shitje kuti të reja orignal mbyllur. Ju lutemi na kon

  Dibër 20 mars 21:17
  800 €
 • 2 foto
  Samsung Galaxy Note 8 / Samsung Galaxy S8 + 64GB
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy Note 8 / Samsung Galaxy S8 + 64GB

  Samsung Galaxy Note 8 / Samsung Galaxy S8 + 64GB Për shitje kuti të reja orignal mbyllur. Ju lutem

  Dibër 20 mars 21:17
  600 €
 • 2 foto
  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS
  Telefona celulare

  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS

  APPLE IPHONE X / IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 32GB / 128GB / 64GB Për shitje kuti të reja origna

  Dibër 20 mars 20:27
  700 €
 • 2 foto
  New Apple MacBook Pro 2017 Retina 15”
  Kompjutera

  New Apple MacBook Pro 2017 Retina 15”

  Apple MacBook Pro i ri 2017 Retina 15 " Për shitje kuti të reja orignal mbyllur. Ju lutemi na kont

  Dibër 20 mars 20:27
  850 €
 • 4 foto
  Tablet
  Telefona celulare

  Tablet

  Shitet tablet.Tableti shoqerohet me karikusen origjinale,me kufje dhe me kuti origjinale.tableti esh

  Dibër 9 mars 22:16
  100 €
 • 5 foto
  shitet ose nderohet
  Telefona celulare

  shitet ose nderohet

  samsung falaxy note 3 n9500 modeli me i mir dje me i shtrenjt 😉32gb 3gb ram kamera para shum e paste

  Dibër 9 mars 21:26
  140 Lek
 • 5 foto
  Toshiba net
  Kompjutera

  Toshiba net

  Shes laptop +bokse+cant per arsye mos perdorimi ka vetem 1difekt tastjera cmimi 40 euri

  Dibër 23 shkurt 20:18
  40 €
 • 2 foto
  Play station 3
  Lojra per PC / Videolojra

  Play station 3

  Shitet ps3 ne gjendje shum tmir .Ka 2 leva origjinale Me çip 5 lojra brenda :BLUR CALL OF DUTY PES 2

  Dibër 11 shkurt 17:16
  250 €
 • 0 foto
  Shes iphone 4
  Shtesa per telefon celulare

  Shes iphone 4

  Ne gjendje perfekte

  Dibër 31 janar 17:27
  45 Lek
 • 2 foto
  PlayStatyon 2,Cmim i diskutueshem!!
  Lojra per PC / Videolojra

  PlayStatyon 2,Cmim i diskutueshem!!

  Ps2 ne gjendje shume te mire. shitet bashke me dy kontrullues +10 disqe me lojra Fifa 2013 Burnout R

  Dibër 15 janar 16:16
  7.000 Lek
 • 0 foto
  LG G3
  Telefona celulare

  LG G3

  shes telefon LG G3 ne gjendje super

  Dibër 13 janar 21:16
  150 Lek
 • 1 foto
  kredi ofrojnë mes individuale serioze
  TV / LCD / Plasma

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  TË SHPEJTË TË KREDISË Për të gjithë njerëzit që kanë nevojë të llojeve të ndryshme të financimi

  Dibër 7 janar 08:24
  100 €
 • 1 foto
  Macbook Pro 13” Touch Bar
  Kompjutera

  Macbook Pro 13” Touch Bar

  Macbook Pro 13” 2017 Core i5 3.1ghz 8gb Ram 256ssd Laptopi eshte 2 muaj i perdorur

  Dibër 3 janar 20:17
  1.350 €
 • 2 foto
  DM
  Telefona celulare

  DM

  Telefoni eshte ne gjendje shume te mire e sapo ardhur nga australia.Telefoni eshte 16 GB dhe 2G rom.

  Dibër 23 dhjetor 20:16
  200 Lek
 • 1 foto
  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit
  Kompjutera

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Duke vepruar si një ofrues i biznesit për disa banka, investitorë dhe financa në mbarë botën ne po k

  Dibër 14 dhjetor 20:39
  300 €
 • 0 foto
  RAM 4 GB DD3 per Laptop
  Pjese per kompjuter

  RAM 4 GB DD3 per Laptop

  RAM 4 GB DD3 per Laptop

  Dibër 11 dhjetor 22:20
  2.000 €
 • 1 foto
  Kredi ofrojnë në mes të veçantë
  Lojra per PC / Videolojra

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë Përshëndetje A keni probleme financiare? A ju është refuzuar ng

  Dibër 8 dhjetor 17:51
  150 €
 • 2 foto
  ZGJIDHJA JUAJ FINANCIARE NË 48 ORË
  Shtesa per telefon celulare

  ZGJIDHJA JUAJ FINANCIARE NË 48 ORË

  Të nderuar zonja dhe zonja! A po kërkoni një hua parash për realizimin e projektit tuaj? A jeni re

  Dibër 6 dhjetor 22:01
  130 €
 • 1 foto
  Kredi ofrojnë në mes të veçantë
  Fotoaparate

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë Përshëndetje A keni probleme financiare? A ju është refuzuar ng

  Dibër 6 dhjetor 18:39
  105 €
 • 2 foto
  Samsung Galaxy S8 SM-G950U - 64GB
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S8 SM-G950U - 64GB

  Samsung Galaxy S7 Edge / Galaxy S7 / Samsung Galaxy S8 + / Samsung Galaxy S8 SM-G950U - 64GB Për sh

  Dibër 3 dhjetor 22:16
  550 €
 • 0 foto
  Shitet telefon samsung galaxy
  Telefona celulare

  Shitet telefon samsung galaxy

  Ne gjendje super

  Dibër 1 dhjetor 00:16
  70 Lek
 • 1 foto
  Samsung Galaxy J1
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy J1

  Samsung Galaxy J1

  Dibër 30 nëntor 16:18
  80 €
 • 1 foto
  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit
  Shtesa per telefon celulare

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  ofrojnë kredi të shpejtë të kredisë dhe para të besueshme serioze Përshëndetje Z. Për të gjitha pro

  Dibër 29 nëntor 22:25
  300 €