Vetura
Viti
Fluturime Stuttgart - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Mercedes-Benz | Vetura në shitje në Viti

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Shitet Mercedes C 220 CDI viti 2009 Automatik RKS
  Vetura

  Shitet Mercedes C 220 CDI viti 2009 Automatik RKS

  Shitet Mercedes C 220 CDI viti 2009 Automatik i posa doganuar regjistruar RKS 1 vit dhe permban te g

  Viti Sot, 15:36
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Mercedes E 280 CDI 3.0 7G 2005 Avantgarde
  Vetura

  Shitet Mercedes E 280 CDI 3.0 7G 2005 Avantgarde

  Shitet Mercedes E 280 CDI viti 2005 Avangarde 3.0 7G tronik dhe permban klimen tronike funksionale

  Viti Sot, 15:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Mercedes C 320 4Matic 2010 3.0 me Dogan
  Vetura

  Shitet Mercedes C 320 4Matic 2010 3.0 me Dogan

  Shitet Mercedes C class 320 4 Matik (4x4) i vitit 2010 Avantgard me dogan e homologim te paguar me

  Viti Sot, 15:35
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet Mercedes E 350 CDI viti 2009 Avangarde
  Vetura

  Shitet Mercedes E 350 CDI viti 2009 Avangarde

  Shitet Mercedes E klase 350 CDI viti 2009 Avangarde i Ardhun Prej Gjermanise dhe permban klimen tron

  Viti Sot, 15:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Mercedes C 220 CDI 2011 Facelift me Dogan
  Vetura

  Shitet Mercedes C 220 CDI 2011 Facelift me Dogan

  Shitet Mercedes C 220 CDI i vitit 2011 Facelift me Dogan e Homologim i importuar nga Zvicrra manual

  Viti Sot, 15:32
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Mercedes E Klase 320 cdi Avangarde 2003
  Vetura

  Shitet Mercedes E Klase 320 cdi Avangarde 2003

  Shitet Mercedes E Klase 320 cdi viti 2003 Avangarde Automatik i ardhun prej zvicrres liber servisit

  Viti Sot, 15:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Mercedes C 220 Automatik viti 2009 Avangard
  Vetura

  Shitet Mercedes C 220 Automatik viti 2009 Avangard

  Shitet Mercedes C 220 CDI Automatik viti 2009 Avangarde me te gjitha opsionet kontakti 044 343 451 d

  Viti Sot, 15:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes-Benz E270 CDI W211
  Vetura

  Mercedes-Benz E270 CDI W211

  Shitet Benzi E270 CDI Automatik e modelit W211 ne gjendje shum te mir teknike. Kategoria: L

  Viti Sot, 14:40
  5.799 €
 • 9 foto
  Mercedes B 200 cdi Automatik me dogan viti 09
  Vetura

  Mercedes B 200 cdi Automatik me dogan viti 09

  shes mercedes b kllac 200 cdi ne fund te 2008 posedon Dogan homologim te paguar Automatik senzor p

  Viti Sot, 10:21
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  pjes Mercedes ML270
  Vetura

  pjes Mercedes ML270

  shes pjes per mercedes

  Viti Dje, 13:08
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes ML 320 cdi Automatik 6 muj regji viti 08
  Vetura

  Shes ML 320 cdi Automatik 6 muj regji viti 08

  Shes mercedes ML 320 cdi ne fund te 2007 Posedon Klim atronik Automatik 6 muj regjistrim Karrigat m

  Viti Dje, 09:38
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  mercedes E320 cdi eleganc 6 muj regji.04
  Vetura

  mercedes E320 cdi eleganc 6 muj regji.04

  shes mercedes E320 cdi ne fund te 2003 posedon Automatik tiptronik 6 muj regjistrim ne gjendje shu

  Viti Dje, 09:37
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  shes mercedes B 180 cdi Automatik 9 muj rks 2009
  Vetura

  shes mercedes B 180 cdi Automatik 9 muj rks 2009

  shes mercedes bklas 180 cdi ne fund te 2009 posedon Automatik klim funksionale 9 muj regjistrim ne

  Viti 20 gusht 23:17
  6.900 €
 • 0 foto
  Shitet Mercedes E 300 Dizel Automatik RKS 11 Muaj
  Vetura

  Shitet Mercedes E 300 Dizel Automatik RKS 11 Muaj

  Shitet Mercedes E 300 Sh dizel viti 1999 i regjistruar RKS perafersisht 11 muaj klimen funksionale e

  Viti 20 gusht 14:36
  2.950 €
 • 2 foto
  Mercedes benz cdi
  Vetura

  Mercedes benz cdi

  shes mercedesin pack AMG C clas 220 CDI 120.000KM VITI 2011 GPS etj GJITH SERVISAT TE MERCEDESI .gje

  Viti 20 gusht 05:19
  19.000 €
 • 5 foto
  Fellne per Mercedes 20 coll
  Vetura

  Fellne per Mercedes 20 coll

  Shiten fellnet per mercedes por i bajn edhe shum llojev t kerrev

  Viti 18 gusht 18:48
  540 €
 • 4 foto
  pjes Mercedes 250
  Vetura

  pjes Mercedes 250

  shes pjes per mercedes 250 me llasnje te gjana

  Viti 17 gusht 09:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  pjes Mercedes vaneo 1.7D
  Vetura

  pjes Mercedes vaneo 1.7D

  shes pjes per vaneo

  Viti 17 gusht 09:19
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet Mercedes C220 Bluefency viti 2012 Automatik
  Vetura

  Shitet Mercedes C220 Bluefency viti 2012 Automatik

  Shitet Mercedes C 220 cdi Bluefency viti 2012 Automatik tiptronik i posa ardhun nga Franca kontakti

  Viti 12 gusht 11:55
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mercedes ML 320 Blutec
  Vetura

  Mercedes ML 320 Blutec

  Mercedes ML 320 Blutec , Automatik, klima, Senzor para dhe mbrama ,Karriga me nxemje ,Tempomat, ,Nav

  Viti 10 gusht 20:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mercedes-benz
  Vetura

  Mercedes-benz

  Vetura ësht gjithqkaa nrregull full opsione amg paket i ardhur nga zvicrra qe 1 vjet

  Viti 10 gusht 10:08
  11.500 €
 • 5 foto
  Shes mercedes benz C klas
  Vetura

  Shes mercedes benz C klas

  Shes mercedes benz c 202 benzin 1.8 automatik me klim n gjendje t rregull 1 pronar qe 10 vite rks de

  Viti 6 gusht 13:22
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  mercedes
  Vetura

  mercedes

  shitet mercedesi isapo ardhur ne gjendeje shum te mire me krejt opsionet

  Viti 5 gusht 21:36
  14.900 €
 • 4 foto
  Mercedes Benz - 190E disel
  Vetura

  Mercedes Benz - 190E disel

  Shes mercedesin 190 diesel ne gjendje teknike shum te mir Rigjistrim edhe 7 muaj Guma te mira Kares

  Viti 2 gusht 19:45
  1.400 €
 • 10 foto
  shes mercedes c220 cdi Automatik rks viti 2008
  Vetura

  shes mercedes c220 cdi Automatik rks viti 2008

  shes mercedes c220 ne fund te 2007 posedon Automatik tiptronik senzora para mas fellne me goma treja

  Viti 31 korrik 09:33
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mercedes e 220 cdi AUTOMATIK 2004...
  Vetura

  Mercedes e 220 cdi AUTOMATIK 2004...

  Mercedes e 220 cdi Automatik..viti fund te 2004..regjistrim 3 muj..Nuk esht hipotek..shiber..lekur..

  Viti 30 korrik 13:00
  6.400 €
 • 1 foto
  bulqize
  Vetura

  bulqize

  mercedes benz 190 pa letra ne gjendje te mir pune, vendodhja bulqize. tel.. 0692151619

  Viti 29 korrik 18:27
  500 €
 • 3 foto
  Mercedes Benz - 190E
  Vetura

  Mercedes Benz - 190E

  Shitet mercedesi 190 ne gjendje te rregullt 044594141

  Viti 28 korrik 16:46
  1.500 €
 • 5 foto
  Merrcedes 250 viti 89 rks deri 08.01.2020 i rujten
  Vetura

  Merrcedes 250 viti 89 rks deri 08.01.2020 i rujten

  Vetura osht ne gjendje te mir teknike posedon rexhistrim deri ne 2020 viti 89 ndrrim i mundshem per

  Viti 27 korrik 19:43
  1.399 €
 • 3 foto
  shitet Mercedes
  Vetura

  shitet Mercedes

  shitet Mercedes , i rujtun , komod. per me shume info.. kontakto Agim Beqiri , nr tel 044194079

  Viti 26 korrik 23:32
  2.400 €
 • 6 foto
  Shes mercedes benz C klas
  Vetura

  Shes mercedes benz C klas

  Shes mercedes benz c klas 180 benzin n gjendje t rregullt automatik me klim rks deri n vit ri viti

  Viti 26 korrik 18:20
  1.800 €
 • 7 foto
  MERCEDES A CLASS AUTOMATIK
  Vetura

  MERCEDES A CLASS AUTOMATIK

  Mercedes a class automatik rks me klim funksionale hargjime te vogla ne gjendje te rregullt eshte ne

  Viti 18 korrik 10:49
  3.300 €
 • 6 foto
  Shes mercedes benz E klas avangarede
  Vetura

  Shes mercedes benz E klas avangarede

  Shes mercedes benz e kllas 320 dizell klim funksionale n gjendje t rregull viti prodhimit 02.09.2003

  Viti 16 korrik 11:16
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes mercedes benz C klas
  Vetura

  Shes mercedes benz C klas

  Shes mercedes benz c klas viti prodhimit 29 .08.2005 n gjendje t rregull automatim 2.2 dizell klim

  Viti 16 korrik 08:34
  7.300 €
 • 0 foto
  Shitet Mercedes B 200 CDI Automatik 2006 RKS
  Vetura

  Shitet Mercedes B 200 CDI Automatik 2006 RKS

  Shitet Mercedes B 200 CDI Automatik Avantgarde i vitit 2006 RKS 1 vit ; vetura eshte me full paisje

  Viti 13 korrik 22:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Mercedes C 220 CDI 2009 Automatik RKS
  Vetura

  Shitet Mercedes C 220 CDI 2009 Automatik RKS

  Shitet Mercedes C 220 CDI i vitit 2009 Automatik-tiptronik Avantgarde i posadoganuar dhe regjistruar

  Viti 13 korrik 22:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shes mercedes
  Vetura

  shes mercedes

  shes mercedesin ne gjendje te rregullt viti prodhimit 2002 esht automatik servisin e krym ule fil

  Viti 12 korrik 01:25
  3.700 €
 • 11 foto
  Mercedes-Benz E320 E 211 Avantgard -Anglez
  Vetura

  Mercedes-Benz E320 E 211 Avantgard -Anglez

  Shes veturen Mercedes-Benz E320 cdi w211 Avantgard, motorr 3.2 Diesel, me timon në anën e djatht (An

  Viti 11 korrik 11:39
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes mercedes
  Vetura

  Shes mercedes

  Shes mercedes kombi 2006 2.2 cdi asht shum i ruajtur per me shum ne viber +37744193678

  Viti 9 korrik 19:36
  3.000 €
 • 5 foto
  shitet mercedesi
  Vetura

  shitet mercedesi

  shes mercedes benz e350 cdi amg 2009 ne gjendje perfekte teknike dhe optike full opcione automatik t

  Viti 1 korrik 19:50
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Okazion .Shitet evo 280
  Vetura

  Okazion .Shitet evo 280

  Shitet evo 280 cdi me dogan te paguar esht ne gjendje te mir pune. Cmimi pak i diskutushem xhamat

  Viti 27 qershor 10:10
  5.000 €
 • 11 foto
  SHITET MERCEDS A KLAS 2.0 DIZEL 2007 RKS 2MUJ
  Vetura

  SHITET MERCEDS A KLAS 2.0 DIZEL 2007 RKS 2MUJ

  shitet mercedes a klas 2.0 dizel ne gjendje shum tmir i ruishum si mrena dhe jasht kilometra 214mij

  Viti 26 qershor 17:56
  4.300 €
 • 2 foto
  pjes Mercedes Vito diesel
  Vetura

  pjes Mercedes Vito diesel

  shes pjes per mercedes vito diesel

  Viti 25 qershor 17:40
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes 200 Dizel
  Vetura

  Mercedes 200 Dizel

  Shitet Mercedes Benz w124 200 ne gjendje te rregullt teknike Interier te paster Ndrrim me T4 ,Vito

  Viti 25 qershor 14:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pjes per Mercedes
  Vetura

  Pjes per Mercedes

  shes pjese per mercedes motori 2.2 diesel qmimi 500 euro si dhe te gjitha pjeset tjera trapat dyer

  Viti 20 qershor 20:46
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Benzi 2.5
  Vetura

  Shitet Benzi 2.5

  Shitet Benzi 2.5 Me Dekomenta Te Rregulla Letrat E Sapo Bera Makina Eshte Me Gjendje Shum Te Mir Spo

  Viti 20 qershor 13:57
  3.500 €
 • 5 foto
  mercedes benz 2.0 benzin compresor
  Vetura

  mercedes benz 2.0 benzin compresor

  shes mercedes benz viti 2001 2.0 benzin compresor nr:+38344828019 viber

  Viti 19 qershor 11:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes E 280 CDI EVOViti 2007 Automatik Elegance
  Vetura

  Mercedes E 280 CDI EVOViti 2007 Automatik Elegance

  Shitet Mercedes E 280 CDI Evo viti 2007 Automatik tiptronik i permban klimen para mbrapa cencora par

  Viti 16 qershor 14:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET MERCEDES C220 DIZEL 2001 MANUEL 6SHPEJTSi
  Vetura

  SHITET MERCEDES C220 DIZEL 2001 MANUEL 6SHPEJTSi

  shitet merecedes c220 dizel 2001 manuel 6shpejtsi ne gjendje te rregullt i rujutun rks i skaduar per

  Viti 14 qershor 15:01
  3.900 €
 • 5 foto
  Shitet Benzi cls 2.5
  Vetura

  Shitet Benzi cls 2.5

  Shitet Benzi CLS 2.5 Viti 2002 Be Gjedje Shum Shum Te Mire Makina Eshte Me Letra Per 1 Vit Me Sherb

  Viti 14 qershor 02:21
  Me Marrveshje