Vetura
Viti

Mercedes-Benz | C-Class | Vetura në shitje në Viti

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Shitet Mercedes C 220 CDI 2011 Facelift me Dogan
  Vetura

  Shitet Mercedes C 220 CDI 2011 Facelift me Dogan

  Shitet Mercedes C 220 CDI i vitit 2011 Facelift me Dogan e Homologim i importuar nga Zvicrra manual

  Viti Sot, 13:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Mercedes C 220 CDI viti 2009 Automatik RKS
  Vetura

  Shitet Mercedes C 220 CDI viti 2009 Automatik RKS

  Shitet Mercedes C 220 CDI viti 2009 Automatik i posa doganuar regjistruar RKS 1 vit dhe permban te g

  Viti Sot, 13:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MERCEDES C220 EVO AUTOMATIK RKS 10 MUJ
  Vetura

  MERCEDES C220 EVO AUTOMATIK RKS 10 MUJ

  Shes mercedes ne gjendje perfekte i servisuar komplet posedon: klimatronic, senzora parkingi, bord c

  Viti 10 tetor 14:49
  5.400 €
 • 0 foto
  Shitet Mercedes C 320 4Matic 2010 3.0 me Dogan
  Vetura

  Shitet Mercedes C 320 4Matic 2010 3.0 me Dogan

  Shitet Mercedes C class 320 4 Matik (4x4) i vitit 2010 Avantgard me dogan e homologim te paguar me

  Viti 10 tetor 14:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Mercedes C220,CDI
  Vetura

  Shitet Mercedes C220,CDI

  Shitet Mercedes C class, ne gjendje perfekte. Kontakti vetem permes emaili-it

  Viti 4 tetor 16:16
  5.000 €
 • 11 foto
  MERCEDES BENZ C220 EVO AUTOMATIK RKS 10 MUJ 2004
  Vetura

  MERCEDES BENZ C220 EVO AUTOMATIK RKS 10 MUJ 2004

  Shes mercedes ne gjendje perfekte i servisuar komplet posedon: klimatronic, senzora parkingi, bord c

  Viti 23 shtator 17:37
  5.700 €
 • 5 foto
  Shitet Mercedes c 250 Dizel viti 1995 RKS 11 Muaj
  Vetura

  Shitet Mercedes c 250 Dizel viti 1995 RKS 11 Muaj

  Shitet Mercedes C 250 Dizel viti prodhimit 1995 i regjistruar gati 1 vit permban klime gjamat me rry

  Viti 17 shtator 08:32
  2.400 €
 • 5 foto
  Shes mercedes benz C klas
  Vetura

  Shes mercedes benz C klas

  Shes mercedes benz c 202 benzin 1.8 automatik me klim n gjendje t rregull 1 pronar qe 10 vite rks de

  Viti 6 gusht 13:22
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  shes mercedes c220 cdi Automatik rks viti 2008
  Vetura

  shes mercedes c220 cdi Automatik rks viti 2008

  shes mercedes c220 ne fund te 2007 posedon Automatik tiptronik senzora para mas fellne me goma treja

  Viti 31 korrik 09:33
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes mercedes benz C klas
  Vetura

  Shes mercedes benz C klas

  Shes mercedes benz c klas 180 benzin n gjendje t rregullt automatik me klim rks deri n vit ri viti

  Viti 26 korrik 18:20
  1.800 €
 • 0 foto
  Shitet Mercedes C 220 CDI 2009 Automatik RKS
  Vetura

  Shitet Mercedes C 220 CDI 2009 Automatik RKS

  Shitet Mercedes C 220 CDI i vitit 2009 Automatik-tiptronik Avantgarde i posadoganuar dhe regjistruar

  Viti 13 korrik 22:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Benzi 2.5
  Vetura

  Shitet Benzi 2.5

  Shitet Benzi 2.5 Me Dekomenta Te Rregulla Letrat E Sapo Bera Makina Eshte Me Gjendje Shum Te Mir Spo

  Viti 20 qershor 13:57
  3.500 €
 • 5 foto
  mercedes benz 2.0 benzin compresor
  Vetura

  mercedes benz 2.0 benzin compresor

  shes mercedes benz viti 2001 2.0 benzin compresor nr:+38344828019 viber

  Viti 19 qershor 11:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET MERCEDES C220 DIZEL 2001 MANUEL 6SHPEJTSi
  Vetura

  SHITET MERCEDES C220 DIZEL 2001 MANUEL 6SHPEJTSi

  shitet merecedes c220 dizel 2001 manuel 6shpejtsi ne gjendje te rregullt i rujutun rks i skaduar per

  Viti 14 qershor 15:01
  3.900 €
 • 5 foto
  Okazion, Shitet Mercedes C200 viti 2008
  Vetura

  Okazion, Shitet Mercedes C200 viti 2008

  modeli C klas 200 . viti 2008 . Nafte . 270000 mij Klm . Sensor parkimi para mbrapa . Nevigator Mak

  Viti 11 qershor 09:57
  7.200 €
 • 3 foto
  Mercedes C class 220cdi pjes te ndryshme
  Vetura

  Mercedes C class 220cdi pjes te ndryshme

  Shes pjes per mercedes c class 220 cdi per me shum informata mund te kontaktoni ne numrin :044688042

  Viti 8 qershor 09:53
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  C 203 200 kompresor
  Vetura

  C 203 200 kompresor

  C klas 203 bemxin kompresor makina esht super gjendje sic i shikoni dhe fotot jan te bera nw gjerman

  Viti 7 qershor 16:34
  3.900 €
 • 6 foto
  Shitet C 220.
  Vetura

  Shitet C 220.

  Ne gjendje pune.Me dokumenta te rregullta deri ne korrik 2019. Ka nevoje per disa sherbime

  Viti 25 maj 11:48
  1.000 €
 • 5 foto
  Mwecedezi esht shum i rujshm
  Vetura

  Mwecedezi esht shum i rujshm

  esht shum i rujshm dyrt elektronike xhamat me klim etj me libr servisi e garantoj per qka dush zbeso

  Viti 25 maj 10:16
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet Mercedes C 220 CDI Viti 2001 RKS 11 Muaj
  Vetura

  Shitet Mercedes C 220 CDI Viti 2001 RKS 11 Muaj

  Shitet Mercedes C klase 220 Cdi viti 2001 i regjistruar deri me 27.03.2020 Manuel 6 shpejsi me te gj

  Viti 20 maj 14:31
  4.900 €
 • 9 foto
  Mercedes C220 avantgarde automatik dizel
  Vetura

  Mercedes C220 avantgarde automatik dizel

  Mercedes C220 dizel avantgarde automatik rks 1 vit ne gjendje shum te mire 196 mij km dy qelesa fell

  Viti 12 maj 00:03
  8.800 €
 • 4 foto
  Mercedez 250 c
  Vetura

  Mercedez 250 c

  shitet mercedes benz 250c pa rigjistrim

  Viti 5 prill 14:44
  2.100 €
 • 5 foto
  Shes Mercedes C220 CDI Avangard 2004
  Vetura

  Shes Mercedes C220 CDI Avangard 2004

  Shes Mercedes C220 CDI Avangard 2004 Manual me gjitha serviset e kryera dhe ne gjendje shum te mir v

  Viti 4 prill 00:32
  7.100 €
 • 0 foto
  Mercedes Benz c200 per pjese
  Vetura

  Mercedes Benz c200 per pjese

  shes pjese per mercedesc200

  Viti 3 prill 23:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes pjese Mercedes C220
  Vetura

  Shes pjese Mercedes C220

  shes pjese per mrc 220 viti 2003 automatik

  Viti 3 prill 17:35
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Urgjent Mercedes Benz C270
  Vetura

  Shitet Urgjent Mercedes Benz C270

  Shitet Urgjent Mercedesi Posedon: Klim Airbag/SRS Abs Automatik/Triptronik Karriget Elektronike Et

  Viti 2 prill 22:34
  4.300 €
 • 3 foto
  pjes Mercedes C180
  Vetura

  pjes Mercedes C180

  shes pjes per mercedes c180

  Viti 1 prill 09:55
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  C-Class 2008 Portobagazh 220 nafte Automat 9000 €
  Vetura

  C-Class 2008 Portobagazh 220 nafte Automat 9000 €

  Shitet Mercedes C-Class 220 nafte Portobagazh. Makina ka 210000 km dhe eshte e kompletuar me opsion

  Viti 1 prill 06:39
  9.000 €
 • 6 foto
  Mercedes C-Class 2008 SW 220 nafte Automat 9000 €
  Vetura

  Mercedes C-Class 2008 SW 220 nafte Automat 9000 €

  Tirane ,Shitet Mercedes C-Class 2008 me portobagazh , 2.2 nafte ,kambio Automatike ,sedilje lekure ,

  Viti 1 prill 06:39
  9.000 €
 • 0 foto
  Shes pjese Mercedes C250 Turbo
  Vetura

  Shes pjese Mercedes C250 Turbo

  shes pjese per mrc 250 turbo ne gjendje shum te mir

  Viti 1 prill 06:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet mercedes benz c220 diesel
  Vetura

  Shitet mercedes benz c220 diesel

  Shitet mercedes benz c220 diezel automatik karavan ne gjendje te mir teknike rks 02.11.2019

  Viti 31 mars 23:02
  6.600 €
 • 3 foto
  Mercedes-Benz C320 4Matic
  Vetura

  Mercedes-Benz C320 4Matic

  Shes Mercedes-Benz C320 4matic tiptronic 3.0 Diesel 280.000 km origjinal Servisi i sapober 2 par Gom

  Viti 31 mars 20:08
  7.000 €
 • 6 foto
  Shes mercedes benz c220 disell
  Vetura

  Shes mercedes benz c220 disell

  Shes mercedes benz c220 disell 2.2 eshte ne gjendje te mire

  Viti 31 mars 11:38
  6 €
 • 4 foto
  Mercedes-benz
  Vetura

  Mercedes-benz

  Shes Mercedes C-220, ne gjendje te shkelqyer, regjistrimi i pare ne KS deri ne maj 2019, Avangard a

  Viti 31 mars 10:48
  9.800 €
 • 0 foto
  pjes Mercedes C class 2.5 turbo
  Vetura

  pjes Mercedes C class 2.5 turbo

  shes matorrin ne gjendje shum te mir me targa te huja

  Viti 31 mars 09:57
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  shes mercedes c220 cdi regjistrim 11 nuj viti 02
  Vetura

  shes mercedes c220 cdi regjistrim 11 nuj viti 02

  shes mercedes c220 cdi ne fund te 2001 posedon Avangard 11 mui regjistrm pi matmirve pa asni vrejt

  Viti 31 mars 08:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pjes Mercedes c180 karavan
  Vetura

  Pjes Mercedes c180 karavan

  shes pjes per mercedes c

  Viti 29 mars 20:31
  Me Marrveshje