Vetura
Shterpcë

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  Këtu është zgjidhja
  Vetura

  Këtu është zgjidhja

  Mirëmëngjesi. Unë ofroj kredi për të gjithë njerëzit e sinqertë dhe të ndershëm; ata që kanë nevojë

  Shterpcë 11 prill 07:51
  67 Lek