Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Shterpcë

 • 1 foto
   F/S : Apple iPhone 11 Pro Max / Samsung Galaxy s10+ 512GB / Apple iPhone Xs Max
  Telefona celulare

  F/S : Apple iPhone 11 Pro Max / Samsung Galaxy s10+ 512GB / Apple iPhone Xs Max

  Brand New & Original, Sealed in Original Box, Comes with Warranty along with return policy. Also ava

  Shterpcë 14 mars 22:25
  650 €
 • 15 foto
  Vila ne shitje ne Brezovice / Villa for sale - 19 Ari
  Shtepi / Vila

  Vila ne shitje ne Brezovice / Villa for sale - 19 Ari

  Shitet vila në Brezovicë, Malet e Sharrit. Lokacioni shumë atraktiv përgjatë rrugës kryesore, në afë

  Shterpcë 25 janar 17:57
  400.000 €
 • 7 foto
  Shitet vile ne Brezovice / Villa for sale in Brezovica - 19 ari
  Shtepi / Vila

  Shitet vile ne Brezovice / Villa for sale in Brezovica - 19 ari

  Villa gjendet ne vikend zone prane restorantit "Qafa". Prona ka nje siperfaqje trualli prej 1900m2 d

  Shterpcë 26 dhjetor 20:00
  400.000 €
 • 15 foto
  Vile ne shitje ne Brezovice / Villa for sale in Brezovica - 19 ari
  Shtepi / Vila

  Vile ne shitje ne Brezovice / Villa for sale in Brezovica - 19 ari

  Shitet 150m2 vile 3 kateshe me 1900m2 toke ne vikend zone prane restorantit Qafa. Shtepia ka nje sal

  Shterpcë 26 dhjetor 20:00
  400.000 €
 • 5 foto
  ⭕Shitet apartamenti 86m2 në Brezovic afër Hotelit Pine⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet apartamenti 86m2 në Brezovic afër Hotelit Pine⭕

  ⭕Shitet apartamenti 86m2 në Brezovic afër Hotelit Pine⭕ ⭕Apartementi posedon : ⭕Sallon ⭕Kuzhine

  Shterpcë 2 nëntor 14:54
  1.000 €
 • 3 foto
  ⭕Shitet Villa 288 m2 në Brezovic afër Hotelit Pine⭕
  Shtepi / Vila

  ⭕Shitet Villa 288 m2 në Brezovic afër Hotelit Pine⭕

  ⭕Shitet Villa 288 m2 në Brezovic afër Hotelit Pine⭕ ⭕Villa posedon : ⭕Sallon ⭕Kuzhine ⭕4dhoma gj

  Shterpcë 2 nëntor 14:43
  250.000 €
 • 9 foto
  ⭕Shitet Villa 198m2 e gatshme për banim në Brezovic afër Hotelit Pine⭕
  Shtepi / Vila

  ⭕Shitet Villa 198m2 e gatshme për banim në Brezovic afër Hotelit Pine⭕

  ⭕Shitet Villa 198m2 e gatshme për banim në Brezovic afër Hotelit Pine⭕ ⭕Villa posedon : ⭕Sallon ⭕

  Shterpcë 2 nëntor 14:39
  220.000 €
 • 3 foto
  Cyanide kaliumi si pilula ashtu edhe pluhuri KCN 99,99%
  Sherbime

  Cyanide kaliumi si pilula ashtu edhe pluhuri KCN 99,99%

  Cyanide kaliumi si pilula ashtu edhe pluhuri KCN 99,99% Emri i Kompanisë: Marek Pharma EMAIL: (m

  Shterpcë 26 gusht 14:39
  100 €
 • 1 foto
  Trolli ne shitje
  Truall / Toke

  Trolli ne shitje

  Shitet trolli ne Brezovice

  Shterpcë 11 korrik 07:46
  22.500 €
 • 0 foto
  FOR SALE:Yamaha Tyros5 - Arranger Workstation $2000 USD
  Instrumente muzikore dhe paisje

  FOR SALE:Yamaha Tyros5 - Arranger Workstation $2000 USD

  We are a large musical instrument trading company, who enjoyed good reputation for many years.all br

  Shterpcë 29 janar 06:49
  2.000 €
 • 1 foto
  I ri Apple iPhone XS Max 512GB ari i hapur
  Telefona celulare

  I ri Apple iPhone XS Max 512GB ari i hapur

  I ri Apple iPhone XS Max 512GB ari i hapur

  Shterpcë 9 janar 14:24
  650 €
 • 1 foto
  Unë kam një kapital që do të përdoret për të dhënë hua të posaçme afatshkurtra dhe afatgjata duke filluar nga 5000 EURO në 1.000.000 EURO
  Sherbime

  Unë kam një kapital që do të përdoret për të dhënë hua të posaçme afatshkurtra dhe afatgjata duke filluar nga 5000 EURO në 1.000.000 EURO

  Unë kam një kapital që do të përdoret për të dhënë hua të posaçme afatshkurtra dhe afatgjata duke fi

  Shterpcë 25 dhjetor 09:11
  1 €
 • 2 foto
  We are offering Quality PURE VIRGIN SILVER LIQUIDE METALLIC MERCURIALS 99.999%
  Motore (mbi 50 cc)

  We are offering Quality PURE VIRGIN SILVER LIQUIDE METALLIC MERCURIALS 99.999%

  [email protected] telegram app user name...bettyygreg Packaging Detail:
In flask of 34.

  Shterpcë 8 nëntor 15:26
  5 €
 • 1 foto
  Rituali për të fituar një padi
  Sherbime

  Rituali për të fituar një padi

  [email protected] 1: Fillimi i Tarotit 2: Fillimi i magjisë së bardhë 3: fillimi i adhurimit

  Shterpcë 29 shtator 13:40
  1 €
 • 1 foto
  Trualli ne shitje
  Truall / Toke

  Trualli ne shitje

  Shitet trualli 340m2 ne kilometrin e dyte Brezovica -Shara center ideale per vikendica per ma shum i

  Shterpcë 12 shkurt 08:49
  10.000 €
 • 1 foto
  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber:+22962002097
  Biznes ne shitje / me qera

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro

  Shterpcë 6 shkurt 14:31
  60.000.000 €
 • 0 foto
  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber (+22962002097 )
  Makineri dhe inventare

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro

  Shterpcë 3 janar 11:48
  50.000.000 €