Vetura
Tepelenë

Vetura në shitje në Tepelenë

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  AUDI S6 5.2L V10 QUATTRO
  Vetura

  AUDI S6 5.2L V10 QUATTRO

  Shitet Audi S6 5.2 L V10 Quattro Benzin, Full Option. Per cdo informacion kontaktoni ne numrin e mes

  Tepelenë Sot, 18:08
  15.000 €
 • 6 foto
  Golf IV 1.9 nafte lac jo tepelene
  Vetura

  Golf IV 1.9 nafte lac jo tepelene

  Makin ne gjendje te mir vaj filtra te sapo ndrruar tani. makina eshte ne lac jo ne tepelen po e kam

  Tepelenë 19 nëntor 13:15
  2.200 €
 • 5 foto
  shitet kamion 809 vet shkarkus na te treja anet
  Vetura

  shitet kamion 809 vet shkarkus na te treja anet

  shitet ose nderohet me zetor

  Tepelenë 31 tetor 16:42
  3.000 Lek
 • 4 foto
  Aud A2 1.4 benzin
  Vetura

  Aud A2 1.4 benzin

  shitet okazion gjendje shum te mir

  Tepelenë 31 tetor 16:34
  1.800 €
 • 2 foto
  Fiat Doblo.1.6benzin+gaz2004.full 3.200Euro
  Vetura

  Fiat Doblo.1.6benzin+gaz2004.full 3.200Euro

  Fiat Doblo 1.6benzin+gaz 2003-2004 gri km origjinale 4+1 vende.xhama te zinje origjinale.me taksa dh

  Tepelenë 28 shtator 17:15
  3.200 €
 • 4 foto
  Range Rover Sport
  Vetura

  Range Rover Sport

  Shitet Range Rover Sport 2011 . Makina esht ne gjendje shume te mire. Te gjitha sherbimet e bera. Fu

  Tepelenë 8 shtator 23:07
  27.000 €
 • 4 foto
  Okazion c 200 naft automat
  Vetura

  Okazion c 200 naft automat

  Vetem shitet okazion c200 naft viti 2004 Automat letra per nje vit Makina do vetem 2 goma te reja dh

  Tepelenë 7 shtator 20:06
  2.000 €
 • 6 foto
  Shitet Passat CC
  Vetura

  Shitet Passat CC

  Shitet Passat CC, 2.0 nafte, blue motion, i vitit 2011, goma te reja, letra te paguara deri ne dhjet

  Tepelenë 5 shtator 17:56
  10.500 €
 • 11 foto
  SHITET AUDI S6 5.2L V10 QUATTRO
  Vetura

  SHITET AUDI S6 5.2L V10 QUATTRO

  Shitet Audi S6 5.2 L V10 Quattro Benzin, Full Option. Per cdo informacion kontaktoni ne numrin e mes

  Tepelenë 18 gusht 15:38
  15.000 €
 • 3 foto
  Shitje makine
  Vetura

  Shitje makine

  KIA Serento. Vit prodhimi 2004. 2500 kubik. Kambio automatik.

  Tepelenë 13 gusht 12:45
  4.300 €
 • 4 foto
  Shitet Kamioncin
  Vetura

  Shitet Kamioncin

  Shitet kamioncin, me letra dhe siguracione per nje vit, sherbime te tera te kryera. Cmimi i diskutue

  Tepelenë 9 gusht 11:53
  4.500 Lek
 • 6 foto
  landrover td5
  Vetura

  landrover td5

  shitet landrover td5 viti 2002 me letra goma te reja makina esht super gjendje cmimi 5700 euro

  Tepelenë 3 gusht 08:55
  5.700 €
 • 5 foto
   Shitet Mercedes- benz E200
  Vetura

  Shitet Mercedes- benz E200

  Makina esht me sherbime te kryera dhe ne gjendje te mire motorrike, prodhim i vitit 1990 kambio man

  Tepelenë 19 korrik 23:19
  150.000 Lek
 • 4 foto
  SHITET OPEL ZAFIRA 2.0 nafte
  Vetura

  SHITET OPEL ZAFIRA 2.0 nafte

  opel zafira 4+1 ,manuale me nafte ,e paster si jashte dhe brenda ,me goma te mira ,bateri e re ,me t

  Tepelenë 18 korrik 19:26
  1.700 €
 • 7 foto
   Okazion !!!! Shitet Ford Galaxy
  Vetura

  Okazion !!!! Shitet Ford Galaxy

  Shitet Ford Galaxy 2002, 1.9 naftë , full opsion ,ne gjendje shumë të mirë pune.

  Tepelenë 17 korrik 19:06
  2.500 €
 • 4 foto
  SHITET GOLF 4 .....1.9 NAFTE
  Vetura

  SHITET GOLF 4 .....1.9 NAFTE

  golf 4 ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike ,e paster si jashte dhe brenda,me dokumenta .

  Tepelenë 12 korrik 12:46
  1.700 €
 • 2 foto
  VW POLO Special
  Vetura

  VW POLO Special

  Shitet Vw Polo special Viti 06.07.2005 e sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar gati per targi

  Tepelenë 5 korrik 14:34
  3.500 €
 • 5 foto
  Mercedes Benz E 270
  Vetura

  Mercedes Benz E 270

  VITI 2004, TAVAN XHAMI, NDEZJE START- STOP, AVANGARD 270, LUKE EVO 2008, ME SENSOR Xhama te zinj org

  Tepelenë 21 qershor 15:29
  6.400 €
 • 0 foto
  Shitet kamioncin me dopjo gome
  Vetura

  Shitet kamioncin me dopjo gome

  Makina eshte ne gjendje te mire e gateshme per tu provuar nga te interesuarit .

  Tepelenë 12 qershor 18:57
  600.000 Lek
 • 11 foto
  Mercedes Benz 280 avangard cdi evo super gjendje
  Vetura

  Mercedes Benz 280 avangard cdi evo super gjendje

  Mercedes Benz 280 avangard cdi evo okazion.ne gjendje shume te mir shume i paster sherbimet e bera n

  Tepelenë 12 qershor 15:12
  5.400 €
 • 5 foto
  Ford Focus full opsion
  Vetura

  Ford Focus full opsion

  Shitet Ford Focus viti 2002 makina eshte me te gjitha sherbimet rip motori vaj filtra ferota goma te

  Tepelenë 11 qershor 10:55
  2.400 €
 • 2 foto
   Mercedes-Benz 407D
  Vetura

  Mercedes-Benz 407D

  Shitet Mercedes-Benz 407D, ngjyra e bardhe, motor 240 i rri, 240 mije kilometra, dokumenta te paguar

  Tepelenë 9 qershor 11:30
  2.000 €
 • 2 foto
  Mercedes Benz C class
  Vetura

  Mercedes Benz C class

  Mercedes Benz C 200CDI . Makina eshte ne gjendje shume te mire , eshte vit prodhimi Dhjetor 2000 dhe

  Tepelenë 8 qershor 18:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Nissan Navara 2001
  Vetura

  Nissan Navara 2001

  Makina ndodhet ne gjendje prefekte me te gjitha serviset te kryera ne shtetin Grek gomat te sa po ve

  Tepelenë 7 qershor 23:27
  5.800 €
 • 2 foto
  Shitet Mercedes Benz
  Vetura

  Shitet Mercedes Benz

  Shitet Mercedes Benz Avantgard, motorr 200 Benzin-Gaz, Sallon Lekure,me 6 marsha, me klima, me letra

  Tepelenë 3 qershor 20:20
  2.700 €
 • 3 foto
  MERCEDES BENZ E220 CDI
  Vetura

  MERCEDES BENZ E220 CDI

  Mjeti ne gjendje perfekte! Nderrohet me makine benzin gaz + - diferencen.

  Tepelenë 30 maj 14:55
  3.200 €
 • 7 foto
  Mercedes Benz C220 SportEdition
  Vetura

  Mercedes Benz C220 SportEdition

  MB C220 CDI (Sport Edition) 150Ps Fabrikat, viti i i prodhimit 07.04.2005 Makina i ka te gjitha shrb

  Tepelenë 28 maj 17:24
  6.000 €
 • 5 foto
  Shitet E 200
  Vetura

  Shitet E 200

  Shitet E 200, e vitit 2001, nafte, me timon ne krah te kundert, makina eshte ne gjendje shume te mir

  Tepelenë 26 maj 18:58
  2.500 €
 • 5 foto
  BMW 750 individual
  Vetura

  BMW 750 individual

  makina esht full options ska nevoj per komente 4.8 benzin gas, nuk nderrohet ,vetem telefonata seri

  Tepelenë 25 maj 01:13
  12.000 €
 • 0 foto
  Shitet makine me karroceri
  Vetura

  Shitet makine me karroceri

  Në gjendje të mirë.

  Tepelenë 18 maj 19:10
  4.500 €
 • 10 foto
  Shitet BMW 320
  Vetura

  Shitet BMW 320

  Shitet BMW 320 viti 2011 4 Matic Sensore mbrapa manuale Makinat esht n gjendje perfekte Me dogana

  Tepelenë 15 maj 19:03
  11.500 €
 • 3 foto
  Ford Galaxy
  Vetura

  Ford Galaxy

  Shitet Ford Galaxy me dokumenta gjer ne maj te 2020 ne gjendje shume te mire.

  Tepelenë 10 maj 11:24
  350.000 Lek
 • 5 foto
  Mercedes E27 dizel
  Vetura

  Mercedes E27 dizel

  e clas viti 2004 motorr 270 fuuuullll opsion ne gjendje shume te mire e gateshme per cdo prove nha a

  Tepelenë 2 maj 15:17
  6.200 €
 • 9 foto
  Shitet S 350 LUNGO
  Vetura

  Shitet S 350 LUNGO

  Shitet S 350, FULL OPTION, LUNGO. Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e mesiperm.

  Tepelenë 29 prill 09:27
  26.000 €
 • 0 foto
  Okazion Ford Fusion
  Vetura

  Okazion Ford Fusion

  : urgjent : Super okazion ford fusion 1,4 naft te gjitha sherbimet e kryera dhe dokumentat per nje v

  Tepelenë 19 prill 21:31
  2.500 €
 • 6 foto
  Shitet C 220
  Vetura

  Shitet C 220

  Shitet C Class 220, viti 2000, me kilometra 170558 origjinale. Shitet per arsye mos perdorimi. Cmimi

  Tepelenë 8 prill 21:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Peugeot 308 sw-trendy 2010??
  Vetura

  Peugeot 308 sw-trendy 2010??

  Makina eshte ne gjendje perfekte e ardhur nga zvicra me te gjitha sherbimet e bera ne zvicer🇨🇭 (me l

  Tepelenë 6 prill 15:08
  5.500 €
 • 5 foto
  Mercedes benc
  Vetura

  Mercedes benc

  Makina esh ne gjendje super te mir te bera cdo lloj sherbimi 4 goma te reja me gjith ferrota vaj fi

  Tepelenë 4 prill 13:37
  2 €
 • 2 foto
  Oferte/ STIHL 180/20000,Ms 250/35000 mij lek
  Vetura

  Oferte/ STIHL 180/20000,Ms 250/35000 mij lek

  Oferta eshte e limituar Jeni te mirepritur

  Tepelenë 4 prill 11:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mercedes benz 200 naft
  Vetura

  Mercedes benz 200 naft

  Mercedes benz 200 naft letra te prera per 1 vit I diskutushem

  Tepelenë 4 prill 09:00
  1.300 €
 • 3 foto
  Mitsubishi pajero 1992
  Vetura

  Mitsubishi pajero 1992

  Motorr:2.5 Karburanti:nafte 4x4 funksionale me vinç perpara Goma Susta amortizatori dhe gomina te

  Tepelenë 4 prill 08:57
  3.000 €
 • 3 foto
  Golf 4 1.9 TDi Di te kuqe
  Vetura

  Golf 4 1.9 TDi Di te kuqe

  Makina eshte ne gjendje shum te mir motorike dhe xhenerike e gatshme percdo lloj prove me 6 marshe

  Tepelenë 4 prill 08:15
  2.500 €
 • 0 foto
  BMW 323 CI
  Vetura

  BMW 323 CI

  Shitet BMW 323ci benzine +gaz. Impiant sekuencial Lovato i hedhur ne leje qarkullimi. kambio automat

  Tepelenë 4 prill 06:23
  2.900 €
 • 0 foto
  OKAZION OPEL ASTRA TD 1.7 NAFTE
  Vetura

  OKAZION OPEL ASTRA TD 1.7 NAFTE

  SHITET MAKIN🚘 OPEL ASTRA TD ⛽1.7 NAFT VIT PRODHIMI 1998 NGJYRË BLU E ZËNË ME SHKELQIM NË GJENDJE S

  Tepelenë 4 prill 06:18
  1.700.000 Lek
 • 3 foto
  Shitet 250
  Vetura

  Shitet 250

  Shitet 250 i bardhe i vitit 1989 me 250 mij kilometra, pa targa. Cmimi 700 mije i diskutueshem. Per

  Tepelenë 4 prill 05:40
  700.000 Lek
 • 5 foto
   Opel Zafira dizel -01
  Vetura

  Opel Zafira dizel -01

  Shitet Opel Zafira e vitit 2001.Makina ka kilometra origjinale.Targa shqiptare.Letra te paguara.Maki

  Tepelenë 4 prill 04:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   okazjon smart
  Vetura

  okazjon smart

  Smart naft 800 kabrole viti 2005 ne gjendje shum te mire dokum deri ne shkurt 2019 cmiimi I disk

  Tepelenë 4 prill 02:00
  2.300 €
 • 6 foto
  Ford Maverick benzin+gaz
  Vetura

  Ford Maverick benzin+gaz

  Shitet per arsye mosperdorimi

  Tepelenë 4 prill 01:47
  5.000 €
 • 4 foto
  Shitet Mercedes Benz c200 Diesel
  Vetura

  Shitet Mercedes Benz c200 Diesel

  Shitet Mercedes Benz c200 Diesel me letra Gjermane. Do jem ne shqiperi ne shtator.Kush ka interes te

  Tepelenë 3 prill 23:12
  3.000 €
 • 3 foto
  Fiat 500
  Vetura

  Fiat 500

  Makina esht ne gjendje perfekte 2 muaj ka qe ka ardhur nga italia me letra per nje vit.Me sherbimet

  Tepelenë 3 prill 21:09
  6.200 €