Automjete
Tepelenë

Automjete në shitje në Tepelenë

 • 3 foto
  Bicikleta Cube 29
  Motore (mbi 50 cc)

  Bicikleta Cube 29

  Shitet Cube 2020

  Tepelenë 29 shtator 18:58
  680 €
 • 8 foto
  Okazion 2950 euro
  Vetura

  Okazion 2950 euro

  Shitet makina ne gjendie shum te mir e vitit 2007 1.6 naft shum ekonomike xhama elektrik pasqyra ele

  Tepelenë 29 shtator 10:22
  2.950 €
 • 5 foto
  Volcwagen Gol
  Vetura

  Volcwagen Gol

  Volc gol viti 06 motor 1.6 kamio manuale dokumenta deri ne maj gjendje shum e mir cmimi 1400 euro I

  Tepelenë 28 shtator 21:08
  1.400 €
 • 9 foto
  shitet bmw seria 3
  Vetura

  shitet bmw seria 3

  bmw seria3 me sensor parkimi navi te madh kondiconer sendilje me ngrohje 6 muaj ka qe ka ardh na gje

  Tepelenë 28 shtator 11:43
  4.500 €
 • 8 foto
  Mercedes Benz 280 avangard cdi evo 2005 motor i zi
  Vetura

  Mercedes Benz 280 avangard cdi evo 2005 motor i zi

  Mercedes Benz 280 avangard cdi evo 2005 super gjendje shume i paster me te gjitha sherbimet e bera n

  Tepelenë 26 shtator 11:26
  4.999 €
 • 5 foto
  Benz W203
  Vetura

  Benz W203

  Shitet ose Nderohet me w210 ose w124 makina shifet na afer

  Tepelenë 22 shtator 19:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shitet mitsubish
  Vetura

  shitet mitsubish

  Shitet mitsubish ajero.viti 2002 ka 3 vite qe si ja pre letrat.

  Tepelenë 11 shtator 21:41
  4.500 €
 • 6 foto
  Shitet misubish L200
  Vetura

  Shitet misubish L200

  Shitet misubish L 200 vit 2000 motor 2.5 turbo diesel manuale 250000ne gjendje te mir pune me te g

  Tepelenë 2 shtator 20:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kamion Benz 814
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kamion Benz 814

  Kamion Benz 814 Veteshkarkim dhe vinc . Kamioni eshte ne gjendje perfekte Shitet ose ndrim

  Tepelenë 28 gusht 10:34
  9.000 €
 • 5 foto
  Autobuz 20+1
  Vetura

  Autobuz 20+1

  Autobuz20+1 Ne gjendje shum te mir pune dhe me cmim shum te arsyeshem

  Tepelenë 14 gusht 22:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Suzuki gs 400cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Suzuki gs 400cc

  Shitet suzuki 400cc ne gjendje shum te mir i mbajtur vetem per qef ne garazhd

  Tepelenë 12 gusht 20:44
  800.000 Lek
 • 3 foto
  Mitsubishi L200
  Vetura

  Mitsubishi L200

  Shitet l200 2.5 nafte , letra deri ne janar 2021 . Gomat e reja Kontakt wp 0688352333 Cmimi 4500

  Tepelenë 12 gusht 15:34
  4.500 €
 • 4 foto
  Yamaha townmate t50
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha townmate t50

  Yamaha t50 sportiv në giendje të mir shitet ode nderrohet 3 Marsha trasmision cdo gje origjinale

  Tepelenë 11 gusht 22:17
  300 €
 • 9 foto
  BMW 320 MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  BMW 320 MUNDESI NDERRIMI

  🚘 𝙈𝙖𝙧𝙠𝙖, 𝙈𝙤𝙙𝙚𝙡𝙞 : BMW 320 📆 𝙑𝙞𝙩𝙞: 2011 🚀 𝙈𝙤𝙩𝙤𝙧𝙧:2000 ⛽ 𝙆𝙖𝙧𝙗𝙪𝙧𝙖𝙣𝙩𝙞: Nafte ®ï¸ 𝙆𝙖𝙢𝙗𝙞𝙤: Manuale 📶 𝙆𝙢

  Tepelenë 5 gusht 18:07
  12.000 €
 • 10 foto
  Sprinter 416
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sprinter 416

  Shitet sprinter 416 i sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar, motorr 270 cdi,kambjo manuale,ve

  Tepelenë 5 gusht 11:54
  12.300 €
 • 3 foto
  Ww Bora manual 97
  Vetura

  Ww Bora manual 97

  Shitet wv Bora e vitit 97 manuale makina ndodhet ne tepelene ne gjendje te shkelqyer per me shume te

  Tepelenë 3 gusht 11:25
  11.111.111.111 Lek
 • 3 foto
  BMW X5 2005
  Autopjese dhe paisje

  BMW X5 2005

  Shitetn mbrojtese nga posht inoks 110 euro dhe kamjo210 euro per x5 e vitit 2005

  Tepelenë 26 korrik 19:29
  300 €
 • 9 foto
  Kymco 150cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Kymco 150cc

  Motor kymko grup 150 cc me letra

  Tepelenë 24 korrik 09:45
  250 Lek
 • 2 foto
  Suzuki 400cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Suzuki 400cc

  Shitet suzuki 400cc ne shum te mir i mbajtur vetem per qejf ne garazhd .ose nderrohet me papaq me le

  Tepelenë 17 korrik 20:19
  800.000 Lek
 • 6 foto
  opportunity not to miss
  Vetura

  opportunity not to miss

  hello dear customer now an opportunity not to miss the sale of my car Brand: CHRYSLER Model: TOWN &a

  Tepelenë 12 korrik 04:27
  3.700 €
 • 5 foto
  Motor kymko
  Motore (mbi 50 cc)

  Motor kymko

  Shite motor kymko 150 cc me letra 250 mileke

  Tepelenë 6 korrik 11:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Toyota Yaris Automat
  Vetura

  Toyota Yaris Automat

  𝑂𝐾𝐴𝑍𝐼𝑂𝑁 🚘 𝙈𝙖𝙧𝙠𝙖, 𝙈𝙤𝙙𝙚𝙡𝙞 :Toyota Yaris 📆 𝙑𝙞𝙩𝙞: 2009 🚀 𝙈𝙤𝙩𝙤𝙧𝙧:1.3 ⛽ 𝙆𝙖𝙧𝙗𝙪𝙧𝙖𝙣𝙩𝙞: Benzin ®ï¸ 𝙆𝙖𝙢𝙗𝙞𝙤:

  Tepelenë 2 korrik 13:13
  4.000 €
 • 7 foto
  Shitet 190
  Vetura

  Shitet 190

  Shitet 190 viti ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike me te gjitha sherbimet e bera kit fr

  Tepelenë 30 qershor 01:42
  900 Lek
 • 7 foto
  BMW 2.0 naft 2011 modeli 320.Tirane
  Vetura

  BMW 2.0 naft 2011 modeli 320.Tirane

  Shitet makina BMW fundi 2011 me naft 2.0 Ne gjendje shum te mir motorrike xhenerike sallon mershin

  Tepelenë 26 qershor 10:21
  8.000 €
 • 10 foto
  Toyota RAV4
  Vetura

  Toyota RAV4

  Makina eshte ne gjendje perfekte si nga ana motorike dhe xhenerike me letra te sapo paguara per 1vi

  Tepelenë 25 qershor 18:42
  8.300 €
 • 4 foto
  ML 270 CDI 4X4
  Vetura

  ML 270 CDI 4X4

  Shitet ml 270 cdi 4x4 ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike te gjitha sherbimet e kryera vaj fil

  Tepelenë 24 qershor 16:49
  3.000 €
 • 4 foto
  Volvo v70
  Vetura

  Volvo v70

  Shes makinen volvo V70 viti 2000.Makina shitet per arsye mosperdorimi makina esht ne gjendje motorri

  Tepelenë 22 qershor 22:08
  200.000 Lek
 • 10 foto
  Shitet Mercedes Benz C 220 viti 2010
  Vetura

  Shitet Mercedes Benz C 220 viti 2010

  Makina eshte ne gjendje perfekte nga ana motorike dhe xhenerike Tapiceria ne gjendje shume te mire 4

  Tepelenë 22 qershor 19:07
  6.998 €
 • 9 foto
  Toyota Yaris 1.4 Diesel
  Vetura

  Toyota Yaris 1.4 Diesel

  Yaris 2006 dore e par 154.000 Km te gjitha sherbimet me fatur jan ber ne Gjermani. Makina eshte pa d

  Tepelenë 18 qershor 20:04
  4.000 €
 • 4 foto
  ford fokus i2007 me nafte 1.6
  Vetura

  ford fokus i2007 me nafte 1.6

  Shitet ford fokus 1.6 nafte viti prodhimit 2007 I porsa targuar me dokumenta te prera deri ne qersho

  Tepelenë 18 qershor 08:33
  3.000 €
 • 8 foto
  Shitete nderohet
  Vetura

  Shitete nderohet

  Shitet benc c klas 203 ne gjendje perfekte makina eshte me sallon lekur sedile me ngroje kondicjoner

  Tepelenë 16 qershor 11:52
  3.000 €
 • 2 foto
  Yamaha
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha

  Shitet motori ne gjendje te mire

  Tepelenë 13 qershor 02:19
  1.000 €
 • 6 foto
  shitet jeep cheroke viti 1994
  Vetura

  shitet jeep cheroke viti 1994

  shitet makina 2.2 nafte per arsye mosperdorimi ne gjendje shum te mire . pa letra

  Tepelenë 11 qershor 12:33
  1.500 €
 • 8 foto
  Frigorifer
  Autopjese dhe paisje

  Frigorifer

  Shitet frigoriferi ne gjendje super, i ardhur nga greqia shum pak i perdorur, i gjithi inox, per kon

  Tepelenë 9 qershor 21:03
  150.000 Lek
 • 1 foto
  Motor i mire
  Motore (mbi 50 cc)

  Motor i mire

  Shitet motor daytona sprinder

  Tepelenë 9 qershor 13:11
  650 €
 • 12 foto
  Shitet CLK super gjendje.
  Vetura

  Shitet CLK super gjendje.

  Shitet makina Mercedes Benz CLK ne super gjendje. Te interesuarit te tel ne nr 069 444 3525. Cmimi 3

  Tepelenë 8 qershor 21:43
  3.500 €
 • 9 foto
  V50 shitet ose ndrohet
  Vetura

  V50 shitet ose ndrohet

  Makina eshte ne gjendie shum te mir me te gjitha sherbimet e bera ka motorr 1.6 naft shum ekonomike

  Tepelenë 8 qershor 14:42
  3.300 €
 • 6 foto
  G Class 400
  Vetura

  G Class 400

  Makina eshte ne gjendje shume te mire me look brabus 2016,goma te reja xhamat te zi orgjinal te gjit

  Tepelenë 6 qershor 23:12
  45.000 €
 • 4 foto
  Cls 350 cdi
  Vetura

  Cls 350 cdi

  Shitet makina 350 nafte shum ekonomike dhe e shpejte Me letra te bera deri ne qershor 2021 Te gjitha

  Tepelenë 5 qershor 12:01
  9.000 €
 • 6 foto
  Opel Corsa 1.2
  Vetura

  Opel Corsa 1.2

  Shitet opeli 1.2 benzin goma vaj kamio te sapo hedhura. Cmimi i Diskutushem

  Tepelenë 5 qershor 10:08
  400 Lek
 • 8 foto
  AUTO PJES KEMBIMI XENI.FORISTRADA VETURA.
  Autopjese dhe paisje

  AUTO PJES KEMBIMI XENI.FORISTRADA VETURA.

  AUTO PJES KEMBIMI XENI FORISTRADA VETURA FUGONA NGA TE GJITHA MARKAT DUKE FILLUAR JAPONEZE FRANCEZE

  Tepelenë 26 maj 22:22
  10 Lek
 • 6 foto
  Land Rover
  Vetura

  Land Rover

  Makina eshte 2.5 diesel,kamio automatik,xhama te zinj,disqe alumini,drita xenon bixenon,pilot automa

  Tepelenë 24 maj 16:25
  5.300 €
 • 3 foto
  Shitet.ka prishur vetem permistopin e kamjos ..
  Vetura

  Shitet.ka prishur vetem permistopin e kamjos ..

  shitet audi me dokumenta te regullta ..ka prishur vetem permistopin e kamjos rjedh vaj .

  Tepelenë 21 maj 20:12
  1.500 €
 • 0 foto
  Kerkoj motorr
  Motore (mbi 50 cc)

  Kerkoj motorr

  Kush ka te me njoftoj motori te jet nga viti 2004 e lart

  Tepelenë 19 maj 12:10
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SHITET OSE NDEROHET ME 6+1
  Vetura

  SHITET OSE NDEROHET ME 6+1

  SHITET OSE NDEROHET VOLKSWAGEN TRANSPORTER 5 2009 MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE KAMBIO AUTOMATIKE DE

  Tepelenë 12 maj 17:02
  8.500 €
 • 3 foto
  Pouget
  Vetura

  Pouget

  Shitet poget ne gjedje shum te mir viti 200 2001 1.4 bezin familiarie me 5 dyer e bajtur sipas desh

  Tepelenë 5 maj 22:10
  1.800 €
 • 6 foto
  Golf IV 1.9 nafte lac jo tepelene
  Vetura

  Golf IV 1.9 nafte lac jo tepelene

  Makin ne gjendje te mir vaj filtra te sapo ndrruar tani. makina eshte ne lac jo ne tepelen po e kam

  Tepelenë 29 prill 14:15
  2.200 €
 • 10 foto
  mesedez benz200
  Vetura

  mesedez benz200

  shitet benz 200 shum i paster brenda dhe jasht ne gjendje te shkelqyer ska nevoj per asnje sherbim 4

  Tepelenë 24 prill 13:16
  2.200 €
 • 4 foto
  Aaaa
  Vetura

  Aaaa

  Shes RANGE ROVER gjitha sherbimet te bera amorzator te sapo nderruar

  Tepelenë 23 prill 21:28
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shes
  Vetura

  Shes

  Shitet RANGE ROVER VITI 2000 SHERBIMET TE BERA AMORZATOR TE SAPO NDERRUARR ..shitet per arsyje se

  Tepelenë 21 prill 00:21
  3.800 €