Fluturime Prishtinë - Düsseldorf me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Tepelenë

 • 6 foto
  Shitet Passat CC
  Vetura

  Shitet Passat CC

  Shitet Passat CC, 2.0 nafte, blue motion, i vitit 2011, goma te reja, letra te paguara deri ne dhjet

  Tepelenë Dje, 18:53
  10.500 €
 • 11 foto
  AUDI S6 5.2L V10 QUATTRO
  Vetura

  AUDI S6 5.2L V10 QUATTRO

  Shitet Audi S6 5.2 L V10 Quattro Benzin, Full Option. Per cdo informacion kontaktoni ne numrin e mes

  Tepelenë Dje, 17:33
  15.000 €
 • 3 foto
  Shitet Kamion
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Kamion

  Shitet Kamion benz 809 me dokumenta te rregullta.

  Tepelenë Dje, 11:33
  500.000 Lek
 • 2 foto
  Auto pjes kembimi xeni foristrada vetura fugona
  Autopjese dhe paisje

  Auto pjes kembimi xeni foristrada vetura fugona

  Auto pjes kembimi xeni per te gjitha foristradat veturat fugona japoneze franceze gkermane angleze j

  Tepelenë Dje, 00:39
  10 €
 • 6 foto
  Golf IV 1.9 nafte lac jo tepelene
  Vetura

  Golf IV 1.9 nafte lac jo tepelene

  Makin ne gjendje te mir vaj filtra te sapo ndrruar tani. makina eshte ne lac jo ne tepelen po e kam

  Tepelenë 21 gusht 14:15
  2.200 €
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Me vetëm një normë interesi 3% ju keni mundësinë të bëni një kredi që varion nga 3000 deri në 150000

  Tepelenë 21 gusht 09:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fiat Doblo.1.6benzin+gaz2004.full 3.200Euro
  Vetura

  Fiat Doblo.1.6benzin+gaz2004.full 3.200Euro

  Fiat Doblo 1.6benzin+gaz 2003-2004 gri km origjinale 4+1 vende.xhama te zinje origjinale.me taksa dh

  Tepelenë 21 gusht 07:44
  3.200 €
 • 3 foto
  MacBook Core-M 12 \"2015
  Telefona celulare

  MacBook Core-M 12 \"2015

  MacBook Core-M 12 \"2015

  Tepelenë 21 gusht 02:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Birman Kitten
  Kafshe shtepiake

  Birman Kitten

  kotele të bukura Birman për shitje Gati për t’u larguar për shtëpi të dashura Shumë e lezetshme dh

  Tepelenë 20 gusht 12:11
  1 €
 • 2 foto
  Kotele të regjistruara në Maine  
  Kafshe shtepiake

  Kotele të regjistruara në Maine  

  4 kotele të bukura të gjalla dhe të këndshme, të guximshme, kotele femra. Edhe në këtë moshë të re a

  Tepelenë 20 gusht 12:03
  1 €
 • 1 foto
  Këlyshë maltë për shitje gati tani
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë maltë për shitje gati tani

  Mbetën 3 vajza këlyshë këlyshë. Mam mund ta shihni, babi është regjistër i qenve të studjuar maltez.

  Tepelenë 20 gusht 09:51
  1 €
 • 3 foto
  Shitet kamion 809
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet kamion 809

  Shitet kamion benz 809 me dokumenta te rregullta

  Tepelenë 19 gusht 19:59
  500.000 Lek
 • 3 foto
  Kamion 809
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kamion 809

  shes kamion benz 809 me vinc, me dokumenta te rregullta.

  Tepelenë 19 gusht 19:47
  500.000 Lek
 • 11 foto
  SHITET AUDI S6 5.2L V10 QUATTRO
  Vetura

  SHITET AUDI S6 5.2L V10 QUATTRO

  Shitet Audi S6 5.2 L V10 Quattro Benzin, Full Option. Per cdo informacion kontaktoni ne numrin e mes

  Tepelenë 18 gusht 15:38
  15.000 €
 • 0 foto
  Dhënë të reja
  Kafshe ferme

  Dhënë të reja

  Shiten 40 dhënë të reja, racë vendi, të kullotura në terren. Shiten në mënyrë urgjente për arsye sh

  Tepelenë 15 gusht 21:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Bilardo italjane
  Paisje per sport

  Bilardo italjane

  bilardo italjane jane 2 cope 1 kushton 80000 esht dhe nje me kemet e kuqe qe kushton 40000

  Tepelenë 15 gusht 14:54
  80.000 Lek
 • 11 foto
  Shiten Disqe
  Lojra per PC / Videolojra

  Shiten Disqe

  Shiten Disqe per Playstation 3 dhe 4 me lojra te disponueshme si: Per PS3- Pes 2009, Pes 2010, Pes

  Tepelenë 14 gusht 17:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
    Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Sherbime

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolidi

  Tepelenë 13 gusht 14:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
    Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Sherbime

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsoli

  Tepelenë 13 gusht 14:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Sherbime

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsoli

  Tepelenë 13 gusht 13:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitje makine
  Vetura

  Shitje makine

  KIA Serento. Vit prodhimi 2004. 2500 kubik. Kambio automatik.

  Tepelenë 13 gusht 12:45
  4.300 €
 • 0 foto
  ndihmë financiare për të gjithë
  Sherbime

  ndihmë financiare për të gjithë

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolidim

  Tepelenë 12 gusht 08:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju..
  Materiale ndertimi

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju..

  Ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë për realizimin e ëndrrave tuaja Këtu është një mundësi e s

  Tepelenë 11 gusht 08:00
  30.000 €
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Shumica e ofertave të financimit këto ditë në internet bazohen në mashtrime. Dhe kjo është ajo që tr

  Tepelenë 10 gusht 16:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi
  Sherbime

  Kredi dhe ofertë financimi

  Përshëndetje të nderuar kompani, individë, të afërm, miq dhe aleatë. Ju që jeni mashtruar, mashtruar

  Tepelenë 10 gusht 09:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Kamioncin
  Vetura

  Shitet Kamioncin

  Shitet kamioncin, me letra dhe siguracione per nje vit, sherbime te tera te kryera. Cmimi i diskutue

  Tepelenë 9 gusht 11:53
  4.500 Lek
 • 0 foto
  ASISTENCA FINANCIARE P TOR DO K PND CSISHME PERSON
  Sherbime

  ASISTENCA FINANCIARE P TOR DO K PND CSISHME PERSON

  N AT KUJTIMIN TUAJ !!! KAPITAL-FINANCA, ne jemi një bankë me kapital 27 milion dollarë, banka jonë

  Tepelenë 7 gusht 17:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kavalierit Charles Spaniel Qentë dhe Këlysh
  Kafshe shtepiake

  Kavalierit Charles Spaniel Qentë dhe Këlysh

  Qeni i Kavalierit Charles Spaniel Qentë dhe Këlyshët në shitje Ne kemi në dispozicion një pjellë ma

  Tepelenë 5 gusht 14:46
  300 €
 • 1 foto
  Mbretëresha Ragdoll aktive me aktive blu
  Kafshe shtepiake

  Mbretëresha Ragdoll aktive me aktive blu

  mbretëresha aktive për shitje te personi i duhur. Ajo është një mace vërtet e lezetshme, me një pers

  Tepelenë 5 gusht 11:26
  120 €
 • 0 foto
  Oferta e huasë me një transferim të sigurt
  Sherbime

  Oferta e huasë me një transferim të sigurt

  Zbuloni ofertën më të mirë të financimit me kompanitë tona me një normë interesi 3% për 1 deri në 30

  Tepelenë 4 gusht 08:18
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  landrover td5
  Vetura

  landrover td5

  shitet landrover td5 viti 2002 me letra goma te reja makina esht super gjendje cmimi 5700 euro

  Tepelenë 3 gusht 08:55
  5.700 €
 • 1 foto
  FALAS....
  Telefona celulare

  FALAS....

  Ofertë falas Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju. Unë propozoj një kredi prej 2,000 de

  Tepelenë 3 gusht 08:36
  50.000 €
 • 2 foto
  KATANA JAPONEZE
  Koleksione

  KATANA JAPONEZE

  shitet Katana japoneze e ber Hand Made ketu ne shqiperi me material celik prodhuar si artizanet japo

  Tepelenë 31 korrik 12:52
  220 €
 • 0 foto
  Nxitoni !Tablet Lenovo 2 A7 i sapoblere
  Telefona celulare

  Nxitoni !Tablet Lenovo 2 A7 i sapoblere

  Tablet Lenovo 2 A7 80000 mije leke te vjetra.Eshte si i sapoblere dhe nuk ka asnjë te thyer.Si dhura

  Tepelenë 30 korrik 16:22
  8.000 Lek
 • 0 foto
  Nxitoni!Tablet Lenovo 2A 7 i sapoblere 8000 leke
  Telefona celulare

  Nxitoni!Tablet Lenovo 2A 7 i sapoblere 8000 leke

  Tablet Lenovo 2A7 vetem per 80000 leke te vjetra.Si i ri . Nuk ka asnj te thyer dhe si dhurate jepet

  Tepelenë 30 korrik 16:10
  8.000 Lek
 • 0 foto
  SHITEN 200 DELE
  Kafshe shtepiake

  SHITEN 200 DELE

  SHITEN NE KURVELESH, TEPELENE 200 KRERE BAGETI VENDI. 170 DELE PJELLORE, 20 DELE TE VJETRA DHE 10 DE

  Tepelenë 29 korrik 13:06
  7.000 Lek
 • 2 foto
  Canon EOS 5D Mark IV Kamera digjitale SLR dixhitale 30.4MP - E zezë (vetëm për trup)
  Kompjutera

  Canon EOS 5D Mark IV Kamera digjitale SLR dixhitale 30.4MP - E zezë (vetëm për trup)

  Canon EOS 5D Mark IV Kamera digjitale SLR dixhitale 30.4MP - E zezë (vetëm për trup)   na kon

  Tepelenë 29 korrik 02:20
  420 €
 • 1 foto
  Apply Now And Increase Your Business
  Lokale / Punetori / Magazina

  Apply Now And Increase Your Business

  Offer of financing to all persons or companies, who can respect its engagements, to relaunch these

  Tepelenë 26 korrik 16:42
  10.000.000 €
 • 2 foto
  Shitet cant super cilsore lekure e zez.70 eu
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shitet cant super cilsore lekure e zez.70 eu

  Shitet canta lekure e zez.pershtatet per sup dhe per bel.lekure shum cilsore me tre hapje me zinxhir

  Tepelenë 22 korrik 22:38
  70 €
 • 5 foto
   Shitet Mercedes- benz E200
  Vetura

  Shitet Mercedes- benz E200

  Makina esht me sherbime te kryera dhe ne gjendje te mire motorrike, prodhim i vitit 1990 kambio man

  Tepelenë 19 korrik 23:19
  150.000 Lek
 • 4 foto
  SHITET OPEL ZAFIRA 2.0 nafte
  Vetura

  SHITET OPEL ZAFIRA 2.0 nafte

  opel zafira 4+1 ,manuale me nafte ,e paster si jashte dhe brenda ,me goma te mira ,bateri e re ,me t

  Tepelenë 18 korrik 19:26
  1.700 €
 • 3 foto
  New Apple MacBook Pro 13 13.3 "2.3GHz 256GB Space Grey A1989 2018 Touch Bar TB
  Kompjutera

  New Apple MacBook Pro 13 13.3 "2.3GHz 256GB Space Grey A1989 2018 Touch Bar TB

  na kontaktoni për më shumë informacion WhatsApp chat ::::: +1(267)722-9167 WhatsApp chat :::

  Tepelenë 17 korrik 19:35
  340 €
 • 7 foto
   Okazion !!!! Shitet Ford Galaxy
  Vetura

  Okazion !!!! Shitet Ford Galaxy

  Shitet Ford Galaxy 2002, 1.9 naftë , full opsion ,ne gjendje shumë të mirë pune.

  Tepelenë 17 korrik 19:06
  2.500 €
 • 0 foto
  Kredia e ofruar kompanive dhe individëve privatë
  Sherbime

  Kredia e ofruar kompanive dhe individëve privatë

  Zyra e financimit vjen për të kënaqur nevojat e individëve dhe bizneseve duke vënë në dispozicion të

  Tepelenë 16 korrik 09:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
   Kazan per Toyota Hilux
  Autopjese dhe paisje

  Kazan per Toyota Hilux

  Kazani 1.000€ Gomina 400€

  Tepelenë 13 korrik 18:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Stels ATV 850
  Motore (mbi 50 cc)

  Stels ATV 850

  Zhvendosja: 850 cc Fuqia: 50 kW (68 hp) Karburanti: Benzinë Transmetimi: automatik Ngjyra: jeshile

  Tepelenë 12 korrik 14:55
  1.500 €
 • 4 foto
  SHITET GOLF 4 .....1.9 NAFTE
  Vetura

  SHITET GOLF 4 .....1.9 NAFTE

  golf 4 ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike ,e paster si jashte dhe brenda,me dokumenta .

  Tepelenë 12 korrik 12:46
  1.700 €
 • 2 foto
  VW POLO Special
  Vetura

  VW POLO Special

  Shitet Vw Polo special Viti 06.07.2005 e sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar gati per targi

  Tepelenë 5 korrik 14:34
  3.500 €
 • 0 foto
  Kredia midis individit serioz dhe të shpejtë
  Sherbime

  Kredia midis individit serioz dhe të shpejtë

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Tepelenë 4 korrik 06:59
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Sprinter 416
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sprinter 416

  Shitet sprinter 416 i sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar, motorr 270 cdi,kambjo manuale,ve

  Tepelenë 30 qershor 17:05
  12.300 €