Patundshmeri
Tepelenë

Patundshmeri në shitje në Tepelenë

 • 1 foto
  Shitet ose nderrohet super apartament ne Tepelene
  Apartment / Banesa

  Shitet ose nderrohet super apartament ne Tepelene

  Shitet ose nderrohet me makine kundrejt vleres, apartament ne Tepelene, prane shkolles 9vjecare, kat

  Tepelenë 7 tetor 01:45
  35 €
 • 4 foto
  Shitet ose jepet me qera Marketi
  Apartment / Banesa

  Shitet ose jepet me qera Marketi

  Ndodhet ne qender te qytetit tek pallati 8 katesh me hyrje nga lindja ka vend te bollshem per parkim

  Tepelenë 18 shtator 23:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia..
  Garazh

  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia..

  Mirëmëngjes! Ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaja ose për të realizuar një p

  Tepelenë 8 shtator 07:42
  50.000 €
 • 7 foto
  Apartamente 1+1 & 2+1 ne shitje- SARANDE
  Apartment / Banesa

  Apartamente 1+1 & 2+1 ne shitje- SARANDE

  Apartamentet kanë një sipërfaqe totale prej 90 m² dhe 103 m², ndodhen në katin e II-të banim përball

  Tepelenë 15 qershor 22:34
  90.000 €
 • 0 foto
  Shitet shtepia
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia

  Shitet shtepi 2+1 kati I 5 lagja 15 shtatori cmimi I diskutushem

  Tepelenë 19 prill 19:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtepi me Toke shitet
  Shtepi / Vila

  Shtepi me Toke shitet

  Shitet shtepi nje katshe 80 meta/2 e rregullt dhe e banushme me toke perreth 300 m2,me dokumenta te

  Tepelenë 3 prill 15:19
  15.000 €
 • 0 foto
  Shtepi ne Tepelene
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Tepelene

  Shtepi eshte ne katin e pests Lagja 15shtatori

  Tepelenë 3 prill 06:28
  3.000.000 Lek
 • 1 foto
  Shite apartament 2+1 Memaliaj
  Apartment / Banesa

  Shite apartament 2+1 Memaliaj

  Prona ndodhet ne katin e trete te nje pallati kater katesh ne rrugen Qazim Hasani ne qytetin e Memal

  Tepelenë 2 prill 15:03
  10.000 €
 • 0 foto
  Shitet/Nderrohet ose jepet me qera
  Apartment / Banesa

  Shitet/Nderrohet ose jepet me qera

  Shiten ose jepen me qera dy apartamente ne pallat te sapo perfunduar ne Tepelene, prane shkolles 9vj

  Tepelenë 2 prill 04:53
  35.000 €
 • 0 foto
  SHITET Apartament 2+1 ne Tepelene
  Apartment / Banesa

  SHITET Apartament 2+1 ne Tepelene

  Shitet Apartamenti 2+1, i mobiluar (opsionale) , arreduar me kushtet bashkekohore dhe me cmim te ar

  Tepelenë 27 shkurt 17:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITET
  Apartment / Banesa

  SHITET

  Shitet apartament ne Kompleksin Mangalem 21. Nxitoni te prenotoni te Ardhmen tuaj.

  Tepelenë 22 shkurt 10:02
  84.000 €
 • 1 foto
  Shitet ose Jepet me Qera Shtepia Private
  Shtepi / Vila

  Shitet ose Jepet me Qera Shtepia Private

  Shtepia 2+1+verande eshte me sip.110 m2 dhe me kubatur 3.10 m .Jane te perfshira 600 m2 sip. to

  Tepelenë 3 shkurt 20:02
  25.000 €
 • 2 foto
  Shitet ose Nderrohet
  Shtepi / Vila

  Shitet ose Nderrohet

  Shitet ose nderrohet Ndertese + Truall. Gjithsej 200 m2 me hipoteke. Eshte i pershtatshem per biznes

  Tepelenë 2 shkurt 22:02
  35 Lek
 • 5 foto
  SHITET
  Apartment / Banesa

  SHITET

  Shitet apartament 3+1 ne fresk, me siperfaqe 110m2. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje palla

  Tepelenë 26 janar 10:12
  65.000 €
 • 1 foto
  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit
  Shtepiza

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Bonjour Il est avec une profonde gratitude que je veux présenter mon témoignage ici, vous qui êtes

  Tepelenë 7 dhjetor 14:03
  600 €