Tepelenë

Biznes & Punësime në shitje në Tepelenë

 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.
  Lokale / Punetori / Magazina

  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Tepelenë 15 janar 13:05
  1.000.000 €
 • 2 foto
  poskytnúť pôžičku medzi jednotlivcami do 48 hodín
  Sherbime

  poskytnúť pôžičku medzi jednotlivcami do 48 hodín

  Som jednotlivec a finančný manažér. Poskytujem pôžičky medzi jednotlivcami za nízke úrokové sadzby.

  Tepelenë 3 tetor 09:33
  1.000 €
 • 3 foto
  Ekspres
  Makineri dhe inventare

  Ekspres

  ne gjendje pune mulliri kushton 10000 lek

  Tepelenë 27 shtator 21:14
  40.000 Lek
 • 3 foto
  Shitet gje e gjalle
  Kafshe ferme

  Shitet gje e gjalle

  Shiten 9 lope 1 dem dhe 7 viça.. vendndodhja tepelene. Kafshet jane ne gjendje shume te mire shendet

  Tepelenë 18 shtator 12:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.
  Sherbime

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.

  Përshëndetje, ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaja ose një projekt, ose për

  Tepelenë 12 shtator 08:01
  5.000 €
 • 1 foto
  Oferte falas. '
  Sherbime

  Oferte falas. '

  Përshëndetje, a keni nevojë për financime për projektet tuaja? A keni nevojë për financime për të re

  Tepelenë 11 shtator 10:41
  5.000 €
 • 1 foto
  Oferte falas.'
  Punesime

  Oferte falas.'

  Përshëndetje, a keni nevojë për financime për projektet tuaja? A keni nevojë për financime për të re

  Tepelenë 9 shtator 09:54
  50.000 €
 • 0 foto
  Makineri shtrydhese rrushi manuale inox
  Kafshe ferme

  Makineri shtrydhese rrushi manuale inox

  Makineria e shtrydhjes bën të mundur shtrudhjen e rrushit në mënyrë të shpejte dhe efikase. E emalua

  Tepelenë 23 gusht 16:35
  15.000 Lek
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Me vetëm një normë interesi 3% ju keni mundësinë të bëni një kredi që varion nga 3000 deri në 150000

  Tepelenë 21 gusht 09:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dhënë të reja
  Kafshe ferme

  Dhënë të reja

  Shiten 40 dhënë të reja, racë vendi, të kullotura në terren. Shiten në mënyrë urgjente për arsye sh

  Tepelenë 15 gusht 21:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
    Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Sherbime

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolidi

  Tepelenë 13 gusht 14:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
    Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Sherbime

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsoli

  Tepelenë 13 gusht 14:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Sherbime

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsoli

  Tepelenë 13 gusht 13:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ndihmë financiare për të gjithë
  Sherbime

  ndihmë financiare për të gjithë

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolidim

  Tepelenë 12 gusht 08:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Shumica e ofertave të financimit këto ditë në internet bazohen në mashtrime. Dhe kjo është ajo që tr

  Tepelenë 10 gusht 16:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi
  Sherbime

  Kredi dhe ofertë financimi

  Përshëndetje të nderuar kompani, individë, të afërm, miq dhe aleatë. Ju që jeni mashtruar, mashtruar

  Tepelenë 10 gusht 09:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ASISTENCA FINANCIARE P TOR DO K PND CSISHME PERSON
  Sherbime

  ASISTENCA FINANCIARE P TOR DO K PND CSISHME PERSON

  N AT KUJTIMIN TUAJ !!! KAPITAL-FINANCA, ne jemi një bankë me kapital 27 milion dollarë, banka jonë

  Tepelenë 7 gusht 17:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë me një transferim të sigurt
  Sherbime

  Oferta e huasë me një transferim të sigurt

  Zbuloni ofertën më të mirë të financimit me kompanitë tona me një normë interesi 3% për 1 deri në 30

  Tepelenë 4 gusht 08:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Apply Now And Increase Your Business
  Lokale / Punetori / Magazina

  Apply Now And Increase Your Business

  Offer of financing to all persons or companies, who can respect its engagements, to relaunch these

  Tepelenë 26 korrik 16:42
  10.000.000 €
 • 0 foto
  Kredia e ofruar kompanive dhe individëve privatë
  Sherbime

  Kredia e ofruar kompanive dhe individëve privatë

  Zyra e financimit vjen për të kënaqur nevojat e individëve dhe bizneseve duke vënë në dispozicion të

  Tepelenë 16 korrik 09:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia midis individit serioz dhe të shpejtë
  Sherbime

  Kredia midis individit serioz dhe të shpejtë

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Tepelenë 4 korrik 06:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi dhe investime ndërmjet individit
  Sherbime

  Kredi dhe investime ndërmjet individit

  Keni nevojë për një kredi për një rast urgjent, për një blerje të propozuar, kredi konsumi ose perso

  Tepelenë 29 qershor 10:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi dhe investime ndërmjet individit
  Sherbime

  Kredi dhe investime ndërmjet individit

  Keni nevojë për një hua, për një emergjencë, për një projekt blerjeje, kredi ose personel. Ju jeni t

  Tepelenë 25 qershor 12:11
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  blete
  Kafshe ferme

  blete

  kemi mema te fekonduara jane te perzgjedhura si ne prodhueshmeri te mjaltit edhe te gjenerates .

  Tepelenë 18 qershor 00:08
  1.500 Lek
 • 1 foto
  Shitet Kal
  Kafshe ferme

  Shitet Kal

  Shes kal 7 vjec, i gatshem per cdo lloj prove 0695707378 Mondi.

  Tepelenë 16 qershor 20:05
  70.000 Lek
 • 0 foto
  Kredi u ofrohet individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Kredi u ofrohet individëve dhe bizneseve

  Këtu është kompania e duhur për t\'ju ndihmuar në shqetësimet tuaja për të pasur kredi. Ju duhet të

  Tepelenë 11 qershor 02:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten dele
  Kafshe ferme

  Shiten dele

  Shiten rreth 60 krere dele, race vendi te ushqyera me se miri ne kullota private me nje cmim te arsy

  Tepelenë 10 qershor 20:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten 200 dele. CMIM I ARSYESHEM.
  Kafshe ferme

  Shiten 200 dele. CMIM I ARSYESHEM.

  Shitet kope me 200 dele ne Tepelene. Jane te vaksinuara, te majme, ne prodhim qumeshti dhe te zgjedh

  Tepelenë 10 qershor 09:35
  7.500 Lek
 • 0 foto
  Shërbimet e biznesit dhe individët e rëndë.
  Sherbime

  Shërbimet e biznesit dhe individët e rëndë.

  Shërbimet e biznesit dhe individët e rëndë. Ky mesazh ka për qëllim personat fizikë, personat juridi

  Tepelenë 27 maj 17:57
  11 €
 • 0 foto
  Shiten Patenta B, C, D te Rregullta
  Sherbime

  Shiten Patenta B, C, D te Rregullta

  Shes Patenta B, C, D te rregullta pa kurs pa provim. Vetem ne dor me €. Dergoni vetem SMS dhe Telefo

  Tepelenë 26 maj 13:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  dhen
  Kafshe ferme

  dhen

  shiten 70 dhen me 80 mij lek

  Tepelenë 26 maj 00:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për të gjithë me 100% të sigurisë
  Sherbime

  Kredia e ofruar për të gjithë me 100% të sigurisë

  Me grupin tonë të financimit, ju jeni të lirë të aplikoni për një kredi për 1 deri në 25 vjet me një

  Tepelenë 25 maj 09:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë për të gjithë
  Sherbime

  Oferta e huasë për të gjithë

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Tepelenë 11 maj 18:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi për njerëzit dhe bizneset në nevojë
  Sherbime

  Kredi për njerëzit dhe bizneset në nevojë

  Përjashtojnë kompanitë e mashtrimit, ne ndeshim si biznesi më i mirë kualifikues në fushën e kredisë

  Tepelenë 11 maj 17:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia për individët dhe bizneset

  Zona më e sigurtë e financave ju ofron një ofertë kredie prej 1000 deri në 1 500 000 € për një periu

  Tepelenë 19 prill 18:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar në siguri dhe pa protokoll
  Sherbime

  Kredia e ofruar në siguri dhe pa protokoll

  Financimi është një prioritet. Financimi është një përgjegjësi e madhe në të cilën një numër i kompa

  Tepelenë 13 prill 02:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrimi i financimit për të gjithë
  Sherbime

  Ofrimi i financimit për të gjithë

  Financimi është një prioritet. Financimi është një përgjegjësi e madhe në të cilën një numër i kompa

  Tepelenë 10 prill 06:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta promovuese e financimit
  Sherbime

  Oferta promovuese e financimit

  Shumë njerëz sot kanë frikë të kërkojnë një ofertë huaje në internet për shkak të mashtrimit që vëre

  Tepelenë 8 prill 22:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financimi për të gjithë
  Sherbime

  Financimi për të gjithë

  Shumë njerëz sot kanë frikë të kërkojnë një ofertë financimi në internet për shkak të mashtrimit. Në

  Tepelenë 7 prill 09:32
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten Blete (park bletesh,deri ne 100 koshere)
  Kafshe ferme

  Shiten Blete (park bletesh,deri ne 100 koshere)

  Nje menyre shume e mire per te filluar apo zgjeruar nje biznes fitimprures. Kosheret jane ne gjendje

  Tepelenë 6 prill 15:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financimi me garanci për individët dhe kompanitë
  Sherbime

  Financimi me garanci për individët dhe kompanitë

  Shumë njerëz sot kanë frikë të kërkojnë një ofertë huaje në internet për shkak të mashtrimit që vëre

  Tepelenë 6 prill 15:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Dele
  Kafshe ferme

  Dele

  Shiten 90 krere dele, gjysmat jane me qengja kurse gjysmat jane duke bere qengja Delet jane te shend

  Tepelenë 2 prill 06:11
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Dele
  Kafshe ferme

  Dele

  Shiten 90 koke dele me qengja

  Tepelenë 3 shkurt 16:53
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten dele
  Kafshe ferme

  Shiten dele

  Shiten 90 koke dele me qengja

  Tepelenë 3 shkurt 14:53
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Jap me Qera Magazine
  Biznes ne shitje / me qera

  Jap me Qera Magazine

  Tirane, jap me qera magazine Kati -1, 90 m², Rr. Shenasi Dishnica (Saraçëve), 100 m nga Pazari i Ri

  Tepelenë 25 nëntor 20:59
  200 €