Vetura

Peugeot | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 7 foto
  peugeot 107
  Vetura

  peugeot 107

  motorr 1.0 benzine automat kondicioner radio cd aux xhama elektrik me sapo targuar autookazion

  Tiranë Sot, 17:20
  3.300 €
 • 1 foto
  PEUGEOT 207 1.6 HDI 5 DYER I DOGANUAR 2010
  Vetura

  PEUGEOT 207 1.6 HDI 5 DYER I DOGANUAR 2010

  PEUGEOT 207 1.6 HDI VITI I PRODHIMIT : 2009 I SAPO ARDHUR ME DOGAN TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKTE

  Prishtinë Sot, 17:17
  5.300 €
 • 3 foto
  Peugeot Boxer Dubelkabin 2.8 HDI me kran
  Vetura

  Peugeot Boxer Dubelkabin 2.8 HDI me kran

  Peugeot Boxer Dubelkabin 2.8 HDI me kran Heset Syla 044-375 623 Etem Matoshi 049-580 568

  Gjilan Sot, 17:17
  7.000 €
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania 044269000 Cmimi nga 19.99 Euro
  Vetura

  Rent a Car Dardania 044269000 Cmimi nga 19.99 Euro

  Rent a Car Dardania Vetura me Qera +37744269000 / 044269000 RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje t

  Prishtinë Sot, 17:12
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Peugeot 108 1.0 Benzin
  Vetura

  Peugeot 108 1.0 Benzin

  *Peugeot 108 *viti i prodhimit 2015 *benzin *1000cc *Me dogan te paguar, *Board-computer, *Sistemi i

  Kukës Sot, 17:11
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Peugeot 208 1.4 (2012)
  Vetura

  Peugeot 208 1.4 (2012)

  Peugeot 208 ne gjendje shume te mir teknike me servisa te kryer me rregulle ne perfaqsin e Peugeot p

  Prishtinë Sot, 17:11
  6.300 €
 • 4 foto
  Shitet peguot 3008 1.6 HDI 120 ps Automatik.
  Vetura

  Shitet peguot 3008 1.6 HDI 120 ps Automatik.

  Shitet peguot 3008 1.6 HDI 120 ps Automatik. gjendja shuome te mire teknikishte . viti i prodhimit 2

  Prishtinë Sot, 17:11
  9.900 €
 • 4 foto
  Peugeot 3008 2.0 HDI Viti prodhmit 2010
  Vetura

  Peugeot 3008 2.0 HDI Viti prodhmit 2010

  Peugeot 3008 2.0 HDI Viti prodhmit 2010 Kerri posedon panoram klima tronik pulla vullon navikacion l

  Pejë Sot, 17:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet peugeot 407 2.0 2008
  Vetura

  Shitet peugeot 407 2.0 2008

  Shitet peugeot 407 2.0D 2008 me regjistrim 1 vjeqar ne gjendje te rregullt Klim Panoram gjysem lek

  Prishtinë Sot, 17:11
  6.000 €
 • 9 foto
  Peugeot 206+1.4i
  Vetura

  Peugeot 206+1.4i

  Shitet;Peugeot 206+1.4i, Benzin,i sa po ardhen nga zvicra ne gjendje te mir me liber servisi,Adresa;

  Gjilan Sot, 17:10
  3.900 €
 • 9 foto
  Peugeot 108 viti 2015 me dogan nga??
  Vetura

  Peugeot 108 viti 2015 me dogan nga??

  *Peugeot 108 *viti i prodhimit 2015 *benzin *1000cc *Me dogan te paguar, *Board-computer, *Sistemi i

  Prizren Sot, 17:08
  7.500 €
 • 0 foto
  Peugeot 308 2.0 NAFT AUTOMAT TAVAN PANORAM
  Vetura

  Peugeot 308 2.0 NAFT AUTOMAT TAVAN PANORAM

  -MOTORR 2.0 HDI SHUM EKONOMIKE -VITI FUNDI 2011 -CLIMA 4 ZONA -KOMPJUTER BORDI -AUTO PILOT -KOMAN

  Tiranë Sot, 17:06
  7.500 €
 • 4 foto
  Peugeot 307 dizel
  Vetura

  Peugeot 307 dizel

  📁Shitet: Peugeot 307, 1.6 Hdi nafte,viti 2005, clima,kambio manuale, 150000km, letrat e paguara deri

  Tiranë Sot, 17:05
  2.500 €
 • 6 foto
  SHITET PEUGOT 207 1.6 AUTOMATIKE ZVICRA CH
  Vetura

  SHITET PEUGOT 207 1.6 AUTOMATIKE ZVICRA CH

  SHITET PEUGOT 207 FUNDI 2007 1.6 AUTOMATIKE.E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR 4×XHAMAT ELE

  Fier Sot, 17:03
  3.800 €
 • 6 foto
  SHITET PEUGOT 207 1.6 HDI 08 ZVICRA CH
  Vetura

  SHITET PEUGOT 207 1.6 HDI 08 ZVICRA CH

  SHITET PEUGOT 207 1.6 HDI 2008 E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR 2× XHAMAT ELEKTRIK PASQY

  Fier Sot, 17:03
  3.700 €
 • 3 foto
  Peugeot 207
  Vetura

  Peugeot 207

  1.4 nafte viti 2009. Klima komanda ne timon me dogan te paguar.Ne gjendje prefekte.Cmim i diskutuesh

  Elbasan Sot, 17:00
  3.800 €
 • 0 foto
  Ndrrim me golf 4 ose pasat karavan
  Vetura

  Ndrrim me golf 4 ose pasat karavan

  Regjistrim deri nentor ne gjendje te regullt

  Prizren Sot, 16:59
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  PEUGEOT 308 PANORAMIKE
  Vetura

  PEUGEOT 308 PANORAMIKE

  SHITET PEUGEOT 308 MANUALE NAFTE 1.6 VITI 2007 PANORAMIKE . . . FULL OPTION . . . GJENDJE PREFEKTE

  Elbasan Sot, 16:58
  4.200 €
 • 11 foto
  PEUGEOT 207 HDI 2009
  Vetura

  PEUGEOT 207 HDI 2009

  WWW.AUTOSALLONIYLBERI.COM Peugeot 207 HDI 2009, E Doganuar. I Importuar nga Gjermania. * PEUGEO

  Prishtinë Sot, 16:58
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet Peugeot 607
  Vetura

  Shitet Peugeot 607

  Peugeot 607 shitet ose nderrohet super gjendje viti 2002 motor 2.2 dokumenta deri ne qershor 2020 ma

  Tiranë Sot, 16:57
  3.000 €
 • 8 foto
  OKAZIONN ! PEUGEOT 308 DIEZEL 1.6 ! MUNDESI NDRIMI
  Vetura

  OKAZIONN ! PEUGEOT 308 DIEZEL 1.6 ! MUNDESI NDRIMI

  SA PO U TARGUA ME LETRA PER NJE VIT... SUPER EKONOMIKE...1.6 NAFTE FULL OPSION...NO COMENT MAKINA SK

  Fier Sot, 16:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Peugeot 307 Panoram 1.6 Dizell Viti 2005
  Vetura

  Peugeot 307 Panoram 1.6 Dizell Viti 2005

  Peugeot 307 Karavan 1.6 HDI Duzell Panoram Klimatronik Viti 2005 Regjistrim edhe 2 Muj ne gjendje p

  Prizren Sot, 16:55
  3.100 €
 • 4 foto
  Rent A Car GOLD - Peugeot 308 2.0 Hdi 2008 ..
  Vetura

  Rent A Car GOLD - Peugeot 308 2.0 Hdi 2008 ..

  Cmimi per 3 ditë e më shumë - 30€ 045/86-11-86 Rent a Car GOLD gjendet ne veternik, Rr.Prishtinë-F

  Prishtinë Sot, 16:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Peugeot 307 CC 2.0 Benzine Automat Viti 2008
  Vetura

  Peugeot 307 CC 2.0 Benzine Automat Viti 2008

  Peugeot 307 CC Motorr 2.0 Benzine Cabrio elektrike Kambio Automat Viti 26/03/2008 Me dogane te pagu

  Elbasan Sot, 16:53
  3.800 €
 • 2 foto
  Rent a Car GOLD - Peugeot 308 2.0 hdi 2008 auto
  Vetura

  Rent a Car GOLD - Peugeot 308 2.0 hdi 2008 auto

  Cmimi per 3 ditë e më shumë - 35€ 045/86-11-86 Rent a Car GOLD gjendet ne veternik, Rr.Prishtinë-F

  Prishtinë Sot, 16:53
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Peugeot 307 Viti 2005 me dogane
  Vetura

  Peugeot 307 Viti 2005 me dogane

  PEUGEOT 307 200 naft i sapo ardhur me dogan te Paguar viti 2005 kamje manuale 6 marshe me 184000

  Durrës Sot, 16:52
  2.700 €
 • 11 foto
  PEUGEOT PARTNER 1.6 HDI MODEL 2010
  Vetura

  PEUGEOT PARTNER 1.6 HDI MODEL 2010

  AUTO BENI +37745613666 PEUGEOT PARTNER 1.6 HDI MODEL 2010 I DOGANUM 1 VIT RKS ME KLIM AIRBAG SER

  Prishtinë Sot, 16:49
  4.800 €
 • 7 foto
  Sprinter
  Vetura

  Sprinter

  Kamjoncina eshte ne gjendje te perkryer me sherbime te bera.eshte 6+1vende shume ekonomike ne arxhim

  Pogradec Sot, 16:45
  8.800 €
 • 3 foto
  Shes pikapin me frigo shum ngjendje tmir
  Vetura

  Shes pikapin me frigo shum ngjendje tmir

  Shes pikapin frigo pezho 1.9 dizell rks i sa po skadum ishtrengum ipaq si mrenda ashtu dhe jasht t g

  Pejë Sot, 16:41
  2.350 €
 • 11 foto
  PEUGEOT 3008 2.0 HDI FULL EXTRA BËJM NDRIM
  Vetura

  PEUGEOT 3008 2.0 HDI FULL EXTRA BËJM NDRIM

  climatronik abs panoram komanda ne timon tempomat boardkompjuter senzor parkingu para dhe mrapa xeno

  Prishtinë Sot, 16:38
  8.000 €
 • 9 foto
  Peugoet 5008 - 1.6 Naft -Automat - Sapo Ardhur
  Vetura

  Peugoet 5008 - 1.6 Naft -Automat - Sapo Ardhur

  Peugoet 5008 motorr 1.6 Naft kamio automat Viti 2011 me 130.000 Km Panoram , xhama te zinj orgjina

  Fier Sot, 16:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Peugeot 1007 1.4 Nafte
  Vetura

  Peugeot 1007 1.4 Nafte

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike.Te gjitha sherbimet i jan kryher ne koh

  Vlorë Sot, 16:30
  3.500 €
 • 10 foto
  Peugeot 207 – 1.6 HDI, Panoram
  Vetura

  Peugeot 207 – 1.6 HDI, Panoram

  Peugeot 207 – 1.6 HDI, 110 PS Viti i prodhimit 2009, importuar nge zvicrra I doganuar dhe Homologu

  Ferizaj Sot, 16:29
  4.990 €
 • 11 foto
  Peugeot 3008 – 1.6 HDI - Automatik
  Vetura

  Peugeot 3008 – 1.6 HDI - Automatik

  Peugeot 3008 – 1.6 HDI, 110 PS Viti i prodhimit 2010, importuar nge zvicrra I doganuar dhe Homolo

  Ferizaj Sot, 16:28
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PEUGOT 1.2 BE. NE KLIM V.P.2000
  Vetura

  PEUGOT 1.2 BE. NE KLIM V.P.2000

  PEGUOT 1.2 BENZIN V.P 2000 . NE GJENDJE PERFEKTE. PERMABN KLIM FUNKSIONALE GJAMT ME RRYM CENTRAL ABS

  Podujevë Sot, 16:17
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  pezho 206 hdi
  Vetura

  pezho 206 hdi

  shes pezho 206 2000 me klim dokumentacion te rregullt gjama me rrym 1.9 gjendje shum te mir nr konta

  Prishtinë Sot, 16:16
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Peugeot 407 1.8 benzin boj drrim vit 2004 vip
  Vetura

  Peugeot 407 1.8 benzin boj drrim vit 2004 vip

  klima tronik abes 4arbek espe 4 dritaret edhe gjamt me rrym fellne me goma te veres 17 coll temira

  Prishtinë Sot, 16:11
  3.700 €
 • 9 foto
  PEUGEOT 308 1.6 HDI 2013 RKS
  Vetura

  PEUGEOT 308 1.6 HDI 2013 RKS

  PEUGEOTA E SAPO ARDHUR NGA ZVICRRA NE GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE E POSA DOGANUAR DHE REGJISTRUAR P

  Prishtinë Sot, 16:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PEUGEOT 207 KABRIOLET 1.6 HDI ( dogan te paguar )
  Vetura

  PEUGEOT 207 KABRIOLET 1.6 HDI ( dogan te paguar )

  Shitet pezho 207 1.6 hdi diesel manual kabriolet viti prodhimit 2008 ne gjendje shum te mir teknike.

  Ferizaj Sot, 16:08
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  PEUGEOT 308 1.6 HDI
  Vetura

  PEUGEOT 308 1.6 HDI

  Shes Peugeot 1.6 HDI dizell ne gjendje shum te mire i posardhur nga gjermania viti pare ne rks eshte

  Ferizaj Sot, 16:07
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shes peugeot 308 1.6 automatik
  Vetura

  Shes peugeot 308 1.6 automatik

  Shitet peugeot 308 1.6 hdi posedon klim tronike komanda ne timon ndrus ne timon AUTOMATIK kater xham

  Pejë Sot, 16:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Peugeot 407 benzin+gaz
  Vetura

  Peugeot 407 benzin+gaz

  Shitet ose nderroet me xhip gaz benzin per arsye terreni + - diferencen viti 2005 super ekonomike im

  Fier Sot, 16:00
  3.200 €
 • 2 foto
  Shitet vetura
  Vetura

  Shitet vetura

  Shitet vetura Peugeot 407 caravan 2.0 dizell viti 2005 panorama klimatronik ne gjendje te rregullte

  Prishtinë Sot, 15:58
  4.300 €
 • 0 foto
  PEUGEOT 407 2.0 HDI - AUTOMATIK NAVI XENON 2005
  Vetura

  PEUGEOT 407 2.0 HDI - AUTOMATIK NAVI XENON 2005

  Shes \\ Ndroj PEUGEOT 407 2.0 HDI AUTOMATIK NAVI TE MADH KLIMATRONIK KARIKA ME NXEMJE PULLA VOLLON A

  Prishtinë Sot, 15:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PEUGEOT PARTNER 1.6BENZIN VITI 2011 ME DOGAN
  Vetura

  PEUGEOT PARTNER 1.6BENZIN VITI 2011 ME DOGAN

  PEUGEOT PARTNER 1.6BENZIN VITI 2011 ME DOGAN HOMOLOGIM TE KRYER ME GOMA TE REJA XHAMA ME RRYM E SA

  Lipjan Sot, 15:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Peugeot Partner 1.6 hdi viti 2008
  Vetura

  Peugeot Partner 1.6 hdi viti 2008

  Shitet Peugeot Partner 1.6 hdi viti 2008, km 118000, me tvsh te paguar, ardhur me dt

  Fier Sot, 15:49
  4.900 €
 • 6 foto
  Peugeot 207 1.6HDI \"2009\"
  Vetura

  Peugeot 207 1.6HDI \"2009\"

  Shitet Peugeot 207 1.6HDI , viti i prodhimit 2009. Vetura ka 180,000km te garantuar me liber te serv

  Kukës Sot, 15:48
  2.700 €
 • 8 foto
  Peugeot 207 1.6HDI \"2009\"
  Vetura

  Peugeot 207 1.6HDI \"2009\"

  Shitet Peugeot 207 1.6HDI , viti i prodhimit 2009. Vetura ka 180,000km te garantuar me liber te serv

  Prishtinë Sot, 15:47
  2.850 €
 • 5 foto
  Peugeot 207 1.4 hdi viti 2012
  Vetura

  Peugeot 207 1.4 hdi viti 2012

  Shitet Peugeot 207 1.4 hdi viti 2012, km 129000, me tvsh te paguar, ardhur nga Fir

  Fier Sot, 15:45
  4.200 €
 • 6 foto
  Peugeot 206 plus 1.4 hdi viti 2010 van
  Vetura

  Peugeot 206 plus 1.4 hdi viti 2010 van

  Shitet Peugeot 206 plus 1.4 hdi viti 2010 van, km 128000, me tvsh te paguar, cmimi 3200

  Fier Sot, 15:45
  3.200 €