Vetura
Mitrovicë

Peugeot | Vetura në shitje në Mitrovicë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  Shitet peugoet 307!!!
  Vetura

  Shitet peugoet 307!!!

  Eshte ne gjendje shum te mire ka regjistrim deri ne daten 02.07.2020.

  Mitrovicë 21 maj 21:55
  3.300 €
 • 2 foto
  Shes pjes Per Mercedes 190 Disel
  Vetura

  Shes pjes Per Mercedes 190 Disel

  Viber kontakt +38649358144

  Mitrovicë 19 maj 19:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes Pjes Per Peugeot 307 2.0 HDI 1.4 Hdi
  Vetura

  Shes Pjes Per Peugeot 307 2.0 HDI 1.4 Hdi

  Viber Kontakt +38649358144

  Mitrovicë 7 maj 11:59
  1 €
 • 10 foto
  Peugeot expert
  Vetura

  Peugeot expert

  shitet Peugeot expert HDI 2.0 shum i mir siq shihet ne foto per me shum info na kontaktoni edhe ne v

  Mitrovicë 23 janar 05:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Peugeot expert
  Vetura

  Peugeot expert

  Shitet peugeot expert 2003 2.0 hdi shum i mir regjistrim i skanduar

  Mitrovicë 22 janar 21:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  4 goma 215/55/17 te veres per pezho 407
  Vetura

  4 goma 215/55/17 te veres per pezho 407

  Shiten 4 goma 215 55 17 te veres te rujtne shum te katertat 2 jane te firmes barum dhe 2 continental

  Mitrovicë 17 nëntor 17:36
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Peugeot 406-99
  Vetura

  Peugeot 406-99

  Peugeot 406 Motorri 1.8 benzin/Plin plini ne dizne me sistem te veqant, punon ne te dy sistemet. Vi

  Mitrovicë 11 nëntor 10:40
  499 €
 • 4 foto
  Peugeot 207 1.6 dci (139.476)
  Vetura

  Peugeot 207 1.6 dci (139.476)

  Peugeot 207 1.6 dci, Me kilometra origjinale me Liber te servisit. I posa ardhur nga Gjermanija.

  Mitrovicë 9 tetor 20:43
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Peugeot 206
  Vetura

  Peugeot 206

  Peugeot 206 Motorri 2.0 benzin ne gjendje shum tmir I ardhur nga jasht pa dogan Vetura ka dal nga pr

  Mitrovicë 26 shtator 23:39
  490 €
 • 3 foto
  Peugeot 2.0 diesel 2005 nga suedija
  Vetura

  Peugeot 2.0 diesel 2005 nga suedija

  Peugeot 2.0 diesel viti 2005 centrall me klim gjamat me rrym pasqyret me rrym ne gjendje te mir 3 u

  Mitrovicë 21 shtator 20:48
  1.600 €
 • 8 foto
  Peugeot 406 - 99
  Vetura

  Peugeot 406 - 99

  Peugeot 406 Motorri 1.8 benzin plin, plini i montum ne dizne me kompjuter dirigjues special per plin

  Mitrovicë 15 shtator 12:31
  560 €
 • 5 foto
  Shitet Peugot partnes 2.0 tdi
  Vetura

  Shitet Peugot partnes 2.0 tdi

  Shitet peugot 2.0 2003 diesel ne gjendje te rregull per me shum +38349483072

  Mitrovicë 13 shtator 19:55
  1.450 €
 • 0 foto
  Peugeot 406
  Vetura

  Peugeot 406

  Peugeot 406 Motorri 1.8 benzin/plin, plini i montuar ne dizne me kompjuter special Viti i prodhimit

  Mitrovicë 12 shtator 15:08
  550 €
 • 2 foto
  Shes Pezho 607
  Vetura

  Shes Pezho 607

  Shitet pezho 607 2.7 dizell e rujtne punon mir gjdo gjë ne rregull boj edhe ndrrim per me shum info:

  Mitrovicë 1 shtator 23:03
  6.500 €
 • 8 foto
  Peugeot 1.9 turbo dizell me klim rks i skaduar
  Vetura

  Peugeot 1.9 turbo dizell me klim rks i skaduar

  Ne gjendje te rregullte ne pergjithesi. Punon shume mire dhez mire turbina funksionale klim abs airb

  Mitrovicë 31 gusht 10:12
  1.100 €
 • 5 foto
  peugeot 206 1.1 b Rks i skaduar
  Vetura

  peugeot 206 1.1 b Rks i skaduar

  PEUGEOT 206 1.1 Benzin VITI I PRODHIMIT 11/2000 VETURA POSEDON CENTRALL XHAMAT ELEKTRONIK GOMA

  Mitrovicë 28 gusht 19:20
  1.200 €
 • 0 foto
  Peugeot Partner dizel
  Vetura

  Peugeot Partner dizel

  Shes puegot partner 2010 me targa t\'suedis Ac 156000km Sensora tparkingut 1.6 dissel oshte per 3

  Mitrovicë 27 gusht 17:06
  5.500 €
 • 4 foto
  shes pezhon 1.6 benzin n gjendje shum te mir
  Vetura

  shes pezhon 1.6 benzin n gjendje shum te mir

  shes kerrin n gjendje shum te mir klimatronic nxemje n karrika bej edhe ndrrim per ma shum kontakto

  Mitrovicë 25 gusht 18:43
  1.650 €
 • 6 foto
  Shes pikap peugeot bipper 1.4 hdi
  Vetura

  Shes pikap peugeot bipper 1.4 hdi

  Shitet peugeot bipper 1.4 hdi 2009 klim nxemse nulse gjamat me rrym 2 par guma tveres 15 me fellne d

  Mitrovicë 24 gusht 14:15
  4.700 €
 • 1 foto
  Shes apo nrroj veturen viti 20006 qmimi 2000
  Vetura

  Shes apo nrroj veturen viti 20006 qmimi 2000

  Shes kerrin po ashtu bajm ethe nrrim shpenzime shum vokla jgentje shum te mir viti 20006qmimi 2000 e

  Mitrovicë 13 gusht 19:17
  2.000 €
 • 3 foto
  shitet ose nderrohet vetura peugeot 206
  Vetura

  shitet ose nderrohet vetura peugeot 206

  Shes dhe nderroj veturen peugeot 206 viti i prodhimit 2001 1.1 benzin shpenzimet shum te vogla se

  Mitrovicë 7 gusht 08:44
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  4300€ tabela te huja
  Vetura

  4300€ tabela te huja

  4300€

  Mitrovicë 5 gusht 11:21
  4.300 €
 • 3 foto
  Shitet Peugoet 307
  Vetura

  Shitet Peugoet 307

  Eshte ne gjendje te mire ka regjistrim deri ne 02.07.2020

  Mitrovicë 2 gusht 22:53
  3.300 €
 • 4 foto
  Shes pikapin 1.9 diesel sdi 2004
  Vetura

  Shes pikapin 1.9 diesel sdi 2004

  Shes pikapin 1.9 diesel sdi 2004 regj skadum 19.06.2019 me goma te reja pres blers serijoz flm permi

  Mitrovicë 2 gusht 20:25
  2.100 €
 • 5 foto
  Shitet peugeot 206 HDI
  Vetura

  Shitet peugeot 206 HDI

  Shitet peugeot ne qendje te mir ne motor teknik ulse dhe nga ana jashtme po i ka disa gervishje tvog

  Mitrovicë 26 korrik 19:23
  2.200 €
 • 0 foto
   Menjaq per pezho 205 1.9 dizel.
  Vetura

  Menjaq per pezho 205 1.9 dizel.

  Shitet menjaqi per pezho 205 1.9 dizel. Viti i kerrit 1992. Menjaqi o ne gje dje te rregullt

  Mitrovicë 17 korrik 18:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes Peugeot ne gjendje shum te mir
  Vetura

  Shes Peugeot ne gjendje shum te mir

  Peugeot 207 Ne gjendje shum te mir optike dhe teknike , i ardhun nga Suedia , Me panoram klim, etj

  Mitrovicë 9 korrik 11:55
  5.800 €
 • 4 foto
  Peugeot boxer HDI 2002
  Vetura

  Peugeot boxer HDI 2002

  Shes kombin ne gjendej te rregullt viti 2002 disel 2.4 regjistrim i skaduar qe 1 jav

  Mitrovicë 4 korrik 23:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shitet pikapi Peugoet 2.0HDI
  Vetura

  shitet pikapi Peugoet 2.0HDI

  shitet Pikapi i sapo ardhur nga Suedia 2.0Hdi dizell me tabela tSuedis ne gjendje shum te mir kontak

  Mitrovicë 4 korrik 20:11
  1 €
 • 2 foto
  Peugeot
  Vetura

  Peugeot

  Shitet Peugeot 1.9 disel ne gjendje shum te mir pres bleree serioz per ma shum nr tel;049389632

  Mitrovicë 29 qershor 21:18
  270 €
 • 5 foto
  Shitet urgjent vetura
  Vetura

  Shitet urgjent vetura

  Per informata kontakt 045-506-302 Viber +38649 19 19 80 Qmimi me marveshje

  Mitrovicë 27 qershor 10:34
  3.333 €
 • 5 foto
  peugeot 206 1.9 dizell 2001 1 vit rexhistrim
  Vetura

  peugeot 206 1.9 dizell 2001 1 vit rexhistrim

  PEUGEOT 206 1.9 DIZELL VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2001 VETURA OSHT NE GJENDJE PREFEKTE REXHIST

  Mitrovicë 12 qershor 10:12
  1.900 €
 • 3 foto
  Vetura ne shitje
  Vetura

  Vetura ne shitje

  Vetura qdo gje ne rregull

  Mitrovicë 7 qershor 12:46
  Me Marrveshje