PEUGEOT 308 GT-LINE EDITION - i sapo Doganuar ??

Çmimi: Me Marrveshje
PEUGEOT 308 GT-LINE EDITION - i sapo Doganuar ??

Detajet

Postuar
23 mars 15:22
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Gjakovë
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
Peugeot
Modeli
308
Viti i prodhimit
2016
Karburanti
Benzin
Kilometrazha
180 000 - 189 999

Përshkrimi

PEUGEOT 308 GT-LINE EDITION - i sapo Doganuar 🇽🇰
Vetura eshtë e sapo ardhur nga “ Zvicera “🇨🇭
Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 194302 •
Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara
Disa nga karakteristikat e veturës janë:
Ccm: 1.2 Benzin- 131 PS / 96 KW
Viti 05.11.2016 ~ Modeli 2017
Disa nga karakteristikat e veturës janë:
• Ndërruesi i shpejtësive: Automatik
• Drita inteligjente të modelit më të suksëshem Fullë LED
• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri
• Kamer parkingu & senzora parkingu multifunksionale
• Timon multifunksional,me airosje dhe me shpejtesi
• Gjamat ©️olo®️™️ të prodhuara nga prodhuesi
• Drrita të Mjegullës në pjesën para dhe mrapa
• Fullë Asistime gjatë vozitjes në vija të bardha
• Gjamat & Pasqyre Elektronike & me ngrohës
• Sistem të ndërrimit të shpejtësive në timon
• Sistem të kyqjes së shpejtësis “Tempomat”
• Senzora parkingu para dhe pas funksinal
• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”
• Sistem të senzorit të shiut funksional
• Klimë multifunksionale & Digjitale
• Sistem të lidhjes Telefon-Veturë
• Ulëse me Ngrohje & me Buton
Çmimi sipas marrëveshjes,mundesi pagese edhe me Kredi:”NLB Bank” “Raiffeisen Bank” “KEP Trust” “FINCA”
Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:
📞 Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp
📞 Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp
📍Magjistrale - Gjakove - Prizren


Shpallje te ngjashme