Vetura
Prishtinë

Peugeot | Vetura në shitje në Prishtinë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  Rent a Car Dardania 044269000 Cmimi nga 19.99 Euro
  Vetura

  Rent a Car Dardania 044269000 Cmimi nga 19.99 Euro

  Rent a Car Dardania Vetura me Qera +37744269000 / 044269000 RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje t

  Prishtinë Sot, 14:46
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Peugeot 206 1.9 disel
  Vetura

  Shitet Peugeot 206 1.9 disel

  Shitet pezhoja viti 2000 ne gjendje teper tmir gjith servisin e krym trapin e ndrrum komplet regist

  Prishtinë Sot, 14:39
  2.500 €
 • 11 foto
  XHIP PEUGEOT 4007 2,2 HDI, 4x4, 7 ulse, i Doganuar
  Vetura

  XHIP PEUGEOT 4007 2,2 HDI, 4x4, 7 ulse, i Doganuar

  XHIP PEUGEOT 4007 2,2 HDI, 4x4 VETURA POSEDON: Klimatronik dy zonale, Nxemje ne Sedile, Navigacion,

  Prishtinë Sot, 14:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet peguot 3008 1.6 HDI 120 ps Automatik.
  Vetura

  Shitet peguot 3008 1.6 HDI 120 ps Automatik.

  Shitet peguot 3008 1.6 HDI 120 ps Automatik. gjendja shuome te mire teknikishte . viti i prodhimit 2

  Prishtinë Sot, 14:34
  9.900 €
 • 6 foto
  Shitet Pezho ne gjendje shume te mire
  Vetura

  Shitet Pezho ne gjendje shume te mire

  Shitet Pezhoja e cila eshte ne gjedtje shume te mire teknike poashtu edhe optike. Qmimi 1290

  Prishtinë Sot, 14:28
  1.290 €
 • 11 foto
  PEUGEOT 607 2002.RKS 1VJET
  Vetura

  PEUGEOT 607 2002.RKS 1VJET

  Peugeot 607 Viti 2001 nfund Rks 1 vjet Klimatronic funksion Gjama me rrym Goma te reja Senzor p

  Prishtinë Sot, 14:27
  2.350 €
 • 5 foto
  PEUGEOT 407 HDI 2.0,PANORAME,AUTOMATIK,RKS ,2008
  Vetura

  PEUGEOT 407 HDI 2.0,PANORAME,AUTOMATIK,RKS ,2008

  Shitet peugeot 407,2.0 dizell,ne gjendje fenomenale,Rks edhe 2 jave, Automatic,navi,full opsione,fel

  Prishtinë Sot, 14:23
  4.900 €
 • 1 foto
  RENT A CAR 1T AUTO
  Vetura

  RENT A CAR 1T AUTO

  RENT A CAR 1T AUTO PEUGEOT 301 1.6 HDI 00 KM Ju mirëpresim. +383 44 449 555

  Prishtinë Sot, 14:19
  35 €
 • 8 foto
  PEUGEOT307 2.0 BENZIN FACELIFE VITI 2006
  Vetura

  PEUGEOT307 2.0 BENZIN FACELIFE VITI 2006

  PEUGEOT 2.0 BENZIN VITI 2006 FACELIFE AUTIMATIK TIP TRONIK KLIM TRINIK ABS ESP TEMPOMAT B.KOJUTER 1

  Prishtinë Sot, 14:18
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  PEUGEOT 307 1.6 HDI FACELIFE VITI.2005
  Vetura

  PEUGEOT 307 1.6 HDI FACELIFE VITI.2005

  PEUGEOT 307 1.6 HDI VITI 2005 KLIMTRONIK ABS ESP TEMPOMAT ULSET ME.NXEMJE GOMA.TREJA I.SERVISUM KOM

  Prishtinë Sot, 14:18
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  PEUGEOT 308 1.6 HDI FACELIFE VITI 2009
  Vetura

  PEUGEOT 308 1.6 HDI FACELIFE VITI 2009

  PEUGEOT 308 1.6 HDI FACELIFE VITI 2009 KLIM A.C ABS ESP B.KOMJUTER TEMPOMAT KOMANDA TIMON I SERVISUM

  Prishtinë Sot, 14:15
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  PEUGEOT 206 2.0 HDI VITI 2002
  Vetura

  PEUGEOT 206 2.0 HDI VITI 2002

  PEUGEOT 206 2.0 HDI VITI 2002 I DOGANUAR NE RKS PER INFO NA TEL 044 714471☎️044 877 535 ☎️0

  Prishtinë Sot, 14:15
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Peugeot 208 1.4 (2012)
  Vetura

  Peugeot 208 1.4 (2012)

  Peugeot 208 ne gjendje shume te mir teknike me servisa te kryer me rregulle ne perfaqsin e Peugeot p

  Prishtinë Sot, 14:14
  6.300 €
 • 2 foto
  Rent a Car GOLD - Peugeot 308 2.0 hdi 2008 auto
  Vetura

  Rent a Car GOLD - Peugeot 308 2.0 hdi 2008 auto

  Cmimi per 3 ditë e më shumë - 35€ 045/86-11-86 Rent a Car GOLD gjendet ne veternik, Rr.Prishtinë-F

  Prishtinë Sot, 14:11
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Rent A Car GOLD - Peugeot 308 2.0 Hdi 2008 ..
  Vetura

  Rent A Car GOLD - Peugeot 308 2.0 Hdi 2008 ..

  Cmimi per 3 ditë e më shumë - 30€ 045/86-11-86 Rent a Car GOLD gjendet ne veternik, Rr.Prishtinë-F

  Prishtinë Sot, 14:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  PEUGEOT 206 2.0 HDI DIZEL KLIMATRONIK 2005
  Vetura

  PEUGEOT 206 2.0 HDI DIZEL KLIMATRONIK 2005

  PEUGEOT 206 2.0 HDI DIZEL KLIMATRONIK AIRBAG ABS DRITARE ELEKTRONIKE PASQYRE ELEKTRONIKE GOMAT E REJ

  Prishtinë Sot, 14:05
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Pegueot 208 e doganuar
  Vetura

  Pegueot 208 e doganuar

  Peugeot 208 2012

  Prishtinë Sot, 13:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PEUGEOT PARTNER 1.6 HDI MODEL 2010
  Vetura

  PEUGEOT PARTNER 1.6 HDI MODEL 2010

  AUTO BENI +37745613666 PEUGEOT PARTNER 1.6 HDI MODEL 2010 I DOGANUM 1 VIT RKS ME KLIM AIRBAG SER

  Prishtinë Sot, 13:42
  4.800 €
 • 11 foto
  PEUGEOT 207 HDI 2009
  Vetura

  PEUGEOT 207 HDI 2009

  WWW.AUTOSALLONIYLBERI.COM Peugeot 207 HDI 2009, E Doganuar. I Importuar nga Gjermania. * PEUGEO

  Prishtinë Sot, 13:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  PEUGEOT 407 2.0 HDI AUTOMATIK TIPTRONIK 2006 RKS
  Vetura

  PEUGEOT 407 2.0 HDI AUTOMATIK TIPTRONIK 2006 RKS

  Shes \ Ndroj PEUGEOT 407 2.0 HDI AUTOMATIK TIPTRONIK NAVI TE MADH KLIMATRONIK KARIKA ME NXEMJE PULL

  Prishtinë Sot, 13:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shes matorrin e druve dollmar gjerman
  Vetura

  shes matorrin e druve dollmar gjerman

  shes matorrin e druve dollmar si shtilli osht njota fabrik i prodhon punon mir pos sigjirt duhet me

  Prishtinë Sot, 13:15
  150 €
 • 9 foto
  Shes pezhon 407 1.8 benzin boj drrim vit 2004 vip
  Vetura

  Shes pezhon 407 1.8 benzin boj drrim vit 2004 vip

  pezho 407 1.8 benzin viti 07.2004 vip boj drrim me gollf 4 audi shkofa klima tronik bot kupujter abe

  Prishtinë Sot, 13:14
  3.700 €
 • 7 foto
  Pezho 207 1.6 benzin Automatik Me Dogan
  Vetura

  Pezho 207 1.6 benzin Automatik Me Dogan

  Pezho 207 1.6 Benzin Viti Prodhimit 2009 Automatik Me Dogan dhe homologim Per m shum INFOO..044-936-

  Prishtinë Sot, 13:14
  7.400 €
 • 6 foto
  Pezho 207 1.6 Benzin Viti 2012 Dogan Homologim
  Vetura

  Pezho 207 1.6 Benzin Viti 2012 Dogan Homologim

  Pezho 207 1.6 Benzin viti 2012 Me Dogan dhe homologim Per m shum Infoo 044-936-936 BOJJ EDHE NDRRIM

  Prishtinë Sot, 13:14
  7.000 €
 • 4 foto
  Shitet Peugeot 307
  Vetura

  Shitet Peugeot 307

  Peugeot 307 - viti i prodhimit 2002. Motori 2.0 hdi me pese dyer. Cmimi sipas marrveshjes.

  Prishtinë Sot, 13:10
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SHITET URGJENT PEUGEOT 508 1.6D 2012!!
  Vetura

  SHITET URGJENT PEUGEOT 508 1.6D 2012!!

  Shitet Peugeot 508 1.6 Diesel, Viti 2012 I ardhur nga Franca, rexhistrimi i 2-te, pronari i dyte, ve

  Prishtinë Sot, 12:57
  8.350 €
 • 0 foto
  Peugeot 308 1.6 Dizel ( Naft )
  Vetura

  Peugeot 308 1.6 Dizel ( Naft )

  Shitet Peugeot 308 Viti 2010 90.000 km 6 Shpejtsi Shpenzimet 4.00

  Prishtinë Sot, 12:55
  7.500 €
 • 5 foto
  PEUGEOT 207 1.6 HDI 2008 RKS 7 MUJ
  Vetura

  PEUGEOT 207 1.6 HDI 2008 RKS 7 MUJ

  PEUGEOT 207 1.6 HDI 2008 RKS 7 MUJ NE GJENDJE SHUM TE MIR E SERVISUME KLIM ABS GJAMA ME RRYM ESP BO

  Prishtinë Sot, 12:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes peugot 106 benzin 1.1 benzin
  Vetura

  Shes peugot 106 benzin 1.1 benzin

  Shes ndrroj peugeot 106 b rks i skadum perkthimi behet mejher vetura punon shum mir shpenzon shum pa

  Prishtinë Sot, 12:52
  630 €
 • 6 foto
  shitet peugeot 307 rks
  Vetura

  shitet peugeot 307 rks

  shitet pezhoja 2.0 hdi ne gjendje te rregullt vetura osht ne rregull dhe punon shum mir gomat e re

  Prishtinë Sot, 12:38
  2.200 €
 • 11 foto
  PEUGEOT 308 2.0 HDI 2008 PANORAM PA DOGAN
  Vetura

  PEUGEOT 308 2.0 HDI 2008 PANORAM PA DOGAN

  PEUGEOT 308 2.0 HDI 2008 PANORAM NE GJENDJE SHUM TE MIRE TEKNIKE I POSA ARDHUR NGA ZVICRRA POSEDEO

  Prishtinë Sot, 12:31
  5.300 €
 • 9 foto
  PEUGEOT 308 1.6 HDI 2013 RKS
  Vetura

  PEUGEOT 308 1.6 HDI 2013 RKS

  PEUGEOTA E SAPO ARDHUR NGA ZVICRRA NE GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE E POSA DOGANUAR DHE REGJISTRUAR P

  Prishtinë Sot, 12:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet vetura Peugeot 207
  Vetura

  Shitet vetura Peugeot 207

  Shitet vetura Peugeot 207, 1.4 Diesel, viti i prodhimit: 2007

  Prishtinë Sot, 12:24
  4.600 €
 • 9 foto
  Pezho 206 Rks
  Vetura

  Pezho 206 Rks

  shes pezho rks me dokumentacion te regullt posedon gjama mr rrym manual centrall klima 5 shpejtesi

  Prishtinë Sot, 12:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PEUGOTA 1007 1.1 BENZIN
  Vetura

  PEUGOTA 1007 1.1 BENZIN

  Shes peugoten 1007 1.1 benzin Viti 2009 me dogan te paguar Klim fuksjonale dyrt ju qelen me rrym T

  Prishtinë Sot, 12:12
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet pezho
  Vetura

  Shitet pezho

  Shitet pezhoja ne gjendje shum te mire,1 pronar ne kosov,regjistrimi i ka skadu .

  Prishtinë Sot, 11:51
  3.200 €
 • 9 foto
  peugeot 607 2.2hdi 11muj regj nuk boj ndrrim
  Vetura

  peugeot 607 2.2hdi 11muj regj nuk boj ndrrim

  Shes pezhon 607 dizel 2.2hdi ne gjendje te rregullt teknike dhe optike viti i prodhimit 2001 regjist

  Prishtinë Sot, 11:51
  2.650 €
 • 9 foto
  pezho 206 hdi
  Vetura

  pezho 206 hdi

  shes pezho 206 2000 me klim dokumentacion te rregullt gjama me rrym 1.9 gjendje shum te mir nr konta

  Prishtinë Sot, 11:41
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Peugeot 207 HDI 2011 facelift.i ardhur nga CH-RKS
  Vetura

  Peugeot 207 HDI 2011 facelift.i ardhur nga CH-RKS

  Peugeot 207 99G serie. 1.6 HDI me zingjir. Viti i prodhimit : 2011. Regjistrimi i pare ne rks / I ar

  Prishtinë Sot, 11:31
  5.300 €
 • 9 foto
  PEUGEOT 307 2.0 HDI FACELIFE VITI.2003
  Vetura

  PEUGEOT 307 2.0 HDI FACELIFE VITI.2003

  PEUGEOT 307 2.0 HDI VITI 2003 KLIM TRONIK ABS ESP TEMPOMAT B.KOJUTER E DOGANUAR NE RKS PER INFO NA T

  Prishtinë Sot, 11:02
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  PEUGEOT 207 1.6HDI SPORT
  Vetura

  PEUGEOT 207 1.6HDI SPORT

  Vetura eshte e ardhur nga zvicrra,doganen e ka te paguar,eshte ne gjendje shum te mir ka liber servi

  Prishtinë Sot, 10:47
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes Peugeot 407
  Vetura

  Shes Peugeot 407

  Shitet Peugeot 407 SW automatik/tiptronik 2.0 diesel me panorame, sensora parkimi, viti 2005. Vetura

  Prishtinë Sot, 10:03
  3.000 €
 • 10 foto
  Peugeot 407
  Vetura

  Peugeot 407

  Peugeot 407 2.7 HDI dizell Viti Prodhimit 2008 Automatik Tempomat Xhama me rryme Pasqyre me rry

  Prishtinë Sot, 10:01
  6.300 €
 • 7 foto
  Shitet Peugeot 308, 2.0 Diesel
  Vetura

  Shitet Peugeot 308, 2.0 Diesel

  Shitet Peugeot 308, 2.0 Diesel,i posa ardhur nga Zvicra,ne gjendje shume te mire,viti prodhimit 201

  Prishtinë Sot, 09:27
  5.900 €
 • 8 foto
  Peugeot 5008
  Vetura

  Peugeot 5008

  Pezho 5008 , HDI 2.0 , dizel , KW 120 , automatik , ulse 7 , km 204756 ,panaram , senzor parkimi ,

  Prishtinë Sot, 09:18
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  PEUGEOT 207 1.6 HDI 2008
  Vetura

  PEUGEOT 207 1.6 HDI 2008

  Shes Veturen Peugeot 207 1.6 HDI viti i prodhimit 2008 me dogane te paguar dhe ne gjendje shum te mi

  Prishtinë Sot, 09:15
  5.700 €
 • 5 foto
  Auto Servis FRANCE Pjes per Peugeot Renault Citroe
  Vetura

  Auto Servis FRANCE Pjes per Peugeot Renault Citroe

  Auto Pjes dhe Servis "FRANCE" Kabash-VITI Pjese per te gjitha veturat si:Peugeot,Renault dhe Citroen

  Prishtinë Sot, 08:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet vetura
  Vetura

  Shitet vetura

  Shitet vetura Peugeot 407 caravan 2.0 dizell viti 2005 panorama klimatronik ne gjendje te rregullte

  Prishtinë Sot, 08:45
  4.300 €
 • 5 foto
  Peugeot 207 1.4 2010 rks
  Vetura

  Peugeot 207 1.4 2010 rks

  Shes peugeot 207 1.4 benz 5 dyer Viti prodimit 2010 Rks Ne gjendje perfekte Posedon librat e servisi

  Prishtinë Sot, 08:28
  5.000 €
 • 3 foto
  Shes Peugeot 307 1.6 Diesel
  Vetura

  Shes Peugeot 307 1.6 Diesel

  Shes peugeot 307 1.6 diesel me shpenzime minimale ,vetura eshte manual ne fund te vitit 2005 dhe ka

  Prishtinë Sot, 08:07
  4.300 €