Vetura
Kaçanik

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 9 foto
  PEUGEOT 308 2.0 HDI
  Vetura

  PEUGEOT 308 2.0 HDI

  Shes Peugeot 308 2.0 hdi vp 2008 km 210000 i ardhur nga Zvicrra vetura posedon navigacion ulset me n

  Kaçanik 4 shtator 23:14
  3.850 €
 • 10 foto
  PEUGEOT 308 2.0 Hdi PANORAM
  Vetura

  PEUGEOT 308 2.0 Hdi PANORAM

  Shitet Peugeot 308 2.0 hdi 210000 km i posaardhur nga Zvicrra vetura posedon Navigacion Ulset me mxe

  Kaçanik 30 gusht 00:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Peugeot 106, viti 2001 - 1.124 kubike
  Vetura

  Shitet Peugeot 106, viti 2001 - 1.124 kubike

  Shitet Peugeot 106 me kater dyer. Vetura eshte e ruajtur jashte dhe brenda. Regjistrim ka deri me 19

  Kaçanik 21 gusht 13:28
  1.450 €
 • 5 foto
  PEUGEOT 308 2.0 HDI
  Vetura

  PEUGEOT 308 2.0 HDI

  ShES PEUGEOT 308 2.0 HDI Automat tiptronik ,318000km 2009posaardhur nga Zvicrra vetura posedon senso

  Kaçanik 20 gusht 22:26
  3.800 €
 • 6 foto
   PEUGEOT 308 2.0 HDI 2009 PANORAM
  Vetura

  PEUGEOT 308 2.0 HDI 2009 PANORAM

  Shes PEUGEOT 308 2.0 HDI 2009 200000 km i posaardhur nga Zvicrra vetura posedon sensor parkingu temp

  Kaçanik 14 korrik 11:04
  4.250 €
 • 8 foto
  Peugo 307:2.0-Hdi
  Vetura

  Peugo 307:2.0-Hdi

  Pezho 2.0.Hdi viti 2002-Klim dy zonale Ulset likur.gjendje shumë të mir.çmimi 2.900€.

  Kaçanik 23 maj 13:24
  2.900 €
 • 4 foto
  peugeot 206
  Vetura

  peugeot 206

  shes peugeot 206 viti 2002 1.4 benzin me klim

  Kaçanik 29 prill 12:15
  1.999 €
 • 3 foto
   Shitet nderrohet pezho 1.9 dizell viti 95
  Vetura

  Shitet nderrohet pezho 1.9 dizell viti 95

  Shes apo ndrroj pezho viti 1994 dizell 1.9 regjistrim prej 25--01--2018 deri 25--01--2019 ne gjend

  Kaçanik 1 shkurt 23:25
  1.350 €