Vetura
Kukës

Peugeot | Vetura në shitje në Kukës

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 8 foto
  Peugeot 108 1.0 Benzin
  Vetura

  Peugeot 108 1.0 Benzin

  *Peugeot 108 *viti i prodhimit 2015 *benzin *1000cc *Me dogan te paguar, *Board-computer, *Sistemi i

  Kukës Sot, 18:47
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Peugeot 207 1.6HDI \"2009\"
  Vetura

  Peugeot 207 1.6HDI \"2009\"

  Shitet Peugeot 207 1.6HDI , viti i prodhimit 2009. Vetura ka 180,000km te garantuar me liber te serv

  Kukës Dje, 12:16
  2.700 €
 • 8 foto
  PEUGEOT
  Vetura

  PEUGEOT

  Makina eshte ne gjendje shum te mire gjenerike dhe motorrike, Makina shitet per arsye emigrimi, Ne t

  Kukës 22 qershor 12:02
  2.400 €
 • 4 foto
  PEGOUT PARTNER 1.6 HDI 2007 I ARDHUN NGA ZVICRRA
  Vetura

  PEGOUT PARTNER 1.6 HDI 2007 I ARDHUN NGA ZVICRRA

  Vetura osht ne gjendje perfekte Goma te reja dimrit Xhama elektronik Central

  Kukës 15 qershor 11:40
  1.500 €
 • 6 foto
  Peugeot 407 1.6 hdi
  Vetura

  Peugeot 407 1.6 hdi

  Shitet makina peugeot 407 1.6 nafte 109 kuaj fuqi, viti 2005 kambio manuale, super ekonomike, ne qy

  Kukës 10 qershor 20:47
  3.100 €
 • 8 foto
  Peugeot
  Vetura

  Peugeot

  Shitet peugeot 307cc kabrio gjitha serviset e kryera letra te paguara pr 1 vit sapo i doganuar

  Kukës 31 maj 19:15
  4.999 €
 • 7 foto
  Peugeot presidencial
  Vetura

  Peugeot presidencial

  Makina xhendje te mair. Eshte perdorme nga nje person, shoqeruese gardes franceze. Super gjendje, sa

  Kukës 22 maj 00:44
  5.300 €
 • 9 foto
  Peugeot 206 cc 1.6 hdi, Cabrio, Nafte, km 183000.
  Vetura

  Peugeot 206 cc 1.6 hdi, Cabrio, Nafte, km 183000.

  Shitet peugeot 206 cc 1.6 hdi Cabrio tipi karburantit Nafte, vit prodhimi 2006, Manuale, Km 183000 e

  Kukës 27 prill 13:11
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  SHITET PEUGEOT 307 Kabriolet
  Vetura

  SHITET PEUGEOT 307 Kabriolet

  Makina eshte me gjitha sherbimet e kryera, letrat i ka te paguara deri me 22,11,2019. Makina eshte s

  Kukës 12 prill 08:20
  4.990 €
 • 10 foto
  Peugeot 208 Style 1.6 hdi 52.000km pa dogan
  Vetura

  Peugeot 208 Style 1.6 hdi 52.000km pa dogan

  Peugeot 208 Style 1.6 hdi 52.000km pa dogan Posedon Lleda para+xenon ,lleda mrapa ,xhamat e errësuar

  Kukës 4 prill 13:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Peugeot
  Vetura

  Peugeot

  Shitet pezho 4007 disel shum ne gjendje te mir targa te huja 2.2hdi Viber+41766515673

  Kukës 4 prill 07:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes pezho 1.6 benzin vetura qindet ne prizren
  Vetura

  Shes pezho 1.6 benzin vetura qindet ne prizren

  Shes pezho 1.6 benzin e ardhur nga zvicrra pa dogan me tabrla t zvicrres

  Kukës 4 prill 06:27
  1.000 €
 • 9 foto
  Auto Servis \"FRANCE\' PEUGEOT RENAULT CITROEN
  Vetura

  Auto Servis \"FRANCE\' PEUGEOT RENAULT CITROEN

  \'Auto Pjes dhe Servis \"FRANCE\" Kabash-VITI Pjese per te gjitha veturat si:Peugeot,Renault dhe Cit

  Kukës 4 prill 04:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet peugeot 407
  Vetura

  Shitet peugeot 407

  Shes peugeot 407 viti prodhimit 20-12-2005 nafte 2.0 hdi portobagazh..... ne gjedje shum te mire .

  Kukës 4 prill 03:06
  2.500 €
 • 7 foto
  PEUGEOT
  Vetura

  PEUGEOT

  Makina esht me dogane te paguar Shitet per arsye mospordorimi Viti i prodhimit 2005 motorr 1.6 me na

  Kukës 3 prill 20:24
  2.700 €
 • 10 foto
  PEZHO EXPERT 2.0 DIZEL 152 000 KM .PREJ CH 2010
  Vetura

  PEZHO EXPERT 2.0 DIZEL 152 000 KM .PREJ CH 2010

  PEZHO EXPERT 2.0 DIZELL 88 KW .. MANUEL 6 SHPEJTSI...PA DOGAN...I ARDHUN PREJ ZVICRRE ...I Q

  Kukës 3 prill 19:14
  3.800 €
 • 7 foto
  Peugeot Partner dizel
  Vetura

  Peugeot Partner dizel

  Shitet peougeot partner 2009 e ardhur nga gjermonia pa dogan vetura esht e lejuar per 3 veta para sh

  Kukës 3 prill 15:34
  4.000 €
 • 5 foto
  Peugeot 306
  Vetura

  Peugeot 306

  Shitet makina Motori :1.9-ekonomike Ne gjendje te mire motorike dhe gjenerike ,te gjitha sherbimet

  Kukës 3 prill 14:22
  650 €
 • 5 foto
  PEUGEOT 607 2.2 HDI
  Vetura

  PEUGEOT 607 2.2 HDI

  PEUGEOT 607 2.2 HDI ME FULL EKSTRA Tel.Viber.+37744799007 Makina osht në Kosovë

  Kukës 3 prill 11:10
  3.700 €
 • 4 foto
  Pezho 107
  Vetura

  Pezho 107

  Pezho 107

  Kukës 3 prill 06:57
  500 €
 • 2 foto
  Peugot 1007- 1.4HDi
  Vetura

  Peugot 1007- 1.4HDi

  Shitet peugot 1007 viti 2005 1.4 naft 3.5 litra 100 qytet 5l kombinuar gjendje perfekte super letra

  Kukës 2 prill 13:04
  3.300 €
 • 11 foto
  PEUGEOT 4007 2,2 Dizell, 4X4, 7 Sedile
  Vetura

  PEUGEOT 4007 2,2 Dizell, 4X4, 7 Sedile

  PEUGEOT 4007 2,2 Dizell, 4X4 VETURA POSEDON; Klimatronik dy zonale, Nxemje ne Sedile, Komanda ne Tim

  Kukës 1 prill 19:04
  5.900 €
 • 10 foto
  Peugot boxer frigo 2.2 hdi 2011 ftofje deri -10°C
  Vetura

  Peugot boxer frigo 2.2 hdi 2011 ftofje deri -10°C

  Peugot boxer frigo 2.2 hdi 2011 me ftofje deri -10°C Posedon centrall kimatronik senzora shiu dritar

  Kukës 31 mars 21:20
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Peugeot
  Vetura

  Peugeot

  Makina eshte ne gjendje prefekte me letra te prera deri ne Shtator.

  Kukës 8 mars 12:57
  3.000 €
 • 9 foto
  Peugeot 206 cc
  Vetura

  Peugeot 206 cc

  SHITET PEZHO 206 CC (KABRIOLE) 2.0 BENZIN ME TE GJITHA DOKUMENTAT TE PAGUARA PER 1 VIT ME KONDICION

  Kukës 5 shkurt 13:45
  Me Marrveshje