Vetura
Ferizaj

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  Peugeot 207 dizell 1.6 viti 2008 panoram pa dogan
  Vetura

  Peugeot 207 dizell 1.6 viti 2008 panoram pa dogan

  Shitet pra pezho 207 asht 1.6 dizell ne gjendje te.mir teknike klim centrall 2 qelsa panoram per.m

  Ferizaj Dje, 20:14
  2.900 €
 • 0 foto
  Peugeot 607
  Vetura

  Peugeot 607

  Shes pezhon ne gjendje shum te mir pa dogan 2005 2.2 disel si dhe shes tnjejten pezho 607 2.7 disel

  Ferizaj Dje, 13:24
  1.950 €
 • 2 foto
  Shitet peugeot boj ndrrim
  Vetura

  Shitet peugeot boj ndrrim

  Vetura esht ne gjendje te rregullt 1.4 benzin viti 2004 i ka hargjimet e vogla boj ndrrim me ndonje

  Ferizaj Dje, 13:24
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  PEZHO 208 1.6 DIESEL MANUAL DOGAN TE PAGUAR
  Vetura

  PEZHO 208 1.6 DIESEL MANUAL DOGAN TE PAGUAR

  Shitet peugeot 208 1.6 diesel viti prodhimit 2013 ne gjendje shum te mir teknike. Vetura posedon : k

  Ferizaj 17 mars 14:17
  8.500 €
 • 11 foto
  Peugeot 307 2.0 HDI Panoram 6 Shpejtesi
  Vetura

  Peugeot 307 2.0 HDI Panoram 6 Shpejtesi

  Peugeot 307 2.0 HDI (i) te kuqe Panoram 6 shpejtesi klim tronik komanda ne vollan gjama me rrym fell

  Ferizaj 17 mars 14:04
  4.400 €
 • 3 foto
  SHITET pezho Automatik 1.4 benzin
  Vetura

  SHITET pezho Automatik 1.4 benzin

  SHITET pezho ne gjendje te mir automatik e rujtur si Mbrenda dhe jasht klim

  Ferizaj 16 mars 18:14
  2.350 €
 • 7 foto
  PEUGEOT 308  1.6 HDI I DOGANUAR
  Vetura

  PEUGEOT 308 1.6 HDI I DOGANUAR

  I DOGANUAR NGA ZVICRRA 044442222 049666668

  Ferizaj 15 mars 17:05
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PEUGOET 308 2.0HDI AUTOMATIK
  Vetura

  PEUGOET 308 2.0HDI AUTOMATIK

  PEUGOET 308 2.0HDI PLATINIUM PACKET VITI 2009 AUTOMATIK DIESEL ME DOGAN TE PAGUAR SHITJE EDHE ME LI

  Ferizaj 15 mars 15:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet pezho ose ndrrohet me traktor
  Vetura

  Shitet pezho ose ndrrohet me traktor

  Shite pezho ose ndrrohet me traktor

  Ferizaj 12 mars 13:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Peuogeot boxer 2004 diesel
  Vetura

  Peuogeot boxer 2004 diesel

  Peugeot Diesell 2.8 viti 2004 Baj ndrrim me naj kamionet kiper ose ndonje bager vib: +3774429699

  Ferizaj 10 mars 07:15
  4.800 €
 • 11 foto
  PEZHO 2.0 AUTOMATIK
  Vetura

  PEZHO 2.0 AUTOMATIK

  Shitet pezho 2.0 benzin automatik viti prodhimit 2002 ne gjendje shum te mir teknike. 104.000 km te

  Ferizaj 8 mars 16:16
  3.200 €
 • 9 foto
  PEUGEOT 307 2.0 HDI 2005
  Vetura

  PEUGEOT 307 2.0 HDI 2005

  SHES PEUGEOT 307 2.0 HDI VITI 2005 VETURA POSEDON:KLIM ATRONIK ABS CENTRAL TIMON SERVO KARRIGAT LEKU

  Ferizaj 8 mars 09:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  peugot 206
  Vetura

  peugot 206

  veturam posedon klimatronik ABS ESP dritaret me komanda elektrike fshisat automatik vet ndiyen si p

  Ferizaj 8 mars 02:05
  2.550 €
 • 7 foto
  peugeot 207 1.4 hdi
  Vetura

  peugeot 207 1.4 hdi

  peugeoti ne gjendje shum te mir i po sa ardhur nga jasht me liber servisi 82 000 kilometra te gar

  Ferizaj 7 mars 10:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Peugeot e sapo doganuar 1 vjet rks
  Vetura

  Peugeot e sapo doganuar 1 vjet rks

  Shitet pezho 307cc 2.0 benzin viti 2005 e sapo doganuar dhe regjistruar rks 1 vjet plot gjendje shum

  Ferizaj 3 mars 23:08
  5.500 €
 • 5 foto
  Peugeot 206
  Vetura

  Peugeot 206

  Shitet peugeot 206 viti 2001 6 muaj regjistrim 1.4 bencinvetura ka centrall ika 3 qelsa gjamat me

  Ferizaj 2 mars 18:26
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  PEUGEOT 308 1.6 HDI I DOGANUAR
  Vetura

  PEUGEOT 308 1.6 HDI I DOGANUAR

  SHITET VETURA PEUGEOT 308 1.6 HDI 044442222 049666668

  Ferizaj 2 mars 15:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes veturen peugeot 307 2.0 diezel
  Vetura

  Shes veturen peugeot 307 2.0 diezel

  Shes veturen Peugeot 307 2.0 diezell ne gjendje te rregullt Per me shume informata na kontaktoni ne

  Ferizaj 2 mars 14:16
  3.850 €
 • 6 foto
  Pezho 307 2.0 Hdi- 03
  Vetura

  Pezho 307 2.0 Hdi- 03

  Shitet pezho 307 2.0 hdi viti 2003 me targa Rks.me full opcione.2 qelsa ne gjendje perfekte.me liber

  Ferizaj 28 shkurt 18:05
  3.300 €
 • 10 foto
  Peugeot 308 1.6 HDI Automatik me dogan -CH
  Vetura

  Peugeot 308 1.6 HDI Automatik me dogan -CH

  Shes Peugeot 308 1.6 HDI Automatik e sapo ardhur nga Zvicrra me dogan te paguar.Vetura posedon:2 qel

  Ferizaj 28 shkurt 12:04
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Peugeot
  Vetura

  Peugeot

  Peugeot Partner me dogan te paguar viti 2002 gjendje te mir

  Ferizaj 27 shkurt 23:16
  1.900 €
 • 5 foto
  peugeot 207 1,6 hdi rks
  Vetura

  peugeot 207 1,6 hdi rks

  viti prodhimit 10,11,2006 lcime abs centrale 4 gomat e reja ms 3 qelsa ne gjendje shume te mire t

  Ferizaj 25 shkurt 10:25
  4.700 €
 • 5 foto
  Shes pezhon 1.6 hdi 2005
  Vetura

  Shes pezhon 1.6 hdi 2005

  Shes pezhon 1.6 hdi regjistrim 3 muj gjende te mir

  Ferizaj 23 shkurt 19:15
  2.550 €
 • 6 foto
  Peugeot 207 hdi Me dogan
  Vetura

  Peugeot 207 hdi Me dogan

  Shum. Ne gjendje te mir e ardhur. Prej. Zvicrre. Ka dogan. Eshte me libra te servisit. Per kilometr

  Ferizaj 22 shkurt 19:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  peugot 307
  Vetura

  peugot 307

  peugeot 307 1.6 benzin vetura eshte ne gjendje te rregullt

  Ferizaj 20 shkurt 21:35
  2.250 €
 • 7 foto
  Mire dhe lire -Peugeot 207-1.6 disel
  Vetura

  Mire dhe lire -Peugeot 207-1.6 disel

  Shes pezho 207-1.6 disel -4 dyer karavan-ngjyra e zez-panoramë-e sapo ardhur nga jasht.vetura posedo

  Ferizaj 20 shkurt 12:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Peugeot
  Vetura

  Peugeot

  Peugeot shum e rujtme si mrena Edhe jasht Full ekstra Karrikat me nxemje pasqyret elektronike centra

  Ferizaj 20 shkurt 03:04
  3.400 €
 • 3 foto
  Peugeot
  Vetura

  Peugeot

  Peugeot 307 ne gjendje teper te mir Full extra me Karrika me nxemje me senzor te parkingut pasqyret

  Ferizaj 20 shkurt 02:14
  3.300 €
 • 3 foto
  Shes Peugeot 407 2.0 hdi
  Vetura

  Shes Peugeot 407 2.0 hdi

  Shes Peugeot 407 2.0 hdi ne gjendje shume te mire.

  Ferizaj 19 shkurt 21:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
   ne shitje
  Vetura

  ne shitje

  peugot307 benxin 1.6

  Ferizaj 17 shkurt 23:25
  2.250 €
 • 7 foto
  Peugeot 207 1.6 Hdi 90 Ps
  Vetura

  Peugeot 207 1.6 Hdi 90 Ps

  Peugeot 207 1.6 Hdi 90PS Viti 12/07/2006 192500 km te GARANTUARA Full opcion Ne gjendje jasht za

  Ferizaj 17 shkurt 10:25
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Peugeot 107 1.0i 70Ps 12v
  Vetura

  Peugeot 107 1.0i 70Ps 12v

  Peugeot 107 1.0i 70PS 12v Viti 04/05/2009 111500 km te GARANTUARA Ne gjendje jasht zakonisht e m

  Ferizaj 17 shkurt 10:25
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Peugeot 307 1.6 Hdi
  Vetura

  Peugeot 307 1.6 Hdi

  Marka :PEUGEOT Tipi : 307 Viti i Prodhimit : 2006 Lloji i Motorit : DIZEL Numri i Dyerve:5 Numri i u

  Ferizaj 16 shkurt 10:24
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Peugeot 207 1.6 Hdi 90Ps
  Vetura

  Peugeot 207 1.6 Hdi 90Ps

  Peugeot 207 1.6 Hdi 90PS Viti 2008 109080 km te GARANTUARA Full opcion Ne gjendje jasht zakonisht

  Ferizaj 16 shkurt 07:21
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Peugeot 207 1.4 Hdi 70ps 8v Turbo
  Vetura

  Peugeot 207 1.4 Hdi 70ps 8v Turbo

  Peugeot 207 1.4 Hdi 70PS Viti 28/05/2009 152000km te GARANTIRA Full opcion Ne gjendje jasht zakonish

  Ferizaj 16 shkurt 07:20
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Peugeot 207 1.4 16v
  Vetura

  Peugeot 207 1.4 16v

  Shess pezho 207 1.4 16v viti 2006 vetura osht ne gjendje te shkelqyshme me gjith servisat e krym kai

  Ferizaj 14 shkurt 21:09
  3.800 €
 • 8 foto
  SHES PEUGEOT 307 2.0 HDI RKS
  Vetura

  SHES PEUGEOT 307 2.0 HDI RKS

  SHES PEUGEOT 307 2.0 HDI VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2002 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE I

  Ferizaj 14 shkurt 13:15
  3.200 €
 • 9 foto
  SHES PEUGEOT 207 1.6 HDI VITI 2006
  Vetura

  SHES PEUGEOT 207 1.6 HDI VITI 2006

  Shes peugeot 207 1.7 hdi me harxhime shum te vogla ne gjendje shum te mir teknike posedon: klim funk

  Ferizaj 13 shkurt 21:14
  4.250 €
 • 6 foto
  Peugeot 207 1.6hdi me dogan
  Vetura

  Peugeot 207 1.6hdi me dogan

  Shum ne gjendje te mir me dogan 044287682

  Ferizaj 13 shkurt 09:16
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Peugeot 607 2.2 HDI
  Vetura

  Peugeot 607 2.2 HDI

  * Shitet * Marka : Peugeot * Modeli : 607 * Motorri : 2.2 Dizell * Viti i Prodhimit 2000 * I Reg

  Ferizaj 12 shkurt 16:05
  2.700 €
 • 6 foto
  SHES PEZHO 206 BENCIN 1.6 RKS 8 MUJ VITI 2001
  Vetura

  SHES PEZHO 206 BENCIN 1.6 RKS 8 MUJ VITI 2001

  Shes pezho 206 bencin 1.6 ne gjendje te mir teknike edhe e rushme si mrena asht edhe jasht posedon k

  Ferizaj 12 shkurt 13:25
  2.200 €
 • 1 foto
  Peugeot 307 cc rks
  Vetura

  Peugeot 307 cc rks

  Shitet peugeoti 307 cc 2.0 benzin rks 1 vjet i posa doganuar dhe regjistruar ne gjendje shum te mir

  Ferizaj 9 shkurt 11:07
  5.600 €
 • 6 foto
  Pezho 206+ ,, ME DOGAN TE PAGUAR
  Vetura

  Pezho 206+ ,, ME DOGAN TE PAGUAR

  Shitet vetura e tipit Pezho 206+ viti 2011 1.4HDI ne Gjendje perfekte shum e ruajtur shum e mirmbaj

  Ferizaj 3 shkurt 14:05
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  peugeot 307
  Vetura

  peugeot 307

  shitet vetura peugeot 307 viti 2006 e ardhur nga zvicrra karrikat lekur me nxemje shanzher me 6 cd n

  Ferizaj 3 shkurt 11:15
  5.700 €
 • 3 foto
  Shes Veturen
  Vetura

  Shes Veturen

  Vetura asht ne gjendje te rregullt. Pres blers Serjoz +38649433151 viber

  Ferizaj 31 janar 11:25
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHITET pezhon 207 dizel 1.6 HDI 2007
  Vetura

  SHITET pezhon 207 dizel 1.6 HDI 2007

  SHITET pesho ne gjendje perfekte posedon klim abs centrall cenzora regjisrim 3muj goma te reja e mi

  Ferizaj 30 janar 16:24
  4.350 €
 • 5 foto
  PEUGEOT PARTNER 1.6 HDI 08 në Shitje!
  Vetura

  PEUGEOT PARTNER 1.6 HDI 08 në Shitje!

  PEUGEOT PARTNER në Shitje Vetura eshte 1.6 HDI; Viti i prodhimit: 2008; Vetura posedon Klimë; Vetur

  Ferizaj 30 janar 07:15
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Vetura osht ne gjendje perfekte Regjistrim deri 27.04.2017 1.6 hdi dizell Viti. 2007 Viber +37744670

  Ferizaj 29 janar 18:24
  5.200 €
 • 0 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Pikapi shum ne gjendje te mir me dogan te paguar 1.6hdi,klim ,central gjamat me rrym komplet s

  Ferizaj 29 janar 02:04
  1 €
 • 4 foto
  Peugeot 308 1.6 HDI me dogan
  Vetura

  Peugeot 308 1.6 HDI me dogan

  Posdon: Klimatronik Abs Airbag Centrall Xhamat me rrym Fellne Temopmat Liber servisit Me dogan A

  Ferizaj 27 janar 13:15
  7.200 €