Vetura
Kurbin

Vetura në shitje në Kurbin

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Mercedes-Benz
  Vetura

  Mercedes-Benz

  shes mercedes -benz w202 motor 220. Me letra te paguara deri ne gusht te 2021. Makina ndodhet ne gje

  Kurbin Dje, 20:57
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet nderrohet e klas 220 cdi
  Vetura

  Shitet nderrohet e klas 220 cdi

  Shitet benz e klas 220 cdi 2001 portobagazh gjenje perfekte motor kamjo me garaci automat tronik +-

  Kurbin Dje, 20:29
  2.500 €
 • 5 foto
  w211 2.7cdi automat 02 4500€
  Vetura

  w211 2.7cdi automat 02 4500€

  shitet benc 211 ne gjendje te mir pune motorr 2.7 naft kamio automat dy panorama siper sensor parkim

  Kurbin Dje, 18:28
  4.500 €
 • 7 foto
  w202 200cdi automat 1vit letra 2800€
  Vetura

  w202 200cdi automat 1vit letra 2800€

  shitet w202 200cdi fundi 98 (esprit ⚽️)kamio automat gjys mekanike ne gjendje te shkelyer pune m

  Kurbin Dje, 18:20
  2.800 €
 • 5 foto
  Mercedes Benz E270 Cdi Viti 2004
  Vetura

  Mercedes Benz E270 Cdi Viti 2004

  Mercedes Benz E class 270 CDI -Viti 2004 ✅ -Motorr 270 CDI ✅ -Sensor parkimi ✅ -Sensor shiu â

  Kurbin Dje, 13:57
  4.500 €
 • 5 foto
  Mercedes Benz Vito 220 Viti 2004
  Vetura

  Mercedes Benz Vito 220 Viti 2004

  Shitet ose nderrohet Mercedes Benz Vito ✅ -Motorr 220 nafte -Ngjyre e bardhe perla (kur del ne di

  Kurbin Dje, 13:55
  9.000 €
 • 11 foto
  Audi S3 sportback quattro
  Vetura

  Audi S3 sportback quattro

  Audi S3 2010 ,kambio automatike,sensore parkimi,tavan panorame,navigator,marshe ne timon,feneret xen

  Kurbin Dje, 13:43
  12.800 €
 • 12 foto
  WOLKSWAGEN CADDY 1.9 NAFTE 2010
  Vetura

  WOLKSWAGEN CADDY 1.9 NAFTE 2010

  Shitet Wolkswagen Caddy ne gjendie shume te mire me dokumenta shqiptare e gatshme per cfardo lloj ko

  Kurbin 29 shtator 18:38
  6.499 €
 • 11 foto
  Okazion Audi Q7 3.0 TDI 2010 Luk 2015
  Vetura

  Okazion Audi Q7 3.0 TDI 2010 Luk 2015

  2010 Audi Q7 3.0 TDI Model Amerikan Pa dogane Pa taks luksi Full me te gjitha opsionet 3 celsa

  Kurbin 29 shtator 10:10
  10.900 €
 • 12 foto
  Mercedez benz
  Vetura

  Mercedez benz

  C class 2006 220 evo sport avangart full opsion si marshe ne timon plus minus xhama te zinj disje r1

  Kurbin 29 shtator 03:50
  5.300 €
 • 7 foto
  Opel Zafira 1.9 nafte
  Vetura

  Opel Zafira 1.9 nafte

  Makina eshte me letra deri ne gusht 2021 cmimi 17000 i diskutushem tel 0697781981

  Kurbin 28 shtator 21:17
  17.000 Lek
 • 7 foto
  Audi a7 3XSline
  Vetura

  Audi a7 3XSline

  Shitet/Nderrohet +/- Audi a7 Daytona 3Xsline origjional ✅Full option ✅Fener led xenon/bixenon â

  Kurbin 28 shtator 20:56
  25.000 €
 • 10 foto
  MITSUBISHI L200
  Vetura

  MITSUBISHI L200

  Mitsubishi L200 2001 2.5 nafte . Vaj filtra & vaj kamje , vaj diferenciali te par edhe te mbrap

  Kurbin 28 shtator 19:51
  6.500 €
 • 7 foto
  Volkswagen Tiguan 2012 automat
  Vetura

  Volkswagen Tiguan 2012 automat

  Shitet Volkswagen Tiguan viti 2012, automat, e sapoardhur, ne gjendje shum te mire. Nderrohet me Mak

  Kurbin 28 shtator 15:58
  12.000 €
 • 4 foto
  Shitet ose nderrohet
  Vetura

  Shitet ose nderrohet

  Mini 2004 benzin dhe gaz nderrohet

  Kurbin 28 shtator 15:50
  3.800 €
 • 9 foto
  2010 Audi Q7 3.0 TDI Look 2015
  Vetura

  2010 Audi Q7 3.0 TDI Look 2015

  2010 Audi Q7 3.0 TDI E sa po ardhur nga New York Pa dogane Pa taks luksi Full me te gjitha opsio

  Kurbin 28 shtator 15:32
  11.500 €
 • 6 foto
  Mercedes-benz 180 kompresor ????
  Vetura

  Mercedes-benz 180 kompresor ????

  Shitet mercedes benz 180 kompresor i ardhur nga zvicra 🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭 ne gjendje perfekte makina esht look

  Kurbin 27 shtator 21:54
  8.000 €
 • 8 foto
  Shitet Opel Zafira 2007 e ardhur nga Zvicra
  Vetura

  Shitet Opel Zafira 2007 e ardhur nga Zvicra

  Shitet Opel Zafira 2007 e ardhur nga Zvicra Ne gjendje shume te mire. Dokumenta te paguara. Benzine

  Kurbin 27 shtator 21:46
  5.000 €
 • 6 foto
  Okazion!
  Vetura

  Okazion!

  Shitet! Passat,2002 gjendja super. Letrat e paguara deri ne tetor 2021.

  Kurbin 27 shtator 17:24
  3.000 €
 • 6 foto
  jeep 2008
  Vetura

  jeep 2008

  Shitet jeep 2008 4×4 me letra deri n mars 2021 ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorrike. moto

  Kurbin 27 shtator 14:51
  8.500 €
 • 7 foto
  Mercedes benz e class OKAZION OKAZION VETEM 3 DIT
  Vetura

  Mercedes benz e class OKAZION OKAZION VETEM 3 DIT

  Mercedes-benz E-class Motorri: 270 Nafte Modeli: Avangard Viti: 2004 Km: 240.000 Tavan panaromik

  Kurbin 27 shtator 13:11
  4.500 €
 • 6 foto
  OKAZION BENZ
  Vetura

  OKAZION BENZ

  Shitet per arsye familjare

  Kurbin 27 shtator 00:14
  3.500 €
 • 8 foto
  golf 4 1.9TDI
  Vetura

  golf 4 1.9TDI

  golf 4 1.9 tdi naft manoale 6 marsha ne gjendje shum te mire si paracitje dhe motorike per qdo info

  Kurbin 26 shtator 19:35
  2.700 €
 • 10 foto
  C klas 220 okazion
  Vetura

  C klas 220 okazion

  Shes c klas okazion i 2010 i ardhur ne korrik vaj filtra te ndrruara kater goma te reja te spao te v

  Kurbin 26 shtator 18:14
  5.900 €
 • 5 foto
  sprinter312D
  Vetura

  sprinter312D

  shitet per arsye mosperdorimi letrat deri ne fund te tetorit cmimi pak i diskutushem

  Kurbin 26 shtator 17:35
  4.000 €
 • 4 foto
  Peugeot 206 1.4 Hdi
  Vetura

  Peugeot 206 1.4 Hdi

  Shitet peugeot 206 1.4 HDI shum ekonomike ngjyre e kuqe perla me dy nuanca tavan xhami kurse xhamin

  Kurbin 26 shtator 12:22
  2.000 €
 • 2 foto
  kerkoj te blej makina per pjes
  Vetura

  kerkoj te blej makina per pjes

  preferohen golf4 ford fokus fiesta opel astra, THEKSOJ I BLEJ PER PJESE, pra cmimet jan te mira por

  Kurbin 26 shtator 12:01
  1 Lek
 • 7 foto
  Polo 2009 benxin - gas
  Vetura

  Polo 2009 benxin - gas

  1.4 benxin -gaz. Xhama elektrik, Goma të reja dhe kit faze e vaj e filtra të sapo bëra. Makina është

  Kurbin 25 shtator 21:44
  4.000 €
 • 5 foto
  Shitet opel benzin gaz
  Vetura

  Shitet opel benzin gaz

  Shitet opel astra 2002 benzin gaz , ne gjendje shume te mire 069 250 6905

  Kurbin 25 shtator 20:07
  1.500 €
 • 10 foto
  Shes Golf 5 viti 2004 1.9
  Vetura

  Shes Golf 5 viti 2004 1.9

  Shes Golf 5 viti 2004 1.9 nafte kamjo manuale sendilje me nxerje kondicioner kilometra origjinale M

  Kurbin 25 shtator 19:43
  3.500 €
 • 5 foto
  Shitet osse nderrohet
  Vetura

  Shitet osse nderrohet

  Shitet ford focus 1.6 nafte i vitit 2007. Ne gjendje shum te mire ka dy muaj qe eshte targuar. Ne su

  Kurbin 25 shtator 08:48
  3.500 €
 • 8 foto
  A3  S- line super full
  Vetura

  A3 S- line super full

  Audi A3 super gjendje. 2.0 nafte. Motorr tipit ri 176 kuaj fuqi.. shume e shpejt shum ekonomike. Me

  Kurbin 23 shtator 23:21
  6.300 €
 • 6 foto
  Audi A4 Automat Nafte, 2500€
  Vetura

  Audi A4 Automat Nafte, 2500€

  Shes Audi a4 automat me te gjitha sherbimet e bera, e gatshme per cdo lloj prove. 2500€ I diskutuesh

  Kurbin 23 shtator 08:34
  2.500 €
 • 6 foto
  Fiat 500
  Vetura

  Fiat 500

  Makina eshte e 2007 Motorr benzine 1.4 Manuale modeli Sport. Ka 118 mije kilometra, taksa dhe sigura

  Kurbin 22 shtator 18:15
  2.600 €
 • 7 foto
  ❎OKAZION PEUGEOT❎
  Vetura

  ❎OKAZION PEUGEOT❎

  ❎SHITET PEUGEOT ❎1.4 BENZINE ❎GJAMA ELEKTRIK ❎PASQYRA ELEKTRIKE ❎MAKINA ESHT SUPER GJEN

  Kurbin 22 shtator 14:54
  1.000 €
 • 4 foto
  Fiat Panda (Gaz-Benzin) 1.1cc
  Vetura

  Fiat Panda (Gaz-Benzin) 1.1cc

  Motorr 1.1 ne gjendje te mire shum. Impianti i gazit nuk esht shenuar ne leje te çarkullimit. Letrat

  Kurbin 12 shtator 20:41
  1.000 €
 • 9 foto
  Makina
  Vetura

  Makina

  Makina eshte ne gjendje shume te mire ,me te gjitha sherbimet e sa po kryera ,gomat te reja. Kontakt

  Kurbin 11 shtator 18:39
  5.600 €
 • 9 foto
  dionis
  Vetura

  dionis

  makina shitet per arsye mos perdorimi letret i ka per nje vit gjendja motorike 100% benzin+gaz kush

  Kurbin 11 shtator 18:11
  2.000 €
 • 7 foto
  Fiat 500
  Vetura

  Fiat 500

  Makina eshte e 2007 Motorr benzine 1.4 Manuale modeli Sport. Ka 118 mije kilometra, taksa dhe sigura

  Kurbin 11 shtator 16:42
  2.900 €
 • 1 foto
  Nissan Qashai 1.5nafte
  Vetura

  Nissan Qashai 1.5nafte

  Shitet Nissan Qashqai 1.5nafte i vitit 2008.me 6+1marshe . .makina eshte akull e paster .i ka te gj

  Kurbin 11 shtator 14:30
  6.200 €
 • 6 foto
  Fiat 500
  Vetura

  Fiat 500

  Makina eshte e 2007 Motorr benzine 1.4 Manuale modeli Sport. Ka 118 mije kilometra, taksa dhe sigura

  Kurbin 11 shtator 09:50
  3.000 €
 • 10 foto
  E280 evo okazion
  Vetura

  E280 evo okazion

  E 280 evo i 2008 me 252000 km origjinale me dogan te pagume 4 goma te reja continental te sapo vena

  Kurbin 10 shtator 23:40
  6.999 €
 • 3 foto
  Mervedez Benz
  Vetura

  Mervedez Benz

  Shitet C 220 CDI me te gjitha sherbimet e bera,e gatshme per cdo lloj kontrolli. Letrar e bera per 1

  Kurbin 10 shtator 23:31
  2.800 €
 • 6 foto
  golf v
  Vetura

  golf v

  shitet golf v makina eshte ne gjendje shum te mir model gtd kamjo automatike sendile me nxerje buton

  Kurbin 10 shtator 18:40
  5.000 €
 • 8 foto
  2010 Audi Q7 3.0 TDI Look 2015
  Vetura

  2010 Audi Q7 3.0 TDI Look 2015

  2010 Audi Q7 3.0 TDI Model Amerikan Pa dogane Pa taks luksi Full me te gjitha opsionet 3 celsa

  Kurbin 10 shtator 00:19
  11.800 €
 • 6 foto
  C klas 220 automat
  Vetura

  C klas 220 automat

  Shes c klas automat fundi 2009 makina e ardhur ne korrik nga gjermania me letra te prera per nje vi

  Kurbin 9 shtator 11:41
  6.300 €
 • 1 foto
   corvette c6 parts
  Vetura

  corvette c6 parts

  engine, roof, steering wheel and more Info whatsapp/viber

  Kurbin 8 shtator 18:09
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedez benz E220
  Vetura

  Mercedez benz E220

  Benz E220 2004

  Kurbin 8 shtator 17:42
  3.500 €
 • 6 foto
  Mercedes Benz C220 Cdi OKAZION
  Vetura

  Mercedes Benz C220 Cdi OKAZION

  Mercedes Benz Model: C/classe w203 Viti: 2002/2003 Motorr: 220 Cdi Ngjyra: E zez Kambio: Automatike

  Kurbin 8 shtator 16:21
  3.450 €
 • 3 foto
  Shitet ose ndrohet
  Vetura

  Shitet ose ndrohet

  W211 220 cdi automat 4500€ disk makines sapo jan ber tamburo ferrota vaj filtranpara 1000 kilometra

  Kurbin 8 shtator 14:11
  4.500 €