Vetura
Kurbin

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Kurbin

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  Shitet automat super full
  Vetura

  Shitet automat super full

  Shitet golf 3 nafte 1.9 automat kondicjoner klime funksjonale baxho srs abs... shum e paster brenda

  Kurbin 8 dhjetor 16:00
  1.500 Lek
 • 1 foto
  Okazion vw
  Vetura

  Okazion vw

  Vw bora 1.9 nafte T(DI)me te kuqe letrat te paguara per nje vit me krejt sherbimet e bera goma te re

  Kurbin 7 dhjetor 08:32
  2.900 €
 • 4 foto
  Shes golf 5 sport
  Vetura

  Shes golf 5 sport

  Shes golf 5 i modifikuar GT GJDO GJE ORIGJINALE GT FULL EXTRA

  Kurbin 25 nëntor 14:40
  3.500 €
 • 4 foto
  shitet ose nderrihet
  Vetura

  shitet ose nderrihet

  makina eshte me gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike.me te gjitha dokumentat.

  Kurbin 26 shtator 17:13
  1.600 €
 • 0 foto
  ⚜Vw Touran 2.0nafte automatike⚜
  Vetura

  ⚜Vw Touran 2.0nafte automatike⚜

  Shitet vw touran automatike motorr 2000nafte model hightline me inokse xhama te erret timon tresh me

  Kurbin 23 shtator 21:37
  4.300 €
 • 7 foto
  Touran viti 2006
  Vetura

  Touran viti 2006

  Shitet touran ne gjendje perfekte e gatshme per cdo lloj prove full extra e sapo ardhur nga gjermani

  Kurbin 22 shtator 16:23
  4.600 €
 • 5 foto
  ⚜Vw Touran 2.0nafte automatike⚜
  Vetura

  ⚜Vw Touran 2.0nafte automatike⚜

  Shitet vw touran automatike 2000nafte ne gjendje te mire gjenerike dhe motorrike modeli highlines me

  Kurbin 9 shtator 10:43
  4.500 €
 • 3 foto
  Shitet Touran 2.0 Nafte
  Vetura

  Shitet Touran 2.0 Nafte

  Shitet Touran 2.0 nafte viti 2008 kamjo automatik DSG, gjama te zi , sensor parkimi para mbrapa vete

  Kurbin 4 shtator 12:41
  6.400 €
 • 5 foto
  Vw Touran 2.0 automat ?
  Vetura

  Vw Touran 2.0 automat ?

  Shitet vw turan automatike ne super gjendje i gatshem x prove si ne foto modeli highline kompjuter b

  Kurbin 1 shtator 17:27
  4.000 €
 • 5 foto
  VW TOURAN 2.0 NAFTE Automat?
  Vetura

  VW TOURAN 2.0 NAFTE Automat?

  Shitet vw touran i vitit 2005 automatike me nafte ne gjendje perfekte si motorrike dhe gjenerike mod

  Kurbin 31 gusht 18:48
  4.500 €
 • 5 foto
  SHITET FORD FIESTA 1.4 NAFTE AUTOMAT TIPTRRONIC
  Vetura

  SHITET FORD FIESTA 1.4 NAFTE AUTOMAT TIPTRRONIC

  Ford fiesta 1.4 nafte automat tiptrronic vitit 2003 ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike m

  Kurbin 27 gusht 12:52
  3.000 €
 • 11 foto
  Vw Touran 2.0automat
  Vetura

  Vw Touran 2.0automat

  Shes VW Touran 2.0 Diezel viti 2005✅Makina me Dogane ✅Cmimi 4000€ 5 Vende 🔺️Kamio Automatike🔺ï

  Kurbin 25 gusht 14:57
  4.300 €
 • 7 foto
  Shitet Passat 1.9 TDI (DI e kuqe) 2003
  Vetura

  Shitet Passat 1.9 TDI (DI e kuqe) 2003

  Passat 1.9 TDI Ne gjendje shum te mir motorrike dhe shum e paster nga brenda dhe jasht Shitet per

  Kurbin 22 gusht 13:13
  1.800 €
 • 11 foto
  OKAZION Vw Touran 2.0nafte automatike?
  Vetura

  OKAZION Vw Touran 2.0nafte automatike?

  Shitet volsvagen touran Viti prodhimit 2005 Kambio automatike dsg 7g Model higline full opsionale Sa

  Kurbin 18 gusht 07:02
  4.499 €
 • 5 foto
  VW TOUARAN
  Vetura

  VW TOUARAN

  SHITET VW TOUARAN MOTORR 2.0 TDI NAFTE. KAMBIO AUTOMATIKE TRONIK DSG. VITI 2005. 214000KM ORIGJINAL

  Kurbin 14 gusht 23:17
  4.800 €
 • 1 foto
  VW Polo 1.4 benzin 2001 - SHITET
  Vetura

  VW Polo 1.4 benzin 2001 - SHITET

  Polo ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike. Goma te parat te reja. Sherbime te kryera vaj, filtr

  Kurbin 10 gusht 18:37
  2.000 €
 • 5 foto
  Vw Golf IV 1.9 NAFT
  Vetura

  Vw Golf IV 1.9 NAFT

  Golf 4 1.9 tdi naft Abs Airbag kondicioner me hapje nga siper goma te reja makina ne gjendje shum te

  Kurbin 19 korrik 09:59
  2.300 €
 • 5 foto
  Golf automat 2000 nafte viti 2006
  Vetura

  Golf automat 2000 nafte viti 2006

  Shitet

  Kurbin 30 qershor 15:43
  6.000 €
 • 7 foto
  Golf V
  Vetura

  Golf V

  Makina eshte ne gjendje super me dogan te prer e ardhur nga italia bejm edhe ndrrime me makin tjeter

  Kurbin 25 qershor 22:52
  4.100 €
 • 3 foto
  Golfi 5
  Vetura

  Golfi 5

  Golf 5 , 1.9 Nafte , Manuale ..

  Kurbin 22 qershor 11:09
  3.500 €
 • 7 foto
  Golf V 1.9 TDI
  Vetura

  Golf V 1.9 TDI

  Golf V 1.9 TDI Makina sapo ka ardhur nga italia me dogan cmimi eshte pak i diskutushem

  Kurbin 18 qershor 17:55
  4.100 €
 • 1 foto
  Shitet volkswagen
  Vetura

  Shitet volkswagen

  Shitet volkswagen transport ne gjendje shum te mir,me dokumenta te rregullta,sherbime te kryera ne k

  Kurbin 16 qershor 15:13
  1.800 €
 • 7 foto
  Volkswagen Golf5
  Vetura

  Volkswagen Golf5

  Golf 5 fundi i 2004, 1.9 TDI 6+1 marrsha, letrat per 1 vit 250000 km origjinale. Cmimi i padiskutues

  Kurbin 14 qershor 12:12
  4.000 €
 • 7 foto
  TDI
  Vetura

  TDI

  Makina esht ne rregull nuk ak as nje difekt esht ne gjendje prefekte ka 6 muaj qe ka ardh nga gjerma

  Kurbin 11 qershor 09:47
  3.400 €
 • 7 foto
  Passat me portobagazh
  Vetura

  Passat me portobagazh

  Shes passat te 2004,1.9 tdi nafte (2I te kuqe ), makina eshte ne gjendje perfekte me 172000 km or

  Kurbin 4 qershor 21:46
  3.700 €
 • 7 foto
  Passat
  Vetura

  Passat

  Shes passat 1.9 nafte tdi (I e kuqe )dhjetor 2004, manuale 6+R, ABS ESP ASR ,SENDILJE mershini

  Kurbin 2 qershor 17:52
  3.700 €
 • 5 foto
  Shitet passsat viti 2001 250, automat
  Vetura

  Shitet passsat viti 2001 250, automat

  Shitet passat viti 2001 Motorr 250 nafte Kamje automatike Motorr kamjo ne gjendje shum rregullt E

  Kurbin 29 maj 17:10
  2.200 €
 • 4 foto
  polo 1.3 letra 1vit
  Vetura

  polo 1.3 letra 1vit

  shitet polo 1.3 benzin viti 98 ne gjendje te shkelqyer pune sherbime si vaj filtra ferrota te sapobe

  Kurbin 18 maj 13:29
  1.350 €
 • 2 foto
  okazion 2200 euro sharan
  Vetura

  okazion 2200 euro sharan

  makina eshte ne gjendje te shkelqyer.mund ta kontrolloni ku te deshironi.i jane bere te gjitha sherb

  Kurbin 3 maj 17:32
  2.000 €
 • 2 foto
  Volswagen Caddy 1.6 tdu
  Vetura

  Volswagen Caddy 1.6 tdu

  Ne gjendje te shkelqyer, e blere me 0 km, e perdorur vetem nga 1 pronar, e gatshme per cdo lloj prov

  Kurbin 22 prill 14:47
  10.000 €
 • 7 foto
  golf 4 automat
  Vetura

  golf 4 automat

  golf 4 , viti 1999 , letra deri ne gusht 2019 , ska nevoj per asnje lloj sherbimi , kamio automatike

  Kurbin 19 prill 20:23
  2.700 €
 • 5 foto
  1.6 nafte
  Vetura

  1.6 nafte

  Shume ekonomike me goma te reja

  Kurbin 4 prill 11:49
  5.200 €
 • 1 foto
  okazion 6+1
  Vetura

  okazion 6+1

  ne xhendje te shkelqyer motorike xhenerike.

  Kurbin 4 prill 11:25
  3.100 €
 • 3 foto
  VW Golf
  Vetura

  VW Golf

  Vw Volkswagen Golf me te gjitha sherbimet e kryera dhe dokumentat deri ne Maj 2019. Motorr 1.9, kons

  Kurbin 4 prill 09:43
  2.400 €
 • 5 foto
  Passat automatik 2.0 nafte
  Vetura

  Passat automatik 2.0 nafte

  Passat me kambjo automatike 2006. 5200€ i diskutueshem

  Kurbin 4 prill 09:32
  5.200 €
 • 9 foto
  Shitet Touran
  Vetura

  Shitet Touran

  Shitet Touran 2.0 Nafte 4 xhamat elektrik te pasmit te erret Sendilet me ngrofje Bagazhjer 7 C

  Kurbin 4 prill 08:23
  6.000 €
 • 4 foto
  okazion 6+1.
  Vetura

  okazion 6+1.

  okazion ne gjendje shum te mire xhenerike motorike.siguracion i sapoprere 7 vendeshe.

  Kurbin 4 prill 07:14
  3.300 €
 • 11 foto
  OKAZION!!! Volkswagen Touran
  Vetura

  OKAZION!!! Volkswagen Touran

  Volkswagen Touran shitet per arsye mosperdorimi.

  Kurbin 4 prill 05:57
  4.500 €
 • 0 foto
  VW Golf dizel
  Vetura

  VW Golf dizel

  Shitet me cmim.te arsyeshem makina esht ne gjendje te mir me vaj filtra pjes gjenerike esht top nr t

  Kurbin 4 prill 01:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Golf 3 automat
  Vetura

  Golf 3 automat

  Shitet golf 3 viti 97 automatike nafte 1.9 turbo kondicjoner klime funksjonale abs gomat 80% te reja

  Kurbin 3 prill 23:52
  1.700 Lek
 • 3 foto
  Golf3 automat
  Vetura

  Golf3 automat

  Shitet golf 3 automat 1.9 naft klime funksjonale.baxho.srs.abs.shum me gjendje te mir me gjitha sher

  Kurbin 3 prill 22:47
  1.500 Lek
 • 3 foto
  Shitet Tuaran 2003
  Vetura

  Shitet Tuaran 2003

  Shitet Tuaran 1.6 FSI 2003 me dogane te prere ne gjendje te shkelqyer

  Kurbin 3 prill 21:49
  3.500 €
 • 9 foto
  VW Golf 4 DTI
  Vetura

  VW Golf 4 DTI

  Golf 4 1.9 TDI DI te kuqe eshte me te gjitha sherbimet e bera, shitet per arsye mos perdorimi flm

  Kurbin 3 prill 14:06
  3.000 €
 • 0 foto
  Tuaran
  Vetura

  Tuaran

  Shes tuaran ne super gjendje makina esht me dogan te paguar motrr 1.6 benzin. Cmimi i diskutushem

  Kurbin 3 prill 10:46
  3.500 €
 • 7 foto
  Pasat
  Vetura

  Pasat

  Pasat 2006 nafte automatik full shitet per arsye mosperdorimi

  Kurbin 3 prill 10:12
  6.000 €
 • 0 foto
  Shitet Golf 4 T”di” te kuqe
  Vetura

  Shitet Golf 4 T”di” te kuqe

  Shitet Golf 4 me “DI” te kuqe. Makina eshte ne gjendje shume te mire edhe eshte makine shume e

  Kurbin 3 prill 03:25
  2.300 €
 • 3 foto
  golf 1.9naft 4porta me letra
  Vetura

  golf 1.9naft 4porta me letra

  shitet ose nderrohet golf 4 1.9naft 4porta ne gjendje te mir pune, taksa kolaudim deri me 30gusht s

  Kurbin 2 prill 23:45
  20.000 Lek
 • 5 foto
  Shitet pasat me dogane te paguar
  Vetura

  Shitet pasat me dogane te paguar

  Shitet passat me dogane te paguar te bera te gjitha sherbimet gomat e reja cdo gje eshte ok mund ta

  Kurbin 2 prill 12:49
  4.000 €
 • 1 foto
  Volkswagen Touran!!!
  Vetura

  Volkswagen Touran!!!

  Volkswagen Touran 1.9 Nafte, 210000km! 4500€, ne gjendje te shkelqyer, cmimi pak i diskutueshem! 068

  Kurbin 2 prill 10:58
  4.500 €
 • 4 foto
  Manina esht ne gjendje perfekte
  Vetura

  Manina esht ne gjendje perfekte

  Shitet per motive emigrimi eshte super ne gjendje latrat per nje vit .te gjitha gjerat Jan fonksjuna

  Kurbin 2 prill 08:06
  2.300 €