Vetura
Kurbin

Ford | Vetura në shitje në Kurbin

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  Ford Fiesta benzin
  Vetura

  Ford Fiesta benzin

  Makina eshte ne gjendje te mir me letra per nje vit

  Kurbin 10 nëntor 19:02
  1.200 €
 • 5 foto
  ford fokus 1.8tdci manual per pjes
  Vetura

  ford fokus 1.8tdci manual per pjes

  pjes kembimi per ford fokus 1.8tdci injator elektrik gjithashtu pjes edhe per makina te tjera adresa

  Kurbin 3 nëntor 19:25
  1 Lek
 • 0 foto
  Ford Galaxy 1.9 TDI(te kuqe)
  Vetura

  Ford Galaxy 1.9 TDI(te kuqe)

  Shitet Ford Galaxy 1.9 TDI (te treja te kuqe).Viti prodhimi 2003. Ne gjendje shume te mire motorrike

  Kurbin 25 shtator 10:40
  3.500 €
 • 5 foto
  Kamioncin Ford
  Vetura

  Kamioncin Ford

  Shitet kamioncin Ford Viti 1992 Motorr 2.5 Letra te bera deri ne qershor 2020 Vetshkarkuese nga te

  Kurbin 17 shtator 23:17
  3.000 €
 • 3 foto
  Ford galsxy 1.9 tdi
  Vetura

  Ford galsxy 1.9 tdi

  Shitet ford galaxy me të gjitha shërbimet e bëra me letra deri në prill 2020 shitet për arsye mosp

  Kurbin 14 shtator 12:14
  1.600 €
 • 4 foto
  Shitett okasion
  Vetura

  Shitett okasion

  Makina ne esht ne gjendje te Mir shitet per arsye emigrimi Pak i diskutushem

  Kurbin 4 shtator 18:27
  1.200 €
 • 2 foto
  SHITET OKAZION
  Vetura

  SHITET OKAZION

  FORD GALAXY MOTORR 1.9 NAFTE VITI I PRODHIMIT 2002 . CMIMI I DISKUTUESHEM

  Kurbin 31 gusht 15:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   SHITET FORD FIESTA 1.4 NAFTE
  Vetura

  SHITET FORD FIESTA 1.4 NAFTE

  Ford fiesta 1.4 nafte automat vitit 2003 ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike me goma te r

  Kurbin 22 gusht 11:13
  3.000 €
 • 4 foto
  Ford galaxy 1.9 nafte Economic
  Vetura

  Ford galaxy 1.9 nafte Economic

  Ford galaxy 1.9 nafte Economic tdi kuqe, 4 gomat e reja 90% , 4 xhama elktrik , kondicioner ne gjend

  Kurbin 29 qershor 11:10
  2.700 €
 • 6 foto
  Ford Focus dizel
  Vetura

  Ford Focus dizel

  Ne gjendje te mir me injator mekanik servise te bera ne kohe dokumentat i ka te bera per 1 vit shit

  Kurbin 9 qershor 14:26
  2.100 €
 • 4 foto
  Ford galaxy 1.9 nafte Economic tdi
  Vetura

  Ford galaxy 1.9 nafte Economic tdi

  Ford galaxy 1.9 nafte tdi kuqe motorr ne gjendje shkelqyer gomat e reja 90% vaj filtra nderruar , 4x

  Kurbin 8 qershor 22:52
  2.700 €
 • 5 foto
  Ford galaxy 1.9
  Vetura

  Ford galaxy 1.9

  Ford galaxy 1.9 naftë. Makin familjare, 6+1 ne leje qarkullimi. Ne gjendje te mir

  Kurbin 24 maj 20:32
  220.000 Lek
 • 5 foto
  Ford focus 2006 tdci 1.6 nafte SUPER OKAZIOOOON
  Vetura

  Ford focus 2006 tdci 1.6 nafte SUPER OKAZIOOOON

  Shitet ford focus 1.6 nafte vit prodhimit dhjetori 2005 .letra te paguara deri ne dhjetor 2019.kondi

  Kurbin 15 maj 17:19
  2.800 €
 • 4 foto
  Ford galaxy 1.9
  Vetura

  Ford galaxy 1.9

  Ford galaxy 1.9 nafte makin familjare 6+1 ne gjedje te mir perdorur nga 1person

  Kurbin 15 maj 12:49
  230.000 Lek
 • 3 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Shitet fordi me Te gjitha dokumentat deri be dhjetor

  Kurbin 24 prill 17:13
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ford Fiesta benzin
  Vetura

  Ford Fiesta benzin

  Ford fiesta ne gjendje super te mire dhe me shpenzime shume te vogela ekonomile

  Kurbin 4 prill 11:36
  1.700.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet Furgoni
  Vetura

  Shitet Furgoni

  Makina eshte ne gjendje shume te mire.

  Kurbin 4 prill 09:30
  4.700 €
 • 4 foto
  Ford Focus 1.8
  Vetura

  Ford Focus 1.8

  Ford Focus 1.8 nafte km origjinale 227000 cmimi 3.800 euro i Diskutushem Makine Private jo Tregu...

  Kurbin 4 prill 06:54
  3.800 €
 • 4 foto
  Ford Tourneo viti 1996 kamje manuale
  Vetura

  Ford Tourneo viti 1996 kamje manuale

  Ford Tourneo eshte ne nje gjendje te mire.Eshte e vitit 1996.Eshte manuale dhe punon me nafte.Eshte

  Kurbin 4 prill 06:39
  2.800 Lek
 • 5 foto
  Ford Tourneo i vitit 1997
  Vetura

  Ford Tourneo i vitit 1997

  Shitet Ford Tourneo i vitit 1997.Ne gjenje shume te mire dhe cmimi eshte i padiskutueshem.

  Kurbin 4 prill 06:36
  2.600 Lek
 • 5 foto
  Ford C-Max dizel
  Vetura

  Ford C-Max dizel

  Ford cmax

  Kurbin 4 prill 03:11
  3.300 €
 • 7 foto
  Ford focus
  Vetura

  Ford focus

  Makina eshte ne gjendje te shkelqyer.Me sherbime te gjitha te bera ne kohe .Me pompe me

  Kurbin 4 prill 01:27
  1.700 €
 • 7 foto
  FORD TOURNEO 2004
  Vetura

  FORD TOURNEO 2004

  Ford turneo ne gjendje te mir e ardhur nga italia . Shitet per arsye mos perdorimi . Te interesumit

  Kurbin 4 prill 00:45
  3.300 €
 • 7 foto
  Ford fokus
  Vetura

  Ford fokus

  Makina ne gjendje shum te mir

  Kurbin 3 prill 19:57
  130.000 Lek
 • 3 foto
  Ford tourneo zvicrra
  Vetura

  Ford tourneo zvicrra

  E sapo ardhur nga zvicrra e zhdoganuar dhe targa te sapo bera + siguracjo deri ne 30/05/2019 cmimi o

  Kurbin 3 prill 17:08
  4.200 €
 • 4 foto
  Ford focus 1.6 nafte 2006.(OKAZIOOOON)
  Vetura

  Ford focus 1.6 nafte 2006.(OKAZIOOOON)

  Shitet fort focus tdci nafte.kambio manuale.kondicioner,airbag,abs,pasqyra elektrike,kompjuter bordi

  Kurbin 2 prill 23:33
  3.490 €
 • 10 foto
  Ford Galaxy 2003 shitet ose nderrohet me 220
  Vetura

  Ford Galaxy 2003 shitet ose nderrohet me 220

  shitet ford galxy 2003 gjendje perfekte 6+1 e pa perdorur per pastagjere me letra te prera makina nd

  Kurbin 2 prill 12:26
  2.800 €
 • 0 foto
  FORD C MAX 1.6DIESEL
  Vetura

  FORD C MAX 1.6DIESEL

  FORD C MAX 1.6DIESEL NE GJENDJE SHUM TE MIRE ME LETRA TE PAGUARA

  Kurbin 2 prill 00:39
  2.500 €
 • 6 foto
  Ford mondeo 2002
  Vetura

  Ford mondeo 2002

  Shitet ford mondeo viti 2002 nafte ne gjendje te mire nuk ka nevoj per asnje sherbim me letra te pre

  Kurbin 1 prill 14:04
  2.400 €
 • 5 foto
  ?Okazion Ford Fjesta ?
  Vetura

  ?Okazion Ford Fjesta ?

  Makina disponon: 1) goma te reja 2) freksjon te spo vendosur me te gjitha edhe pompen 3) vaj filt

  Kurbin 1 prill 13:35
  2.500 €
 • 4 foto
  Ford transit
  Vetura

  Ford transit

  Shitet ford transit 2005 . Me xhama te zinj origjinal me sensor parkimi. Cmimi 4 miljon 500 mije. Pe

  Kurbin 1 prill 12:09
  4.500.000 Lek
 • 8 foto
  Merrjep
  Vetura

  Merrjep

  Shitet per arsyje mos perdorimi

  Kurbin 1 prill 11:44
  3.500 €
 • 3 foto
  Shes makine
  Vetura

  Shes makine

  Ford focus 1.8 nafte viti 2003 shume ekonomike me letra te paguara Cmimi 2500 euro i diskutueshem

  Kurbin 1 prill 10:03
  2.500 €
 • 3 foto
  Fort focus
  Vetura

  Fort focus

  Ford focus 1.6 nafte viti 2008 gjendje shum te mire

  Kurbin 1 prill 08:31
  4.600 €
 • 5 foto
  Ford Focus 1.6 nafte
  Vetura

  Ford Focus 1.6 nafte

  Ford Focus 1.6 nafte ne gjendje shum te mire

  Kurbin 1 prill 08:20
  4.700 €
 • 2 foto
  Ford Mondeo
  Vetura

  Ford Mondeo

  Ford Mondeo 1.8 naft , taksa te paguara per 1 vit makina eshte ne gjendje te mire motorike dhe xhene

  Kurbin 1 prill 07:34
  1.000 €
 • 8 foto
  Shitet Ford Fiesta 1.6 Super Okazion
  Vetura

  Shitet Ford Fiesta 1.6 Super Okazion

  Shitet ford fiesta1.6 nafte 2011, e sapo ardhur nga Belgjika , me goma mishelini te reja , me dogan

  Kurbin 1 prill 04:50
  5.900 €
 • 5 foto
  Ford focus 1.6 nafte 2006 (ne gjendje perfekte)
  Vetura

  Ford focus 1.6 nafte 2006 (ne gjendje perfekte)

  Shitet ford focus 1.6 nafte 2006 .letra te paguara deri ne dhjetor 2019.kondicioner,kompjuter bordi,

  Kurbin 31 mars 16:49
  3.500 €
 • 7 foto
  merr jep
  Vetura

  merr jep

  shitet ford focos ne gjendje shum te mir sherbime te sapo kryera goma 100%

  Kurbin 11 mars 22:55
  22.000 €
 • 7 foto
  Shitet Ford Focus
  Vetura

  Shitet Ford Focus

  Shitet Ford Focus ne gjendje te mir shum pune 1.6 nafte shum ekonomike me letra shqiptare çmimi 3500

  Kurbin 8 mars 07:47
  3.500 €
 • 8 foto
  Shitet ford galaxy
  Vetura

  Shitet ford galaxy

  Ne gjendje te mir,navigator,sensor parkimi mrapa,gomat ne gjendje tmir,1.9 tdi te treja tkuqe, (maki

  Kurbin 13 shkurt 23:13
  2.600 €
 • 0 foto
  Ford escord
  Vetura

  Ford escord

  Shitet ford escord 1.9 nafte ne gjendje te mir dhe makina ka letra deri ne 27 dhjetor 2017 kurse sig

  Kurbin 24 nëntor 20:31
  600 Lek