Kamionë
Dragash

Kamionë në shitje në Dragash

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  Komatsu GALEO WA380-5H
  Kamionë

  Komatsu GALEO WA380-5H

  🆕New Arrivals Komatsu GALEO WA380-5H 6-cylinder Komatsu engine Power:140Kw Weight 20,7t Radio CD Air

  Dragash 28 maj 16:22
  1 €
 • 2 foto
  Mercedes 208
  Kamionë

  Mercedes 208

  mercedes 208 ne gjendje shum te mir ne motorr dhe ne shasi

  Dragash 26 shkurt 21:19
  1.750 €
 • 1 foto
  Mercedes vito viti 2001
  Kamionë

  Mercedes vito viti 2001

  Kombi eshte ne gjendje regull per veq pak korozione ska tjeter investim.

  Dragash 20 shkurt 09:19
  3.500 €
 • 2 foto
  Shitet damper
  Kamionë

  Shitet damper

  Damper eshte ne gjendje shum mir e rujsheme

  Dragash 19 shkurt 13:19
  4.250 €
 • 3 foto
  Shitet bageri 308  Nr 049 673 136 Gjendet ne dr
  Kamionë

  Shitet bageri 308 Nr 049 673 136 Gjendet ne dr

  Shitet bageri 308 Nr 049 673 136 Gjendet ne dragash

  Dragash 14 shkurt 18:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer per garazha made in germany
  Kamionë

  Dyer per garazha made in germany

  Dyer per garazha te ghitha dimenzionet

  Dragash 4 shkurt 10:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Financim të shpejtë dhe të besueshëm
  Kamionë

  Financim të shpejtë dhe të besueshëm

  nëse jeni duke kërkuar për një të shpejtë financimit me një normë prej 3%, kushtet janë shumë fleksi

  Dragash 16 shkurt 19:19
  1.000 €