Automjete
Kosovë
Posto shpallje
 • 4 goma 195/65/15 michelin shum trujtne.viber

  4 goma 195/65/15 michelin shum trujtne.viber

  Shiten 4 goma 195/65/15 te dimrit te firmes michelin jan shum trujtne ,tbuta tpershtatshme per dimer.viber.105 eurote katertat me ket qmim dhe i montojm .

  105 €
  Mitrovicë
  Sot, 13:07
 • Fellne 16 inch per Golf 5-United,Golf6,7 etj

  Fellne 16 inch per Golf 5-United,Golf6,7 etj

  Shes fellnet ne gjendje perfekte pa asnji vrejtje te posa ardhura nga Zvicrra. Tel:vib:044240252 049788630

  285 €
  Prishtinë
  Sot, 13:05
 • Pasat

  Pasat

  Shitet vetura pasat 3c2.0 dizel viti 12.10.2005 rks ne gjendje perfekte

  6.200 €
  Pejë
  Sot, 13:05
 • Shitet rimorko per vetur

  Shitet rimorko per vetur

  Shitet prokolica per kerr ne gjedje te mir Pesha per narkes 500 kg pa problrm Gumat 13 BAJM DRRIM ME VLLAQA APP GRABUJ VIBER +38649589654 ose 044344493

  299 €
  Skënderaj
  Sot, 12:25
 • Audi A3 1.9 TDI

  Audi A3 1.9 TDI

  Bnm

  Me Marrveshje
  Podujevë
  Sot, 12:25
 • Peugeot Partner 1.9 Dizell RKS

  Peugeot Partner 1.9 Dizell RKS

  Shitet peugeot partner ne gjendje te rregullt teknike dhe optike,1.9 dizell ne gjendje te mire,centrall,xhamat me rryme,servo,etj,shpenzime shume te vogla,dhe shume efikas.per ne shume info 044177786

  1.300 €
  Prishtinë
  Sot, 12:25
 • Mercedes C 220 dizell Rks AUTOMATIK

  Mercedes C 220 dizell Rks AUTOMATIK

  Shitet mercedesi automatik c 220 dizell rks,ne gjendje te rregullt .per me shume info 044177786 ose 044312950 ose viber +37744177786 ,pres bleres serioz. udi.bmw.citroen.peugeot,mercedes

  4.800 €
  Prishtinë
  Sot, 12:25
 • Shitet opel kadeti 1.6 benzin rks por ka denime

  Shitet opel kadeti 1.6 benzin rks por ka denime

  Vetura esht ne gjendje te mir punon mir ka denime komplet

  350 €
  Obiliq
  Sot, 12:25
 • Kiper tegljač

  Kiper tegljač

  Tegljac man tgs 18.400 2009 god . 730.000 km. Retarder.klima .gume 80-85% Kiper hidraulik.+prikolica Marke:STAS 2000 god . Aluminijumska . 24m3. Cena za komplet 25.000€ . Neto cena Moze na firmu .

  25.000 €
  Zubin Botok
  Sot, 12:25
 • fellne

  fellne

  Jan trujtne po jan pa goma

  75 €
  Gjakovë
  Sot, 12:24
 • Shitet vetura Hyundai ix35 vp 2011 automatik

  Shitet vetura Hyundai ix35 vp 2011 automatik

  Shitet vetura Hyundai ix35 viti i prodhimit 2011, - Motori 2.0 CRDI diesel dhe 184 PS - Ndrruesi i shpejtesive automatik - 105.000 km te kaluara - Karrikat me mbulese te lekures dhe te gjitha me nxe

  13.500 €
  Gllogoc
  Sot, 12:24
 • Radio per Golf 5

  Radio per Golf 5

  Shitet radio per golf5 2008,passat 3c,jetta

  25 €
  Ferizaj
  Sot, 12:24
 • Pikap reno kango 1.5 dci

  Pikap reno kango 1.5 dci

  Shitet pikapi neno kango e posa doganuar regjistruar 1.5 dci me klim me goma dimrit te reja ne super gjendje per ma shum 045293093 Vib +38649293093

  Me Marrveshje
  Lipjan
  Sot, 12:24
 • Shite pikap kady 1999 1.9 Dizell 11 muj Rixhistri

  Shite pikap kady 1999 1.9 Dizell 11 muj Rixhistri

  Shitet Pikapi 1.9 Dizell 1999 viti 11 muj rixhistrim asht ne xhendje te mir I Rujtun Ndrrim me kombi 044 673 862

  1.400 €
  Lipjan
  Sot, 12:15
 • Goma m+s dimer ver 205-55-16

  Goma m+s dimer ver 205-55-16

  Shes gomat 205.55.16 jan ne gjendje shum mir nuk jan te demtum nuk dridhin qmimi esht fixxx per 4 copa 40€.Jan pirelli made in germany. Jan te gjitha te njejta...

  40 €
  Prishtinë
  Sot, 12:14
 • Opel vectra benzin 1,6 rks ka 8 muj viti 1995

  Opel vectra benzin 1,6 rks ka 8 muj viti 1995

  Shes opel vectra benzin 1,6 rks 8 muj esht shum shum erujtne siq po shifet nefoto ka abes central hidrolik arbega gomat edimrit ika numri vajber +37744673517 kerri xhindet ne komunen epodujeves

  1.100 €
  Prishtinë
  Sot, 12:14
 • Fellne te mercedesit

  Fellne te mercedesit

  Shes fellnet ne gjendje te mira plus gomat pothuajse te reja (me gjithe shrafat e fellneve). Gomat jane DEBICA origjinale ne gjendje shume te mire. Per me shume me kontaktoni ne numrin tim personl pre

  160 €
  Mitrovicë
  Sot, 12:14
 • shitet urgjent

  shitet urgjent

  shitet pasati 3c ne gjendje shum te mir esht conforline senzora para mbrapa karrika me nxemje tempomat

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 12:14
 • PASAT 1.9 TDI 101 PS

  PASAT 1.9 TDI 101 PS

  PASAT 1.9 TDI VITI 2003 101 PS KM 190000 GARANTUNE ME LIBER SERVISIT. KARRIKAT ME NXEMJE. NOVIGACION TEMPOMAT PASQYRET ME RRYM. FELLNE TMIRA EDHE GOMAT E REJA DIMRIT QMIMI 5600 euro

  5.600 €
  Prishtinë
  Sot, 12:14
 • Pikap kedy 1.9 Dizell 1999 vp 11 muj Rixhistrim

  Pikap kedy 1.9 Dizell 1999 vp 11 muj Rixhistrim

  Shitet Pikapi ne xhendje te mir 1.9 dizell asht 1999 11 muj Rixhistrim 044673862 Asht I Rujtun Ndrrim me kombi

  1.500 €
  Ferizaj
  Sot, 12:07
 • Goma

  Goma

  Goma Sava Eskimo 175 65 14, 4 copa, viti 2014, të përdorura vetëm 2 sezona në dimër, për më shumë kontakto në tel.

  100 €
  Vushtrri
  Sot, 12:05
 • Rimorkio

  Rimorkio

  Ne gjendje te mir gomat e mira regjistrim 10 muj viti 1992 ABS SKA24/28 044130320 044 47 37 37 Rimorkio prokolic man mercedes

  6.500 €
  Ferizaj
  Sot, 12:05
 • Shes 4 goma per Dimer Michelin per mercedes

  Shes 4 goma per Dimer Michelin per mercedes

  Shes 4 Goma Michelin per dimer gomat jan te perdorura vetem 2 muaj profili 2 copa jan 245/40R17 dhe 2 copa jan 225/45R17

  400 €
  Ferizaj
  Sot, 12:05
 • GOLF 1.6 TURBO DIZELL 1 VIT RKS 4 DYER

  GOLF 1.6 TURBO DIZELL 1 VIT RKS 4 DYER

  Golf 2 1.6 turbo dizell 1 Vit rks ne gjendje shum te mir 4 dyr fellne etj per info + 377 44 352 263 dhe ne viber me te njejtin numer

  800 €
  Gjakovë
  Sot, 12:05
 • Shes Qelsin per Polo viti 2004/05

  Shes Qelsin per Polo viti 2004/05

  Qels per Polo viti 2004/05 2

  15 €
  Skënderaj
  Sot, 12:05
 • Golf 5 1.9 tdi RKS

  Golf 5 1.9 tdi RKS

  Shes veturen golf 5 1.9 tdi per me shum informata me kontaktoni ne numrin e tel 049-477-395

  5.700 €
  Pejë
  Sot, 12:05
 • Shitet

  Shitet

  Asht ne gjendje te mir pa defekte posedon dokumente asht pa doga gumat e para jan te reja 2 dit si kan qe jan ble te dimrit 1.2 benzin ragjimet e vogla

  1.000 €
  Prizren
  Sot, 12:05
 • Shite Opel Corsa 1.4 b 1996 Viti GJenjde Perfect

  Shite Opel Corsa 1.4 b 1996 Viti GJenjde Perfect

  Shitet opel corsa regjistrimi i skadum viti i prodhimit 1996 vetura Esht gjithqka ngjendje te mir nuk nevojitet per investim i ka te gjith servisin e krym vozitje te mir shpenzimie 5/100km Ni pronar

  1.200 €
  Prishtinë
  Sot, 12:05
 • shes veturen golf 4 benxin 1.6 viti 2000

  shes veturen golf 4 benxin 1.6 viti 2000

  shes veturen golf 4 benxin 1.6 viti 2000 vetura usht ne gjendje shum te mir usht iruhtur si jasht ashtu edhe mbrenda per ma shum ko ne nr 045507594

  1.250 €
  Prishtinë
  Sot, 12:04
 • Seat leon 1.9 tdi

  Seat leon 1.9 tdi

  Viti prodhimit 21.11.2004Shitet seat leon 1.9tdi 4 dyere abs climatronic Centrale radiocd 2 celsa Liber servisi fellne alumini 15c 4 goma te reja m+s Ne gjendje shum te mire teknike dhe optike Me dog

  4.700 €
  Ferizaj
  Sot, 12:04
 • Shes opel kadet

  Shes opel kadet

  Shitet opel kadet punon goma te mira bateri te re 2 vite garancion 1.3 regjistrim nuk ka qmimi 220

  220 €
  Pejë
  Sot, 12:04
 • Skoda Octavia 1.9 Tdi Me Rks

  Skoda Octavia 1.9 Tdi Me Rks

  Shes Ndrroj Skoda octavia 1.9 Tdi Rks Skoda octavia rks 1.9 dizell Viti prodhimit 2007 Ne gjendje shum te mirr teper e ruajtme Vetura posedon: klm Ac,bord compjuter,senzor shiu,pasqyre me nxemje,es

  Me Marrveshje
  Pejë
  Sot, 12:04
 • Renault Kangoo dizel

  Renault Kangoo dizel

  shes renon ne gjendje te mir ju mirpresum 049197011 ose 043554770

  550 €
  Skënderaj
  Sot, 12:04
 • Mercedes Benz C200 2007

  Mercedes Benz C200 2007

  Mercedes Benz C200 , viti 2007 , manuel , me dogan dhe akciz te paguar , ju mirpret Adnani ne mob : +377 44754070 Viber 049124782 Viber, bejm edhe ndrrime , adresa , Autosalloni i par ne dalje te Pr

  8.600 €
  Prishtinë
  Sot, 11:24
 • VW GOLF VI 2.0 TDI-08

  VW GOLF VI 2.0 TDI-08

  Shes veturen VW Golf VI 2.0 TDI viti i prodhimit 2008 me dogane dhe akciz te paguar,vetura osht tani e importuar nga jasht dhe esht ne gjendje shum te mire teknike po ashtu edhe ne pamje..per ma shum

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 11:24
 • Opel Meriva 1.7 CDTI

  Opel Meriva 1.7 CDTI

  Opel Meriva 1.7 CDTI Viti 2005 Importuar Nga Zvicra Gjendje Shum tmir Auto Swiss Prishtinë Tel: 044 67 62 67

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 11:14
 • VW BORA 1.9 TDI AUTOMATIK-02

  VW BORA 1.9 TDI AUTOMATIK-02

  Shes Veturen VW Bora 1.9 TDI AUTOMATIK viti i prodhimit 2002 me dogan dhe akciz te paguar , ju mirpret Adnani ne mob : +37744241250 viber +37744313050 bejm edhe ndrrime , adresa , Autosalloni i par ne

  4.800 €
  Prishtinë
  Sot, 11:14
 • BMW 120d AUTOMATIK //M paket

  BMW 120d AUTOMATIK //M paket

  BMW 120d AUTOMATIK //M paket Viti 2006 //M paket origjinal Klimatronik Automatik tiptronik 120d 163 ps Navigacion Ulse sport gjysem lekur dhe me nxemje Senzor parkimi para dhe mbrapa Me dogan te pa

  8.300 €
  Ferizaj
  Sot, 11:05
 • VW Golf 4 Pacifik

  VW Golf 4 Pacifik

  Shitet Golf 4 Pacifik Info : +386 49 219 218 Vrejtje: Ndrrim nuk Bajmë

  5.500 €
  Ferizaj
  Sot, 11:04
 • Citroen Berlingo 1.6 HDI viti 2005 km 123000

  Citroen Berlingo 1.6 HDI viti 2005 km 123000

  Citroen Berlingo 1.6 HDI Viti 2005 Km 123000 LIBER SERVISI Km Garantume Importuar nga Zvicra Me Dogan Auto Swiss Prishtinë Tel: 044 67 62 67

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 11:04
 • Vw golf 6 2.0tdi

  Vw golf 6 2.0tdi

  Ne gjendje perfekte i ardhur nga gjermanija pa dogan.Me liber servisit 218 mi tkaluara, senzora ,parkohet vet per ma shum info thirr ose viber whatsapp.

  7.300 €
  Pejë
  Sot, 10:25
 • Golf 4 1.9 TDIviti 2001 rks1vit ndrrimi munshum

  Golf 4 1.9 TDIviti 2001 rks1vit ndrrimi munshum

  Shes ndrroj golf 4 1'9 tdi rks1 vit ne xhendje shum te mir me klim centrall 044633338 049588881

  4.100 €
  Vushtrri
  Sot, 10:25
 • shes zmadhus zerit per vetur qmimi volitshem

  shes zmadhus zerit per vetur qmimi volitshem

  Pajaqallat jan ne gjendje te rregullt 1000W edhe 360w viber +38649479041

  Me Marrveshje
  Klinë
  Sot, 10:24
 • Audi a4 2.0TDI 2010 Automatik S/line e sapo ardhur

  Audi a4 2.0TDI 2010 Automatik S/line e sapo ardhur

  Audi a4 2.0 TDI posedon S/line Klimatronik Panoram Automatik/tiptronik Ulset me nxemje Komanda nvollon Vollonin me lift NAVIGACION tmadh Drita tjegulles Shipka krom Tempomat Ulset masazh Ulse lev

  7.450 €
  Prishtinë
  Sot, 10:14
 • AUDI A3 1,6 TDI SPORTBACK

  AUDI A3 1,6 TDI SPORTBACK

  269000,77KW(105),DIZEL,NDRRUSI;MANUAL,DYER;5 VITI;11/2010,NGJYRE E ZEZE METALIKE OPSIONET ABS,ESP,ALARM,TEMPOMAT,KLIMATRONIK,RADIO-CD,DRITARE ELEKTRIKE,SENZORA PARKIMI,FELLNE ALUMINI,ETJ

  9.200 €
  Lipjan
  Sot, 10:14
 • golf 4 tdi viti 2003

  golf 4 tdi viti 2003

  golf 4 tdi viti 2003 centrall elektronik xhama gjendja shum e mier

  2 €
  Prishtinë
  Sot, 10:05
 • Pasat 3C viti 2006 dizel 2.0 TDI

  Pasat 3C viti 2006 dizel 2.0 TDI

  Shes Passat c3 viti 2006 dizel 2.0 TDI , Posedon : klim tronik ,Navigon, tempomat , bordkompjuter, karrigat me nxemje , gjama elektronik , pasqyre elektronik , goma te reja , fellne ta aluminit , kilo

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 09:24
 • Touran 1.9 TDI

  Touran 1.9 TDI

  Touran 1.9 TDI posedon: senzor parkingu, klimatronik - 2zonale, karrikat me nxemje, tempomat, xenon, Full Extra.

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  Sot, 09:24
 • Passat 1.9 TDI 2006

  Passat 1.9 TDI 2006

  Shes veturen VW passat viti 20.10.2006 registrim 19.10.2018 ne gjendje shume te mire gima te mira perë dimer per me shume informata mun te nankontaktoni edhe ne viber 044174179

  6.700 €
  Prishtinë
  Sot, 09:24
 • HYNDAI I35 2.0 BENZIN..2010..FULL

  HYNDAI I35 2.0 BENZIN..2010..FULL

  HYNDAI I35 2.0 BENZIN..2010..NE GJENDJE PREFEKTE ME GJITHA SERVISET KRYNE..TIP..TOP VETURA OSHT BLE..00..HYNDAI..SHPK..165..KIL ...FULL...OPCIONE...FULL...EKSTRA..

  Me Marrveshje
  Lipjan
  Sot, 09:15