Automjete
Kosovë

Automjete në shitje në Kosovë

 • 1 foto
  Nderruesi shpejtesive Golf 4 1.9 tdi 6 shpejtesi
  Autopjese dhe paisje

  Nderruesi shpejtesive Golf 4 1.9 tdi 6 shpejtesi

  Nderruesi shpejtesive Golf 4 1.9 tdi 6 shpejtesi Albakos Autopjesë SH.P.K. gjendet në Prishtinë dhe

  Istog Sot, 10:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Koka e Vollanit per Golf 4 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Koka e Vollanit per Golf 4 2.0 tdi

  Koka e Vollanit per Golf 4 2.0 tdi Te gjitha pjeset tona janë të testuara. Albakos Autopjesë SH.P

  Istog Sot, 10:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Koka e Vollanit per Golf 5 2.0 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Koka e Vollanit per Golf 5 2.0 tdi

  Koka e Vollanit per Golf 5 2.0 tdi Te gjitha pjeset tona janë të testuara. Albakos Autopjesë SH.P.

  Istog Sot, 10:53
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Toyota yago 1.0 benzin 90 mi km i doganuar ??
  Vetura

  Toyota yago 1.0 benzin 90 mi km i doganuar ??

  Toyota yago 1.0 benzin 90 mi km klim i doganuar i ardhur prej gjermanis 90 mi km shum i rujtur

  Lipjan Sot, 10:53
  4.999 €
 • 1 foto
  Alternator per Mercedes A170 cdi
  Autopjese dhe paisje

  Alternator per Mercedes A170 cdi

  Alternator per Mercedes A170 cdi Albakos Autopjesë SH.P.K. gjendet në Prishtinë dhe fshatin Lubozhd

  Prishtinë Sot, 10:53
  60 €
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania 044269000 CMIMI NGA 19.99 EURO
  Vetura

  Rent a Car Dardania 044269000 CMIMI NGA 19.99 EURO

  Rent a Car Dardania Vetura me Qera +37744269000 / 044269000 RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje

  Prishtinë Sot, 10:53
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  AUDI Q5 3.0 TDI QUATTRO FACELIFT
  Vetura

  AUDI Q5 3.0 TDI QUATTRO FACELIFT

  Vetura sa po ka ardhur nga zvicrra,dogan dhe homoligim i ka te paguar,eshte ne gjendje shum te mir,k

  Prishtinë Sot, 10:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +37744269000 Cmimi nga 19.99 €
  Vetura

  Rent a Car Dardania +37744269000 Cmimi nga 19.99 €

  Rent a Car Dardania Vetura me Qera +37744269000 / 044269000 RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje t

  Prishtinë Sot, 10:53
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shes Sprinter 314CDI
  Vetura

  Shes Sprinter 314CDI

  Sprinte 314CDI klim kamera sensor tejkalimi viti 06-01-2017 regjistrimi i par rks kilometrat e gar

  Prishtinë Sot, 10:53
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  VW Caddy LIFE 1.9 TDI RKS??
  Vetura

  VW Caddy LIFE 1.9 TDI RKS??

  VW Caddy LIFE 1.9 TDI RKS?? Viti: 2007 Vetura eshte ne gjendje shume te mire. E regjistruar ne emer

  Prishtinë Sot, 10:53
  5.900 €
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +37744269000 cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +37744269000 cmimi nga 19.99 E

  Rent a Car Dardania Vetura me Qera +37744269000 / 044269000 RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje te

  Prishtinë Sot, 10:53
  20 €
 • 8 foto
  Ford C-Max 1.8 TDCI-Diesel -09
  Vetura

  Ford C-Max 1.8 TDCI-Diesel -09

  Shitet Vetura Ford C-Max 1.8 TDCI-Diesel, Viti i prodhimit 04/2009, Klima, Xhamat dhe pasqyret elekt

  Prishtinë Sot, 10:53
  5.700 €
 • 9 foto
  Toyota 4 runner 3.0d 178.000 km te garanruara rks
  Vetura

  Toyota 4 runner 3.0d 178.000 km te garanruara rks

  Shitet toyota 4 runner 4x4 manual rks i qlajmruar me 178.000 km te garantuara ne gjendje bash perfek

  Ferizaj Sot, 10:53
  6.400 €
 • 11 foto
  Golf 7 Sportsvan
  Vetura

  Golf 7 Sportsvan

  Shitet Golf 7Sportsvan 1.6 TDI I-e kuqe viti 2015 sapo ardhur nga Zvicra ne gjendje perfekte, 172000

  Gjilan Sot, 10:53
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Rent a Car Dardania 044269000 Cmimi nga 19.99 Euro
  Vetura

  Rent a Car Dardania 044269000 Cmimi nga 19.99 Euro

  RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje te prishtines ne dragodan te rrethi TE ISMETI dhe ne Airoport t

  Prishtinë Sot, 10:53
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Rent a Car Dardania 044269000Cmimi fillestar 19.99
  Vetura

  Rent a Car Dardania 044269000Cmimi fillestar 19.99

  Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve te ndryshme per me shum mund te na kontaktoni n

  Prishtinë Sot, 10:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Blej Opel Vectra B 1.7 Disel ose 2.0 2.2 Dti Pa Do
  Vetura

  Blej Opel Vectra B 1.7 Disel ose 2.0 2.2 Dti Pa Do

  Vlej Vetura Opel Vectra b 1996/2001 Vetem Disela 044956417 viber Kontakt +38649196081

  Mitrovicë Sot, 10:53
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Rent a Car Dardania 044269000Cmimi fillestar 29.99
  Vetura

  Rent a Car Dardania 044269000Cmimi fillestar 29.99

  Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve te ndryshme per me shum mund te na kontaktoni n

  Prishtinë Sot, 10:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Golf Sportasvan
  Vetura

  Golf Sportasvan

  Shitet Golf 7Sportsvan 1.6 TDI I-e kuqe viti 2015 sapo ardhur nga Zvicra ne gjendje perfekte, 172000

  Gjilan Sot, 10:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania 044269000Cmimi fillestar 19.99
  Vetura

  Rent a Car Dardania 044269000Cmimi fillestar 19.99

  Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve te ndryshme +37744269000 / 044269000 RENT A

  Prishtinë Sot, 10:53
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Nissan patrol 4.2 D 4x4 dif lock klim etj
  Vetura

  Nissan patrol 4.2 D 4x4 dif lock klim etj

  Nissan patrol 4.2 dizel me dif lock manual me dogan rks ne gjendje super te mir me klim 4 gomat e re

  Ferizaj Sot, 10:53
  7.400 €
 • 4 foto
  VW CADDY 2.0 SDI. Viti 2004 RKS i skaduar.
  Vetura

  VW CADDY 2.0 SDI. Viti 2004 RKS i skaduar.

  Per ma Shum info 044904904

  Prishtinë Sot, 10:53
  3.300 €
 • 5 foto
  VW SHARAN 1.9
  Vetura

  VW SHARAN 1.9

  shes sharan ne gjendje te rregullt 3 te kuqe me 6 shpejci per ma shume ju lutem thir,

  Pejë Sot, 10:52
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW GOLF 4 1.9 GTI TDI KLIMATRONIK VP 2000
  Vetura

  VW GOLF 4 1.9 GTI TDI KLIMATRONIK VP 2000

  VW GOLF 4 GTI TDI 1.9 . NE GJENDJE TE MIR I PASTR SI MBRENDA ASHRU JASHT SERVISAY E KRYR ME KOH . PE

  Podujevë Sot, 10:52
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMW 535 GT M paket
  Vetura

  BMW 535 GT M paket

  Vetura asht e ardhur nga🇨🇭Me dog gjendje perfekte panoram kamer 4 dimenzione m paket full pajisje di

  Prishtinë Sot, 10:52
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW GOLF 4 1.9 TDI RKS VITI 2000
  Vetura

  VW GOLF 4 1.9 TDI RKS VITI 2000

  VW 1.9 TDI RKS VITI 2000 . NE GJENDJE TE MIR I PASTR SI MBRENDA ASHTU JASHT I SERVISUM KOMPLET. PERM

  Podujevë Sot, 10:52
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fellne megoma per Vw dhe Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne megoma per Vw dhe Audi

  Fellne 215/55/16 Golf 5,6 Passat Touran Audi A3 A4 Goma te veres te mira (Ushtojn) Qmimi 230euro FI

  Prishtinë Sot, 10:52
  235 €
 • 1 foto
  Fellne 17 col per mercedes audi golf 5 6 7 vossen
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per mercedes audi golf 5 6 7 vossen

  Fellnet jan te reja pa perdor VOSSEN

  Prishtinë Sot, 10:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 17 col per audi a3 a4 a5 a6 golf 5 6 7 tau
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per audi a3 a4 a5 a6 golf 5 6 7 tau

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 10:52
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW Golf 4 Dizel 1.9 Rks 9 Muj Liber servisi Klim
  Vetura

  VW Golf 4 Dizel 1.9 Rks 9 Muj Liber servisi Klim

  📞 Tel 383 45 666 081 Vetura osht ne gjendje perfekte rks 9 Muj posedon klim 4 goma te reja mbyllje

  Prishtinë Sot, 10:52
  3.699 €
 • 1 foto
  Fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 audi q3 q5
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 audi q3 q5

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Prishtinë Sot, 10:52
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Fellne orgjinale per Vw Golf Pasat Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Vw Golf Pasat Touran

  Fellne 17coll orgjinale per Vw Golf Passat Touran Qmimi 420euro. Mundesi ndrrimi 📞045/655/020.

  Prishtinë Sot, 10:52
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Fellne orgjinale per Bmw x5 x6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Bmw x5 x6

  Fellne orgjinale per Bmw x5 x6 Goma continental 255/55/18 Qmimi 420euro. Mundesi ndrrimi 📞045/65

  Prishtinë Sot, 10:52
  420 €
 • 6 foto
  Fellne orgjinale per Audi A3 A4 A6
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Audi A3 A4 A6

  Fellne orgjinale te vitit 2016 per AUDI A3 A4 A6 Goma te veres 205/60/16 Qmimi 420euro. Mundesi

  Prishtinë Sot, 10:52
  420 €
 • 11 foto
  AUDI Q5 3.0 TDI S LINE
  Vetura

  AUDI Q5 3.0 TDI S LINE

  Vetura asht e ardhur nga 🇨🇭Me dog gjendje perfekte panoram dritat pasqyre distronik sline mrena jash

  Prishtinë Sot, 10:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Seat Altea 2.0 TDI-Diesel Automatik -09
  Vetura

  Seat Altea 2.0 TDI-Diesel Automatik -09

  Seat Altea 2.0 TDI-Diesel 103 KW, Viti i prodhimit 12/2009 (model 2010), Nderruesi I shpejtesive Aut

  Prishtinë Sot, 10:52
  7.900 €
 • 2 foto
  Audi a8 2.5 Tdi 6 shpejci Pa dogan
  Vetura

  Audi a8 2.5 Tdi 6 shpejci Pa dogan

  +38649358144

  Mitrovicë Sot, 10:52
  2.000 €
 • 2 foto
  Fellne 17 col per mercedes Ckllas Ekllas B kllas
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per mercedes Ckllas Ekllas B kllas

  Fellnet jan shum gjendje te mir fellnet jan orginal

  Prishtinë Sot, 10:52
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet Mercedes E220 - Avangarde - Automatik-2010
  Vetura

  Shitet Mercedes E220 - Avangarde - Automatik-2010

  Mercedes E 220 - 2.2 Automatik-Avangarde. ☎️ 044/304-302 Viti: 2010 *Abes *Airbag *

  Prishtinë Sot, 10:52
  14.500 €
 • 3 foto
  Fellne orgjinale per Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Audi

  Fellne per Audi A3 A4 A5 A6 17coll Qmimi 260euro. Mundesi ndrrimi 📞045/655/020. Prishtinë

  Prishtinë Sot, 10:52
  260 €
 • 11 foto
  Fellne orgjinale per AUDI
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per AUDI

  Fellne orgjinale per Audi A5 A6 A7 A8 Goma te veres 255/40/19 Fellnet skan thuajse asnje grrith jan

  Prishtinë Sot, 10:52
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fellne orgjinale per Audi A3 A4
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale per Audi A3 A4

  Fellne orgjinale per Audi A3 A4 Goma te veres 205/55/16 Qmimi 320 euro. Mundesi ndrrimi 📞045/655/

  Prishtinë Sot, 10:52
  320 €
 • 6 foto
  Fellne orgjinale megoma 2018 per Vw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne orgjinale megoma 2018 per Vw

  Fellne orgjinale per Vw Golf 5,6 Passat Touran Goma thujse te reja 2018 M+S 205/55/16 Qmimi 320 euro

  Prishtinë Sot, 10:52
  320 €
 • 10 foto
  Shes passat B7 full extra
  Vetura

  Shes passat B7 full extra

  Shes passat B7 DSG posedon klim tronike komanda ne timon nxemje ne ulse ndrus ne timon lled xenon ku

  Pejë Sot, 10:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Passat 1.9 Tdi 2007
  Vetura

  Passat 1.9 Tdi 2007

  AUTO SALLON RIDONI >> SHITET VETURAT >> PASSAT Motorri; 1.9 TDI >> Fuqia 77KW

  Vushtrri Sot, 10:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Turbina per Opel / Vauxhall 2.0 Di P/N 90531518
  Autopjese dhe paisje

  Turbina per Opel / Vauxhall 2.0 Di P/N 90531518

  Turbina per Opel / Vauxhall 2.0 Di Part Number 90531518 200 Euro OPELVECTRA B (36_)199509 - 20020

  Prishtinë Sot, 10:52
  200 €
 • 1 foto
  Turbina per Fiat / Lancia 1.9 TD
  Autopjese dhe paisje

  Turbina per Fiat / Lancia 1.9 TD

  Turbina per Fiat / Lancia 1.9 TD KKK Part Number:53169706000 Përshtatet në: FIATSTRADA II (13

  Prishtinë Sot, 10:52
  120 €
 • 10 foto
  Shes passat 3C ne gjendje shum te mire
  Vetura

  Shes passat 3C ne gjendje shum te mire

  Shes pasat 3C viti i prodhimit 2006 . Por modeli i 2007 me partikifilter me shpenzime 5.5 ne 100km m

  Mitrovicë Sot, 10:52
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H
  Vetura

  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Rahovec Sot, 10:52
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H
  Vetura

  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Pejë Sot, 10:52
  Me Marrveshje