Automjete
Kaçanik

Automjete në shitje në Kaçanik

 • 2 foto
  PASSAT 3C 2.0 TDI VITI 2007 FULL
  Vetura

  PASSAT 3C 2.0 TDI VITI 2007 FULL

  Shes Passat 3c 2.0 Tdi. VITI 2007. ME TARGA TE HUAJA DHE TIMON Anglez. PASATI NE GJENDJE SHUM TE MI

  Kaçanik 4 prill 00:27
  2.450 €
 • 5 foto
  NISAN NAVARA 2.7 DIZELL VITI 2010
  Vetura

  NISAN NAVARA 2.7 DIZELL VITI 2010

  NISAN NAVARA 2.7 DIZELL VITI 2010. TARGA TE HUAJA DHE TIMON ANGLEZ.

  Kaçanik 4 prill 00:04
  8.700 €
 • 4 foto
  Shitet berlingo me dogan 1200€ fiks
  Vetura

  Shitet berlingo me dogan 1200€ fiks

  Berlingo nga zvicrra 1.4 benzin viti 1999 me dogan te paguar

  Kaçanik 4 prill 00:01
  1.200 €
 • 3 foto
  Shitet Ford Tranzit 350L me dogan v.2005
  Vetura

  Shitet Ford Tranzit 350L me dogan v.2005

  Furgoni eshte nga Zvicerra i doganuar ne gjendje te mire teknike dhe optike

  Kaçanik 3 prill 23:47
  3.500 €
 • 1 foto
  per pjes
  Vetura

  per pjes

  per pjes ka. problem me. naft

  Kaçanik 3 prill 23:41
  850 €
 • 11 foto
  Shitet Opel Antara 2.0 CDTI
  Vetura

  Shitet Opel Antara 2.0 CDTI

  Shitet Opel Antara 2.0 CDTI Viti prodhimit 2007 2.0 CDTI 4x4 Navigacion Bluetooth Karrike lekur el

  Kaçanik 3 prill 23:33
  8.000 €
 • 3 foto
  Shitet SCANIA 380 me cistern dhe kompresor
  Kamionë

  Shitet SCANIA 380 me cistern dhe kompresor

  Shitet kamioni ne gjendje te mire teknike e paisur me cistern dhe kompresor me kardan te interesuari

  Kaçanik 3 prill 23:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  husaberg 400cc per pjes
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  husaberg 400cc per pjes

  matorri shitet per pjes maqina ka defekt ventillat viti prodhimit 2006 Viber +38649283135

  Kaçanik 3 prill 23:11
  400 €
 • 1 foto
  Bandash
  Autopjese dhe paisje

  Bandash

  Çmimi:Sipas marrveshjes

  Kaçanik 3 prill 22:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  VW Jetta dizel
  Vetura

  VW Jetta dizel

  Gjeta 1.6 turbodizell regjistrim i skadum .librez benzin

  Kaçanik 3 prill 22:35
  700 €
 • 4 foto
  PIRRUN LINDE 3 TON GAS
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  PIRRUN LINDE 3 TON GAS

  Pirrun / Pirrunngrites / Viluskar / Viluskari / Вилушкар Modeli : LINDE H30 GAZ Motor GO

  Kaçanik 3 prill 22:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Nisan patrol
  Vetura

  Nisan patrol

  Nisan patrol 3.3 manual naft turbo

  Kaçanik 3 prill 22:16
  1.600 €
 • 2 foto
  Man 4 aks
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Man 4 aks

  Shes man 2 miller kiper ne gjendje ze mir pune mund ta provoni

  Kaçanik 3 prill 22:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  PIRUN LINDE 2 TON GAZ
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  PIRUN LINDE 2 TON GAZ

  Pirrun / Pirrunngrites / Viluskar / Viluskari / Вилушкар ID:91 Modeli : LINDE H20 GAZ Moto

  Kaçanik 3 prill 21:58
  5.000 €
 • 0 foto
  Golf
  Vetura

  Golf

  Shitet golf 2 me benzin rigjistrim ka 1 vjet

  Kaçanik 3 prill 21:57
  900 €
 • 4 foto
  PIRUN LINDE H14 GAZ -80
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  PIRUN LINDE H14 GAZ -80

  Pirrun / Pirrunngrites / Viluskar / Viluskari / Вилушкар ID:80 Modeli: LINDE H14 GAZ Moto

  Kaçanik 3 prill 21:34
  7.000 €
 • 4 foto
  PIRUN LINDE 3 TON DIZEL - 94
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  PIRUN LINDE 3 TON DIZEL - 94

  Pirrun / Pirrunngrites / Viluskar / Viluskari / Вилушкар ID:94 Modeli : LINDE H30 DIZEL Mo

  Kaçanik 3 prill 21:34
  8.000 €
 • 4 foto
  PIRUN LINDE 3 TON DIZEL - 124
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  PIRUN LINDE 3 TON DIZEL - 124

  Pirrun / Pirrunngrites / Viluskar / Viluskari / Вилушкар ID : 124 Modeli : LINDE H30 DIZEL

  Kaçanik 3 prill 21:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  PIRUN PIRUNER LINDE
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  PIRUN PIRUNER LINDE

  Pirrun / Pirrunngrites Piruna LINDE Pirunet gjenden ne Maqedoni www.pazar3.mk/bulatrans

  Kaçanik 3 prill 21:34
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  PIRRUN LINDE 3.5 TON DIZEL
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  PIRRUN LINDE 3.5 TON DIZEL

  Pirrun / Pirrunngrites / Viluskar / Viluskari / Вилушкар Modeli : LINDE H35 DIZEL Motor G

  Kaçanik 3 prill 21:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  PIRRUN LINDE 2 TON GAS
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  PIRRUN LINDE 2 TON GAS

  Pirrun / Pirrunngrites / Viluskar / Viluskari / Вилушкар Modeli : LINDE H20 GAZ Motor GOL

  Kaçanik 3 prill 21:33
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  PIRRUN LINDE 2.5 TON GAS
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  PIRRUN LINDE 2.5 TON GAS

  Pirrun / Pirrunngrites / Viluskar / Viluskari / Вилушкар Modeli : LINDE H25 EVO GAZ Motor

  Kaçanik 3 prill 21:33
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  gjip
  Vetura

  gjip

  esht ne gjendje te mir nuk ka as nje perblem

  Kaçanik 3 prill 21:00
  6.500 €
 • 2 foto
  caddy i ardhur nga gjermania
  Vetura

  caddy i ardhur nga gjermania

  caddy eshte ne gjendje perfekte

  Kaçanik 3 prill 20:21
  2.000 €
 • 2 foto
  rimorkio
  Kamionë

  rimorkio

  ne xhendje shum te mir

  Kaçanik 3 prill 19:43
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes Goma për Gjipa18 Coll
  Autopjese dhe paisje

  Shes Goma për Gjipa18 Coll

  Shes Goma për Gjipa të ardhura nga Zvicrra në gjendje perfekte për ma shumë informata në tel 0449113

  Kaçanik 3 prill 19:33
  450 €
 • 4 foto
  Dyer te opel zafires
  Autopjese dhe paisje

  Dyer te opel zafires

  Dyer te opel zafires

  Kaçanik 3 prill 19:01
  1 €
 • 0 foto
  VW Passat 2.0 TDI DSG
  Vetura

  VW Passat 2.0 TDI DSG

  Shes Passat 2.0 TDI 1 bregasno (103kw-140ps) vitii prodhimit fund 2007 me 270000km origjinal te veta

  Kaçanik 3 prill 18:41
  7.200 €
 • 4 foto
  Shitet pasati 2.5 dizell
  Vetura

  Shitet pasati 2.5 dizell

  Shes pasatin 2.5 dizell 4*4 regjistrim deri ne muajin mars 2019 . Pasati e ka gjendjen shum t’mir

  Kaçanik 3 prill 18:31
  3.150 €
 • 6 foto
  Kompresor & Gjenerator
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kompresor & Gjenerator

  Atlas Viti i prodhimit 2001 Ne gjendje shume te mire teknike I ardhur nga Zvicrra

  Kaçanik 3 prill 17:53
  3.200 €
 • 2 foto
  Shitet auidia 4here4
  Vetura

  Shitet auidia 4here4

  Shitet audia ne gjendje te rregullt esht 4here 4 dizell 1 par bandash te allominit 1 par te hekrit m

  Kaçanik 3 prill 17:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Golf
  Vetura

  Golf

  Ne gjendje te rregult

  Kaçanik 3 prill 17:42
  11.111 €
 • 4 foto
  Pezho 206 1.9 2001 11 muj rexhistrim
  Vetura

  Pezho 206 1.9 2001 11 muj rexhistrim

  Shes pezho 1.9 viti prodhimit 2001 ka rexhistrim 11 muj gomat e para t Dimrit Fellne hargjime t vog

  Kaçanik 3 prill 16:56
  1.700 €
 • 4 foto
  Fiat Brava 1.9 jtd 2002
  Vetura

  Fiat Brava 1.9 jtd 2002

  Shes Fiat Brava 1.9jtd dhjetor 2001 Vetura eshte ne gjendje te mire pune Rexhistrimi i skaduar we 1

  Kaçanik 3 prill 16:08
  1.100 €
 • 1 foto
  Opel corsa
  Vetura

  Opel corsa

  Shes opel corsa 1.5 dizell ne gjendje t mir motorri japan

  Kaçanik 3 prill 15:34
  450 €
 • 4 foto
  2011 JCB 524-50
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  2011 JCB 524-50

  Case, Caterpillar , JCB , Komatsu , New Holland , Terex , Volvo , Bobcat , Hitachi , Kubota .

  Kaçanik 3 prill 15:16
  8.000 €
 • 4 foto
  2013 Takeuchi TB016
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  2013 Takeuchi TB016

  Case, Caterpillar , JCB , Komatsu , New Holland , Terex , Volvo , Bobcat , Hitachi , Kubota .

  Kaçanik 3 prill 15:14
  4.000 €
 • 4 foto
  2011 Komatsu PC55MR-3
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  2011 Komatsu PC55MR-3

  Case, Caterpillar , JCB , Komatsu , New Holland , Terex , Volvo , Bobcat , Hitachi , Kubota .

  Kaçanik 3 prill 15:13
  4.900 €
 • 4 foto
  MAN F 2000 32.414 RETARDER
  Kamionë

  MAN F 2000 32.414 RETARDER

  MAN F 2000 32.414 RETARDER Year:1999 Gear box manuel Tyres-80% Very good Condition

  Kaçanik 3 prill 14:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes ose ndrroj me vetur
  Vetura

  Shes ose ndrroj me vetur

  Motorri asht 4 shprjtsi +rikfes 250 cc me dogan

  Kaçanik 3 prill 14:24
  1.500 €
 • 3 foto
  Auto buss
  Autopjese dhe paisje

  Auto buss

  Shiten zingjir Për auto bus 🚌 kamion nr wiber +38970581490

  Kaçanik 3 prill 12:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHTOPA LLED PER GOLF 6
  Autopjese dhe paisje

  SHTOPA LLED PER GOLF 6

  SHTOPA LLED PER GOLF 6

  Kaçanik 3 prill 11:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Singjir per traktor
  Autopjese dhe paisje

  Singjir per traktor

  Shiten singjirt per traktor nr 14

  Kaçanik 3 prill 11:13
  200 €
 • 3 foto
  Shitet ose ndrrohet
  Vetura

  Shitet ose ndrrohet

  Shes ose ndrroj me naj vetur te vogel

  Kaçanik 3 prill 10:50
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Renault Kangoo dizel
  Vetura

  Renault Kangoo dizel

  Shitet Reno Kango 1.9 dizell . Per info Tel ... ☎️☎️☎️043-501-594☎️☎️☎️

  Kaçanik 3 prill 10:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Lada niva 1.7 2003
  Vetura

  Lada niva 1.7 2003

  Shitet lada niva ne gjendje te rregullt te gjitha sene funksijonale niva eshte 1.7 4x4 baj ndrrim ed

  Kaçanik 3 prill 10:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet audi a6
  Vetura

  Shitet audi a6

  Shitet audi a6 2.4 benzin

  Kaçanik 3 prill 09:14
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet vetura
  Vetura

  Shitet vetura

  Shitet vetura Diesel DSI 1.9 viti 2003

  Kaçanik 3 prill 09:12
  1.800 €
 • 0 foto
  Mercedes Benz Gl 320 cdi i ardhur nga Zvicrra
  Vetura

  Mercedes Benz Gl 320 cdi i ardhur nga Zvicrra

  Çmimi Katalog 120\'000fr në vitin 2008 Në gjendje të mirë Për më shumë Info kontaktoni në numrin 0

  Kaçanik 3 prill 08:31
  14.900 €
 • 5 foto
  bmw x5
  Vetura

  bmw x5

  Shitet BMW X5 3.0D i prodhuar ne fund te 2008 .I ardhur nga Anglia me regjistrim anglez.114mile (tka

  Kaçanik 3 prill 06:15
  7.850 €