Automjete
Kaçanik

Automjete në shitje në Kaçanik

 • 2 foto
  SCANIA G440 2010
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SCANIA G440 2010

  • 440
  Kaçanik 10 tetor 22:41
  13.500 €
 • 3 foto
  Shitet edhe ndrrohen
  Vetura

  Shitet edhe ndrrohen

  • Peugeot
  • 206
  • Dizel / Naftë
  • 2000
  • 25 000 - 29 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 10 tetor 14:55
  1.600 €
 • 3 foto
  shiten goma me fellne
  Autopjese dhe paisje

  shiten goma me fellne

  4 goma te dimrit me fellne

  Kaçanik 10 tetor 12:18
  185 €
 • 7 foto
  SCHWING 24M PUMP
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SCHWING 24M PUMP

  • TGM
  Kaçanik 10 tetor 09:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  GUMA HANKOK KAMA T REJA
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  GUMA HANKOK KAMA T REJA

  • Actros
  Kaçanik 9 tetor 19:06
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Opel Astra H 2004 1.4 benzin
  Vetura

  Opel Astra H 2004 1.4 benzin

  • Opel
  • Astra
  • Benzin
  • 2004
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 8 tetor 17:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten skuterat
  Motore (mbi 50 cc)

  Shiten skuterat

  • FES125 Pantheon
  • 2007
  Kaçanik 8 tetor 15:55
  1 €
 • 7 foto
  Renault Megane 1.9 Dizell pa dogan
  Vetura

  Renault Megane 1.9 Dizell pa dogan

  • Renault
  • Megane
  • Dizel / Naftë
  • 2011
  • 20 000 - 24 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Kaçanik 8 tetor 11:23
  3.900 €
 • 6 foto
  Citroen Berlingo dizel
  Vetura

  Citroen Berlingo dizel

  • Citroën
  • Berlingo
  • Dizel / Naftë
  • 2011
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 7 tetor 12:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet ose ndrrohet
  Vetura

  Shitet ose ndrrohet

  • Renault
  • Laguna
  • Dizel / Naftë
  • 2004
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 6 tetor 21:15
  2.100 €
 • 6 foto
  Renault Megane 1.9 Dizell pa dogan
  Vetura

  Renault Megane 1.9 Dizell pa dogan

  • Renault
  • Megane
  • Dizel / Naftë
  • 2011
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Kaçanik 6 tetor 14:59
  5.000 €
 • 5 foto
  Peugeot
  Autopjese dhe paisje

  Peugeot

  Shitet motorri per peugeot 206 1.6 benzi

  Kaçanik 4 tetor 15:07
  200 €
 • 3 foto
  Shes golf 6 viti 2012 dizell 1.6 Automatik 1 vjet regjistrim
  Vetura

  Shes golf 6 viti 2012 dizell 1.6 Automatik 1 vjet regjistrim

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2012
  • 20 000 - 24 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 4 tetor 12:23
  7.100 €
 • 2 foto
  Shes opel cakibra
  Vetura

  Shes opel cakibra

  • Opel
  • Vectra
  • Benzin
  • 1990
  • 10 000 - 14 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 3 tetor 22:37
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  MAN
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN

  • 18.430
  Kaçanik 3 tetor 13:30
  11 €
 • 8 foto
  Golf 5 1.9 TDI
  Vetura

  Golf 5 1.9 TDI

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2005
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 3 tetor 11:17
  5.800 €
 • 7 foto
  Shittet iveko me prekolic
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shittet iveko me prekolic

  • Turbo Daily
  Kaçanik 1 tetor 14:44
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shiten 2 motorra
  Motore (mbi 50 cc)

  Shiten 2 motorra

  • Yamaha
  • 2021
  Kaçanik 29 shtator 20:21
  950 €
 • 5 foto
  GOLF V GTI FULL EXTRA
  Vetura

  GOLF V GTI FULL EXTRA

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Benzin
  • 2006
  • 160 000 - 169 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 29 shtator 16:14
  7.800 €
 • 7 foto
  PORSCHE CAYENNE S
  Vetura

  PORSCHE CAYENNE S

  • Porsche
  • Cayenne
  • Benzin
  • 2003
  • 300 000 - 349 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Kaçanik 29 shtator 11:43
  3.500 €
 • 0 foto
  SHITEN PAISJE PRINTI PER GOTA DHE PJATA TË PA PERDORURA
  Vetura

  SHITEN PAISJE PRINTI PER GOTA DHE PJATA TË PA PERDORURA

  • VW Volkswagen
  • Model tjetër
  • Benzin
  • 2021
  • 5 000 - 9 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 28 shtator 20:01
  315 €
 • 6 foto
  Shitet pezho 50cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet pezho 50cc

  • Model Tjeter
  • 2009
  Kaçanik 27 shtator 14:09
  290 €
 • 5 foto
  Caddy
  Vetura

  Caddy

  • VW Volkswagen
  • Caddy
  • Dizel / Naftë
  • 2006
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 27 shtator 08:57
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet frontera
  Vetura

  Shitet frontera

  • Opel
  • Frontera
  • Benzin
  • 2010
  • 5 000 - 9 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 27 shtator 02:08
  2.500 €
 • 6 foto
  Shitet OPEL INSIGNIA
  Vetura

  Shitet OPEL INSIGNIA

  • Opel
  • Insignia CT
  • Dizel / Naftë
  • 2009
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 26 shtator 19:55
  6.250 €
 • 1 foto
  Motorr defekt
  Vetura

  Motorr defekt

  • Toyota
  • Aygo
  • Benzin
  • 2009
  • 5 000 - 9 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 26 shtator 19:55
  1 €
 • 5 foto
  Elektrik
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Elektrik

  • Citycoco M-Power
  Kaçanik 25 shtator 18:03
  1 €
 • 1 foto
  Atv
  Motore (mbi 50 cc)

  Atv

  • Adly
  • 2020
  Kaçanik 23 shtator 22:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  MAN TGA 410
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN TGA 410

  Shiten pjest per man 410 me shpejci

  Kaçanik 23 shtator 14:31
  123 €
 • 3 foto
  MAN 291 per pjes
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN 291 per pjes

  Shiten pjest per man 291 aksa motorr men

  Kaçanik 23 shtator 14:19
  123 €
 • 2 foto
  MAN TGA 480
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN TGA 480

  Shiten pjest per man tga

  Kaçanik 23 shtator 14:19
  123 €
 • 6 foto
  Fellne goma per dimer
  Autopjese dhe paisje

  Fellne goma per dimer

  Shiten fellnet dhe goma e dimrit shum tm

  Kaçanik 22 shtator 20:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Atv
  Motore (mbi 50 cc)

  Atv

  • 125
  • 2020
  Kaçanik 22 shtator 19:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Xham i par Opel Corsa B
  Autopjese dhe paisje

  Xham i par Opel Corsa B

  Shitet xhami i par (shofershajma) per Op

  Kaçanik 22 shtator 10:52
  40 €
 • 6 foto
  Vw passat 2.0
  Vetura

  Vw passat 2.0

  • VW Volkswagen
  • Passat
  • Dizel / Naftë
  • 2012
  • 190 000 - 199 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Kaçanik 20 shtator 15:30
  11.500 €
 • 6 foto
  GOLF VI 1.6TDI 201 mij te kaluara
  Vetura

  GOLF VI 1.6TDI 201 mij te kaluara

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2011
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Kaçanik 20 shtator 01:33
  6.000 €
 • 8 foto
  Shitet Volvo 420 me Rimorko
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Volvo 420 me Rimorko

  • Model Tjeter
  Kaçanik 20 shtator 01:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Atv
  Motore (mbi 50 cc)

  Atv

  • Adly
  • 2020
  Kaçanik 19 shtator 19:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  FELLNE Golf 4
  Autopjese dhe paisje

  FELLNE Golf 4

  Shiten fellnet alumin e golf 4 jon

  Kaçanik 18 shtator 16:23
  1 €
 • 7 foto
  Shitet Opel Astra 1.4 benzin viti 1994
  Vetura

  Shitet Opel Astra 1.4 benzin viti 1994

  • Opel
  • Astra
  • Benzin
  • 1994
  • 0 - 4 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 18 shtator 11:45
  600 €
 • 1 foto
  Atv
  Motore (mbi 50 cc)

  Atv

  • Adly
  • 2020
  Kaçanik 17 shtator 12:27
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  shitet Mercedes 250 Dizel Gjendje Prefekte
  Vetura

  shitet Mercedes 250 Dizel Gjendje Prefekte

  • Mercedes-Benz
  • 250
  • Dizel / Naftë
  • 1990
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 17 shtator 11:20
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Mercedes E 250 Dizel 124 model
  Vetura

  Mercedes E 250 Dizel 124 model

  • Mercedes-Benz
  • E 250
  • Dizel / Naftë
  • 1992
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 17 shtator 11:19
  2.650 €
 • 0 foto
  Shitet Renault Clio 1,2 Benzin me Klim
  Vetura

  Shitet Renault Clio 1,2 Benzin me Klim

  • Renault
  • Clio
  • Benzin
  • 2012
  • 100 000 - 109 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Kaçanik 17 shtator 11:18
  3.650 €
 • 6 foto
  Golf 2 dizel
  Vetura

  Golf 2 dizel

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 1988
  • 0 - 4 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 16 shtator 22:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Shuteriqi
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet Shuteriqi

  • Model Tjeter
  • 1997
  Kaçanik 16 shtator 19:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Atv
  Motore (mbi 50 cc)

  Atv

  • Model Tjeter
  • 2020
  Kaçanik 16 shtator 15:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet fiati viti 2000 me klim
  Vetura

  Shitet fiati viti 2000 me klim

  • Fiat
  • Punto
  • Benzinë + Gaz
  • 2000
  • 0 - 4 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 16 shtator 13:47
  1.200 €
 • 1 foto
  Atv
  Motore (mbi 50 cc)

  Atv

  • Adly
  • 2020
  Kaçanik 14 shtator 20:13
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pikap 1.9 sdi
  Vetura

  Pikap 1.9 sdi

  • VW Volkswagen
  • Caddy
  • Dizel / Naftë
  • 2003
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 14 shtator 15:36
  Me Marrveshje