Opel Astra J

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
28 prill 2023 23:26
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik
Marshi
Manual
Kilometrazha
25 000 - 29 999
Karburanti
Nafte
Targa
Kosovare
Lloji
Opel
Modeli
Astra

Përshkrimi

Shes Opel Astea J e sapo doganuat dhe rexhistrua dhe servisuat me 4 par guma veres te reja dhe te dimirt per me.shumm kontaktoni tel 044973164


Shpallje te ngjashme