Automjete
Kaçanik

Automjete në shitje në Kaçanik

 • 9 foto
  VW GOLF 5 1.9 TDI DIESSEL SPORT LINE VITI 2005
  Vetura

  VW GOLF 5 1.9 TDI DIESSEL SPORT LINE VITI 2005

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2005
  • 140 000 - 149 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 14 shtator 11:58
  5.900 €
 • 1 foto
  Atv
  Motore (mbi 50 cc)

  Atv

  • Adly
  • 2020
  Kaçanik 13 shtator 01:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Atv!
  Motore (mbi 50 cc)

  Atv!

  • Adly
  • 2020
  Kaçanik 12 shtator 17:46
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes
  Vetura

  Mercedes

  • Mercedes-Benz
  • 190
  • Dizel / Naftë
  • 1990
  • 0 - 4 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 12 shtator 15:17
  999 €
 • 12 foto
  VW Tiguan 2016
  Vetura

  VW Tiguan 2016

  • VW Volkswagen
  • Tiguan
  • Dizel / Naftë
  • 2016
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 12 shtator 09:34
  25.500 €
 • 5 foto
  VW- CRAFTER 35
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  VW- CRAFTER 35

  VW-CRAFTER 35 2.5 DIESEL Double Cab Vit

  Kaçanik 11 shtator 22:56
  10.499 €
 • 1 foto
  Atv.viti 2020
  Motore (mbi 50 cc)

  Atv.viti 2020

  • 125
  • 2020
  Kaçanik 11 shtator 17:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Atv 125 viti 2020
  Motore (mbi 50 cc)

  Atv 125 viti 2020

  • Adly
  • 2020
  Kaçanik 11 shtator 13:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Atv
  Motore (mbi 50 cc)

  Atv

  • Model Tjeter
  • 2020
  Kaçanik 10 shtator 14:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Atv 125 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Atv 125 cc

  • Model Tjeter
  • 2020
  Kaçanik 9 shtator 20:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kymco 50 kubik
  Motore (mbi 50 cc)

  Kymco 50 kubik

  • Agility
  • 2009
  Kaçanik 7 shtator 22:00
  1.150 €
 • 3 foto
  Golf 3 1.9 turbo dizel
  Vetura

  Golf 3 1.9 turbo dizel

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 1993
  • 150 000 - 159 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 7 shtator 19:33
  1.500 €
 • 1 foto
  shes ose ndrroj me guma t golf 4shit
  Vetura

  shes ose ndrroj me guma t golf 4shit

  • Artega
  • Model tjetër
  • Etanol (FFV, E85)
  • 2017
  • 15 000 - 19 999 km
  • Steptronic / Tiptronic
  • Targa Të huaja
  Kaçanik 7 shtator 01:14
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ford Focus 1.6 Benxin
  Vetura

  Ford Focus 1.6 Benxin

  • Ford
  • Focus
  • Benzin
  • 2001
  • 160 000 - 169 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 6 shtator 16:22
  1.500 €
 • 0 foto
  shitet Opel Corsa 1.7 dizell rks 11 muj
  Vetura

  shitet Opel Corsa 1.7 dizell rks 11 muj

  • Opel
  • Corsa
  • Dizel / Naftë
  • 1998
  • 300 000 - 349 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 6 shtator 14:34
  1.750 €
 • 12 foto
  Hond Prelude me marrveshje
  Autopjese dhe paisje

  Hond Prelude me marrveshje

  Branikt jan ne gjendje te mir , esht bra

  Kaçanik 5 shtator 23:42
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten 4 gomat MS 235 55 R17
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 4 gomat MS 235 55 R17

  Gomat jan ne gjendje te mir te 4 jan nje

  Kaçanik 4 shtator 16:59
  100 €
 • 12 foto
  Shes Mercedes E220 2012 RKS Full Ekstra
  Vetura

  Shes Mercedes E220 2012 RKS Full Ekstra

  • Mercedes-Benz
  • E 220
  • Dizel / Naftë
  • 2012
  • 300 000 - 349 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 4 shtator 10:14
  10.500 €
 • 0 foto
  motot per kia
  Autopjese dhe paisje

  motot per kia

  kerkoj motor per kia sportage 2002 dizel

  Kaçanik 3 shtator 20:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  BLEJNA VETURA ME DOGAN PA DOGAN
  Vetura

  BLEJNA VETURA ME DOGAN PA DOGAN

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2015
  • 30 000 - 34 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 2 shtator 17:43
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  PREKOLIC 2004 RKS
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  PREKOLIC 2004 RKS

  • x
  Kaçanik 31 gusht 15:26
  2.950 €
 • 4 foto
  Honda 125 cc me dogan
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda 125 cc me dogan

  • MTX
  • 1983
  Kaçanik 30 gusht 21:57
  530 €
 • 1 foto
  Atv 125cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Atv 125cc

  • Asly
  • 2020
  Kaçanik 30 gusht 15:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  MAN TGA 430 COMMON RAIL
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN TGA 430 COMMON RAIL

  • 18 430
  Kaçanik 29 gusht 15:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shitet kymco 300 i, ne gjendje perfecte
  Motore (mbi 50 cc)

  shitet kymco 300 i, ne gjendje perfecte

  • downtown
  • 2012
  Kaçanik 28 gusht 22:53
  2.350 €
 • 4 foto
  Mercede vito
  Vetura

  Mercede vito

  • Mercedes-Benz
  • C 220
  • Dizel / Naftë
  • 2001
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 27 gusht 20:24
  3.700 €
 • 0 foto
  Audi a4 benzin 1.8 turbo
  Vetura

  Audi a4 benzin 1.8 turbo

  • Audi
  • A4
  • Benzin
  • 2001
  • 300 000 - 349 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 27 gusht 10:49
  2.800 €
 • 12 foto
  Shitet passat 3c 2009
  Vetura

  Shitet passat 3c 2009

  • VW Volkswagen
  • Passat
  • Dizel / Naftë
  • 2009
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 26 gusht 19:33
  60.000 €
 • 6 foto
  Fellne per Mercedes GL
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Mercedes GL

  Shiten Fellne 21 coll per Mercedes GL. F

  Kaçanik 25 gusht 21:46
  700 €
 • 4 foto
  Shitet Bmw e36
  Vetura

  Shitet Bmw e36

  • BMW
  • 316
  • Benzin
  • 1990
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 23 gusht 23:04
  900 €
 • 6 foto
  Veture
  Vetura

  Veture

  • VW Volkswagen
  • Sharan
  • Dizel / Naftë
  • 2001
  • 300 000 - 349 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 23 gusht 09:28
  3.900 €
 • 6 foto
  Shitet Vetura Mercedes c220
  Vetura

  Shitet Vetura Mercedes c220

  • Mercedes-Benz
  • C 220
  • Dizel / Naftë
  • 2011
  • 250 000 - 299 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 22 gusht 19:26
  11.300 €
 • 7 foto
  Golf 3
  Vetura

  Golf 3

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 1992
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 22 gusht 19:26
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes BMW
  Vetura

  Shes BMW

  • BMW
  • 325
  • Benzin
  • 1998
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 21 gusht 15:49
  2.900 €
 • 6 foto
  mercedes 190 2.0 dizell
  Vetura

  mercedes 190 2.0 dizell

  • Mercedes-Benz
  • 190
  • Dizel / Naftë
  • 1984
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 21 gusht 11:06
  1.400 €
 • 4 foto
  Shitet pezho 206 1.9 dizel
  Vetura

  Shitet pezho 206 1.9 dizel

  • Peugeot
  • 206
  • Dizel / Naftë
  • 2002
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 20 gusht 19:26
  750 €
 • 3 foto
  Smart cabrio
  Vetura

  Smart cabrio

  • Smart
  • Crossblade
  • Benzin
  • 2005
  • 170 000 - 179 999 km
  • Steptronic / Tiptronic
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 20 gusht 14:00
  4.000 €
 • 7 foto
  KTM
  Motore (mbi 50 cc)

  KTM

  • EXC
  • 2001
  Kaçanik 19 gusht 21:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Atv
  Motore (mbi 50 cc)

  Atv

  • Adly
  • 2020
  Kaçanik 19 gusht 16:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shitet per pjes
  Vetura

  shitet per pjes

  • Audi
  • RS3
  • Elektrikë
  • 2015
  • 45 000 - 49 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 18 gusht 16:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  4 aks ndrrim me vetur
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  4 aks ndrrim me vetur

  • man 35-360
  Kaçanik 18 gusht 14:17
  8.500 €
 • 3 foto
  Shitet skuteri 50cc ne gjendje perfekte
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet skuteri 50cc ne gjendje perfekte

  • F10
  • 2003
  Kaçanik 17 gusht 18:14
  310 €
 • 0 foto
  Mercedes actros 2007
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes actros 2007

  • Actros
  Kaçanik 16 gusht 02:59
  13.500 €
 • 4 foto
  Toyota Rav4
  Vetura

  Toyota Rav4

  • Toyota
  • RAV 4
  • Dizel / Naftë
  • 2002
  • 180 000 - 189 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Kaçanik 15 gusht 17:09
  2.200 €
 • 9 foto
  Bmw E46.
  Vetura

  Bmw E46.

  • BMW
  • 323
  • Benzin
  • 2002
  • 300 000 - 349 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Kaçanik 13 gusht 13:00
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  motorr
  Motore (mbi 50 cc)

  motorr

  • Model Tjeter
  • 1986
  Kaçanik 12 gusht 21:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ford tranzit 2.5 dizell
  Vetura

  ford tranzit 2.5 dizell

  • Ford
  • Transit
  Kaçanik 12 gusht 13:02
  1.400 €
 • 0 foto
  ford transit 2.5 dizell
  Vetura

  ford transit 2.5 dizell

  • Ford
  • Transit
  Kaçanik 12 gusht 13:02
  1.400 €
 • 4 foto
  Shitet golf 6 viti 2012 dizell 1.6 me 1 vjet regjitrim.
  Vetura

  Shitet golf 6 viti 2012 dizell 1.6 me 1 vjet regjitrim.

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2012
  • 15 000 - 19 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 9 gusht 14:15
  7.000 €
 • 4 foto
  Goma m+s 14
  Autopjese dhe paisje

  Goma m+s 14

  Shes goma m+s me bandasha R 165/70/14 s

  Kaçanik 8 gusht 20:21
  70 €