Automjete
Kaçanik

Automjete në shitje në Kaçanik

 • 2 foto
  Skoda
  Vetura

  Skoda

  • Škoda
  • Fabia
  • Benzin
  • 2001
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 22 nëntor 22:33
  2.500 €
 • 8 foto
  Mercedes a170
  Vetura

  Mercedes a170

  • Mercedes-Benz
  • A 170
  • Dizel / Naftë
  • 2000
  • 250 000 - 299 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 20 nëntor 17:39
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Vetur
  Vetura

  Vetur

  • Opel
  • Vectra
  • Dizel / Naftë
  • 2003
  • 130 000 - 139 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Kaçanik 19 nëntor 10:29
  1.200 €
 • 3 foto
  PREKOLIC SHMITZ 2007
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  PREKOLIC SHMITZ 2007

  • Model Tjeter
  Kaçanik 18 nëntor 16:44
  2.950 €
 • 0 foto
  VW Golf VI
  Vetura

  VW Golf VI

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2010
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 17 nëntor 15:21
  7.200 €
 • 0 foto
  HANI I ELEZIT
  Vetura

  HANI I ELEZIT

  • VW Volkswagen
  • Golf
  Kaçanik 17 nëntor 03:27
  800 €
 • 5 foto
  I WANT TO JOIN ILLUMINATE OCCULT (((&$#+2347016736329&$##))) IN GHANA
  Vetura

  I WANT TO JOIN ILLUMINATE OCCULT (((&$#+2347016736329&$##))) IN GHANA

  • Audi
  • RS-modele
  • Naftë
  • 2018
  Kaçanik 16 nëntor 07:44
  300.000 €
 • 4 foto
  2 skutera
  Motore (mbi 50 cc)

  2 skutera

  • Majesty
  • 2000
  Kaçanik 15 nëntor 22:22
  111.111 €
 • 6 foto
  fellne me goma silikon17c
  Autopjese dhe paisje

  fellne me goma silikon17c

  shiten fellnet fort tmira me goma siliko

  Kaçanik 15 nëntor 16:29
  320 €
 • 9 foto
  GOLF 5 1.9 TDi
  Vetura

  GOLF 5 1.9 TDi

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Naftë
  • 2005
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 14 nëntor 17:18
  6.000 €
 • 8 foto
  Golf 5 1.9 TDI
  Vetura

  Golf 5 1.9 TDI

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Naftë
  • 2005
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 11 nëntor 10:09
  5.999 €
 • 7 foto
  Luge-Krypore per Pastrimin e BORES
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Luge-Krypore per Pastrimin e BORES

  • Jcb
  Kaçanik 10 nëntor 06:15
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet rimorkio
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet rimorkio

  • Shitet rimorkio
  Kaçanik 8 nëntor 19:32
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet golf 5
  Vetura

  Shitet golf 5

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Benzin
  • 2005
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 7 nëntor 19:29
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  GOLF 5 1.9 TDI
  Vetura

  GOLF 5 1.9 TDI

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2005
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 7 nëntor 17:34
  6.000 €
 • 2 foto
  Shitet Krosi
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet Krosi

  • 200cc
  • 2020
  Kaçanik 7 nëntor 14:16
  700 €
 • 2 foto
  Pirun Fiat 1.5T
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Pirun Fiat 1.5T

  Shitet piruni Fiat me benzin harxhime sh

  Kaçanik 6 nëntor 17:42
  2.500 €
 • 4 foto
  Shitet yamaha 125cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet yamaha 125cc

  • 125
  • 2013
  Kaçanik 6 nëntor 13:07
  230 €
 • 5 foto
  Shitet atv 125cc Gjendje shum tmir viti 2019
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet atv 125cc Gjendje shum tmir viti 2019

  • Model Tjeter
  • 2019
  Kaçanik 6 nëntor 13:06
  550 €
 • 1 foto
  Opel Combo 1.7 diesel viti 1998
  Vetura

  Opel Combo 1.7 diesel viti 1998

  • Opel
  • Combo
  • Dizel / Naftë
  • 1998
  • 170 000 - 179 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 5 nëntor 14:49
  900 €
 • 3 foto
  Dorza e lidhëse mbrendshme e derës corsa d
  Vetura

  Dorza e lidhëse mbrendshme e derës corsa d

  • Opel
  • Corsa
  • Elektrikë
  • 2007
  • 50 000 - 54 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 4 nëntor 20:08
  15 €
 • 8 foto
  LIEBHER 564 -I SAPO IMPORTUAR
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  LIEBHER 564 -I SAPO IMPORTUAR

  • Liebherr
  Kaçanik 4 nëntor 06:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  mercedes actros 1844
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  mercedes actros 1844

  • Actros
  Kaçanik 4 nëntor 05:02
  13.500 €
 • 3 foto
  Golf 5 1.9 tdi 2007
  Vetura

  Golf 5 1.9 tdi 2007

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2007
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 3 nëntor 10:06
  6 €
 • 4 foto
  mercedes actros 1844
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  mercedes actros 1844

  • actros 1844
  Kaçanik 1 nëntor 17:44
  13.000 €
 • 4 foto
  Kymco maxxer 450i
  Motore (mbi 50 cc)

  Kymco maxxer 450i

  • Maxxer 450i
  • 2012
  Kaçanik 30 tetor 14:26
  4.800 €
 • 4 foto
  Chrysler Grand Voyager 3.3
  Vetura

  Chrysler Grand Voyager 3.3

  • Chrysler
  • Grand Voyager
  • Benzin
  • 2004
  • 20 000 - 24 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Kaçanik 29 tetor 16:22
  800 €
 • 4 foto
  Shiten ulset per kombi
  Autopjese dhe paisje

  Shiten ulset per kombi

  Ulset jan nga zvicrra 14 copa

  Kaçanik 28 tetor 16:41
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Nissan Navara D40
  Vetura

  Nissan Navara D40

  • Nissan
  • Navara
  Kaçanik 27 tetor 22:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  osovina me diska 2009
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  osovina me diska 2009

  • osovina
  Kaçanik 26 tetor 19:20
  600 €
 • 0 foto
  fellne 15
  Autopjese dhe paisje

  fellne 15

  shiten fellne 195/55/15 jan te viti 2020

  Kaçanik 26 tetor 00:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  O & K F 156 A GREDER -MODEL I RI
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  O & K F 156 A GREDER -MODEL I RI

  • O&k 156
  Kaçanik 25 tetor 23:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mercedes actros mp2
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes actros mp2

  • Actros
  Kaçanik 25 tetor 20:02
  12.500 €
 • 6 foto
  shes mercedesin 3.0 sport
  Vetura

  shes mercedesin 3.0 sport

  • Mercedes-Benz
  • 190
  • Benzin
  • 1990
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 25 tetor 14:52
  1 €
 • 1 foto
  Pjes për motorr
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjes për motorr

  Shes pjes për motorr toyota aygo 2009 me

  Kaçanik 24 tetor 17:08
  1 €
 • 2 foto
  Bandash 15 Suzuki Vitara
  Autopjese dhe paisje

  Bandash 15 Suzuki Vitara

  Shiten bandash tgjan per Suzuki Vitara,

  Kaçanik 22 tetor 23:20
  110 €
 • 2 foto
  T2 1.6 iterkuller edhe 8 muj rks
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  T2 1.6 iterkuller edhe 8 muj rks

  • Model Tjeter
  Kaçanik 21 tetor 22:01
  1.100 €
 • 3 foto
  Shiten fellne 19 zoll per bmw
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellne 19 zoll per bmw

  shiten fellnet per bmw 245-40-19 Me 2 d

  Kaçanik 21 tetor 18:55
  350 €
 • 2 foto
  Shiten fellne 17 zoll per bmw
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellne 17 zoll per bmw

  Shiten fellnet per bmw serie 3 225-45-1

  Kaçanik 21 tetor 18:55
  150 €
 • 1 foto
  Shiten bandash per opel 17 zoll
  Autopjese dhe paisje

  Shiten bandash per opel 17 zoll

  Shiten bandasht me kapak per opel insign

  Kaçanik 21 tetor 18:55
  100 €
 • 2 foto
  ACTROS Mp2
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  ACTROS Mp2

  • Actros
  Kaçanik 20 tetor 17:10
  14.500 €
 • 7 foto
  tauran 2013 d
  Vetura

  tauran 2013 d

  • VW Volkswagen
  • Touran
  • Dizel / Naftë
  • 2013
  • 0 - 4 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 17 tetor 14:56
  9 €
 • 4 foto
  Fellne 17 coll per Golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 coll per Golf 4

  Fellne per Golf 4 + edhe gomat ne gjendj

  Kaçanik 17 tetor 14:12
  320 €
 • 2 foto
  Goma me bandash
  Autopjese dhe paisje

  Goma me bandash

  Goma me bandash për Golf 5-6-7 për Dimer

  Kaçanik 15 tetor 20:48
  250 €
 • 7 foto
  Vw caddy
  Vetura

  Vw caddy

  • VW Volkswagen
  • Caddy
  • Dizel / Naftë
  • 2006
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 15 tetor 03:20
  3.450 €
 • 2 foto
  Fellne 18\'
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18\'

  4Fellne me guma te reja

  Kaçanik 14 tetor 14:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shitet mercedesi
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  shitet mercedesi

  • 28
  Kaçanik 14 tetor 11:35
  7.200 €
 • 1 foto
  prekolic shmitz per pjes 2007
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  prekolic shmitz per pjes 2007

  • schmitz
  Kaçanik 13 tetor 15:22
  1 €
 • 0 foto
  Hillt
  Autopjese dhe paisje

  Hillt

  Shitet hillti DEWALT (burgi, dalt, pik),

  Kaçanik 13 tetor 13:07
  250 €
 • 11 foto
  Mercedes 190
  Vetura

  Mercedes 190

  • Mercedes-Benz
  • 190
  • Dizel / Naftë
  • 1984
  • 110 000 - 119 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 12 tetor 09:54
  1.500 €