Automjete
Kaçanik

Automjete në shitje në Kaçanik

 • 0 foto
  Shes Pikap caddy 1.9 Tdi 2006 I sa po ardhur nga Suedi
  Vetura

  Shes Pikap caddy 1.9 Tdi 2006 I sa po ardhur nga Suedi

  • VW Volkswagen
  • Caddy
  Kaçanik 26 dhjetor 21:16
  3.200 €
 • 4 foto
  Osovina cargobull 2007 edhe mercedes
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Osovina cargobull 2007 edhe mercedes

  • Schmitz
  Kaçanik 26 dhjetor 10:52
  400 €
 • 7 foto
  LIEBHERR R 924 C HDSL -KLIM
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  LIEBHERR R 924 C HDSL -KLIM

  • Liebherr
  Kaçanik 26 dhjetor 05:24
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Makineri ndertimore-PANAIR 24-25-26.12.2021
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Makineri ndertimore-PANAIR 24-25-26.12.2021

  • TGX
  Kaçanik 23 dhjetor 08:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Impiante betoni-70m3/h
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Impiante betoni-70m3/h

  BAZË E BETONIT MOBIL -Mikser 1m3, -Ka

  Kaçanik 22 dhjetor 19:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Pikap caddy 1.9 Tdi 2006 I sa po ardhur nga Suedi
  Vetura

  Shes Pikap caddy 1.9 Tdi 2006 I sa po ardhur nga Suedi

  • VW Volkswagen
  • Caddy
  • Dizel / Naftë
  • 2006
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Kaçanik 21 dhjetor 19:31
  3.100 €
 • 3 foto
  Shes Pikap caddy 1.9 Tdi 2006 I sa po ardhur nga Suedi
  Vetura

  Shes Pikap caddy 1.9 Tdi 2006 I sa po ardhur nga Suedi

  • VW Volkswagen
  • Caddy
  • Dizel / Naftë
  • 2006
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Kaçanik 21 dhjetor 19:23
  4.100 €
 • 4 foto
  Shes Pikap caddy 1.9 Tdi 2006 I sa po ardhur nga Suedi
  Vetura

  Shes Pikap caddy 1.9 Tdi 2006 I sa po ardhur nga Suedi

  • VW Volkswagen
  • Caddy
  • Dizel / Naftë
  • 2006
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Kaçanik 21 dhjetor 19:03
  4.200 €
 • 1 foto
  Pjes te ndryshem
  Autopjese dhe paisje

  Pjes te ndryshem

  Shiten pjes per bager Komatsu Llagera-

  Kaçanik 20 dhjetor 06:31
  1 €
 • 0 foto
  Iveco Turbo Daily 2,8 Turbo Dizel 35-10
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Iveco Turbo Daily 2,8 Turbo Dizel 35-10

  Shitet Iveco Turbo Daily 35-10 ne gjendj

  Kaçanik 19 dhjetor 21:53
  2.950 €
 • 1 foto
  volvo 400 2007
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  volvo 400 2007

  • F12
  Kaçanik 19 dhjetor 18:30
  12.000 €
 • 2 foto
  branik schmitz 2009
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  branik schmitz 2009

  shitet braniki schmitz 044-224-935

  Kaçanik 19 dhjetor 16:37
  150 €
 • 3 foto
  Passat ne shitje
  Vetura

  Passat ne shitje

  • VW Volkswagen
  • Passat
  • Dizel / Naftë
  • 2001
  • 0 - 4 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 18 dhjetor 21:11
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Meiler Kiper Damper 20m3
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Meiler Kiper Damper 20m3

  • Meiler
  Kaçanik 17 dhjetor 06:06
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  5 GUMA PER RIMORKIO 385/65/22.5
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  5 GUMA PER RIMORKIO 385/65/22.5

  • Actros
  Kaçanik 16 dhjetor 17:02
  100 €
 • 1 foto
  viber: +38349301358
  Vetura

  viber: +38349301358

  • Opel
  • Astra
  • Benzin
  • 1994
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 16 dhjetor 15:24
  700 €
 • 1 foto
  opel corsa 1.4
  Vetura

  opel corsa 1.4

  • Opel
  • Corsa
  • Benzin
  • 1997
  • 160 000 - 169 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 16 dhjetor 15:12
  700 €
 • 6 foto
  Shes golf 5 4x4
  Vetura

  Shes golf 5 4x4

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2005
  • 5 000 - 9 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 16 dhjetor 11:29
  5.500 €
 • 1 foto
  Ushit
  Vetura

  Ushit

  • VW Volkswagen
  • Polo
  • Benzinë + Gaz
  • 1992
  • 40 000 - 44 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 14 dhjetor 17:45
  550 €
 • 4 foto
  shiten fellnet
  Vetura

  shiten fellnet

  • Audi
  • A6
  • Dizel / Naftë
  • 2005
  • 250 000 - 299 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 14 dhjetor 14:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet rimokjo pesha per ngarkes deri 7 tona
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet rimokjo pesha per ngarkes deri 7 tona

  • 0405
  Kaçanik 13 dhjetor 19:05
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Jeep Grand Cherokee 4.7
  Vetura

  Jeep Grand Cherokee 4.7

  • Jeep
  • Grand Cherokee
  • Benzin
  • 2000
  • 150 000 - 159 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Kaçanik 13 dhjetor 13:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet ATV  YAMAHA 750CCM
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet ATV YAMAHA 750CCM

  • ATV 4x4
  • 2013
  Kaçanik 13 dhjetor 11:58
  8.500 €
 • 2 foto
  Peugot 1.1 bexin
  Vetura

  Peugot 1.1 bexin

  • Peugeot
  • 206
  • Benzin
  • 2003
  • 30 000 - 34 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 12 dhjetor 20:17
  950 €
 • 3 foto
  Fellne 16 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 coll

  Shes fellne per opell shume te ruajtura.

  Kaçanik 12 dhjetor 18:23
  270 €
 • 5 foto
  Impiante betoni-70m3/h
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Impiante betoni-70m3/h

  Bleni BAZË E BETONIT MOBILE -Mikser sing

  Kaçanik 11 dhjetor 14:19
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Reno clio Diesel..2004
  Vetura

  Reno clio Diesel..2004

  • Renault
  • Clio
  • Dizel / Naftë
  • 2004
  • 20 000 - 24 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 11 dhjetor 11:50
  2.300 €
 • 6 foto
  Golf 5 2.0 4motion
  Vetura

  Golf 5 2.0 4motion

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2005
  • 0 - 4 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 10 dhjetor 23:53
  5.500 €
 • 8 foto
  VW Passat 1.9 TDI RKS
  Vetura

  VW Passat 1.9 TDI RKS

  • VW Volkswagen
  • Passat
  • Dizel / Naftë
  • 2000
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 10 dhjetor 21:37
  3.500 €
 • 2 foto
  Goma dhe Fellne Golf 4 195 65 15
  Autopjese dhe paisje

  Goma dhe Fellne Golf 4 195 65 15

  Shiten gomat me fellne Golf 4 Passat, Au

  Kaçanik 9 dhjetor 11:30
  199 €
 • 5 foto
  Shitet autoparlanti
  Autopjese dhe paisje

  Shitet autoparlanti

  Shes autoparlantin me gjith pajaqall ori

  Kaçanik 8 dhjetor 19:05
  150 €
 • 4 foto
  Golf5
  Vetura

  Golf5

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2007
  • 20 000 - 24 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 5 dhjetor 15:28
  6.200 €
 • 5 foto
  Shitet opel Astra dizel 2.0
  Vetura

  Shitet opel Astra dizel 2.0

  • Opel
  • Astra
  • Dizel / Naftë
  • 2000
  • 30 000 - 34 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 5 dhjetor 14:28
  1.850 €
 • 1 foto
  Shitet motori 1.8 Gti 8v
  Autopjese dhe paisje

  Shitet motori 1.8 Gti 8v

  Shitet motorri ne gjendje te rregullt. S

  Kaçanik 4 dhjetor 08:39
  250 €
 • 5 foto
  Kogel Kiper-SAPO IMPORTUAR
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kogel Kiper-SAPO IMPORTUAR

  • Kogel
  Kaçanik 4 dhjetor 06:49
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  radio original per bmw e46
  Autopjese dhe paisje

  radio original per bmw e46

  shitet radio originale si dhe fioka per

  Kaçanik 1 dhjetor 14:53
  120 €
 • 6 foto
  Suzuki samuraj shitet
  Vetura

  Suzuki samuraj shitet

  • Suzuki
  • SJ Samurai
  • Benzin
  • 1987
  • 120 000 - 129 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 28 nëntor 20:06
  2.700 €
 • 4 foto
  Opel Kadett 1.3 benzin
  Vetura

  Opel Kadett 1.3 benzin

  • Opel
  • Kadett
  • Benzin
  • 1983
  • 130 000 - 139 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 28 nëntor 15:54
  850 €
 • 3 foto
  Fellne 17 me goma dimri
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 me goma dimri

  Shiten katër fellne 17\" për Volkswagen/

  Kaçanik 27 nëntor 20:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet pikap cady 2.0 SDI
  Vetura

  Shitet pikap cady 2.0 SDI

  • VW Volkswagen
  • Caddy
  • Dizel / Naftë
  • 2006
  • 0 - 4 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 27 nëntor 15:54
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Kamioni
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Kamioni

  • Atego
  Kaçanik 27 nëntor 00:56
  15.000 €
 • 0 foto
  Opel Frontera 2.4 Benzin/Plin 4x4
  Vetura

  Opel Frontera 2.4 Benzin/Plin 4x4

  • Opel
  • Frontera
  • Benzinë + Gaz
  • 1994
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 25 nëntor 22:59
  1.900 €
 • 3 foto
  Bejm transportin e maqinave te ndryshme
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Bejm transportin e maqinave te ndryshme

  • Cat
  Kaçanik 25 nëntor 18:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes atv ne gjendje te rregullt
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes atv ne gjendje te rregullt

  • ATV
  • 2000
  Kaçanik 24 nëntor 22:39
  350 €
 • 3 foto
  Shes atvn ne gjendje te rregullt
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes atvn ne gjendje te rregullt

  • Model Tjeter
  • 2000
  Kaçanik 24 nëntor 22:19
  350 €
 • 3 foto
  Shes atv 125cc ngjendje te rregullt
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes atv 125cc ngjendje te rregullt

  • ATV
  • 2000
  Kaçanik 24 nëntor 21:28
  300 €
 • 6 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  • Opel
  • Frontera
  • Benzin
  • 1993
  • 0 - 4 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 23 nëntor 20:12
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet opel astra 1.7
  Vetura

  Shitet opel astra 1.7

  • Opel
  • Astra
  • Dizel / Naftë
  • 2000
  • 350 000 - 399 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 23 nëntor 19:01
  850 €
 • 8 foto
  GOLF 5 ( 1.9 TDI)
  Vetura

  GOLF 5 ( 1.9 TDI)

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Naftë
  • 2005
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 23 nëntor 17:56
  5.999 €
 • 4 foto
  Caddy
  Vetura

  Caddy

  • VW Volkswagen
  • Caddy
  • Dizel / Naftë
  • 2006
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Kaçanik 23 nëntor 17:05
  Me Marrveshje