Shitet BMW 320.

Çmimi: 5.000 €
Shitet BMW 320.

Detajet

Postuar
15 qershor 2023 05:39
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik
Marshi
Manual
Kilometrazha
300 000 - 349 999
Karburanti
Nafte
Targa
Kosovare
Lloji
BMW
Modeli
320

Përshkrimi

Vetura eshte ne gjendje shume te mire, ka regjistrim deri ne fund te dhjetorit. Klimen sapo ja kam rregulluar dhe e kam mbushur. Eshte model m-packet, viti i prodhimit 2002 me kubikazh 2.0 diesel. Gomat e para i ka meshelin prapmet 17-qe. Dritat i ka me rryme qohen kur tdhezet vetura, xhamat e pare elektronik. Servisi fundit i osht bo ne jaran te ketij viti, perr hollsi tjera mundeni mem kontaktu nket numer ose viber mem shkru.


Shpallje te ngjashme