Shitet 1.7 japan

Çmimi: 550 €
Shitet 1.7 japan

Detajet

Postuar
20 korrik 2023 09:46
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik
Marshi
Manual
Kilometrazha
15 000 - 19 999
Karburanti
Nafte
Targa
Kosovare
Lloji
Opel
Modeli
Astra

Përshkrimi

Shes dhe ndrroj opel astra 1.7 d japan ne gjendje shum te mir rks i skaduar viti 95 baj edhe ndrrim tel 048466952


Shpallje te ngjashme